Telecom News - למה מסתירים מאתנו את כל ההחלטות בענייני תדרים? כדי להגן על המחליטים!

למה מסתירים מאתנו את כל ההחלטות בענייני תדרים? כדי להגן על המחליטים!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> למה מסתירים מאתנו את כל ההחלטות בענייני תדרים? כדי להגן על המחליטים!
מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, בשתיקה של השר, ממשיך להסתיר בשיטת החסמב"ה את כל ההחלטות בתחום התדרים. "נרים את המסך" מעל הסיבה לכך: להגן ולחפות על כל המחליטים, שגרמו עד כה נזק במיליארד וחצי ש"ח לכיס של תושבי ישראל בגלל החלטות מוטעות בתחום התדרים וכעת נזק נוסף בהטבה לפרטנר והוט מובייל.
מאת: אבי וייס, 18.7.18, 07:50נתי כהן

בניגוד למדיניות המוצהרת של המנכ"ל (נתי כהן, בתמונה משמאל) והשר (איוב קרא), על מדיניות התנהלות של שקיפות ופתיחות בכל הקשור לתחום התדרים, נמשכת שיטת החסמב"ה (ר"ת: חבורת סוד מוחלט בהחלט). בהמשך הכתבה "נרים את המסך" למה ועל מי זה נועד להגן.

בנספח בתחתית הכתבה מצויה רשימת הלינקים לחשיפות שלנו, רק מהחודשיים האחרונים, על הפרות חוק ובזבוז כספי ציבור בקנה מידה מזעזע בכל הקשור לעולם התדרים ואנטנות הסלולר, החל מפיברוק שת"פ אנטנות על הרשת של סלקום וכלה בשפיכת 826 אלף ש"ח על ייעוץ מיותר בתחום זה.

החידוש הטרי: הקצאת תדרים לפרטנר (באמתלה של "תדרים זמניים"), בתחום התדרים האטרקטיבי של 700 מגהרץ, שלא הועמד לאיזה מכרז בעשורים האחרונים. גם הוט מובייל, שמחזיקה ברשת סלולר משותפת עם פרטנר (במסגרת תאגיד PHI), מסרה לבורסה הודעה דומה לזו של פרטנר (כאן). אגב, פלאפון וסלקום החליטו (כל אחת מטעמים משלה), לא להיכנס להסדר הבלתי חוקי הזמני הזה, שהמציאו ראשי משרד התקשורת. 

למי שלא זוכר, או לא מעוניין לזכור, לפרטנר יש "היסטוריה" בתחום התדרים בלי רישיון וקבלת תדרים בלי סמכות חוקית. הסיפור הזה שוב חוזר על עצמו. למי שמעוניין לצלול לפרשה החמורה הקודמת בעניין זה, היא מפורטת כאן, כולל המסמכים הרלבנטיים, שנכתבו ע"י מבקר משרד התקשורת (לאחר שהמשרד הכחיש את החשיפות שלנו בעניין זה). גם מבקר המדינה תיאר את הכאוס הזה ב-2 דו"חות בקרה נוקבים, שפרסם על התנהלות אגף הספקטרום, כשהליקויים דאז נמשכים עד היום (בהמשך נסביר ונחשוף למה). 

לכן, ביום 12.7.18 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"היום פרטנר שלחה הודעה לבורסה (פירוט ההודעה כאן), שלפיה היא קיבלה 'הקצאה זמנית' של תדרים בתחום ה-700 מגהרץ.
השאלות:
1. מה הבסיס החוקי להקצאה הזו?
2. מה 'מדיניות השר' בקשר להקצאות תדרים והיכן היא מופיעה?
3. היכן ההחלטה הזו בכלל?
4. מי חתום על ההחלטה?
5. האם 'ועדת התדרים העליונה' התכנסה ואישרה את ההחלטה הזו?"

תגובה לא קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. די ברור למה לא משיבים לי (זה גם מוסבר ונחשף בהמשך).

זה לא הכל.

כל תחום הטיפול בתדרים במשרד התקשורת הוא הפקרות אחת ענקית. אם אין פניות של חברות הסלולר, פשוט לא עושים כלום לטובת הציבור. זה מוביל אותנו לשאלה הדחופה, ששלחתי ביום 4.7.18 לצמרת משרד התקשורת:
"מצ"ב פנייה, שהתקבלה באתר.
מה משרד התקשורת עשה או עושה בתחום זה?"
להלן הפנייה:
"מזה זמן אני נמצא במעקב אחרי תחום התדרים הידוע בעולם כ-PMR או FRS בארצות הברית. 
מסיבות ברורות של העדר פיקוח (מצד משרד התקשורת), תחום התדרים הפך להיות "מזובל" בצורה בלתי רגילה וכל ג'יפאי או מטייל משתמש באיזה ציוד שהוא מוצא לנכון, אשר מגיע לרוב בצורה שאינה חוקית, בין אם על ידי הזמנה ישירות מאתרים בחו"ל, או ממקורות אחרים (חיפוש פשוט בכל פורום ג'יפאים יעלה הסברים, כיצד להסב ציוד מסחרי, בעיקר מכשירי MAXTRAC ותיקים, לעבודה בתחום התדרים הר"מ - PMR. 
לא נראה שזה מטריד מישהו במשרד התקשורת. יתרה מזאת, באופן רשמי משרד התקשורת מאפשר רק 8 ערוצים לתקשורת אנלוגית, כאשר בכל העולם כבר קיימים בתחום זה מכשירים דיגיטלים (ראה למשל כאן). בעולם הנאור קיים פיקוח והתחום הוסדר. מצרף מסמך של יצרנית ציוד מכובדת אודות התקינה הקיימת בנושא זה בעולם". 

תגובה לא קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. די ברור למה לא משיבים לי (זה גם מוסבר ונחשף בהמשך).

למי שלא מכיר ולא יודע, תחום PMR (ר"ת: Personal / Professional Mobile Radio) הוא תחום שמוש חופשי בשידורי רדיו PTT ("ווקי טוקי" דוגמת "מירס"), בד"כ, בתחום הספקטרום סביב ה-400 מגהרץ.

משרד התקשורת נתקע גם בתחום הזה (של PMR) בהיסטוריה, כמו שנתקע בתחומים אחרים חשובים לציבור תושבי ישראל, למשל תחום ה-WiFi, תחום ה-IoT, תחום ה-E-Band וה-V-Band, תחום ה-Small-Cells, ועוד, והמשרד לא הצליח להתקדם למאה ה-21. גם מערכת המחשוב הפנימית של המשרד לתחום ניהול תדרים היא "מתקופת האבן" (ולא במקרה). לא פלא, שנפלנו למקומות אחרונים בכל קנה מידה השוואתי עולמי, גם בתחום הנייח וגם בתחום הנייד. 

למה מסתירים מאתנו ומהציבור את כל הטיפול וההחלטות של תחום התדרים?
התשובה נעוצה במענה לשאלה: מהיכן הגיעו לתפקידם הבכיר במשרד התקשורת (וליכולת להמשיך לעסוק בעינייני תדרים), החברים הנכבדים: נתי כהן, נתי שוברט, שמילה מימון ואשר ביטון? 

הסיפור מתחיל מעסקה אפלה, שנרקמה לפני כמה עשורים, בין חברה מסחרית לראשי תחום הספקטרום בצה"ל ובמשטרת ישראל, שתוקם "רשת חירום" עבור 2 הגופים הללו, על בסיס תדרים בתקינה אמריקאית (ולא על בסיס תדרים ותקינה אירופאיים), וציוד תואם (ויקר להחריד, למשל כ-12 אלף דולרים לכל מכשיר קשר הכי קטן, ונרכשו אלפים רבים של מכשירים כאלה), הכל מתוצרת אמריקאית. 

בהמשך, בעשור הנוכחי, כשהיה צורך לעבור לרשת דיגיטלית ויותר מתקדמת, כבר אי אפשר היה לנהל את העניין הזה "מתחת לשולחן", כי האוצר לא הסכים, שהכל יתנהל כמו שהתנהל בעבר. אז עשו את העסקאות האפלות הללו - "מעל לשולחן".

עקבתי מקרוב אחרי ההתנהלות הקלוקלת הזו ולבסוף העניין הזה הוכרע בהחלטת ממשלה, שהתקבלה על בסיס של החלטה של שר אחד (בלבד), שהצביע "פה אחד" לפי מה שראשי יחידות הספקטרום בצה"ל ומשטרת ישראל המליצו לו אז בהשפעת אותה חברה מסחרית. כלומר: להמשיך ולהפוך ל"שיטת קבע" את השימוש בתדרים ברשת ובמכשירים של אותה חברה (שקיבלה "פטור ממכרז"), בתחום התדרים האמריקאי ובתקני רשת וציוד אמריקאיים.

אם אתם חושבים שאני ממציא משהו, אז אתם פשוט טועים. הנה כאן מצוי המסמך הרשמי, כיצד החלטה של שר אחד, בישיבה שרק הוא היה בה (עם קציני צה"ל, אנשי משרד התקשורת, משרד האוצר וקציני המשטרה, כולם "חברים בקליקה", שעסקו בתחום הספקטרום), הפכה להחלטת ממשלה מחייבת, החלטה, שאישררה את המזימה העסקית האפלה הזו. 

על פי החלטת הממשלה "המפוברקת" הזו, הרשת המשודרגת הזו הייתה אמורה לעלות כ-150 מיליון ש"ח, בפריסה על פני 4 שנים. כך כתוב במסמך. אלה ש"רקחו" את המזימה הזו, ידעו היטב, שזה בלוף, אבל רק כך היה אפשר להעביר את המזימה הזו, בלי ששר האוצר או איזה שר אחד יתקומם כנגד ההפקרות הכלכלית והטכנולוגית הזו (מלבדי, שכתבתי אז כמה וכמה מאמרים נוקבים, שלא שינו מאומה). 

כל הקריאות של אנשי מקצוע עצמאיים לשרים, שהיו מעורבים בהחלטות דאז (מתן וילנאי, שישב יחיד בישיבה, שקבעה את המסלול, שתיארנו קודם, וגלעד ארדן, שהחליף אותו כשר להגנת העורף), לבחון את ההחלטה על הקמת רשת "ניצן" ("רשת החרום הלאומית") בתקינה אמריקאית, נפלו על "אזנים ערלות".

במציאות, עד היום, העסק הזה עלה ועולה (וימשיך לעלות) לתושבי מדינת ישראל - קרוב למיליארד וחצי ש"ח

כעת, במשרד התקשורת עובדים במרץ כדי לתקן את הפאשלה הזו, שהיה ברור כשמש בעת קבלת ההחלטות הללו ב-2012, שהיא "לא יכולה להחזיק מים". זאת, משום שתהיה התנגשות של תדרים, בין הרשת הישראלית הזו, שנבנתה לפי תקנים אמריקאיים, לרשתות הסלולר של המדינות המקיפות אותנו, רשתות, שנבנו לפי התקנים האירופאיים, שאליהם גם מדינת ישראל שייכת (ההפרעות מגיעות כיום עד יוון וטורקיה). 

מכאן גם מגיע הצורך להסתיר את הכל. כי השמות, שהזכרתי למעלה, היו מעורבים (כל אחד בצורה אחרת, ובמהלך אחר סביב הנושא החמור הזה), מעורבים "עד צוואר", במזימה המדהימה הזו, שבעטייה נגרם נזק של כמיליארד וחצי ש"ח לכיס של כל תושבי ישראל, שבכלל לא יודעים מזה (כי הפכו את הנושא ל"סודי" בשיטת החסמב"ה). כל אחד מהם "שומר על התחת" לחבריו, כי אחרת כולם יפלו ביחד. ככה גם עובדת "קליקת הפרקליטים". לעיתים קרובותיש גם זהות אינטרסים בין שתי הקליקות

בנוסף, כל החלטות הממשלה הכי חשובות (למשל: כאן), בעניין שקיפות בתחום ניהול התדרים - לא יושמו (מדובר בהחלטות מ-2007. אנו כעת באמצע 2018, למי שלא שם לב). יש לזה סיבה מאוד ברורה: "שקיפות" היא האויב הגדול ביותר של "שחיתות". לכן אפשר לעטוף את הכאוס בסיסמאות של "סודיות".

"אור השמש הוא המטהר הטוב ביותר, ואור המנורה הוא השוטר היעיל ביותר", כך מצוטט לואי דמביץ ברנדייסשופט בית המשפט העליון של ארה"ב. באומרו כך, התווה את עקרון השקיפות במערכות הציבוריות - כתרופה לשחיתות. דברים אלה, שנאמרו על ידו ב-1914, נכונים שבעתיים גם היום. גם בהקשר של משרד התקשורת הישראלי בכלל ובתחום הספקטרום בפרט.

היו במשך השנים האחרונות עוד תעלולים יקרים ביותר בתחום הספקטרום, על חשבון הכיס של הציבור. אותם שמות היו מעורבים בהם, דוגמת "עסקת" תדרי הרכבת ו"עסקת" תדרי ה-2600 מגהרץ (שעד היום לא נעשה בהם שימוש, למעט כמה ניסויים קטנים). אולם, בתחומים הללו, הנזקים, שהאוצר בזבז והוציא מהכיס של כולנו וזרק באוויר, הסתכמו בעשרות מיליוני ש"ח, שזה ממש "כסף קטן" ליד המיליארד וחצי ש"ח של "רשת החרום הלאומית" בתדרים ובתקנים האמריקאיים

ראשי משרד התקשורת, גם בקדנציה הנוכחית, "לא סופרים איש ממטר" (ומדליפים רק למי שמתחנף אליהם. כנראה חושבים שם, שניתן להחיות את "פראבדה", כלומר: שהעיתונות תהיה "שופר עיוור של השלטון"). די ברור לי, שיש צורך בחקירה של הנושא המדאיג הזה, שהחל בשנתיים החולפות ב"מתנה" של תדרים מ"עד המדינה" שלמה פילבר לפלאפון (לפי "בקשת המשטרה") ומאז ההפקרות הזו ממשיכה בלי הפסקה ובלי מעצורים. 

זו הייתה "מתנה פעוטת ערך" על חשבון הכיס הציבורי בסך של כ-35 מיליון ש"ח, שנעשתה ע"י שלמה פילבר לפלאפון, מחוץ לכל מסגרת חוקית קיימת, תוך "שתיקה" של כל בעלי התפקידים במשרד התקשורת, שהיו עדים להחלטה הבלתי חוקית הזו. גם המתחרות בפלאפון שתקו, כשהתרגיל נחשף. נכון, שזה "כסף קטן" מול המיליארדים, "שעפו" לכיוון שאול אלוביץ' בעשור האחרון, אבל אני סבור, ש"דין פרוטה כדין מאה". למה לא חקרו את זה עד היום?? התוצאה של אי החקירה של הנושא: כעת ממשיכים במשרד התקשורת בשיטה הזו ונותנים, מחוץ לכל מסגרת חוקית, תדרים לפרטנר (והוט מובייל).  


נספח:
רשימת הכתבות הקודמותשחשפו את ההפקרות של צמרת משרד התקשורת הנוכחית, בתחום הטיפול בעולם הספקטרום, הסלולר והאנטנות, תחום הנמצא מחוץ לכל מסגרת חוקית ובאפס שקיפות וללא כל שימועים, בנושא הנוגע במשאבים היקרים ביותר של הציבור, שבכלל לא נשאל ולא יודע מה נעשה בתחום הזה:
 

תדרים

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים