לקראת פתיחת התחרות בעולם הטלוויזיה (OTT): חשיפת מיזמים מקומיים

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> לקראת פתיחת התחרות בעולם הטלוויזיה (OTT): חשיפת מיזמים מקומיים
פורום VideoTLV (וידיאו תל-אביב) שימש במה לחשיפת 2 מיזמים מקומיים, שכבר מצליחים, וחשיפת אקסלרטור חדש לעולם הטלוויזיה לפתרונות במסגרת התחרות העתידה להתפתח בשוק הטלוויזיה על האינטרנט (OTT) בישראל. 
מאת: אבי וייס, 5.8.15, 23:00גילי צגלה

פורום VideoTLV התכנס (26.7.15) בגג מתחם היזמות וההשקעות BRM בת"א, בחסות AOL On, בהשתתפות של מעל ל-150 איש, כדי לשמוע על הפיתוחים החדשים בתחום עולם הווידיאו והטלוויזיה. את הפורום, שמונה מעל ל-1,200 חברים, כבר תיארנו כאן

גילי צגלה, יזם מועדון VideoTLV ומנכ"ל Novwaind (בתמונה): "בתור קבוצה, שאוהבת טכנולוגיות וידיאו, אנו מציגים בפני הקבוצה טכנולוגיות הנמצאות לפחות שנתיים לפני שרואים אותן נפוצות בשוק. גם היום נראה כמה טכנולוגיות ישראליות מעניינות, כי השוק, שאנו עוסקים בו, נמצא בפריחה בכל רחבי העולם, עם התפתחות יפה של כל ערוצי המדיה, לרבות עולם ה-OTT, שיחל בקרוב גם כאן בישראל.

היום אנו מארחים את AOL, ענקית התקשורת באינטרנט, שנרכשה לאחרונה ע"י Verizon, שפתחה בישראל אקסלרטור יוצא דופן ונציג את מי שעומד מאחורי יוזמת הקמת האקסלרטור הזה דווקא כאן. AOL מחפשת יזמים מוכשרים בעולם הווידיאו וה-OTT. 

הקהילה שלנו פועלת כבר כ-8 שנים עם מיקוד בעולם הווידיאו והניו-מדיה. החשיפה שלנו לטכנולוגיות חדשות מעודדת גם את היזמים וגם את המשקיעים בפיתוח טכנולוגיות ושירותים חדשים ומלהיבים בתחומים, שכולנו אוהבים ומתעניינים בהם".  

בועז רוסנו, (בתמונ
בועז רוזנוה), מייסד משותף ומנכ"ל, VideoDubber: "המיזם שלנו הוא בתחום עולם הדיבוב. הקמנו סטארטאפ לדיבוב אוטומטי לגמרי של סרטים עם תמיכה בכ-40 שפות.

אנו פותרים את הבעיה של תרגום ודיבוב בסרטי וידיאו מכל סוג, מה שנעשה עד היום ע"י אנשים, שתרגמו את הדיבור במסך לשפה המבוקשת על המסך, במקום ובמדינה בו הווידיאו משודר. 

הפתרון שלנו נמצא בענן עם שירות בגישת ה-SaaS. המערכת שלנו יודעת לדבב שעת וידיאו בתהליך, שלוקח 5 דקות. מדובר בשוק ענק של כ-6 מיליארד יורו לשנה, של כ-4 מיליון שעות וידיאו (הנתון מ-2009), שמבוצע עליו דיבוב, לא כולל וידיאו ברשתות חברתיות דוגמת פייסבוק וגוגל-יוטיוב.

איך שעלינו לאוויר כבר נוצר ביקוש לשירות שלנו. זכינו בפרסים ותעודות הצטיינות, כי אנו עונים על צורך הקיים בשוק הווידיאו, שלא היה לו פתרון נכון עד היום". 

יונתן יערי, מפתח אלגוריתמים, Whipclip: "אנו סטארטאפ אמריקאי-ישראלי עם מרכז מו"פ בישראל. פיתחנו פלטפורמה לזיהוי הקטעים האהובים על הצופים בטלוויזיה ואנו מספקים לצופים יכולת לשתף את הקטעים הללו עם חבריהם ברשתות חברתיות. הכל מבוצע בסמארטפון ולא על מסך הטלוויזיה, שבו משודר הערוץ. 

כיום, מאוד קשה לשתף תוכן טלוויזיוני באמצעות הסמארטפון. המערכת שלנו מאפשרת להטמיע כל קטע וידיאו, שאהוב על הצופים בתוך רשתות חברתיות, החל מפייסבוק וכלה בטוויטר.

על פי כל הסקרים שראינו, 90% מהצעירים משתמשים בסמארטפון שלהם בזמן שהם צופים במסך הטלוויזיה הביתי - משפחתי, או במסך הטלוויזיה האישי שלהם. לתופעה הזו קוראים 'מסך שני'.

הבעיה שראינו: הצעירים הללו, יכולים רק לשלוח המלצות ולפטפט בסמארטפון אודות הסרט, או לשתף לינק לשם של הסרט המוקרן. אולם, אין להם שום יכולת ללכוד קטע, שהם אוהבים מהסרט, אלא אם הם מצלמים עם הסמארטפון את מסך הטלוויזיה ואז זה יוצא רע מאוד וגם קשה מאוד לשלוח את זה מהסמארטפון, בגלל גודל קובץ הווידיאו שמוקלט. שלא לדבר שמעטים יודעים לערוך קטעי וידיאו על הסמארטפון. 

אנו משתפים פעולה עם ספקי התכנים והאולפנים הגדולים. למעשה, אנו מספקים להם את היכולת להכין בעצמם קליפים מתוך הסרט, שהם עומדים לשדר וכך ניתן לשתף את הקטע הזה, תוך שמירה על זכויות היוצרים. המערכת שלנו עובדת גם על טאבלטים וגם על סמארטפונים. כך, שניתן להפיץ את הקליפים לכל מכשיר קצה וגם להציג זאת באתר שלנו או באתר של ספקי התוכן.

השיטה של הקלטת הקליפ מאוד פשוטה: בזמן שהסרט רץ, הצופה, שהוריד את האפליקציה הסלולרית, רואה על המסך של הסמארטפון שלו את הסרט במקביל לשידור שלו על הטלוויזיה, עם סימון על המסך, והוא יכול לצפות ב-2 הדקות האחרונות של כל קטע וידיאו, ממש על הסמארטפון שלו. כך, הוא יכול להחליט להפוך את 2 הדקות הללו לקליפ ולחתוך את הקליפ הזה בדיוק לקטע, שאותו הוא רוצה לשתף. בשני קליקים הוא משתף את מה שבחר באמצעות האפליקציה. כך, הקליפ נוצר בענן ולא על המכשיר והכל מתופעל בממשק מאוד ידידותי למשתמש. המערכת עובדת באותה שיטה גם על מוזיקה ולא רק על וידיאו.

איך שעלינו לאוויר זכינו להצלחה גדולה (יש לנו שיתופי פעולה עם: 
ABC, CBS, FOX, Turner, Viacom, A+E Networks, Bloomberg, Fusion, OWN, Pop, Universal Music Group & Sony Music), לכן אנו מחפשים כעת אנשים מוכשרים שיצטרפו למיזם שלנו". 

מיכאל היימיכאל היימןמן, (בתמונה), סגן נשיא, AOL: "אני הגעתי ל-AOL אחרי שנים רבות של יזמות והצלחות בעולם הווידיאו, האינטרנט, הרשתות החברתיות והטלוויזיה. המיזם האחרון שלי Vidible, נרכש ע"י AOL ב-2013 ומאז אני בחברה ומטפח את תחום הווידיאו.

מהנסיון שלי, אני יכול לראות את התחום בו אני עוסק במבט עולמי, וזו בדיוק הסיבה והמענה לשאלה: מדוע הגעתי לישראל ומדוע החלטתי לפתוח כאן את האקסלרטור של AOL. יש לנו כבר מרכז פיתוח די גדול בישראל והחלטנו לעבור לשלב הבא: למצוא ולפתח סטארטאפים מתאימים, ממש משלב הסיד ועד היציאה שלהם לעולם הרחב. 

מה שראיתי ומצאתי בישראל, שיש כאן את הרוח של היצירה וההתלהבות' שהייתה בארה"ב בשנות ה-70 וה-80 של המאה הקודמת. אנשים מפתחים כאן פתרונות חדשים כי הם אוהבים את זה ומגשימים את החלומות שלהם. מהיכן שאני מגיע, השוק של היזמות השתנה לגמרי. לפני שפותחים חברה יזמית קודם שוכרים משרד PR, רק כדי לעשות רושם ולהתפרסם. זה שנוא עלי. אנשים מפתחים רק כדי לעשות רושם והם חושבים שככה הם יהיו מיליונרים.
 
ראיתי כאן בישראל, שאין פחד להיכשל. יש כאן חברותיות ועזרה הדדית נהדרת, מה שאין כבר בארה"ב. האווירה כאן מלהיבה וזו בדיוק האווירה המתאימה לנו לפתח פתרונות חדשים לעולם ה-OTT. לכן, הגעתי לישראל כדי לחפש סטארטאפים, כי זה המקום המתאים עבורנו לחפש אותם. 

כל מחזור של האקסלרטור שלנו בשם Nautilus נמשך כשנה וישתתפו 10 חברות, שתיזכנה לתמיכה מקיפה ולייעוץ מקצועי באמצעות צוות מומחים מקומי במשרה מלאה ובאמצעות גישה ישירה למגוון מומחים וכלים מקצועיים מחטיבות הארגון השונות ברחבי העולם.

מה שאני מחפש וגם כמה עצות ליזמים הרוצים להציע את עצמם לאקסלרטור שלנו:

א. יש לך רק הזדמנות אחת להציג את המיזם שלך. לכן, אתה חייב להגיע מוכן. אנו, שגדלנו בארה"ב, לא סלחניים לשגיאות ולאלתור.

ב. אל תתחיל לתאר את ההיסטוריה של הצוות ומה עשיתם בצבא. זה לא מעניין בשלב ההצגה הראשונה. כ"כ, אל תכין מצגת עם יותר מ-5 שקפים. מניסיוני, 5 שקפים זו המצגת הכי טובה.

ג. ב-5 הדקות שיש לך כדי לתפוס תשומת לב, חשוב שאכן תתפוס את תשומת הלב של השומעים. איך אתה יכול לתפוס תשומת לב? עשה שיעורי בית בפני מי אתה מופיע ומה מעניין אותו. תן לו מיד בהתחלה את מה שהוא אוהב.

ד. אל תקריא את השקפים שלך. במיוחד כשיש בהם הרבה מילים.

ה. תראה רק דברים שאתה בטוח שהם עובדים. מה שלא עובד, תגיד שזה לא עובד 

ו. תהיה מוכן למצב, שהאינטרנט ייפול לך בדיוק בתחילת או אמצע ההצגה שלך. ככה האינטרנט בכל מקום בעולם ואתה חייב להיות מוכן עם דמו ומצגת שלא תלויים באינטרנט. 

ז. חשוב להתרכז במסר שלך. להיות מפוקס זה מעניין את המשקיעים ואת מי שאתה רוצה את תשומת הלב שלו. לדבר על שווקים רבים ושיטות שונות להרוויח, זה לא ריאלי וזה מראה, שאין לך ניסיון וידע איך מרוויחים כסף בעולם האמיתי, במיוחד בשלבים הראשונים של הקמת חברה". 

טלוויזיה 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים