בנט והנדל משיקים סיבים בלי מסכות ומפריחים ספינים שהם חיקוי של נתניהו

דף הבית >> כתבות ראשיות לדף הבית >> ראשונים לדווח >> בנט והנדל משיקים סיבים בלי מסכות ומפריחים ספינים שהם חיקוי של נתניהו
רוה"מ נפתלי בנט ושר התקשורת יועז הנדל מסתמכים על הזיכרון הקצר של הציבור והשיקו היום (כביכול, בפעם הראשונה בצפון), סיבים לבתים בפריסה של בזק, כאשר טקס דומה היה עם השר הנדל אך בשנה שעברה במטולה, ונתניהו בכלל חנך פריסת סיבים לבתים בצפון, בקרית שמונה, כבר ב-29.6.10. רק פעילות "הקליקה" ו"תפירת התיקים" עיכבה את הפריסה הזו עד היום. האחראי הטרי לעיכוב של מעל לחצי שנה בפריסת סיבים לבתים בישראל, הוא לא אחר מאשר השר יועז הנדל בעצמו! "תהיו כחלונים", שאמר נתניהו, הפך כעת ל"תהיו הנדלים" מפי בנט. בנוסף, רוה"מ ושר התקשורת (ומנכ"לית המשרד), כולם מוגנים מקורונה ולכן, לא נותנים דוגמא אישית ולא זקוקים למסכות. היכן המשטרה, שהוטל עליה להטיל קנסות על מי שלא חובש מסכה במיוחד באירועים פומביים?
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 20.7.21, 12:47טקס סיבים במעלות

ב-27.10.20 פרסמתי כאן וכאן על טקס השקת סיבים לכל בתי היישוב במטולה, טקס, שנערך ע"י שר התקשורת (בקדנציה הקודמת שלו כשר התקשורת), יועז הנדל.

ציינתי אז כך: תזכורת היסטורית: ביום 29.6.10, נערך טקס זהה לחלוטין (בו השתתפתי), אבל עם משתתפים אחרים לגמרי, בקרית שמונה. מדובר בטקס השקה ראוותני, בו הכריז ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שתוך שנתיים גם קרית שמונה וגם כל שאר המדינה תכוסה בסיבים של חברת החשמל לבתים, וזה נועד להיות מענה לאיטיות של הפס הרחב של בזק, שכונתה על ידו "טרקטור סובייטי". אכן, נתניהו היה נגד בזק כל השנים.

הנאום הזה גרם לתגובות נזעמות מאבי גבאי, שהיה אז מנכ"ל בזק וכיום מנכ"ל סלקום, כאשר הסיבים של חברת החשמל נמצאים כיום בחברת IBC שבקבוצת סלקום, ושר התקשורת הנוכחי, יועז הנדל, קיווה להפוך אותם לתחליף לבזק - אבל זה לא הוכיח את עצמו. בשנה האחרונה, המכשול הגדול, שעיכב פריסת סיבים במעל לחצי שנה, היה שר התקשורת בעצמו, יועז הנדל, שדחף לחקיקה מיותרת לחלוטין בנושא זה

היום, בלי מסכות על הפנים (ראה בתצלום למעלה משמאל), רוה"מ נפתלי בנט מנסה לחקות את דברי נתניהו מ-2010 שאמר "תהיו כחלונים" ובנט אמר (נא לא לגחך): "תהיו הנדלים", ופרסם את הספין הבא לציבור, ואני מביא אותו כלשונו, בתקווה שלא תצחקו מהספין ההזוי ביותר הזה, של חנוכה שלישית (אם נספור את עכו, ונהריה, זו ההשקה החמישית) בצפון, של פריסת סיבים לבתים.

ככה אפשר להסתמך על הזיכרון הקצר של הכתבים, שמבצעים Cut & Paste לספינים הירודים הללו:

*****************************************************************************************************
ראש הממשלה, נפתלי בנט, ושר התקשורת, יועז הנדל, חנכו את הסיב האופטי בעיר מעלות-תרשיטקס סיבים במעלותחא (בתמונה משמאל).
רה"מ בנט: "זהו צעד קטן לסיבים, צעד גדול לפריפריה ולכל עם ישראל"

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ושר התקשורת, יועז הנדל, חנכו היום (ג'), 20 ביולי 2021, י"א באב תשפ"א את חיבור הסיב האופטי בעיר מעלות-תרשיחא, במעמד ראש העיר, ארקדי פומרנץ, מנכ"ל בזק, דודו מזרחי, מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, וגורמים נוספים. 

כחלק מהרפורמה בתשתיות התקשורת שמקדם משרד התקשורת בשנה האחרונה, ותכליתה חיבור מדינת ישראל לאינטרנט מהיר ומתקדם, מתחברות עוד ועוד ערים בישראל לסיבים אופטיים.
עפ"י התכנית, שאושרה במסגרת הרפורמה, ערים ויישובים מרוחקים בצפון ובדרום הארץ, יחוברו לאינטרנט מהיר. 

רה"מ בנט ושר התקשורת הנדל קיבלו סקירה ממנכ"ל בזק, דודו מזרחי, אודות פריסת הסיבים במעלות-תרשיחא ובאיזור הצפון, ולאחר מכן נכחו במעמד חיבור הסיבים בעיר ע"י חברת בזק. 

להלן דברי ראש הממשלה, נפתלי בנט
"היום הוא יום חג, לתושבי הסביבה, לתושבי הגליל כולו ולתושבי הפריפריה.
חיברנו לא רק את הסיב האופטי במעלות-תרשיחא, אנחנו מחברים את הפריפריה למרכז מדינת ישראל ולמרכז העולם. 

הפריפריה מעניינת אותנו מאוד. זה יעד לאומי עבורנו. המשמעות של חיבור הפריפריה ושל כל מדינת ישראל לסיבים אופטיים, לכלכלה ולמשק - היא עצומה. זה מגדיל את כל התוצר הלאומי בצורה דרמטית, כי הכל הולך מהר יותר וקל יותר. יותר עסקים, חינוך טוב יותר, זה מפחית את העומס בכבישים, את זיהום האוויר וזה מעודד סטארט-אפים בכל מקום שמחברים.

כמנכ"ל לשעבר בהיי-טק, אני יכול להגיד לכם שהיעדר תשתית אינטרנטית מונעת הקמת חברה, פשוט ככה. אם זה איטי, אני לא יכול להקים חברה, אתה לא יכול לעבוד לאט. יש מדינות בעולם שכבר נמצאות שם: סינגפור, דרום קוריאה, ויפן. מדינות אירופה כמו סקנדינביה ומזרח אירופה, שנמצאות בפריסה רחבה.

מדינת ישראל דשדשה במשך עשור עד שהגיע שר התקשורת, ידידי יועז הנדל, ויזם את המהלך ההיסטורי הזה. אני לא מפריז - מדובר במהלך היסטורי לפריסה מהירה ואפקטיבית של הסיבים האופטיים ברחבי הארץ.

בשונה ממדינות אחרות, ששם התחילו במרכז ודאגו למרכז תחילה, ועד שנזכרו בפריפריה לקח שנים - אצלנו משרד התקשורת, בהובלת השר והמנכ"לית, יוצרים מההתחלה מכרזים ופריסה בפריפריה. הם פיצחו את הדרך כדי להגיע לכולם, גם אם אין אינטרס כלכלי ראשוני לחיבור הזה. 

זו דרמה, והמשמעות היא אדירה. זה אומר שילד במעלות יוכל לזכות באותה רמת שירות וחינוך Online של ילד במרכז. זה אומר שבאמת אפשר להקים פה חממות סטארטאפ וסטארטאפים שיכולים לעבוד בזמן אמת. זה אומר שרופא יכול לשבת במעלות ולנהג ציוד מרחוק בבית חולים בדטרויט. 

אני רוצה לברך את השר יועז הנדל. בקיצור, איך לומר? תהיו הנדלים. תודה רבה".

שר התקשורת, יועז הנדל
"מבחינתי זה יום היסטורי. סיבים אופטיים הם מנוע הצמיחה הכלכלי החשוב ביותר שנפרס עכשיו בישראל. הגדלה של שוק התעסוקה ב-3%, הגדלת התל"ג ב-1.1%, כ-13 מיליארד ש"ח בשנה, והכי חשוב צמצום פערים. כמו פריסת המוביל הארצי, פריסת חשמל לכל בית וטלפון לכל פועל, כך אינטרנט הסיבים. בכל מדינה אחרת היו אומרים לנו, חיבור בצפון זה לא כלכלי, ו"אין כדאיות". אבל אצלנו יש תפיסת עולם וקוראים לה ציונות. החיבור כאן הוא לא רק חיבור של סיבים, הוא גם חיבור ערכי. זו הדרך שלנו, קו מחרשה, קו סיב, פיתוח המרכז לצד פיתוח הגליל והנגב".

"אנחנו מחברים את הצפון, מחברים את ישראל. אין לי מושג למה הייתי צריך להיאבק בראש הממשלה לשעבר ובשר האוצר הקודם על מהלך שמועיל לאזרחי ישראל כולם. אז מהאופוזיציה, אדוני ראש הממשלה, אתה כיו"ר מפלגה, עודדת אותי לממש את המתווה מהר ככל שניתן. ׳זה טוב למדינת ישראל׳, אמרת. אופוזיציה אחראית שראתה את טובת המדינה, למרות שהינו בשני צדי הממשלה. הבאת רוח אחרת לממשלה. אני יכול להעיד, כי ישבתי בממשלה הקודמת. הבאת מקצועיות וענייניות, שרים עובדים ועוסקים במשרד שלהם ומקדמים יחד את מדינת ישראל". הנאום המלא של שר התקשורת - כאן.
****************************************************************************************************************

המשפט הכי הזוי בדבריו של השר הנדל הוא: "כשאין לך חמאה על הראש והכל מתקיים תחת אור השמש אז אין ניגוד עניינים, רק אינטרסים לאומיים." הוא התכוון בדבריו לנתניהו ואמר בע"פ לכתבים, שהוא מתכוון לנתניהו ולתיק 4000. את זה אומר שר התקשורת, יועז הנדל, שיש לו טונה של חמאה על הראש, תלונות בכמות עצומה כנגדו ואין סוף ניגודי אינטרסים, כפי שחשפתי כאן וכאן. ממש ענק. מי מפרסם את כל השקרים האיש הצבוע והספינולוג הזה? לא ייאמן.  

תזכורת: רק אמש הוא (יועז הנדל) החליט החלטה אנטי צרכנית מהמדרגה הראשונה - כאן

להלן דברי מנכ"ל בזק באירוע:
דודו מזרחי, מנכ"ל בזק: "כפי שהתחייבנו, בזק שוטפת את הארץ כולה בסיבים בקצב פריסה חסר תקדים. כבר היום, 4 חודשים בלבד ממועד השקת השירות, כ -700 אלף משקי בית ברחבי הארץ, מרכז ופריפריה, יכולים להתחבר לסיב האופטי של בזק ולהקפיץ את קצב הגלישה בביתם. היום אנו במעלות תרשיחא ובכפר ורדים כשבמקביל אנו פורסים ביישובים רבים נוספים בפריפריה. הבחירה ביישובים אלה אינה מקרית ומהווה הצהרת כוונות מבחינת בזק. רשת הסיבים, שבזק פורסת, מפצה על הריחוק הגאוגרפי, מקרבת את הפריפריה למרכז וצפויה לעודד את הצמיחה הכלכלית באזורי פריפריה רבים בישראל".
 
עדכון 20.7.21: אלי ציפורי מעדכן כאן בנושא השקת פריסת הסיבים במעלות: "‏אחיזת העיניים וגניבת הדעת של בנט הנוכל והנדל השרלטן: העיכוב של פריסת הסיבים האופטיים נגרם בגלל שלטון הפקידים ובגלל תפירת תיק 4000 וגרם נזק של עשרות מיליארדי שקלים למשק.
הנדל לא קידם דבר, הוא פשוט נתן הטבות הרבה יותר גבוהות לבזק ולשאר השחקנים בשוק. אבל התשקורת פתאום החרישה."

עדכונים 21.7.21:
א. שר התקשורת ודוברו צייצו כאן [ציטוט]: "שר התקשורת יועז הנדל: ״מברך את שרת הפנים שחתמה על תיקון התקנות לפריסת סיבים בבניינים. במשך שנה עשיתי נסיון לרתום את שר הפנים הקודם לחתום. לא אינטרנט בכפייה, רק לייצר אפשרות למי שמעוניין בכך. תקנות כדי שתינתן אפשרות להגיע עם אינטרנט מהיר לכלל האוכלוסייה בישראל, כולל החרדית. מדובר במנוע צמיחה משמעותי שמאפשר תעסוקה שנדרשת בחברה החרדית. את השרה שקד לא היה צריך לשכנע, היא חתמה במהירות. כך נראית ממשלה עניינית וממלכתית״.

עוד ספין הזוי וטפשי ביותר של השר יועז הנדל, בנושא שהוא לא מבין בו מאומה, בתחום שמזמן כשל (ראה למשל כאן ובלינקים המובילים מכתבה זו). 
הבניין הראשון, שיהיו בו סיבים משותפים, לפי התקנות הללו, יהיה בין בעוד 5 שנים, במקרה הכי טוב, ועד בעוד 10 עד 15 שנה, במקרה היותר ריאלי. בכל מקרה, זה לא נוגע בכלל לפריסת הסיבים שיש כיום ובשנים הקרובות, ברחבי ישראל.

ב
. כך כתב אלי ציפורי כאן בבלוג שלו [ציטוט]: "יועז הנדל יכול להיות עד הגנה מצוין במשפט נתניהו.
אחיזת העיניים וגניבת הדעת של בנט והנדל עם הסיבים האופטיים אתמול – והטבות הענק שסיפק הנדל לבזק ואף אחד לא חוקר.
אתמול (20.07.2021) חנכו נפתלי בנט ויועז הנדל, במפגן של יחסי ציבור נלעג, את הסיב האופטי במעלות תרשיחא.

"היום חיברנו את העיר מעלות-תרשיחא לאינטרנט מהיר-מאוד דרך הסיב האופטי", אמר בנט בפאתוס והמשיך: "ישראל מדשדשת כבר מעל עשור בתשתיות האינטרנט, ולכן הגלישה איטית מאוד ולפעמים בלתי נסבלת". בנט החניף להנדל ש"מוביל מהלך בו מחברים 60-70 אלף בתי בכל חודש לאינטרנט הכי מהיר שקיים".

בנט והנדל ניסו לייצר את הרושם שממשלת נתניהו מרחה את פרישת הסיבים והנה שני הגאונים באו ושחררו את הפקק צ'יק צ'אק. הנדל, ימני המחמד של התשקורת, גם עושה עבודת חריש מאוד גדולה בשיווק תדמיתי כמציל תשתיות האינטרנט, תוך צילומי צלילה שלו לסיב האופטי.

ובכן, מדובר בשניים שמעוותים את המציאות במקרה הטוב ומשקרים במקרה הרע. התשתית של הסיבים האופטיים היתה בחלקה מוכנה ל"הדלקה", אבל רק שלטון הפקידים ותיק 4000 תקעו את כל ההליך לשנים וגרמו נזק של עשרות מיליארדי שקלים.

מה שחמור עוד יותר הוא, שהנדל מחלק הטבות רגולטוריות ענקיות לבזק ולשאר השחקנים בשוק למען פרישת התשתיות, הרבה יותר גבוהות ממה שהציע להם בזמנו פילבר – ואיש לא פוצה פה. ייתכן שלא היתה ברירה, כי ישראל אכן מפגרת מאחור, אבל שזה יעבור בלי שום ביקורת?

זאת ואף זאת: הנדל אמר משפט די הזוי אתמול – "כשאין לך חמאה על הראש והכל מתקיים תחת אור השמש אז אין ניגוד עניינים, רק אינטרסים לאומיים".
ברור שהנדל התכוון לנתניהו, אבל החמאה היא כל כולה שלו, כי מה שקרה הוא די הזוי.

כל נושא מתווה הסיבים האופטיים ש"הגה" הנדל כביכול הוכנס לחקיקה, כך שבפועל כל מה שהוצג כעבירה בכתב האישום בתיק 4000 (כל נושא הסיבים האופטיים הוגדר כ"הטבה") "הוכשר" בהצעת חוק ממשלתית. וזה חמור שבעתיים, אם מביאים בחשבון שהמתווה הנוכחי של הנדל כולל הטבה גדולה יותר מה"הטבה" המקורית (כביכול) שרצה להעניק פילבר בתיק 4000.

זה רק מגחיך את הרגולציה הישראלית המטורללת, שביד אחד מכניסה דבר מסוים לכתב אישום וביד השנייה מכניסה אותו לחוק, במתוכנת חמורה הרבה יותר. וכמובן שזה מגחיך את הפרקליטות.

המלצתי: שפרקליטי נתניהו יזמינו כעד הגנה את יועז הנדל, שיפרט כ"מומחה" את ההבדל בין שני המתווים של הסיבים האופטיים ואיך ההטבות שהוא העניק הרבה יותר גבוהות מההטבות שמיוחסות בכתב האישום."

גאמיר אטינגר מ"חדשות סרוגים" פרסם כאן (כותרת בלבד): "הנדל בשומרון: "פריסת סיבים היא ריבונות מעשית".
שר התקשורת, יועז הנדל, נפגש עם יו"ר מועצת יש"ע, דוד אלחייני, בנושא פריסת הסיבים ביו"ש, רפורמת המרחב הכפרי וכיסוי קליטה. "הפריסה היא ריבונות מעשית ויצירת חיים נורמאליים", אמר." 

עוד אוסף של ספינים וסיפורי הברון מינכהאוזן, של השר יועז הנדל

ד. חשיפות בלעדיות ומרתקות אודות שר התקשורת יועז הנדל ו"החסינות" שקיבל מפני כל חקירת "ניגודי עניינים". מה שכלי התקשורת שכחו לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ועו"ד כנרת בראשי, ע"י אבי רצון ב"גלי ישראל" ב-21.7.21 (כ-14 דקות), אודות "שערוריית ההטבות רגולטוריות בפריסת הסיבים". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, איך תפרו תיק לאדם אחד (נתניהו) והאחרים "חסינים" מהכל (הנדללפיד ובנט). 
הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/HKwbU6xjzjI. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3wPTyPA


עדכון 22.7.21: אורנה ישר כתבה ב"מידה" (כותרת בלבד): "אל תהיו הנדל". מומלץ לקריאה. 

עדכון 23.7.21: חשיפות בלעדיות, מסמרות שיער ומדהימות, אודות תיק 4000 ו"עד המדינה" שלמה פילבר, מול שר התקשורת יועז הנדל ו"החסינות" שקיבל מפני כל חקירת "ניגודי עניינים" אצלו. מה שכלי התקשורת שכחו לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-23.7.21 (כ-13 דקות), אודות "שערוריית ההטבות האדירות בפריסת הסיבים". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, איך "תפרו תיק" לאדם אחד (נתניהו) והאחרים "חסינים" מהכל (הנדל, לפיד ובנט). 
הלינק לקובץ ההאזנה: https://bit.ly/TziporyWeiss2307021. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3hOCSDR
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19-22/7/21 - Cyber Week 2021 

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים