Telecom News - מבצע "צוק איתן" - גילויי האהדה, ההיערכות בעורף והיעלמות משרד התקשורת

מבצע "צוק איתן" - גילויי האהדה, ההיערכות בעורף והיעלמות משרד התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מבצע "צוק איתן" - גילויי האהדה, ההיערכות בעורף והיעלמות משרד התקשורת
כמו במערכות העבר של מדינת ישראל, המשרד היחיד, שעובד וממשיך לעבוד בשיטת ה-805, תוך התעלמות מהמצב, הוא משרד התקשורת. לעומתו, המערכות האזרחיות האחרות נערכו, לרבות חמ"ל הפועל 24 שעות ביממה של התאחדות התעשיינים. יש גם הטבות מ-HOT ו-YES, בזק, חברת חשמל, אורנג' ועוד. הכתבה מתעדכנת באופן שוטף.
מאת: אבי וייס, 8.7.14, 21:00גלעד ארדן

כמו בכל המערכות הקודמות של מדינת ישראל (לרבות באסונות טבע כמו: השריפה בכרמל וסופת השלגים), משרד התקשורת ממשיך בהרגלו, בשיטה של 805 (באים לעבודה בשעה 8, עושים אפס והולכים הביתה בשעה 5 אחה"צ. שום דבר לא מעניין שם איש ולא מזיז לאיש). מזלם של תושבי ישראל, שראש הממשלה הוציא את האחריות להגנת העורף מידיו של השר גלעד ארדן. כך הנזק, שהוא יכול היה לגרום לתושבי ישראל, מצטמצם לתחומי האחריות של משרד התקשורת בלבד. 

אולם, הפעם יש שוני מהמערכות הקודמות: האוצר נתן למשרד התקשורת תקנים ותקציבים והוקם בו "אגף חירום", בדיוק למצב הזה, שבו אנו נמצאים כיום, מצב, שהוכרז כמצב חירום ע"י שר הביטחון באישור הממשלה. 

לכן, פניתי בדחיפות למשרד התקשורת בשאלות הבאות:
"לאור הכרזת "מצב מיוחד בעורף" ע"י שר הביטחון ולאור המצב בשטח, שעפים טילים בטווחים קרובים ורחוקים באזור הדרום והמרכז:
  1. אילו הנחיות הוציא משרד התקשורת לעורף בכל הקשור לתחומי האחריות של המשרד, החל מתחום הדואר, דרך מערכות הטלוויזיה  והרדיו וכלה ברשתות הסלולר והטלפוניה?
  2. מה הפעילות,שעושה "אגף החרום" במשרד, במצב הנוכחי והאם קיים חדר מצב הפועל 24 שעות [במשרד התקשורת], כדי לסייע למערכות התקשורת בעורף ולציבור עצמו כדי להתמודד עם המצב?"
תשובה לא קיבלתי. די ברור למה. ניסיתי גם לחפש באתר המשרד (כאן) איזה רמז, שאולי יש מצב חירום בחצי מדינת ישראל, אבל באתר הזה אין כלום. אין טילים ואין מצב חירום. הכל שגרה....

לעומת זאת, יש גופים לא מעטים (מלבד צה"ל, פיקוד העורף, הרשויות המקומיות וכל המערך של המשרד להגנת העורף, שכעת מצוי במשרד הביטחון), שכן לקחו את העניין הזה ברצינות ואציין כאן לחיוב ובהערכה כמה מהם:
 
א. עם פתיחתו של מבצע "צוק איתן" הקימה היום (ג') התאחדות התעשיינים חמ"ל מיוחד, שייתן שירות 24 שעות ביממה למפעלים הנמצאים ברדיוס של כ-40 ק"מ מעזה. בסך הכול, מדובר בכ-500 מפעלים, בהם של חברות היי-טק. בראש החמ"ל עומד מנהל סניף דרום בהתאחדות התעשיינים, מאיר שימקו, ולשירותו עומדים כלל עובדי ומומחי ההתאחדות, על פי צרכי המפעלים השונים.

החמ"ל יעניק מענה רציף לכלל צרכי ובעיות המפעלים בעקבות הלחימה בדרום, כגון פגיעה של טילים במבני המפעלים; היערכות לעבודה במתכונת חירום; מחסור בעובדים; פגמים במיגון מפעלים; הפסקות חשמל; מחסור בחומרי גלם; חוסר יכולת לעמוד בהזמנות בעקבות פגיעה בתהליך הייצור; שיבוש בדרכי תחבורה; וקבלת פיצויים בשל הלחימה. הוא יעמוד, בין היתר, לרשות אינטל (Intel), החברות הפועלות מפארק ההיי-טק בבאר שבע ומפעלים של חברות נוספות בענף הנמצאים בדרום. החמ"ל יהיה פתוח גם לפניות של מפעלים, שאינם חברים בהתאחדות התעשיינים.

ב. חברת yes פותחת לכלל לקוחותיה ביישובי הדרום (כולל לקוחות החבילה הצרה וחבילת היסוד) את כל ערוצי הילדים, כולל ערוצי הפרמיום, ללא תשלום נוסף. הערוצים נפתחו אוטומטית הבוקר, יום שלישי ה- 8.7 בשעה 10:00 ויהיו פתוחים עד יום ראשון ה- 13.7 בשעה 09:00 החל מאזור יבנה ודרומה. הערוצים יפתחו גם בשירות yesGO. , שירות יס גו גם יהיה פתוח לכל הלקוחות בכל הארץ!
עדכון 9.7.14מהבוקר (9.7) ערוצי הילדים פתוחים בכל הארץ ולא רק בדרום.


ג. לנוכח ההסלמה בדרום, מודיעה חברת HOT על פתיחת מגוון ערוצים ללא תשלום, עבור תושבי הדרום וילדיהם, שנאלצים להישאר בבתים, במקלטים ובמרחבים המוגנים (רשימת הישובים בהתאם למפת אזורי ההתגוננות באתר פיקוד העורף). פתיחת הערוצים החלה היום (8.7), משעות אחר הצהריים, ותימשך בשלב זה, עד סוף יום ראשון 13.7. פתיחת הערוצים מתבצעת באופן אוטומטי ואין צורך ביצירת קשר עם מוקדי השירות.

HOT פותחת את מגוון ערוציה בהם: ערוצי הילדים, הספורט, הטבע, בידור ופנאי, היסטוריה ואחרים (בין הערוצים הפתוחים: בייבי, הופ ילדות ישראלית, נשיונל גאוגרפיק ווילד, ויוה+ ,ערוצי לייף סטייל, חבילת ערוצי ספורט 5 פרימיום, ערוצי אגו, NTV  ועוד מגוון ערוצים בחבילות התוכן השונות). כמו כן ערוץ הופ! המשדר באפיק 77 מרחיב את רצועת שידוריו החל מהערב ל- 24 שעות. הרחבת השידורים הינה עד להודעה חדשה. מידע נוסף, כולל רשימת הישובים ניתן למצוא באתר HOT. 

עדכון 9.7.14: מגוון ערוצי HOT כמו גם ערוץ האח הגדול יפתחו היום (9.7), בכל רחבי הארץ, במרוצת השעות הקרובות. HOT פותחת את מגוון ערוציה בהם: ערוצי הילדים, הספורט, הטבע, בידור ופנאי, היסטוריה ואחרים (בין הערוצים הפתוחים: בייבי, הופ ילדות ישראלית, נשיונל גאוגרפיק ווילד, ויוה+ ,ערוצי לייף סטייל, חבילת ערוצי ספורט 5 פרימיום, ערוצי אגו, NTV ועוד מגוון ערוצים בחבילות התוכן השונות).

עדכון 16.7.14: החל מהיום יחלו שידורי התרעות בתיאום עם פיקוד העורף בערוצים 3 ו-HOT Weekend. בנוסף, פתיחת כל הערוצים (למעט ערוצי צ'רלטון וערוציםלמבוגרים בלבד) נמשכת בכל הארץ.

ד. עדכון 9.7.14: בעקבות המצב הביטחוני בזק נרתמת למען תושבי אזורי העימות ברחבי הארץ ומעניקה מספר הטבות ושירותים יעודיים:
  • בזק תאפשר ללקוחותיה לבצע שירות "עקוב אחרי" לכל יעד שיבחרו, נייח או נייד, ללא תשלום. ההטבה מאפשרת ללקוחות פרטיים ועסקיים, שנמצאים מחוץ לבית או לעסק, להפנות שיחות ליעד אחר נייח או סלולרי. ניתן להפעיל שירות עקוב אחרי דרך חיוג  72*.
  • ללקוחות העסקיים של החברה, מעניקה בזק 300 מסרונים חינם בשירות Bsms. ההטבה מעניקה ללקוחות העסקיים אפשרות שליחת הודעות בקלות לעובדיהם וללקוחותיהם. שירותBsms  הוא אפליקציה אינטרנטית המאפשרת הפצת הודעות SMS בקלות למספר רב של נמענים ומכילה מגוון עצום של תכונות. ההרשמה לשירות היא דרך אתר בזק בכתובת כאן.
  • קבלת מספרי חירום בחינם במוקד 144. 
  • בתוך כך, בזק מציעה גם מגוון שירותים חינמיים היכולים להיות יעילים בעת זו: שירות Bphone, שמאפשר הוצאה וקבלת שיחות מקו הבזק הפרטי של הלקוח, על גבי הסמארטפון או הטאבלט מכל מקום (בארץ או בחו"ל). בנוסף, שירות Bezeq Free Cloud, שמאפשר גיבוי ואחסון חינמי ללא הגבלה. השירות יכול לשמש לקוחות פרטיים ובתי עסק המעוניינים לגבות מסמכים חשובים ולצפות בהם מכל מקום. 2 השירותים ניתנים חינם ע"י הורדת אפליקצייה ייעודית לטלפון הנייד, מחשב נייד או טאבלט.
ה. עדכון 9.7.14חברת החשמל: לאור המצב הביטחוני החברה תימנע מניתוק אספקת החשמל לכל היישובים במדינת ישראל  ללקוחות חייבים ותחבר לקוחות שנותקו בגין אי תשלום חשבון החשמל.
 בסיור, שמקיים הבוקר (9.7.14) מנכ"ל החברה, אלי גליקמן, באזור אשקלון, בחמ"ל העיריה ובתחנת הכח "רוטנברג" באשקלון, שיבח המנכ"ל את עובדי חברת החשמל הפועלים תחת אש לתיקון תקלות ולייצור חשמל באזור הדרום. הוא ציין בסיפוק, שעובדי החברה יעשו כל שביכולתם להמשיך ולספק חשמל זמין לאזרחים בכל מצב. "אנו מבטיחים לתושבי הדרום ולאזרחי ישראל, שיש על מי לסמוך והחשמל ימשיך לזרום לבתים גם תחת מתקפת הטילים המופנית לעבר האזרחים".
  
גליקמן, הנחה את עובדי חטיבת לקוחות להימנע מניתוק אספקת החשמל בגין אי תשלום חשבון החשמל  לכלל היישובים ברחבי הארץ, לאור המצב הביטחוני המורכב. כמו כן ,הנחה מנכ"ל חברת החשמל לחבר לקוחות, שנותקו בימים האחרונים בגין חוב לחברת החשמל. בימים האחרונים פועלת החברה בשיתוף הרשויות לחבר מקלטים ומבני ציבור, שנדרש עבורם חידוש אספקת חשמל כתוצאה מניתוק.

עדכון 10.7.14: חברת החשמל השיקה הבוקר שירות חדש, שמטרתו להציל חיים. מהיום ניתן לדווח על מפגע בטיחות בחשמל באמצעות יישום חדש, שעודכן באפליקציה של חברת החשמל. שולחים באפליקציה לאנדרואיד ולאייפון תמונה של מפגע הבטיחות  ועובדי חברת החשמל יטפלו במפגע במהירות האפשרית.  

ו. עדכון 9.7.14: Orange מתאימה את מערך השירות לצרכי השעה ומתגברת את המוקדים הטלפונים הראשים, מעניקה הטבות הנותנות מענה לתנאי המצב, מציבה ניידת לשירות חיילי צה"ל באזורי כינוס בדרום ופועלת למען עובדיה ובני משפחותיהם באזורי המתיחות.

Orange ממשיכה לדאוג לרציפות השירות, גם בימים אלה, שחלק ממוקדיה נמצאים באזורי המתיחות, ומתגברת את מוקדיה בראש העין ובחיפה. קיבולת האתרים הסלולרים בריכוזי האוכלוסייה באזורי המתיחות הורחבה כדי לאפשר הקמה ורציפות שיחה בעיתות עומס.

לטובת סיוע ביצירת קשר עם חייל צה"ל, שלחה החברה ניידת לאזורי הכינוס של כוחות הצבא. הניידת של Orange מצוידות בגנרטורים, שקעים ומאות מטענים לכל סוגי המכשירים. בניידת סוללות להחלפה, מכשירי סלולר לשימוש החיילים, כיבוד מתוק ומתנות ומפנקות.   

במקביל, החל מהיום (9.7) ועד יום ראשון (13.7) בחצות, Orange מאפשרת לכל לקוחותיה לצפות בכל תכני הטלוויזיה, באפליקציית MyHDTV ובפורטל החברה, ללא תשלום. התכנים כוללים בין השאר: ערוצי החדשות- ערוץ 2, 10, 9, CNN  ועוד, תכנים לילדים מערוץ הופ ומערוץ הילדים, ערוצי ספורט -צ'רלטון,ONE ,TRACE SPORT , תכניות טלוויזיה מובילות מבית רשת, קשת וערוץ 10 בשידור חי וב- VOD וסרטים באורך מלא מז'אנרים מגוונים.    
                                              
החברה פתחה מוקד תמיכה וליווי ייעודי לעובדיה ולבני משפחותיהם באזורהמתיחות הפעיל 24 שעות ביממה ונותן מענה בכל בקשה וצורך ונמצאת עימם בקשר ועם עובדיה שגויסו. 

עדכון 16.7.14: Orange מרחיבה ללקוחותיה באופן יזום  ואוטומטי את נפח חבילת הגלישה  ל - 10GB החל ממחר ה- 17.7.14 בשעה 8:00 ועד 31.7.14 ללא תוספת תשלום. כדי ליהנות מההטבה אין צורך ברישום והיא תקפה לגלישה בישראל בלבד. ההטבה אינה כוללת לקוחות במסלולי prepaid

ז. עדכון 10.7.14: אירוח סטארטאפים וסטודנטים תושבי הדרום באקסלרטור של עיריית הרצליה: HAC מזמין את היזמים והסטודנטים תושבי הדרום ואזורי הנפילות להתארח במרחבי העבודה המשותפים במרכז היזמות בהרצליה. יש מקום, יש Wifi, קפה, נשנושים ושקט. הכתובת: סוקולוב 5, הרצליה. סטאטראפים ויזמים מוזמנים להגיע. גם בלי התראה. 

ח. עדכון 12.7.14: אתר Funzing פתח (בחינם) את כל הפעילויות שלו למשפחות ולצעירים, מיום א' 13.7 עד 20.7. ערן אלון מבעלי פנזינג: "כהורים לילדים, כמבוגרים או כחבר'ה צעירים שחלקנו תחת איום הטילים וחלקנו מגוייס למילואים, החלטנו להתגייס ולהקל ולו במעט על תושבי ישראל ולסייע לתושבים להפיג את המתח והחרדה באמצעות הפעילויות שלנו, אנחנו בטוחים שגם הבוגרים וגם הצעירים ייהנו מאוד." כל מה שיש לעשות הוא להיכנס לאתר Funzing להירשם ולהזמין מקום לפעילויות. 

 
הכרזת מצב חרום 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים