Telecom News - למה מסתירים את ההחלטות בענייני תדרים? כדי שלא תדעו איך זה מתנהל!

למה מסתירים את ההחלטות בענייני תדרים? כדי שלא תדעו איך זה מתנהל!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> למה מסתירים את ההחלטות בענייני תדרים? כדי שלא תדעו איך זה מתנהל!
מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, בשתיקה של השר, ש"שקוע" בענייני "חוק הלאום", ממשיך להסתיר בשיטת חסמב"ה את כל ההחלטות בתחום התדרים. "נרים את המסך" מעל סיבה נוספת לכך: רצון להגן ולחפות על כל המחליטים, שגרמו עד כה נזק במיליארד וחצי ש"ח לכיס של תושבי ישראל, בגלל החלטות מוטעות, שמנסים להסתיר אותן, בתחום התדרים (הספקטרום).
מאת: אבי וייס, 4.8.18, 18:47נתי כהן

אין אצלנו עדיין (וגם לא תהיינה בקרוב) רשתות סלולר 5G. מהדו"ח הטרי מארגון GSA, נכון ל-27.7.18 (הדו"ח המלא כאן, למתעניינים) עולה, שלא פחות מ-154 מפעילי סלולר בעולם ב-66 מדינות החלו בהתנסות והפעלת רשת 5G. לא פחות מ-66 מפעילי סלולר מ-37 מדינות כבר החלו במתן שירותים מסחריים לציבור ברשתות של 5Gבין מפעילי הסלולר, שהצטרפו אך בחודשיים האחרונים למתן שירותים מסחריים של 5G, אפשר למצוא חברות סלולר ממדינות מעניינות דוגמת: סעודיה, כווית (2 מפעילי סלולר), קטאר, ואיחוד האמירויות הערביות.

על התפתחויות נוספות בתחום ה-5G ועל נושאי הספקטרום המתפתחים ברחבי העולם, ניתן לקרוא בלינקים בתחתית הכתבה. 

בכל העולם החלו מזמן לטפל בהקצאת ספקטרום לשירותי 5G. הדו"ח הטרי של הקצאות של ספקטרום ברחבי העולם מיולי 2018 נמצא כאן - למתעניינים. 42 מדינות כבר הקצו (או נמצאות בתהליכי הקצאה מתקדמים) של ספקטרום ל-5G, ועוד 15 מדינות תחלנה להקצות תדרים במכרזים בחודשיים הקרובים. מתוך ה-42 מדינות הללו, כבר 10 מדינות סיימו הקצאות תדרים: 5 מדינות סיימו כבר את ההקצאות התדרים במכרזים (בסבב ראשון מלא) ל-5G: אירלנד, דרום קוריאה, בריטניה, לטביה וספרד. עוד 5 מדינות סיימו להקצות במכרזים תדרים גם ליישומים מתקדמים בדור 4.5 וגם לדור 5 ונמצאות לקראת סבב נוסף של הקצאות תדרים: גרמניה, יוון, נורווגיה, סעודיה, טנזניה, ארה"ב.

בארה"ב, למרות הקצאת התדרים הענקית שכבר בוצעה ותחילת שירותי 5G בכמה ערים ברחבי ארה"ב, הסנאט לוחץ לשחרר עוד תדרים (כמפורט כאן), וזה יקרה בקרוב, למגוון יישומים ציבוריים בדגש על תקנים חדשים של ה-WiFi וגם ל-5G, במטרה מוצהרת ("מדיניות הנשיא טראמפ"), כדי שארה"ב תחזור לעמדת ההובלה העולמית בתחום הסלולר והאלחוט רחב הפס (הובלה שנלקחה ממנה בעשור האחרון, למשל ע"י מדינות דרום מזרח אסיה ובראשן סין). 

בישראל, בינתיים רק "מקשקשים" ועובדים בשיטות, שהמשותף להן הוא: "לא סופרים את הציבור ממטר". 

בניגוד למדיניות המוצהרת של המנכ"ל (נתי כהן, בתמונה למעלה משמאל) והשר (איוב קרא, שכעת "שקוע עד צוואר" בעניינים, שלא נוגעים לשוק התקשורת ולכן ראשי המשרד יכולים "לעשות ככל העולה על רוחם"), מנכ"ל, שהצהיר על מדיניות התנהלות של שקיפות ופתיחות בכל הקשור לתחום התדרים, במציאות נמשכת אצלו שיטת חסמב"ה (ר"ת: חבורת סודמוחלט בהחלט).

בהמשך הכתבה "נרים את המסך" למה ועל מי זה עוד נועד להגן. את הפרק הראשון חשפנו בכתבה תחת הכותרת: "למה מסתירים מאתנו את כל ההחלטות בענייני תדרים? כדי להגן על המחליטים!", חשיפה המומלצת לקריאה למי שפספס אותה, שמצביעה על הרצון להסתיר פאשלות בתחום הספקטרום בהיקף של כמיליארד וחצי ש"ח. גם חשפנו את התנהלות המנכ"ל (נתי כהן) עצמו בכתבה תחת הכותרת: "מנכ"ל משרד התקשורת ממשיך להשתולל בתחום התדרים כאילו הם רכושו הפרטי".

בנספח בתחתית הכתבה הקודמת, מצויה רשימת הלינקים לחשיפות שלנו, רק מהחודשיים - שלושה האחרונים, על הפרות חוק ובזבוז כספי ציבור בקנה מידה מזעזע בכל הקשור לעולם התדרים ואנטנות הסלולר, החל מפיברוק שת"פ אנטנות על הרשת של סלקום וכלה בשפיכת 826 אלף ש"ח על ייעוץ מיותר בתחום זה. 

כעת אנו מוצאים ומדווחים, שזה לא בזבוז הכספים היחיד נתי שוברטבתחום יחידת הספקטרום במינהל ההנדסה במשרד התקשורת. בראש מינהל הנדסה עומד שמילה מימון, שהוא גם משנה למנכ"ל המשרד. 

משרד התקשורת פרסם כאן מכרז פומבי לשכירת שירותי ייעוץ בתחום הספקטרום. לפי תנאי המכרז, נראה ,שהוא "תפור במיוחד" לאחד מהחברים של ראשי יחידת הספקטרום (יש לתחום הזה "2 ראשים": נתי שוברט - בתמונה משמאל ואשר ביטון, שבהמשך הכתבה עוד נחזור אליהם).

המדובר בייעוץ בהיקף שנתי של עד 4,500 שעות עבודה לשנה (המכרז הוא לעד 3 שנים של ייעוץ), ותוכלו לחשב לבד את ההוצאה השנתית הזו לכיס של כולנו (אם נניח ששעת ייעוץ שתזכה במכרז היא של לפחות 200 ש"ח ללא מע"מ, אזי מדובר בסכום הצנוע של 900 אלף ש"ח לשנה ללא מע"מ. לא רע בשביל היועץ או משרד הייעוץ, שייבחר במכרז...). 

מה ייעשו בינתיים ראשי אגף הספקטרום שבמשרד, אם על פי תנאי המכרזים, את כל עבודתם ייעשו יועצים חיצוניים בתקציב של מדינת ישראל? כנראה הם ימשיכו במה שהם מתמחים בו: הם יעסקו בהסתרת המידע של תחום הספקטרום, וימשיכו להיכשל ברצון של ראשי המשרד לקדם את תחום המחשוב של נושא הספקטרום במשרד התקשורת.

איך אני יודע את זה? כי קיבלתי את התשובה הזו ממשרד התקשורת עצמו, בצורה קצת מוזרה. זאת, כי שאלתי על דבר אחד (בקשתי לקבל את דו"ח הביקורת על תחום הספקטרום, של המבקר הפנימי במשרד), וקיבלתי במקום זאת תשובה קצת מסתורית אבל כנראה נכונה, על דבר אחר לגמרי, שלא שאלתי אודותיו וששמו: תהליכי מיחשוב תחום הספקטרום במשרד התקשורת, נושא, שלא התקדם לשום מקום "מזה הרבה שנים" (כך בדיוק כתוב במסמך הרשמי של המשרד), ולכן הוחלט להסתיר ממני ומהציבור גם את המסמך הזה. "לתפארת מדינת ישראל". כל זה מפורט כאן, למתעניינים. 

מה עוד מסתירים מאתנו בתחום הספקטרום?
נציג כאן 2 נושאים חדשים:

1. ביום 24.7.18 שלחתנו את השאלות הדחופות הבאה למשרד התקשורת: 
"לא רק לרכב אוטונומי: תדרים חדשים יאפשרו למכוניות לשוחח...
פורסם בכלכליסט שהמשרד הקצה תדרים בתחום ה-5.9 גיגהרץ לצרכי בדיקות של רכבים אוטונומיים.
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3742916,00.html
השאלות:
  1. היכן מדיניות השר בעניין זה?
  2. היכן ההחלטה הזו בכלל?
  3. האם ההחלטה אושרה בוועדת התדרים העליונה?"
תגובה לא הצלחתי לקבל. ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם. (למה לא אקבל תגובה אתם כבר הבנתם מתחילת הכתבה...). 

2. ביום 24.7.18 שלחנו את השאלות הדחופות הבאות למשרד התקשורת:
"אושר ניסוי ראשון באינטרנט מהיר ללא תשתית קרקעית.
פורסם בכלכליסט (כאן) ואח"כ בגלובס (כאן) - על אישור ניסוי ל-SMBIT
1. היכן זה מופיע באתר משרד התקשורת?
2. האם מכך מובן, שמה שעשתה SMBIT עד כה, למשל, בכמה עיריות (החלה בעיר רחובות, בהשקת שירות עירוני במעמד השר איוב קרא ועוד בכירים ממשרד התקשורת), היה ללא כל רישיון כחוק (רישיון ניסוי, או כל סוג של רישיון אחר, כאמור בחוק התקשורת, למעט אישור להפעלת התדר, שזה אישור מחוק אחר לגמרי – מפקודת הטלגרף האלחוטי)?"

תגובה לא הצלחתי לקבל. ככל שאקבל תגובה - אעדכן בהתאם. (למה לא אקבל תגובה אתם כבר הבנתם מתחילת הכתבה...). 

נציין, שמדובר בהישג חשוב ביותר לחברת SMBIT - שביקשה, עמדה בכל התנאים וקיבלה רישיון רשמי ממשרד התקשורת לניסוי טכנולוגי ב-4 יישובים ברחבי הארץ ונקווה שהחברה תתקדם מהר ל"ניסוי שיווקי" ולאספקת שירות מסחרי של פס רחב סרט באוויר, כמקובל בעולם הנאור, כ-WISP (ר"ת: Wireless Internet Service provider).

בנוסף, לחברת SMBIT יש רישיון ISP (רישיון לספקת שירותי אינטרנט), כך שהם יכולים לספק בעצמם ללקוחות הקצה גם שירותי אינטרנט ולא נזקקים לספק אינטרנט אחר ובעל רישיון - לשם כך. 

הרישיון המלא של SMBIT נמצא כאן, למתעניינים. את הרישיון הזה לא תמצאו באתר משרד התקשורת, למרות "מדיניות השקיפות" של מנכ"ל המשרד, נתי כהן, שעובד הכי פחות שקוף שאפשר, גם כדי להסתיר פאשלות אדירות ממדים וגם כדי להסתיר את "העבודה סביב השעון" שלו ושל הצוות שהוא עומד בראשו, בשירות של האינטרסים של סלקום. אגב, ברישיון עצמו כתוב, שהוא חייב להיות גלוי על פי החוק (סעיף 10.4 ברישיון). לא שבצמרת משרד התקשורת צריכים לעשות לנו ולציבור איזו טובה מיוחדת, כדי לעבוד בשקיפות

הדבר המעניין ברישיון הזה הוא, שעל הקצאת התדריאשר ביטוןם ל-SMBIT ותכנון פרטי הניסוי (מפורט בנספח ג' לרישיון), חתום נתי שוברט, סגן מנהל מינהל הנדסה (ספקטרום), ולא אשר ביטון, (בתמונה משמאל), מנהל אגף תכנון והנדסת ספקטרום במינהל הנדסה במשרד התקשורת.

הנה הגדרת התפקיד של היחידה, שאשר ביטון עומד בראשה, כפי שהעתקתי בלי לשנות שום מילה, מאתר משרד התקשורת: "אגף תכנון והנדסת ספקטרום אחראי לניהול משאב ספקטרום התדרים של מדינת ישראל ומתן רישיונות לשימוש בספקטרום התדרים. במסגרת זו עוסק האגף בתכנון והקצאת תדרי רדיו למשתמשים ביטחוניים ואזרחיים (הענקת רישיונות), מקיים קשר מקצועי שוטף עם ארגונים בינלאומיים בתחום התקשורת האלחוטית, בגביית אגרת רישוי ואגרת הקצאת תדרים".

כלומר: מההגדרה הזו, אשר ביטון היה אמור להיות חתום על הקצאת התדרים, ברישיון של SMBIT. זה לא קרה

אז מה עושה אשר ביטון במשרד התקשורת בתחום הספקטרום? כנראה מכין במרץ רפורמות חשובות בתחום התדרים לטובת עם ישראל, רפורמות שאנו טרם נחשפנו אליהן. נמתין ונראה.  

למי שמתעניין איך בדיוק עובד תחום הקצאת התדרים (ספקטרום) במשרד התקשורת, מצ"ב כאן דו"ח של מבקר המדינה (אחד מכמה דוחות של מבקר המדינה שעסקו בשני העשורים האחרונים בתחום הספקטרום במשרד התקשורת), דו"ח שעסק בדיוק בתחום הזה, דו"ח מזעזע ומטריד, ששום דבר מהליקויים שצויינו בו - לא תוקן, עד היום

בינתיים, למי שפספס, יש כרגע על הפרק 2 מערכות ייעוץ שונות, כל אחת בתקציב של קרוב למיליון ש"ח לשנה, בתחום התדרים. האם משרד התקשורת ימשיך בשיטה של הסתרת כל המסמכים, שלא רוצים שתדעו, שהם בכלל קיימים (כולל הרישיון שחשפנו כאן במלואו של SMBIT)? 

שאלות טובות, שתקבלנה מענה בחשיפות הבאות... 
הקצאת ספקטרום 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים