מהפכת הניידות הגיעה לארגונים. כיצד VMware כבשה את השוק ומדוע מיקרוסופט אינה מסוגלת להדביק אותה

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> מהפכת הניידות הגיעה לארגונים. כיצד VMware כבשה את השוק ומדוע מיקרוסופט אינה מסוגלת להדביק אותה
בלעדי: מהפכת הניידות הגיעה לארגונים. כיצד VMware כבשה את השוק ומדוע מיקרוסופט אינה מסוגלת להדביק אותה
בריאן VMwareמאת: אבי וייס, 30.04.13, 00:05
 
VMware ניצבת בחזית הטכנולוגית ומבשרת על כניסת טכנולוגיות ניידות חדשות ומדהימות לישראל. חשיפת הטכנולוגיות והשיטות למעבר לעבודה ניידת על כל מכשיר קצה בכל מקום.
 
"אנו נמצאים במהלכים לשכנע השוק ולחנך אותו, שאין צורך במידע מקומי", מדגיש בריאן גאמאג' (Briam Gammage), מנהל שיווק טכנולוגיות המחשוב למשתמשי הקצה ב- VMware העולמית, שמכנסת את לקוחותיה ושותפותיה בישראל לסדרת כנסים המוניים להצגת הבשורה הניידת. "התפיסה החדשה של 'IT as a Service', זו בשורה שאנו מממשים אותה הלכה למעשה. אנו שואפים להגיע לאפס עלות בתמיכה, לאפס עלות בתחזוקה ולאפס עלות בניהול. זה דבר קריטי לארגונים".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם בריאן גאמאג', כדי להבין לאן העולם הנייד הולך בדגש על ארגונים ועסקים, שעוברים מעבודה מסורתית מול ה- PC לעבודה על טאבלטים וסמארטפונים.    
 
שאלה: למה VMware הולכת לפלטפורמות תוכנה "חובקות עולם" לתחום הנייד?
בריאן גאמאג': "אנו חברה צעירה יחסית. לכן, הפתרונות שלנו אינן תלויות בפלטפורמות החומרה, כמו שקרה לחברות ותיקות. אנו נמצאים כמעט בכל הארגונים, קטנים כגדולים, בארץ, בדיוק כמו בעולם. הארגונים נמצאים היום במעבר למובייל.
 
הפלטפורמה המרכזית שלנו קרויה הורייזן (Horizon). זו סוויטה של מערכות, שמספקת למשתמשי הקצה באשר הם סביבת עבודה ב- HTML, בלי להיות תלוי בחומרת הקצה, שיש בידי המשתמש.
 
אנו משתמשים בהורייזן בתוךVMware  מזה 18 חודשים, כך שיש לנו היכולת להציג דוגמה אישית וניסיון מצטבר. אי אפשר היום לעבוד בחברה בלי הורייזן. כל האפליקציות הארגוניות נמצאות בתוך הורייזן".
 
שאלה: מה כולל ההורייזן?
תשובה: "מערכת הורייזן כוללת שלושה מרכיבים עיקריים הקשורים זה בזה:
 
א. מערכת כניסה – SSO -  Single Sign On
 
ב. קטלוג מוצרי התוכנה של הארגון.
 
ג. מערכת המדיניות הארגונית.
 
מה שקובע איך המערכת ומשתמש הקצה יתנהגו, זו מערכת המדיניות. היא קובעת הכל. ה- SSO גם כן קשור למדיניות. כי ברגע הכניסה למערכת, המפתח (Key), שאתה כמשתמש מקבל לכניסה, מרשה לך לגשת רק לאפליקציות שמתאימות לך בהתאם למדיניות. אתה יכול לגשת אליהן מכל מכשיר קצה.
 
המערכת, כפי שאמרתי, אינה תלויה במכשיר. מפתחות הכניסה נוצרים לכל אחד באופן חד-פעמי בכל כניסה. להגברת האבטחה של הכניסה (בארגונים שדורשים רמת אבטחה גבוה) ניתן להוסיף מפתח כניסה בחומרה.
 
כך, משתמש הקצה, על כל מכשיר, בין אם זה סמארטפון, טאבלט או מחשב נייח או נייד, רואה תמיד את 'לוח העבודה' האישי שלו, לפי ההרשאות והמדיניות החלה עליו.
 
הנקודה החשובה כאן לארגונים היא נושא הניהול. מנהלים רגילים למערכות הניהול הוותיקות של ה-PC ומיקרוסופט. שמרנו על תאימות לאחור, אבל היינו צריכים לבנות מערכת חדשה בלתי תלויה בחומרה. הסיבה די ברורה: אנשים מחליפים את מכשיר הקצה שלהם כל 18 חודש בממוצע. אני לא יכול לנחש מה יהיה מכשיר הקצה הבא, שיש בידי המשתמש.
 
לכן, יצאנו בגישה חדשה לתחום התמיכה והשליטה במכשירי הקצה. השליטה בהוצאות היא דבר מאוד קריטי במצב הכלכלי, שיש לנו היום. זאת, מאחר שאי אפשר להתפרע ולתת להוצאות התפעול לטפס בלי חשבון בגלל שכל אחד מגיע עם מכשיר קצה אחר. אני מאמין, שאנו נותנים לארגונים את כלי השליטה הנכון ובכיוון הנכון".
 
שאלה: מהם הטכנולוגיות וכיווני ההתפתחות שאתה מציג לשוק?
תשובה: "אנו מכריזים היום על שלושה כיווני התפתחות מרכזיים, כשהבסיס האידיאולוגי והטכנולוגי, שעמד מאחורי היוזמות שלנו הוא: הכל הולך לכיוון של IT as a Service. כל אחד יקבל את כל היכולות של ה- IT בלי להתעסק  בשאלה: איך לבצע את זה, איך מקנפגים כל דבר, איך פותרים תסבוכות, אין פותרים בעיות תאימות וכך הלאה. העולם החדש הוא שקוף ווירטואלי למשתמש הקצה.
 
שלוש היוזמות שלנו הן:
 
א. SDDC. המשמעות: Software Defined Data Center. זו בשורה מאוד מרכזית וחשובה, שמיד אפרט אותה.
 
ב. עננים מעורבים (Hybrid Clouds).
 
ג. ניידות ומחשוב נייד.
 
אנו משקיעים רבות כדי לשנות את הארכיטקטורה של עולם המחשוב. המהירויות של עולם התקשורת מאפשרות את ההתפתחות הזו. זה הופך את המחשוב לעולם בלי מגבלות.
 
ה- SDDC הוא שלב נוסף באבולוציה של עולם הווירטואליזציה. הוא נותן יכולת לנהל מידע בשרתים בכל רחבי ה-Data Center  ובכמה Data Centers מבוזרים באופן שקוף. אנו מבצעים וירטואליזציה של כל ה- Data Center. זו מהפכה בעולם הווירטואליזציה, שעד היום התעסקה ברמת השרת הבודד או קבוצת שרתים.
 
מדובר במהפכה, שתעבור על עולם מרכזי המחשוב בשלבים. זאת, בהדרגה לפי היכולת של ארגונים להסתגל למהפכה. הוצאנו את סוויטת ה- vCloud כדי לתת לאנשים לחוש לאן זה הולך. המערכת הזו מאפשרת להפוך את כל ה- Data Center לווירטואלי.
 
בתחום העננים ההיברידיים, אנו באים ומשלבים באופן שקוף את הענן הציבורי עם הענן הפרטי. המשתמש מרגיש זהה, כשהוא בתוך הענן הפרטי גם אם זה ציבורי, כי אנו שומרים על כל מערכות האבטחה, המדיניות וסביבת העבודה. גם כשהמשתמש עובר בלי שהוא ירגיש לענן הציבורי, כשברוב המקרים הענן הזה נמצא אצל ספק גדול שהארגון יכול לסמוך עליו.
 
הרעיון של ה- SDDC הוא חלק מהמעבר לעננים היברידיים. כי כל מרכזי המחשוב הופכים להיות וירטואליים, לא חשוב היכן הם שוכנים. כל הכלים והיכולות, שיש בענן הפרטי, נמצאים גם בענן הציבורי. לכן זה ענן היברידי, שמאפשר גידול בהיקפי השימוש ללא הגבלות ומגבלות כמו שיש במרכזי המחשוב הקיימים.
 
בתחום הניידות אנו נמצאים בעולם המשתנה ממש במהירות מול עיננו. תופעת ה- BYOD נמצאת בתחילת הדרך ואנשים בארגונים רוצים להיות ניידים ועם מכשירי קצה חדשים. הוספנו גם כלים חברתיים דוגמת ה- SocialCast. זה נכנס לאט, כי לא כל הארגונים בשלים למהפכות הללו".  
 
שאלה: איך מממשים את הפתרון הנייד בארגונים, שיש להם אין סוף מערכות ותיקות, שהן ליבת העסק שלהם?
תשובה: "הפתרון הנייד, שבמרכזו עומד ההורייזן, מספק תאימות מלאה לאחור, לכל המערכות הוותיקות. אנו מספקים לארגונים את היכולת להמשיך לעבוד במערכות הוותיקות מבלי לאבד מאומה.
 
אנו מספקים לארגונים שני כלים מרכזיים המספקים את היכולת לעבוד עם מערכות ותיקות גם בסביבה הניידת והווירטואלית:
 
א. View, שמתאים במיוחד למערכות תחת סביבת חלונות.
 
ב. Mirage שולח 'תמונות' למכשירי הקצה, גם כן מתאים לסביבת חלונות.
 
הדבר הכי חשוב כאן זה לא העברת המידע הוותיק למכשיר הקצה הנייד, אלא הניהול של המערכת וניהול המשתמשים. אנו מספקים את היכולת של שליטה מלאה של הארגון בכל אפליקציה, לפי המדיניות שלה ולכל משתמש קצה על כל מכשיר קצה, בכל מקום ובכל שיטת תקשורת".
 
שאלה: איך הפתרון הזה מתמודד מול פתרונות ה- MDM (ר"ת: Mobile Device Management), כאשר ארגונים מוצפים כיום במתחרים הרוצים למכור להם שליטה וניהול במכשירי קצה ניידים במערכות MDM?
תשובה: "אנו אומרים לארגונים, שאין צורך להוציא כסף על דבר שלא צריך לנהל אותו. אין צורך לנהל את החלק הפרטי של המכשיר שבידי המשתמש. אין מה לפחד ממסעות ההפחדה כאילו הארגונים מאבדים שליטה על מכשירי הקצה. זו לא האמת. זה לא פתרון נכון ובמיוחד לטווח ארוך.
 
אני אומר ללקוחות שלנו: מה שאתם רוצים וצריכים לנהל, זה את האפליקציות הארגוניות שלכם. מה אכפת לכם, שהמשתמש גולש לפייסבוק הפרטי שלו. אתם רק רוצים למנוע שהמידע הארגוני יעבור מהארגון לפייסבוק הפרטי. אבל, בשביל זה לא צריך להתעסק עם החלק הפרטי. פשוט, צריך לנהל את החלק הארגוני ולסגור אותו. ההפרדה היא הפתרון הנכון.
 
אנו בונים שתי ישויות במכשיר הקצה: ישות פרטית, שאנו לא נוגעים ולא מתערבים בה, וישות ארגונית המתנהלת לפי המדיניות הארגונית. העבודה יכולה להתבצע רק בחלק הארגוני הסגור. לא ניתן להעביר מידע לישות הפרטית.
 
הווירטואליזציה מאפשרת את ההפרדה הזו. היא מאפשרת עבודה שקופה בסמארטפון או בטאבלט גם ביישומים ארגוניים, בלי כל חשש מדליפת מידע. כך, שמתייתר הצורך ב- MDM. הארגון שולט על החלק הארגוני באופן מלא, ואינו צריך לשלוט ולהתערב בחלק הפרטי של המשתמש".
 
שאלה: לאן מתפתח התחום הנייד אצלכם?
תשובה: "אנו כעת עובדים לפתח גרסה ל- iOS. קשה לבצע וירטואליזציה במערכות של אפל. אבל, אנו בדרך לספק פתרון, שייצור מכשיר וירטואלי גם באייפון ובאייפד. אנו יוצרים סביבות עבודה וירטואליות, שתפעלנה גם בסביבה הזו. בשלב הבא נרחיב את הפלטפורמות לכל ספקי הסלולר, כולל לבלקברי ולמערכות הפעלה אחרות.
 
באנדרואיד היה קל לנו יחסית לממש את הווירטואליזציה. לכן, יצאנו עם זה די מהר לשוק. אנו מעוניינים לשכפל כל אפליקציה שיש ולהכניס אותה תחת המדיניות הארגונית, בחלק הווירטואלי הנשלט ע"י הארגון. אם אין יכולת לשכפל, ניתן עדיין להיכנס ליישום דרך הדפדפן.
 
הדבר הכי חשוב לנו זה ממשק המשתמש – UI. הוא חייב להיות ידידותי וקל לתפעול. זה חייב לעבוד על כל סמארטפון.
 
אולם, מהניסיון שלנו, קשה לאנשי מקצוע לעבוד על הסמארטפון. האצבעות האנושיות גדולות מדי למסכים הקטנים. יש גם הרגלים של שנים בשימוש במקלדת. לכן, אנשי מקצוע אוהבים יותר את הטאבלטים. המקלדת היא דבר שלא ייעלם בזמן הקרוב, למי שרגיל למקלדת, גם אם היא וירטואלית על המסך. 
 
מנהלים מתחילים להבין, שהניידות נכנסת לתוך הארגון וזה תהליך בלתי הפיך. הם מבינים, שיש להם בעיה לנהל כל כך הרבה מכשירים עם כל כך הרבה מערכות הפעלה. מה שמטריד אותם, ממה שאני חש בשוק, זה נושא הרגולציה יותר מנושא האבטחה. ה- Audit זה כרגע הדבר שהכי מטריד מנהלים. אנו מספקים כלים טובים לתת מענה לרגולציה: איך שומרים רשומות, איך שומרים מסמכים ומי ניגש אליהם. זה חלק ממערכת המדיניות שלנו. המערכת מתעדת כל משתמש: באיזו אפליקציה הוא השתמש, לצורך מה ומתי.
 
נקודה נוספת שאני רואה: יש הרבה מבוכה – Confusion של מנהלים בכירים. מנהלים מבולבלים מהכנסת מכשירים ניידים לארגון. לא ברור להם למי מגיע איזה מכשיר ומה להתיר להם להביא מהבית ולאיזה צורך. יש אצלם כאוס בקבלת ההחלטות. הם לא יודעים איך לטפל בזה.
 
השאלה הבאה, שמנהלים שואלים את עצמם, יותר חמורה: איך מאפשרים למחזיקים במכשירים הניידים לגשת למשאבי הארגון ולעבוד מהמכשירים הללו בכל מקום. הארגונים עדיין לא יודעים מה לעשות עם זה ואיך מנהלים את התסבוכת הזו. אנו מתמודדים עם הבעיה הזו מול כל ארגון, ממש בימים אלו".
 
שאלה: איך אתם בתחרות בתחום הווירטואליזציה מול מיקרוסופט?
תשובה: "זה טוב לנו שמיקרוסופט מחקה אותנו והולכת בדרך שלנו. זה מצביע על כך, שהדרך בה בחרנו היא הדרך הנכונה. הם מחקים כל צעד שלנו, בפיגור של כמה שנים. אולם, המודל השיווקי שלהם לא נכון. השיטה של רישיונות על כל מכשיר היא לא השיטה הנכונה וזה לא מה שהלקוחות רוצים.
 
השוק השתנה והמודלים הקודמים של הרישוי לתוכנה כבר לא רלבנטיים למציאות הניידת. מיקרוסופט הולכת באותה דרך, שהייתה רגילה ללכת בה שנים. אבל, השוק זז. הוא כל הזמן זז. אנו עובדים במודל אחר, שמתאים ללקוחות והוא ידידותי עם כל המערכות האחרות, גם המתחרות".
 
שאלה: מה כיווני ההתפתחות העתידיים שלכם בישראל?
בריאן גאמאג': "יש לנו מרכז R&D גדול בישראל המבוסס על שלוש רכישות, שעשינו כאן. אנו נמצאים כעת במהלך לרכז את כל שלוחות מרכזי הפיתוח למקום אחד בהרצליה. כרגע יש לנו כ- 200 עובדים במרכזי הפיתוח בישראל. אנו מתכוונים כבר השנה להגדיל את מצבת העובדים במרכז הפיתוח לפחות ב- 25%. זה מאוד חשוב לנו. הפיתוח בישראל מתרכז בעיקר סביב סוגיות הניהול של העולם הווירטואלי.
 
הכיוון: הכל יהיה וירטואלי ובענן. אין צורך במידע על המכשיר המקומי. הדגש המרכזי שלנו הוא על פלטפורמות של משתמש קצה נייד. זה העתיד ולשם אנו הולכים". 
 
BYOD

 


Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים