Telecom News - מימון למיזמים ב"השקעת המונים" - פיפלביז הושק בשת"פ TLV-Generator

מימון למיזמים ב"השקעת המונים" - פיפלביז הושק בשת"פ TLV-Generator

דף הבית >> סטארטאפים - גיוס השקעות >> מימון למיזמים ב"השקעת המונים" - פיפלביז הושק בשת"פ TLV-Generator
פיפלביז - פלטפורמת השקעות המונים, שעברה לדרכי הגיוס של המחר, על פי החקיקה החדשה (הפלטפורמה הראשונה בישראל), משתפת פעולה עם TLV Generator, כדי לאפשר למיזמים גם בתחילת דרכם (וללא MVP), לקבל מימון למיזם במסלול החדשני של "מימון המונים". כיצד מצטרפים למהפכת ה-Crowdfunding הישראלית החדישה?
מאת: אבי וייס, 10.4.18, 09:30TLV-GENERATOR

את התכנון של היוזמה החדשה של פיפלביז בשת"פ TLV-Generator חשפנו כבר כאן וכאן. כאן נחשוף נציג את פרטי המסלול החדש הזה לגיוס הון, שהחל בישראל בתחום "מימון המונים" על פי החוק החדש, כשפיפלביז היא הראשונה שקיבלה אישור הרשות לניירות ערך להפעיל את המסלול החדשני והמלהיב הזה ליזמים. כ"כ נציג את החידושים הטריים ביותר בתחום גיוס הון למיזמים. 

תחום השקעות ההמונים (Equity Crowdfunding), מסמן עצמו כאחד מאפיקי הגיוס המובילים של המחר. בעקבות הצלחות של השוק הזה בעולם, ישראל נכנסה לרשימת המדינות, שהעמידו רגולציה לתמיכה ב"השקעות המונים", תחת פיקוח הרשות לניירות ערך. שנת 2018 היא השנה הראשונה בה מתבצעות השקעות בתחום זה ובשיטה זו בישראל, בהובלת חברת פיפלביז, "רכז השקעה" מאושר ראשון בישראל. 

עו״ד אורן שרון (בתמונה משמאורן שרוןאל), ממשרד עורכי הדין המוביל ש. פרידמן - מנותני החסות של תוכנית הגנרטור, הוא מומחה ומנוסה בתחום של מימון לסטארטאפים: "סבבי הגיוס של הסטארטאפים מתחלקים לשלבים, כשבכל שלב ניתן להצביע על מצב הפיתוח של המיזם ובהתאם לכך גם המשקיעים, כל סוגי המשקיעים, מחשבים את רמת השקעתם ורמת הסיכון.

מבחינת אופציות מימון למיזמים, יש לא מעט אופציות והמוכרות הן:
א. הון עצמי.
ב. איתור כסף בגישת ה.FFF -  זה בד"כ מיועד לממן הוצאות ראשוניות בתחילת הדרך.
ג. מקורות ממשלתיים. המוכרים ביותר אלה 'מענקי מדען' ו'תכנית 2020. '
ד. משקיעים לפי סוגים: ,VC אנג'לים (שמשקיעים עד רמת מאות אלפי דולרים), השקעות מארגונים גדולים, קרן השקעות.
ה. הלוואות. כיום, מאוד מקובלת 'הלוואה המירה למניות', שפופולרית יותר מהשקעה ישירה תמורת מניות בעיקר מארה"ב.
ו. האפשרות החדשה, שקיימת מאז 2014 ופחות מוכרת ליזמים ולמשקיעים בארץ, נקראת :SAFE )ר"ת: :(Simple Agreement For Equity שבה מדובר על השקעה בדר"כ לא גדולה, שמבוצעת במסגרת  הליך מהיר, שבה יש הבטחה, שבסבב הגיוס הבא, המשקיעים יקבלו את חלקם בהתאם לתנאי ההמרה המצוינים בהסכם. מדובר בהסכם  קצר של כ-4 עמודים, עם מו"מ מהיר להשקעה וההשקעה ניתנת בשלב הראשון ללא אחזקות, רק עם הבטחה למניות בעתיד

מימון המונים נחלק לשני סוגים עיקריים:
א. מימון (המונים) כנגד  מניות (equity crowdfunding)
ב.  מימון (המונים) כנגד 'מתנות' (Rewardsללא הקניית זכויות למשקיע בחברה.
ישנן גם פלטפורמות למימון המונים למטרות פילנטרופיות, כנגד הגשמת מטרה כזו או אחרת או תעודת הוקרה

אחת השאלות, שיזמים שואלים היא: כיצד להעריך את שווי החברה, לפני ו/או  הכסף. אין כאן 'כללי ברזל', משום שלרוב מדובר בחברות מתחילות ללא מכירות או נכסים משמעותיים. השווי נקבע בדר"כ כתוצאה ממשא ומתן של מייסדי החברה מול המשקיעים. ישנם כלי עזר מקוונים המסייעים בהערכת שווי (גם עבור סטארטאפים בראשית דרכם).

טרם הפנייה למשקיעים יש להכין את מצגת למשקיעים (one pager / executive summary) וכן יש לתת את הדעת לשימושים שבכוונת החברה לעשות עם הכסף כפי שברצונה להציגם למשקיעים הפוטנציאליים (אשר לרוב יתעניינו בכך בשלב מוקדם של המשא ומתן).

על מנת להציג למשקיעים את התפלגות האחזקות בהון המניות של החברה נהוג לערוך טבלת הון (cap table) במסגרתה מציינת החברה מי בעלי המניות הקיימים במועד הרלוונטי, למי הובטחו מניות או זכויות אחרות בחברה, מה היקף האופציות לעובדים שבכוונת החברה להעניק וכיו"ב".  

הגר טלמור, (בתמונה משמאל), מהגר טלמורנהלת קשרי יזמים מחברת פיפלביז, פלטפורמת "מימון ההמונים" המבוססת ביותר בישראל, והראשונה לקבל את אישורה של רשות ניירות הערך כ"רכזת הצעות להשקעות המונים תמורת מניות": "אנו חברה המנהלת פלטפורמה למימון המונים. אנו עוברים ממש כעת לפלטפורמה חדשה לפי החוק החדש, ויצאנו כעת לדרך.

בעולם, הגידול החזק והמשמעותי ביותר בתחום המימון למיזמים הוא תחום 'מימון ההמונים'. ב-2017 ההשקעות ב'מימון המונים' היו גדולות יותר מהיקף ההשקעות של VC ואנג'לים גם יחד.

גיוס ממוצע במימון המונים הוא בסביבות ה-600 אלף דולרים (בארה"ב וגם בישראל). בישראל, נולדו כמה פלטפורמות למימון המונים, שפעלו לפי החוק הקודם, שעדיין בתוקף למי שמעוניין להמשיך בשיטה הישנה. מה שהתחדש זה שעבר בכנסת חוק להשקעות המונים ובהמשך פורסמו התקנות של רשות ניירות הערך והרשות היא הנותנת את הרישיון כמו שאנו קיבלנו. 

העיקרון המרכזי בשיטה החדשה: שלא דנים עם המשקיעים על השקעתם ועל הערך - השווי של המיזם. את זה הפלטפורמה מבצעת מול היזמים טרם עליית הקמפיין לאוויר. אנו הראשונים לעלות לאוויר לאור החוק החדש והתקנות, מה שמאפשר בפעם הראשונה בישראל, את הנקודות הבאות:
  • מספר לא מוגבל של משקיעים ובעלי מניות. קודם, לפי החוק הישן, הייתה מגבלה של עד 35 'מציעים' - 'משקיעים מאושרים \ כשירים' ועד 50 בעלי מניות. כאן אין מגבלות כאלו.
  • גיוס של עד 4 עד 6 מיליון ש"ח, פעם בשנה. 4 מיליון ש"ח גיוס זו התקרה למשקיעים כלשהם. אם רוצים לגייס מעל הסכום הזה, יש לפנות ולקבל אישור מ'הרשות לחדשנות' או מ'מעו"פ' על הרעיון ואז אפשר לגייס עד 5 מיליון ש"ח. אם רוצים להגיע עד 6 מיליון ש"ח בגיוס, יש צורך ב'משקיע מוביל', שזה אותו סוג של 'משקיע כשיר' המוכר לנו מהחוק הקודם. זה משקיע, שלוקח מינימום של 10% מההשקעה על עצמו ולכן זה נותן יותר אמון בהשקעה לכל המשקיעים האחרים, ולכן הסכום האפשרי לגיוס הוא יותר גבוה. 
  • משקיע יחיד מוגבל לפי שווי ההכנסות שלו בד"כ עד 20 אלף ש"ח להשקעה ועד 100 אלף ש"ח השקעה כוללת שלו לשנה. מעל 100 אלף ש"ח השקעה בשנה, זה מיועד ל'משקיע כשיר', שיכול להיות 'משקיע מוביל' בהשקעה ספציפית, או לאנג'לים מוכרים, שיש להם ניסיון בהשקעות ומקורות עצמיים להשקעה. 
  • יודגש, שהגיוס במימון המונים לא מוגבל למשקיעים כשירים או אנג'לים. כל אדם בישראל או בכל מקום בעולם יכול להשקיע בפלטפורמת מימון ההמונים החדשה. היתרון, שהמשקיעים כאן הם משקיעים שקטים, שאין להם ייצוג בדירקטוריון. לעומת זאת, יש כאן קהילה וזה כוח שיווקי וכלכלי עצום המשרת את המיזם.
  • על פי החקיקה החדשה, אנו משמשים כ'רכז הצעה', שהמשמעות של זה כלפי היזמים והמשקיעים היא, שאנו מבצעים את 'בדיקות הנאותות' למיזם ואנו אחראים על עמידה בתנאי החוק והתקנות ולקשר עם המשקיעים. לכן, הקמנו במערכת שלנו פלטפורמה של שמירת הקשר בין המיזם למשקיעים והיזמים יכולים להשתמש בפלטפורמה הזו כחלק מהשירותים, שאנו נותנים להם לאורך כל חיי המיזם. 
התחום, שנכנסו אליו, הוא תחום חדש לחלוטין בישראל ולא דומה  לגישה הקיימת בארה"ב ובמדינות אחרות בעולם, בתחום מימון המונים תמורת אחזקות. לכן, אנו נלמד יחד עם השוק כיצד התחום הזה מתנהג.

תחום נוסף, שנרצה לפתח בהמשך הדרך, הוא תחום של 'שוק משני', שמספק פלטפורמה לאלה שיש להם כבר אחזקות ביד. כך, שיוכלו לסחור בהן, בלי תלות ביזמים. בעולם, התחום הזה מתפתח יפה ונרצה לפתח אותו גם כאן וזה דורש אישור ספציפי מרשות ניירות הערך ואנו עובדים על זה ממש כעת.

עד היום, מאז שהתחלנו עם הפלטפורמה של פיפלביז, על פי החוק הקודם, בינואר 2015, גייסנו הון ל-22 חברות בהשקעה כוללת של מעל ל-22 מיליון ש"ח. פיפלביז פיתחה תשתית משפטית וטכנולוגית המאפשרת את החיבור האופטימלי בין יזמים לבין משקיעים, כאשר כלל הזדמנויות ההשקעה בפלטפורמה עוברות תהליך מיון, סינון ובדיקה לפני שהן נחשפות למשקיעים בפלטפורמה המקוונת.

סביב הפלטפורמה צמחה קהילה של יזמים ומשקיעים המונה נכון להיום מעל ל-5,000 משקיעים ויזמים ואתר האינטרנט זוכה לביקורים של מעל ל-60,000 איש בחודש. החברה מקדמת את הקהילה, שהתפתחה סביבה, בעזרת כנסים והרצאות, ליווי צמוד וחשיפה להזדמנויות השקעה חדשות, בכל אפיקי השיווק והפרסום ובשת"פים עם גופים רבים בשוק".

המצגת המלאה של פיפלביז נמצאת כאן להורדה - למתעניינים. 

אריאלה סוויאריאלה סויידד, (בתמונה משמאל), מנכ"לית TLV-Generator הממוקם ב-Urban Place: "השת"פ של הגנרטור עם פיפלביז יכול להביא מיזמים משלב הרעיון וללא MVP, לסטארטאפ ממומן, עם קבוצת עוקבים נלהבת ומחויבת, ועם MVP ומימון בתוך 6 חודשים בלבד. התכנית הרגילה של הגנרטור היא חודש לפרוטוטייפ וס"ה 3 חודשים ל-MVP.

שיתוף הפעולה של הגנרטור עם חברת פיפלביז הוא כזה, שבמסגרתו תוכלנה חברות הפורטפוליו של הגנרטור לבחון את התאמת המיזם שלהן ל'קמפיין השקעת ההמונים' אפילו בטרם יש בידיהן מוצר. זה נועד לחסוך חודשים רבים של מאמץ ועי"כ להמנע מעלויות משמעותיות וכישלונות בפיתוח ובגיוס ההון.
 
תוכנית הגנרטור היא הראשונה לכלול, לצד הכשרה ומנטורינג, רשת שותפים מן השורה הראשונה וחלל משרדי, גם פיתוח מוצר ברמת פרודקשן. היות שהתוכנית משולמת ממקורותיהם של היזמים עצמם, חשוב מאוד להציג בפני חברות הפורטפוליו של הגנרטור נתיבים להשקעה חיצונית במימון המונים.

עד עתה, מוצר ומשתמשים היו תנאי יסוד ומקדים לקמפיין השקעות המונים בארץ ובחו"ל, ולמעשה, לכל השקעה מכל מקור. זה מכשול ענק ליזמים. TLV Generator משנה זאת: במסגרת השת״פ עם פיפלביז ניתן יהיה לבדוק את התאמת הסטארטאפ לקמפיין בתום החודש הראשון של תוכנית הגנרטור. המיון יבוסס על קבלה לתוכנית הגנרטור, ועל האבטיפוס הפונקציונלי, שיפותח על תשתית הגנרטור בחודש הראשון. לאחר אישור פיפלביז, יפותח עבור היזם המוצר המלא לקראת קמפיין השקעות ההמונים, שיערך עם השקתו.
 
התהליך הוא חסכוני. לא צריך לסכן סכום נוסף מעבר לעלות 'תוכנית האבטיפוס', לפני שבטוחים, שקמפיין השקעות המונים, שצפוי לגייס פי כמה מעלות התוכנית המלאה, אכן יתקיים. באשר לזמן, שחשוב אפילו יותר לסטארטאפים צעירים, הגנרטור יכול להביא אותם משלב הרעיון לסטארטאפ ממומן, עם קבוצת עוקבים נלהבת ומחויבת, בתוך 6 חודשים בלבד. שום דבר בשוק לא משתווה לזה. הגנרטור אינו לוקח מניות. אין גם צורך בשותף טכנולוגי בשלב הראשוני.
ההרשמה פתוחה באתר והתכנית של הגנרטור נבנית פרטנית וספציפית לכל מיזם".
 
בתמונה: (מימין): הגר טלמור, מנהלת קשרי יזמים, חברת פיפלביזעו״ד אורן שרון, משרד ש. פרידמן, אריאלה סוויד, מנכ"לית TLV-Generator 
TLV-GENERATOR

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים