Telecom News - מצלמות אבטחה מתקדמות עם בינה מלאכותית (AI) - למי זה מתאים?

מצלמות אבטחה מתקדמות עם בינה מלאכותית (AI) - למי זה מתאים?

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> מצלמות אבטחה מתקדמות עם בינה מלאכותית (AI) - למי זה מתאים?
 מצלמות אבטחה מתקדמות עם בינה מלאכותית (AI) - למי זה מתאים? 
מאת: מערכת Telecom News, 21.6.21, 07:20מצלמה מיילסייט
 
מדוע צריך מצלמות אבטחה חכמות? מה מוסיף רכיב ה-AI (אינטליגנציה מלאכותית) למצלמות האבטחה? מה מוסיף השילוב של רדאר (מכ"מ) לתוך מצלמות האבטחה החכמות? מהם הפתרונות של מצלמות האבטחה החכמות מבית מיילסייט?
 
כל מנהל עסק ומנהל IT צריכים לדעת על בחירה במצלמות אבטחה חכמות, בשירותים מתקדמים לפי צרכי ההווה והעתיד, ואילו שיקולים באים בחשבון כדי לבחור בפתרון הנכון והמתאים לצרכי העסק.
 
מה התחדש בתחום מצלמות האבטחה החכמות?
תחום מצלמות האבטחה התקדם די מהר בשנים האחרונות ובמקביל להתפתחות מערכות המחשוב, התקשורת ועיבוד ואחסון נתונים. זאת, לכיוון של מערכות מבוססות על הבינה המלאכותית - AI (ר"ת: Artificial Intelligence).
 
התחרות בתחום המצלמות, במיוחד ב"עידן הקורונה" ואף לאחריו, שבו רבים עברו ל"עבודה מרחוק" ול"עבודה היברידית", שינתה את המיקוד של התחום הזה ויש ביקוש רב למצלמות חכמות, שניתן להציב אותן במהירות בכל מקום והן מחוברות לאינטרנט.
 
כיום, כבר לא רוכשים מצלמות, שאינן באיכות HD, והנטייה היא למעבר למצלמות באיכות 4K, שמחירן הולך ויורד ומתקרב למחיר של מצלמות נחותות מ-K4.
 
כך, מערכת האזעקה של העבר הפכו בשנים האחרונות למערכות חכמות, שמותקנות בעיקר בתוך מצלמות אבטחה חכמות ומהוות חלק מפתרון "בית חכם".
 
יודגש, שכל המצלמות של היום והמחר מחוברות לאינטרנט. כמעט כולן כוללות מיקרופון איכותי (חלקן כוללות גם רמקול לאפשרות דיבור מרחוק עם מי שנמצא מול המצלמה) והשליטה בהן היא בסמארטפון או במחשב, מרחוק וגם באופן מקומי במצלמה.
 
החידוש הגדול של השנה האחרונה הוא של שילוב AI. כלומר: בינה מלאכותית, שהפך ממש לחובה בכל התקנת מצלמת אבטחה.
 
מדובר בתוספת של שכבת חוכמה למצלמה, שבה המצלמה מסוגלת לזהות מצבים, לזהות פנים, לספור אנשים (למשל, בחנות), להבדיל בין בעלי חיים לגוף אדם וכן לזהות כלי רכב, לזהות היכן אנשים מסתובבים או מתעכבים ולהוציא בעצמה התראות לבעל המצלמה, על פי פרמטרים, שבעל המצלמה מבקש.
 
היום, מה שמבוקש אלו מצלמות באיכות HD, לרוב עם העברת זרם למצלמה בגישת ה-POE (המתח מוזן על כבל האתרנט המתחבר למצלמה). בד"כ אלו מצלמות הכוללות יכולת צילום בראיית לילה באינפרה-אדום (IR).
 
אחת החברות המובילות בעולם בתחום זה היא חברת מיילסייט - Milesight, חברת ענק בינלאומית, שמיוצגת בישראל ע"י קבוצת גטר.
 
Milesight מספקת מצלמות איכותיות לצרכים ספציפיים, דוגמת מצלמות קטנות לכל מטרה, כמעט כולן חכמות (AI). ישנם דגמים רבים עם זום חשמלי, כולן עם הגנות בפני ונדליזם. כלל המצלמות ניתנות לחיבור למרכזיית SIP, עם יכולת להתקשר עם המצלמה וגם לדבר עם זה העומד מול המצלמה (ככל שנדרש). 
 
חברת מיילסייט פיתחה דור חדש של מצלמות אבטחה, דור מתקדם ביותר המנצל את המזעור של מערכות המחשוב, יכולת עיבוד מידע בהיקף עצום במהירות ובכמויות (Big Data) וכניסת טכנולוגיות חדשות דוגמת AI, כדי להפיק תובנות מהחומר המצולם במצלמת האבטחה.
 
זאת, לכל מטרה שלא תהיה ובמיוחד לצרכי אבטחה סביבתית. השילוב של החוכמה הופך את מצלמות האבטחה למוקד של מידע חכם, שמאפשר להשיג תוצאות מהירות, מדויקות ונכונות יותר, תוך חיסכון עצום בכוח אדם. זאת, כי המצלמות הללו הפכו חכמות הרבה יותר מכל שומר אנושי.

סדרת מצלמות האבטחה בקו מצלמות ה-AI של מיילסייט מספקת לעסקים רמה גבוהה של איכות תמונה, בצד מערכת חכמה ותבונתית, שמפיקה תובנות מהירות מהמידע המצולם.
 
החוכמה, שקיימת במצלמה, נמצאת בצ'יפ AI המותקן במצלמה והצ'יפ הזה מסוגל בקלות להבחין בין אנשים, מכוניות וכל דבר אחר, שיש לו תבנית, תמימה או חשודה.
 
הניתוח המהיר הזה, של מה שיש בתצלום, מספק יכולת מהירה לקבל החלטות, רובן ככולן אוטומטיות, איך להתייחס למה שמצולם ואיך לטפל בבעיה, ככל שמזוהה בעיה.
 
כך, בעיית התראות השווא, שהיא בעיה מוכרת ומטרידה במצלמות אבטחה, מצומצמת למינימום בזכות יכולת הניתוח בזמן אמת של מה שמצוי בצילומים.
 
בנוסף, כל מה שמצולם במצלמת האבטחה החכמות, עובר ניתוח מקיף בתוך המצלמה (ניתוח המכונה בלשון המקצועית: Deep Learning), מה שיכול לספק תובנות נוספות הדרושות לעסק, למשל: זיהוי פנים, ספירת אנשים בשטח מוגדר, בקרת כניסה ויציאה, מעקב אחרי אירועים מתגלגלים, זיהוי כניסה לאזורים לא מורשים, מעקב ורישום כלי רכב, איתור וזיהוי משוטטים חשודים ועוד. 
 
בסדרת המצלמות החכמות מבוססות AI של מיילסייט יש מצלמות ברמות שונות המתאימות לכל צורך ולכל תקציב, החל ממצלמות של 2 מגה פיקסל, דרך מצלמות  5 מגה פיקסל ועד למצלמות 4K, מצלמות בצורות מגוונות, כולל מצלמות זעירות, מצלמות גדולות, מצלמות מבוססות על רדאר ומצלמות עם PTZ (מתכווננות ונעות לכל כיוון).

למצלמות ישנן יכולות טכניות מהגבוהות שניתן למצוא היום בשוק כגון:
  • דחיסה H.265+ המצלמות כוללת פיצ'רים כגון Super WDR -140dB , HLC , BLC .
  • כלל המצלמות תומכות בפרוטוקול SIP/VoIP  .
  • המצלמות מגיעות עם חיישן Starlight המספק תמונה צבעונית בלילה  0.002LUX.
  • עשר אנליטיקות מתקדמות (בנוסף לאנליטיקה המובנית הבסיסית שבכל מצלמה).
 
מיילסייט
 
 
מהן מצלמות מבוססות על רדאר (מכ"מ) מבית Milesight?
בסדרת המצלמות החכמות - AI של חברת מיילסייט יש סדרת מצלמות המסופקות ללקוחות בגדלים ותצורות שונות, ברזולוציות החל מ-2 מגה פיקסל. מדובר בקו מצלמות רשת הנקראות: Radar AI LPR Pro Bullet Plus Network Camera.
 
אלו מצלמות המשלבות כמה יכולות במצלמה אחת, ובכלל זה Integrate 3D Radar (רדאר תלת-מימד מובנה), AI ו-LPR (ר"ת: (License Plate Recognition לזיהוי מספר רכב (לצורך אישורי כניסה, גביית אגרה ועוד).
 
מערכת ה-LPR לא רק שמזהה את מספר הרכב, היא מזהה את צבע הרכב, סוג הרכב, ומאפיינים שונים הנוגעים לרכב, שמקורם בניתוח החכם של המידע.
 
המצלמות הללו מאוד חכמות ויכולות לזהות רכבים, כולל פיענוח מספרי הרכב כשהרכבים הללו נוסעים במהירות של עד 200 קמ"ש ובמרחק של עד 90 מטר מהמצלמה. הדיוק בזיהוי הוא 95%.
 
במצלמה יש גם מערכת אינפרה-אדום - IR. כך, שהמצלמה יכולה לפעול גם בחושך מוחלט והיא מצלמת בחושך עד למרחק של 150 מטרים.
 
השימוש ברדאר נועד לספק מידע מדויק יותר מהצילום הרגיל החכם לגבי כמויות כלי הרכב או האובייקטים המצולמים, גודל כלי הרכב או האובייקטים המצולמים, צפיפות, זוויות תנועה ועוד. הרדאר פועל עד לטווח של 90 מטר והוא משיג מידע בתלת-מימד - 3D על תנועת כלי רכב במהירויות של עד 200 קמ"ש. הרדאר יכול לכסות עד 4 מסלולי נסיעה במקביל והוא קולט עד 32 כלי רכב בבת אחת בכל רגע נתון לצרכי הניתוח החכם - AI.
 
המצלמות מכילות כרטיס זיכרון פנימי בגודל של עד 256 גיגה, לאגירת המידע בצורה מקומית במצלמה עצמה, במידה ויש ניתוק של הקישור של המצלמה לרשת החיצונית.
 
מכאן, שניתן להפיק הרבה מידע המתקבל מהרדאר, שהוא רכיב נוסף שיש על המצלמה, לרבות מהירות ממוצעת של הנסיעה של כלי הרכב בכל מסלול נסיעה, זרימת כלי הרכב, המרווחים הממוצעים בין כלי הרכב, זוויות הנסיעה (חשוב לעניין סטייה מנתיב, תאונה, או ירידה לשוליים), ועוד מידע המשמש את הפיקוח והשליטה על התנועה הזו, במסלולי הכביש המפוקח ע"י המצלמה.
 
דוגמה אופיינית ליישום של המצלמה המשולבת רדאר בכביש מהיר בן 4 מסלולים:
רדאר
 
 
האיכות הגבוהה של הצילום מושגת בזכות מעבד מבית סוני וחיישן חצי אינץ'. זו מצלמה המותאמת לצילום באיכות גבוהה, בכל תנאי מזג אויר ובכל תנאי תאורה. המצלמה מצלמת במהירות של 100fps (100 צילומים בשנייה) באיכות של עד K4. המצלמה עם כיוונון אוטומטי - Auto Focus ונמצאת בתוך מערכת מוגנת מפני פגעי הטבע וונדליזם.
 
ניתן לבחור בסדרת המצלמות החכמות מבוססות שילוב של רדאר ממגוון רחב של דגמים, בגדלים שונים ובתצורות שונות, בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק.
 
מה ניתן ללמוד מסיפורי הצלחה של יישום מצלמת אבטחה חכמות של Milesight?
לחברת מיילסייט יש מגוון עצום של "סיפורי הצלחה" בכל רחבי העולם (כאן). השווקים בהם יש ביקוש גבוה של הזמנות להתקנת מצלמות אבטחה חכמות של מיילסייט הם בתחומי: הבנקאות והפיננסים, עסקים גדולים למסחר וקמעונאות, קניונים, בתי חולים ומרפאות, מערכת ההשכלה: בתי ספר, אוניברסיטאות, מכוני לימוד, מערכות תחבורה וחניה, מפעלים ועסקים רגישים, מתחמי מגורים סגורים, יישומי "עיר חכמה", תחומי האנרגיה והגז, אזורי תיירות רגישים, שדות תעופה, בתי מלון, רכבות ותחבורה ציבורית, בניינים ממשלתיים וציבוריים, אזורים עם הרבה התקנות IoT (סנסורים לצרכים שונים) ועוד.
 
אחת ההצלחות הגדולות והמבוקשות ביותר כיום למצלמות הללו, היא באזורים ובמקומות, שבהם מותקנים סנסורים חכמים. במקומות הללו, המצלמות החכמות משתלבות במערכת האלחוט של סנסורים ששמה LoRaWAN, מערכת קישור אלחוטית חכמה (לעיתים משולבת עם דור 4 של הסלולר), שהצליחה בכל רחבי העולם ושכבר נכנסה לישראל, ובכך ניתן לשלב את המידע המגיע מהסנסורים, למידע המגיע מהמצלמה, למערכת אחת חכמה ביותר.
כך, ניתן להגיע לרזולוציות ניתוח מדהימות. למשל: זרימת קהל בין דוכנים ומדפים: מה מעניין את הקהל הזה. זרימת נוסעים לתחבורה ציבורית: מה העומסים וביקושים לתחבורה ציבורית ספציפית בכל רגע נתון, וכך הלאה.
 
דוגמה נוספת לשימוש חכם משולב: במוזיאון ניתן לנתח את זרימת הקהל המבקר, במה הקהל מתעניין, מה הצפיפות של הקהל בכל מקום, ובמקביל לנטר את הטמפרטורה והלחות בכל מקום ברחבי המוזיאון, כדי לשמור על המוצגים בתערוכה ובמקביל על ההרגשה הנוחה של המבקרים, בהתאם לרמת הצפיפות והמיקום של המבקרים.
 
כמות האפשרויות של שילוב סנסורים מסוג IoT עם מצלמות אבטחה חכמות הוא אין סופי ומתאים לכל צורך שלא ייעלה על הדעת, קיים או עתידי, מצד מנהלי עסקים וארגונים, בכל מקום ובכל פלח שוק.
 
שורה תחתונה בתחום מצלמות האבטחה החכמות מבית Milesight:
עולם התקשורת והאבטחה נע מהר קדימה, והלקוחות העסקיים עוברים למערכות חכמות בכל תחום. שילוב של AI (ובמקומות נדרשים גם רדאר וסנסורים חכמים) הופך את מערכת מצלמות האבטחה ליעילה יותר, עם שימושים רבים ומועילים לכל עסק בכל תחום. כל מצלמות האבטחה של מיילסייט מוגנות בפני התקפות סייבר, נבדקו ואושרו ע"י מעבדה מוסמכת מטעם מערך הסייבר הלאומי.

אם מעוניינים במערכת מצלמות אבטחה חכמות עם אחריות מקומית ותחזוקה מקומית, אפיון וליווי פרויקט וכן תמיכה טכנית (מה שספק מסין, או מכל מדינה במזרח הרחוק או מכל מקום אחר בעולם, שרוכשים ממנו דרך האינטרנט, לא יכול לספק בישראל), אזי מומלץ לרכוש את מצלמות האבטחה הללו מחברת GETTER  אחת מהספקיות המובילות בישראל בתחום.
 
 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים