מי יוביל את עולם הבית החכם המאובטח והנשלט מרחוק בענן מהסמארטפון?

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> מי יוביל את עולם הבית החכם המאובטח והנשלט מרחוק בענן מהסמארטפון?
מי יוביל את עולם הבית החכם המאובטח והנשלט מרחוק בענן מהסמארטפון?
מאת: אבי וייס, 2.1.16, 22:30חמי פינצי
 
בלעדי: בזק אינה השחקן היחיד או המוביל בעולם הבית החכם בישראל. "הרמת מסך" מעל קבוצת ריסקו (RISCO) שנכנסה לתחום מוצרי האבטחה מהסלולר ומובילה את התחום של בית חכם ומאובטח בענן בישראל כמו גם בעולם.
 
"אנו נאבקים בשוק חדש של בית חכם, שאין בו עדיין סטנדרטיזציה וכל שחקן מושך לכיוון שלו. גם אפל וגוגל נכנסו לתחום זה, לרבות עם פתרונות חומרה כולל גלאים", מתאר חמי פינצי, סמנכ"ל שיווק וניהול מוצרים, קבוצת ריסקו. "אולם, אנו לא ניסחף לכיוון הזה של מוצרים ללא תקינה. עבורנו, כחברה, שצמחה בעולם הסקיוריטי, סטנדרטים ותקנים זה תחום חשוב, שלא נוותר עליו".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם חמי פינצי (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של "בית חכם" – IoT משולב בעולם האבטחה האלקטרוני, של בתים, משרדים ועסקים, כשהכול מנוהל בענן.
 
שאלה: מה עושה קבוצת ריסקו?
חמי פינצי: "ריסקו היא קבוצה העוסקת בתחום מוצרי האבטחה האלקטרוניים עם מובילות בינלאומית (כמפורט כאן). בשנים האחרונות התחלנו לפתח מוצרים חדשים מבוססי תוכנה, מבוססי שירותי ענן ומערכות חכמות ואינטראקטיביות מבוססות על קישוריות ממכשירי הסלולר החכמים.
 
המערכות החדשות משולבות כחלק מהקו של הפתרונות הוותיק שלנו, שכולל מערכות אזעקה מכל סוג ולכל צורך, מערכות בקרת כניסה, מערכות מצלמות אבטחה, גלאים מכל סוג וכך הלאה.
 
ריסקו עושה הכל ובארץ. המפעל שלנו נמצא בקרית גת והמו"פ בראשון לציון. יש לנו 10 סניפים ברחבי העולם ואנו מגיעים ללקוחות הקצה דרך מפיצים ואינטגרטורים רבים. יש לנו נוכחות משמעותית בכ-80 מדינות בעולם.
 
עיקר ההפצה שלנו היא דרך משווקים ומתקינים ולאחרונה התחלנו בפעילות שיווקית און-ליין, שמביאה ביקושים ישירות מהלקוחות הפוטנציאליים. את הלידים, שאנו מקבלים, אנו מעבירים לרשת המפיצים שלנו, שמבצעת את המכירה וההתקנה בפועל מול הלקוח הסופי. כך, שכיום אנו גם מספקים שירותי פיתוח עסקי ושיווק לשרשרת העסק שלנו ומציפים ביקושים מלמטה".
 
שאלה: במה שונים הפתרונות שלכם מפתרון Bhome, שבזק מפיצה לאחרונה בשוק הישראלי?
תשובה: "הפתרונות שלנו שונים לחלוטין ממה שמפיצות חברות תקשורת בעולם וגם בזק בישראל. הפתרון של חברות הטלקום מצוי בתחום, שניתן לכנות אותו בשם: Life Style. זה נקרא אצלם 'בית חכם', שיש בו שליטה מרחוק באמצעות הסמארטפון. זה הכיוון, שבו הולך השוק העממי, של מערכת במחיר שווה לכל נפש, ומוסיפים לזה וידיאו ומפסקים חכמים.
 
הפתרון שלנו הוא לא Me-Too. זה לא אותו דבר. ברוב חברות הטלקום בעולם, לא מתעניינים בתקני אבטחה. הם עוסקים ב-Commodity. מוצר זול ומושך להמונים.
 
אנו, מזה שנים, נחשבים למובילי שוק, גם בישראל וגם באירופה. אנו הראשונים והיחידים בישראל המספקים שירותי אבטחה לבתים ולעסקים בענן. בארה"ב אנו במקום בולט בשוק בתחום שירותי האבטחה בענן ובאירופה, בחלק מהמדינות, אנו במקום ראשון.
 
השרתים שלנו מצויים בענן של מייקרוסופט – Azure (מפורט כאן), עם אפליקציות היכולות לשלוט במערכת ולצפות בווידיאו או כל פעולה, שהלקוח מעוניין לבצע בבית מרחוק או מקרוב. ניתן לשלוט בכל טרמוסטט אלקטרוני. כך, שניתן למשל לשלוט מרחוק בקירור, חימום ומזגן.
 
היופי הוא שכל זה כולל בתוכו את מערכת האזעקה.פתרון בית חכם ומאובטח כך, שאנו מספקים בית חכם וגם מאובטח. זה אין בפתרון של חברות הטלקום. המערכת יכולה להיות חלק ממערכת המחוברת במוקד אזעקות. כך, שיש רכב סיור שנשלח לבית אם יש אזעקה.
 
בתחום שלנו, אין לנו מתחרים. חברות טלקום לא נמצאות בעולם האבטחה ולא באות מעולם האבטחה אלא מעולם הטלקום. זו גישה אחרת לגמרי. אנו באים מעולם, שיש בו תקנים ואישורים לרמות האבטחה ע"י המשטרה, חברות האבטחה וחברות הביטוח. לאבטחה יש רמות - Grades וזה תחום עם הגדרות מאוד קשיחות, שמכסה כל דבר, גם מצלמות, גם חיישנים וגם כל פריט אלקטרוני הקיים בבית או בעסק.
 
את חברות הטלקום זה לא בדיוק מעניין והם בכלל לא במשבצת הזו. מי שצריך רמת אבטחה, שעונה על תנאי הביטוח ודרישות הרגולטורים דוגמת: המשטרה, כיבוי אש והעירייה, לא יוכל להשתמש במערכת של חברת טלקום.
 
נושא ה-Security הוא הלב של המערכת שלנו. זה לא Life Style מהסגנון של חברות דוגמת חברות הטלקום. שום מוקד אבטחה בארץ או בעולם לא יחבר אליו מערכת של חברת טלקום. היא לא עונה על שום תקן".  
 
שאלה: אז מדוע חברות הטלקום נכנסו לתחום הזה?
תשובה: "חברות הטלקום בעולם רוצות להגדיל ARPU ולהגביר את נאמנות הלקוחות אליהן. לכן, הן יוצאות עם פתרונות 'בית חכם'. אולם, זה ממש לא חדש. כמעט כל חברות הטלקום בעולם עוסקות בזה מזה שנים רבות ויש חברות טלקום בעולם, שלקחו ולוקחות מאתנו פתרונות, כחלק מהפתרון לבית חכם שלהן. זה בא בגלים, בחברות הטלקום, כבר כמה שנים טובות.
 
לחברות הכבלים בארה"ב יש למשל חברות עם מוקדי אבטחה משל עצמן עם מערכות משלהן, שזה פתרון די מתחרה בפתרון שלנו. ל-AT&T יש מזה שנים פתרון חלקי. מכרנו פתרונות כאלה כבר לפני כמה שנים, לכמה חברות טלקום, שנכנסו ויצאו מהתחום הזה. כך, שזה ממש לא חדש.
 
הבעיה של רמת האבטחה היא בעיקר בתחום הגלאים. מעטים מבינים את הצורך בתקנים ולכן הם אינם מזמינים גלאים תקניים, שמאפשרים מתן שירות אבטחה מלא כולל שירותי מוקד אבטחה.
 
יש לקוחות, שחברת הביטוח דורשת מהם מערכת אזעקה תקנית ויש רבים, שרוצים לשפר את מערכת האבטחה של הבית שלהם. לכן, חברות הטלקום נכנסו לשוק הזה. זה נראה להן מאוד אטרקטיבי, כשהן ראו את המחקרים המראים, שרק ב-10% מהבתים יש מערכות אזעקה. דהיינו: יש כאן פוטנציאל גידול של 90%. זה משך את חברות הטלקום להיכנס לתחום הזה, שהיה תחום די סגור של מתקיני מערכות אבטחה".
 
שאלה: למה שהלקוחות הביתיים יירכשו את הפתרון שלכם?
תשובה: "מהמחקרים, שאנו מכירים, בעל בית, שרוצה בית חכם אבל מאובטח, יזמין זאת ממתקין מערכות אבטחה ולא מחברת הטלקום.
 
הבעיה שלנו הפתרונות בית חכם ומאובטחיא, שחברות הטלקום מסבסדות את המערכות של 'בית חכם', שהן מוכרות, וזה משבש את מערכת השיקולים של בעלי הבתים ובעלי העסקים. המחיר המאוד נמוך מושך את הלקוחות, שלא מבינים את ההבדלים בין המערכות ומה רמת השירות שהם מקבלים.
 
אולם, כבר כעת בארה"ב מתחילים להבין, שאבטחה הולכת ביחד עם 'בית חכם' וזה אפקט מאוד חזק. זה מה שמושך את הלקוחות בהיקפים הולכים וגדלים וזה מגיע עם חבילות הכוללות אבטחה ובית חכם ביחד. אני משוכנע, שהטרנד הזה יגיע גם אלינו.
 
הלקוחות המסורתיים שלנו בכל העולם הם לא לקוחות הקצה, אלא המתקינים והאינטגרטורים. הם מרגישים כיום מאוימים ע"י פתרונות 'בית חכם', שמגיעים מהכיוון של חברות הטלקום. זו בדיוק הסיבה, שנערכנו כדי לשנות את השוק, שבו אנו פועלים.
 
לכן, הפתרונות החדשים שלנו כוללים כמה מרכיבים חדשים ומאוד חשובים:
 
א. יש לנו מוצרים, שניתן להתקין אותם לבד. דהיינו: לקוחות הקצה רוכשים את הפתרון מהמתקין או מהמפיץ ומקבלים זאת בדואר הביתה ומתקינים לבד. לא צריך יותר ממברג. המתקין מגיע לבית רק כשהלקוח הסתבך או כאשר יש תקלה רצינית, שלא ניתנת לפתרון מרחוק.
 
ב. כל הקינפוג, השליטה והניטור נעשה בענן. משתמש הקצה צריך למלא רק כמה פרטים בפורטל האישי, שהוא מקים לעצמו בשניות ויש לו מערכת עובדת. הוא לא צריך להיות מומחה למערכות אזעקה ואלקטרוניקה. זה קל ופשוט.
 
התחלנו עם הפתרון הזה בהולנד לפני כשנתיים וכשראינו את זה מצליח, הרחבנו את זה לכל העולם.
 
ג. הכשרות למתקינים. לעוסקים בתחום האבטחה יש גישה מאוד שמרנית. זה בדיוק הפוך מהנעשה בעולם הטלקום, שבו ספקי הטלקום רצים לכל חידוש, גם אם לא ברור, שהחידוש הזה פועל כמו שצריך.
 
בעולם האבטחה, אנשים רגילים לעבוד לפי הכלל: 'אם זה עובד, אל תיגע בו'. המתקינים היו רגילים, מזה עשרות שנים, לעבוד באותן שיטות ונזהרו משינויים. כל השוק שלנו הוא 'עוף חריג' בעולם האלקטרוניקה. הבנו, שזה לוקח זמן למתקינים להבין ולבצע שינוי.
 
לכן, יצאנו בהשקעה אדירה בהדרכות. הדרכנו עד כה בארץ מאות מתקינים, ונגיע להדרכה של כל המתקינים המעוניינים בכך בארץ וכך גם בכמה מדינות בעולם. אנו מדריכים אותם איך לעבור לעולם האפליקציות, לעולם הענן ואיך מגיעים לשוק וללקוחות עם פתרונות מבוססי ענן ואפליקציות.
 
אני כבר מרגיש את הבאזז מתחיל להתפשט בשוק, בעקבות ההדרכות שלנו. מתקינים ואינטגרטורים, שבעבר לא רצו לשמוע על זה, מגיעים אלינו ומתחילים ללמוד את העולם החדש הזה. אנו מתחילים להרגיל את השוק, שלא מפעילים שום דבר בלי אפליקציה.
 
ד. פורטל למתקינים. כאן ביצענו את ההשקעה הגדולה ביותר שלנו בענן. אנו נותנים למתקינים כלים רבים כדי שיוכלו לתת בעצמם שירותי ערך מוסף ללקוחות שלהם דרך הפורטל בענן".  
 
שאלה: לאן המערכת הזו מתפתחת?
תשובה: "ברגע שנכנסנו לענן, הפכנו ממפעל, שמפתח ומספק מוצרים אלקטרוניים, לעסק העוסק בתוכנה ובשירותים. זה שינוי עצום וחשוב עבורנו.
 
אנו מכוונים את עצמנו יותר ויותר לעולם השירותים. שירותים בענן. זה שאנו בענן מאפשר הקמת אקוסיסטם שלם וחדש של שותפים עסקיים, שייתנו שירותי ערך מוסף ללקוחות הקצה מעל למערכות שלנו.
 
השותפים החדשים שלנו יכולים לנצל את העובדה, שלקוחות הקצה הביתיים או העסקיים מחוברים לענן כל הזמן. זה לא היה דבר אפשרי בתקופה טרום הכניסה לענן. זה הופך את הכל לערוץ תקשורת חדש עם לקוחות הקצה וניתן לפנות אל לקוחות הקצה עם שירותים נוספים, שנולדים כל הזמן.
 
יש לנו שותף טבעי ראשון, שזה עולם מוקדי חברות האבטחה ויש לנו רעיונות נוספים לחבר שותפים לענן. זה תהליך ,שלוקח זמן ואנו בתחילת הדרך שלו.
 
היתרון בעבודה בענן הוא: הכל אוטומטי. אלו פלטפורמות ענן, שפיתחנו ובנינו, שבהן הכל אוטומטי. גם המכירה מתבצעת דרך האינטרנט. אנו עובדים מאוד צמוד עם מיקרוסופט, שמשקיעה לא מעט בתחום הזה, כי אנו בענן Azure של מיקרוסופט ועובדים בצמוד אליה.
 
היקף השירותים מעבר לעולם האבטחה הוא אין סופי. זה עולם, שמכונה ,IoT ויש בו פלחי שוק, שאנו מאוד מעוניינים להיכנס אליהם. למשל, כל תחום הניטור מרחוק של קשישים בודדים. אלו מערכות בקרה על קשישים, שחיים לבד בבית. יש לנו כבר כמה פיתוחים בתחום הזה.
 
אנו בבסיסנו חברת אבטחה, שמשנה את הפוקוס שלה, בלי לזנוח את הבסיס שלנו, שזה האבטחה. למדנו לאמץ טכנולוגיות חדשות באופן מהיר ולפתח פתרונות ייחודיים המובילים את השוק העולמי.
 
הדור הבא של המוצרים שלנו מפותח ביחידה פנימית, שמתנהלת בתוך החברה כמו סטארטאפ. זו קבוצה של מפתחים, שמנותקת מהמבנה הארגוני המסורתי של החברה, צוות ייעודי למוצרי העתיד, בעיקר מוצרים מבוססי תוכנה.
 
זה מהפך מאוד משמעותי בתעשייה שלנו, שעד היום, כל שינוי היה בבחינת סיוט, בגלל הצורך לשנות מערכי ייצור יקרים. כעת, הכל נעשה בענן ונעשה מרחוק. אנו מעוניינים להגיע למצב, שבו נוכל לשדרג מרחוק כל רכיב, גם גלאי או מצלמה, בלי להחליף אותם פיזית בבית הלקוח. למה להחליף גלאי אם אפשר לשדרג אותו מרחוק?
 
לכן, נמשיך להיות חברת סקיוריטי, עם דגש לעולם שירותי הענן. משתמשי הקצה רגילים כבר להשתמש באפליקציות על הסמארטפון שלהם. לכן, הם יוכלו לנהל את המערכות של האבטחה דרך הענן וזה יהיה בשבילם שקוף לגמרי. המתקינים, בפורטל שלהם, ינהלו את הלקוחות ויתקנו מרחוק כל תקלה.
 
משתמש הקצה לא יודע מה זה ענן ואיפה הענן הזה יושב. זה גם לא מעניין אותו. לכן, זה יהיה להיט.
 
אנו מאמינים, שהשגרירים שלנו בשוק הם המתקינים ולכן אנו משקיעים בהם המון, כולל ההדרכות, הפורטל שבנינו עבורם בענן, כלים רבים, שאנו מפתחים עבורם וכפי שציינתי, אנו מספקים להם גם שירותי שיווק ופיתוח עסקי.
 
משתמשי הקצה לא רואים את כל הפעילות הזו. לא מעניין אותם מי ייצר את מוצרי האבטחה ומוצרי הבית החכם, שהם רוכשים. הם רק מעוניינים בשירות וזה מה שהם מקבלים מאתנו".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
חמי פינצי: "בעולם הסקיוריטי באירופה מכירים אותנו די טוב. אבל לא בכל העולם וגם לא מספיק בישראל. אני שואף לחזק את המותג שלנו, להיות בשורה הראשונה עם הגדולים הקיימים בארה"ב.
 
טרם 'פיצחנו' את השוק האמריקאי וזה החלום הגדול ביותר שלי. כרגע, חברות הטלקום די פעילות בשוק הזה שם ואנו מחפשים את הבידול, שיוביל אותנו שם להצלחה.
 
אנו רואים את עצמנו כספקי פתרונות סקיוריטי מובילים ואני חולם, שהשם שלנו יהיה שם המותג של 'בית חכם ומאובטח' בכל העולם. יש מדינות, שיש לנו בהן כבר נתחי שוק גדולים ומובילים דוגמת איטליה ואנגליה. זה הכיוון, שאנו חותרים אליו בכל העולם.
 
הדבר החשוב לנו ביותר: להמשיך להוביל את עולם שירותי הענן. זה נותן לנו יתרון יחסי ונמשיך בכיוון הזה.
 
אנו חזקים בעיקר בפלחי שוק ובמדינות, שיש בהן דגש על תקנים. יש לנו יתרון למי שעובד לפי תקינה, מול האחרים, שקפצו לשוק הזה בלי תקינה. אני מאמין, שנמשיך להיות מובילים, כי האיכות והתקינה הולכים יד ביד".
 
שירותי אבטחה בענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים