Telecom News - מי ניסה להכשיל את טלקום ניוז ולמה? הסתבכות נוספת ב"פרשה הסודית"

מי ניסה להכשיל את טלקום ניוז ולמה? הסתבכות נוספת ב"פרשה הסודית"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מי ניסה להכשיל את טלקום ניוז ולמה? הסתבכות נוספת ב"פרשה הסודית"
פרק חדש ומסתורי נוסף נחשף ב"פרשה הסודית". בעקבות הערר לבית הדין הארצי לעבודה על ההחלטה להסיר את צו איסור הפרסום בפרשה, התגלה באקראי, שבינואר 2013 התקבלה החלטה בבקשה שלי בבית הדין בת"א, החלטה שלא הובאה לידיעתי. 
מאת: אבי וייס, 9.10.14, 19:10סיגל דוידוב

המצב המשפטי נכון להיום בנושא "הפרשה הסודית" של צמרת משרד התקשורת הוא, שהוגשו עררים לבית הדין הארצי לעבודה, ע"י כל הצדדים (ובכלל זה מצד 2 עיתונים נוספים: ישראל היום וכלכליסט, וגם ע"י הזוכה בדיון בבית הדין בת"א), בעניין צו איסור הפרסום על הנעשה בתיק זה, שהוחלט לבטלו אך לאחרונה.

הערעורים הובאו בתחילה בפני כב' השופטת לאה גליקסמן מבית הדין הארצי לעבודה (בר"ע 41203-09-14), אך התיק הועבר להחלטה של כב' השופטת סיגל דוידוב-מוטולה (בתמונה משמאל). נכון להיום, לא התקבלה החלטה, כי מדובר בפרשה סבוכה מבחינה משפטית (מי יצר את התסבוכת החדשה הזו ולמה - בכתבה הבאה). כך שכרגע הצו לאיסור פרסום עדיין בתוקפו

בעקבות הערר, שבא מכל הכיוונים (גם מהכיוון שלי, כמפורט כאן), קיבלתי מהפרקליטות ב- 1.10.14 את "בקשת רשות הערעור", שהוגשה מטעם המבקשים בתיק (דהיינו: מטעם צמרת משרד התקשורת- שר, מנכ"ל והנוגעים בדבר, בגיבוי הפרקליטות. את מעורבות צמרת משרד התקשורת בפרשה כבר חשפתי בהרחבה כאן). 

להפתעתי, אחרי שנים, שבהם אני מחפש ומבקש את צו איסור הפרסום של הפרשה, בתוך מסמכי "בקשת רשות הערעור", בנספחים של מסמך עב כרס זה, אני מוצא את הצו מ-2011 והחלטות הנוגעות אלי אישית מינואר 2013, החלטות שראיתי אותן בפעם הראשונה ב-1.10.14. 

לכן פניתי ב-2.10.14 לפרקליט, שהעביר לי את החומר, ושאלתי לגבי הצו, שלפתע התגלה לי: "... 
בנייר, שהעברת לי, יש חותמת של כב' השופט אילן איטח על הנייר של הפונים אליו (בנספח 5, שראיתי אותו רק אמש, חותמת מ- 26.9.11). אולם, זה לא צו המופנה לעיתונות, אלא צו המופנה לצדדים לדיון, כי רק הם ראו את זה והייתה רק להם נגישות לזה.
בנוסף, מדובר בהחלטה זמנית מספטמבר 2011 שתוקפה פג, גם בעקבות העברת התיק לשופט (למעשה שופטת) אחרת וגם בגלל שהיו דיונים בנושא והתקבלו החלטות בנושא (ונאמר בהחלטה של כב' השופט איטח שהיא זמנית, עד קבלות החלטות בנושא).
את החלטת השופטת (ד"ר אריאלה גילצר כץ) מ-10.1.13 אני ראיתי אתמול בפעם הראשונה (מתוך כך שזה מופיע כנספח 6 למסמך, שהעברת אלי). זאת, למרות שהשופטת כתבה במשפט האחרון: ".... בהיעדר הצדדים ותישלח אליהם". מכיוון שזה לא נשלח אלי, ברור, שלא הייתה לי שום יכולת לדעת מהי ההחלטה שלא נשלחה אלי (טלקינזיס זה עדיין מדע בדיוני, ולי אין יכולות טלקינזיס, או איזה יכולת אחרת של ראייה מרחוק של דברים נסתרים).
עד רגע זה לא קיבלתי כל הסבר למה כל פניותיי (גם לפרקליטות, גם להנהלת בתי המשפט, גם לנציבות שירות המדינה וגם למשרד התקשורת) לקבל את הצו - לא נענו וכעת נוספת השאלה: מדוע החלטת השופטת מ-10.1.13 לא הועברה אלי (עד אתמול, וגם זה באקראי), למרות שהשופטת כתבה במפורש שיש לשלוח את ההחלטה אלי". 

הפרקליט השיב בקצרה, שמתשובתו ניתן היה להבין שזו לא בעיה שהוא יכול לעסוק בה או לענות עליה.

את תחילת וסוף ההחלטה, שנוגעת אלי מינואר 2013, ניתן לראות בצילומים כאן וכאן (שמות הנוגעים בדבר מלבד שמי, נמחקו על ידי). ההחלטה של השופטת הייתה אז (בקצרה): לדחות את בקשתי להסרת הצו, והצו הראשוני הזמני (של השופט אילן איטח, מ- 2011), נשאר בתוקפו. בנוסף, לא הוטלו עלי הוצאות בגין ההחלטת הדחייה הזו. 

לכן, פניתי בדחיפות ב- 2.10.14 בערב לצמרת משרד התקשורת, לצמרת הפרקליטות - משרד המשפטים ולהנהלת בתי המשפט בשאלה הבאה:
"אתמול קיבלתי את הקובץ המצ"ב.
להפתעתי מצאתי בנספח 6 בחומר המצ"ב החלטה שנוגעת אלי אישית, של השופטת מבית הדין לעבודה בת"א, החלטה שלא בוצעה על ידכם.
העובדות:
  1. בשנים האחרונות כמה פעמים חזרתי וביקשתי לקבל את צו איסור הפרסום ולמה יש איסור פרסום ועל מה, ולא קיבלתי כל מענה.
  2. בנייר שקיבלתי יש חותמת של כב' השופט אילן איטח על הנייר של הפונים אליו (בנספח 5, שראיתי אותו רק אמש, חותמת מ- 26.9.11), חותמת הנראית כצו איסור פרסום. אולם, זה לא צו המופנה לעיתונות, אלא צו המופנה לצדדים לדיון, כי רק הם ראו את זה והייתה רק להם נגישות לזה. בנוסף, מדובר בהחלטה זמנית מספטמבר 2011 שתוקפה פג, גם בעקבות העברת התיק לשופט (למעשה שופטת) אחרת, וגם בגלל שהיו דיונים בנושא והתקבלו החלטות בנושא (ונאמר בהחלטה של כב' השופט איטח בחותמת שלו, שהיא החלטה זמנית, עד קבלות החלטות בנושא).
  3. את החלטת השופטת (ד"ר אריאלה גילצר כץ) מ-10.1.13 אני ראיתי אתמול בפעם הראשונה (מתוך כך שזה מופיע כנספח 6 למסמך שקיבלתי מהפרקליטות אמש, בעקבות הדיון בבית הדין הארצי לעבודה). זאת, למרות שהשופטת גילצר כץ כתבה במשפט האחרון: "... בהיעדר הצדדים ותישלח אליהם". מכיוון שזה לא נשלח אלי, ברור שלא הייתה לי שום יכולת לדעת מהי ההחלטה שלא נשלחה אלי (טלקינזיס זה עדיין מדע בדיוני, ולי אין יכולות טלקינזיס, או איזה יכולת אחרת של ראייה מרחוק של דברים נסתרים).
  4. עד רגע זה לא קיבלתי כל הסבר למה כל פניותיי (גם לפרקליטות, גם לנציבות שירות המדינה וגם למשרד התקשורת) לקבל את הצו - לא נענו וכעת נוספת השאלה: מדוע החלטת השופטת מ-10.1.13 לא הועברה אלי (עד אתמול, וגם זה באקראי, בנספח למסמך אחר), למרות שהשופטת כתבה במפורש, שיש לשלוח את ההחלטה אלי, כאחד הצדדים לדיון והסיבה לדיון שבגינו היא קיבלה את ההחלטה בנוגע לבקשתי שלי ממנה.
אודה להתייחסות מי אחראי לאי מילוי החלטת השופטת מ-10.1.13 להעביר את החלטה שלה בעניין פנייתי - אלי."

תגובות:

תגובת משרד התקשורת
: "בהחלטת השופטת גילצר בבקשה להסרת צו איסור הפרסום מיום 10.1.2013 נקבע כי היא ניתנה בהיעדר הצדדים ותישלח אליהם, לא נקבע בהחלטה כי על מי מהצדדים להעביר את העתק ההחלטה לידי מר וייס, ובהתאם משלוח ההחלטה נעשה/היה צריך להיעשות על ידי מזכירות בית הדין. לפיכך, כל שאלה או השגה בעניין יש להפנות לבית הדין". 

תגובת הפרקליטות \ משרד המשפטים: "איננו הכתובת לפנייתך. מוצע לך לפנות למזכירות ביה"ד האזורי לעבודה בת"א, האמונה על הפצת החלטות ביה"ד לצדדים".

תגובת דוברת בתי הדין לעבודה: "קיבלתי את פנייתך ואני מתנצלת על העיכוב במענה. תחושתך כי נעשה ניסיון להכשיל את עבודתך העיתונאית אינה נכונה. בתיק הוגשה בקשת רשות ערעור, בין היתר על היתר הפרסום ובהחלטת שופטת ביה"ד הארצי לעבודה לאה גליקסמן, נותר איסור הפרסום על כנו.  
בנוסף, איסור מסוג זה אינו פג מהסיבות שציינת בפנייתך אלא אם ניתנת החלטה אחרת וכידוע לך התיק התנהל ומתנהל גם עתה בדלתיים סגורות. באם יותר הפרסום, יועבר אליך כמו גם ליתר העיתונאים, פסק הדין".

שורה תחתונה: העובדה היא, שההחלטה של השופטת בבית הדין האזורי לעבודה בת"א מינואר 2013 בנוגע לבקשתי להסרת צו איסור הפרסום (שגם אותו לא ראיתי, רק שמעתי אודותיו) - לא נמסרה לי, במשך 21 חודשים. זה התגלה לי באקראי, אגב קבלת חומר אחר שנוגע לפרשה, כי זה הסתתר בנספח לאותו חומר שקיבלתי כעת. 

למה זה קרה? התעלומה נשארה, למרות התשובות המתחמקות שקיבלתי. תמיד אפשר להאשים איזו פקידה זוטרה ומתלמדת במזכירות, שהתרשלה במילוי החלטת השופטת. אולם, כל הצדדים הנוגעים (לרבות צמרת משרד התקשורת), החזיקו בידם את המסמך הזה, שנוגע אלי, אך סרבו לענות לפניותיי במהלך השנה וחצי האחרונות לקבל מענה ולראות את הצו וההחלטות שנוגעות אלי. הם גם לא טרחו לענות לי, שאכן יש כזו החלטה הנוגעת אלי. בקצרה: "מרחו אותי" במשך כל ה-21 חודשים שעברו מאז ההחלטה, וגם כעת "מרחו אותי" בתגובות לשאלתי. 

למה ניסו להכשיל אותי בהסתרת ההחלטה? יש לי כמה השערות: אולי קיוו שארד מהעניין ואפסיק לכתוב עליו. אולי חשבו שאפשר להתעלם ממני ושהתקשורת בישראל (מעבר לטלקום ניוז) לא תגלה עניין בפרשה וכך היא תישכח ולא תפורסם. אולי קיוו שאכשל ואפרסם פרטים אסורים וכך אסתבך בעצמי בהפרת חוק ועי"כ ניתן יהיה "לסתום לי את הפה" להחביא את כל הפרשה "מתחת לשטיח". אינני יודע כרגע את התשובה המדויקת לשאלה הזו.

מה שאני כן יודע, זה מה הניע את צמרת משרד התקשורת להגיש ערר על ההחלטה הטרייה יותר של ד"ר אריאלה גילצר כץ, להסיר את צו איסור הפרסום ולפרסם את פסק הדין, מהלך שנבלם בערר שהוגש לבית הדין הארצי לעבודה, ערר שכרגע נמצא בפני החלטה. על כך - בפרק הבא בפרשה הזו. 
בית המשפט 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים