Telecom News - משרד התקשורת: שימוע לגבי אפשרות לחברות לפרוס סיבים בתשתיות קיימות

משרד התקשורת: שימוע לגבי אפשרות לחברות לפרוס סיבים בתשתיות קיימות

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> משרד התקשורת: שימוע לגבי אפשרות לחברות לפרוס סיבים בתשתיות קיימות
משרד התקשורת: שימוע לגבי אפשרות לחברות לפרוס סיבים בתשתיות קיימות
מאת: מערכת Telecom News, 22.11.22, 22:43FIBERS FREE

הן תוכלנה להשתמש בתשתיות של חברות בעלות תשתית כמו הוט ובזק אם תקבלנה את אישורי גופי הביטחון.
 
משרד התקשורת פרסם היום שימוע, שמטרתו לאפשר לכל ספקיות השירות, שתעמודנה בהוראות הביטחוניות, לעשות שימוש בתשתיות הפסיביות של חברות בעלות תשתית כמו בזק הוט ואחרות, בכל רחבי הארץ.

עד כה הדבר התאפשר רק באזורים בהם בזק בחרה שלא לפרוש מטעמים כלכליים, המכונים 'אזורי התמרוץ'.

המטרה: האצת הפריסה של הסיבים האופטיים בכל הארץ והגברת התחרות בשוק התקשורת. משרד התקשורת רואה חשיבות בעידוד התחרות שתביא לפרישת תשתיות מתקדמות לכל אזרח, בכל מקום ובמחיר תחרותי.

מסמך השימוע - כאן.

ככל שישנן התייחסויות להוראות הנשקלות במסמך לעיל, יש להעבירן לא יאוחר מ-6.12.22 באמצעות הדואר האלקטרוני: mocengineering@moc.gov.il

הערה: מדובר בשלב נוסף של הלאמת תשתיות בזק לטובת מתחרותיה, מהלך שהחל בעשור הקודם תחת השם המכובס: "הדדיות". אין כמובן שום "הדדיות". רק המתחרים בבזק רוכבים על תשתיות בזק. לא קיים מצב הפוך. 

עדכון 17.11.22: פורסם כאן (כותרת בלבד): "פרסום ראשון: חברת הוט נקנסת במיליונים.
משרד התקשורת קנס את הוט בכ-6 מיליון שקלים על כך שלא העניקה שירות בפריפריה • אליו הצטרפה הרשות להגנת הצרכן שקנסה את החברה בכ-2 מיליון שקלים על שלא ניתקה לקוחות בזמן הנקוב בחוק • הוט בתגובה: "טרם התקבלה החלטה באשר לכוונה להטיל עיצום כספי והנושא בבחינה"."

עדכון 10.12.22: הוגשה תלונה לנציב תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה אודות אי קבלת מענה ממשרד התקשורת לשאלות אבי וייס למשרד התקשורת. התלונה במלואה כאן

עדכון 22.12.22: פורסם כאן בביזפורטל (כותרת בלבד): "סלקום תספק חבילת קישוריות בטכנולוגית SD-WAN ללקוחות עסקיים.
חברת BBT.Live תספק בעבור סלקום את מערכת ניהול ואבטחת התקשורת בענן אשר תוטמע במכשירי קצה על ידי הייפר גלובל אנטרפרייז אשר נכנסת לראשונה לתחום ה-SD-WAN המוערך המאות מיליארדי דולרים."

עדכון 28.12.22: פרטנר מדווחת כאן לבורסה (כותרת בלבד): "פרטנר תקשורת מודיעה על קבלת מכתב מאת משרד התקשורת ביחס
להסכם עם בזק לרכישת זכות שימוש בלתי הדירה בקווי תשתית סיבים אופטיים." הודעת בזק לבורסה - כאן

עדכון 2.1.23: נציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה החלה לטפל בתלונתי נגד אי מתן תשובות ע"י משרד התקשורת - כאן

עדכון 17.1.23: הודעת משרד התקשורת כאן בעניין עסקת הסיבים בין בזק לפרטנר: "שר התקשורת שלמה קרעי במהלך ראשון להגברת התחרות והאצת החיבור לסיבים אופטיים.
משרד התקשורת אישר את עסקת הענק בין בזק ופרטנר בכפוף להוזלה של תעריף הסיבים האופטיים ליתר הספקיות בשוק. הצפי: ירידת מחירים לצרכנים בשוק הסיבים האופטיים.
שר התקשורת, ד"ר (דוקטור) שלמה קרעי: "עם כניסתי למשרד התקשורת, הצבנו בראש סדר העדיפויות את הגברת התחרות בשוק. ההסכמה שהושגה עם חברת בזק היא בשורה משמעותית לצרכנים, שתאיץ לא רק את פריסת הסיבים ברחבי הארץ אלא גם את חיבור הלקוחות לסיבים. נפעל להסיר כל חסם תחרותי ולוודא שהצרכן הישראלי ייהנה משירותי תקשורת מתקדמים ובמחירים תחרותיים״.
בעקבות ההסכם ארוך הטווח (IRU) שנחתם בין חברת בזק לפרטנר בדצמבר 2022, שבמסגרתו צפויה פרטנר לקבל שירות סיטונאי מבזק עבור 120 אלף קווי סיבים אופטיים במשך 15 שנה בתעריף מופחת, שלח משרד התקשורת מכתב לבזק ובו הועלה בפני בזק החשש לפגיעה בתחרות.
לאחר סדרת דיונים משותפים עם בזק, החברה הודיעה כי תפחית לכל החברות את תעריף השימוש בסיבים אופטיים ל-72 ₪ ללא מע"מ (במקום 85.2 ₪ כיום).
בהתאם להפחתת התעריפים והנגשת ההסכם לכל דורש ולאחר בחינה מעמיקה של הנושא, משרד התקשורת אינו מוצא לנכון להתערב בהסכם."
הודעת חברת בזק לבורסה בעניין זה - כאן. הודעת חברת פרטנר לבורסה - כאן
 
עדכון 25.1.23: חברת הוט משדרגת את מהירות ה-UPLOAD לכלל לקוחות הסיבים:
לקוחות הסיבים של החברה ישודרגו למהירות העלאה כפולה (UPLOAD) ללא עלות ובאופן אוטומטי;
בנוסף, לראשונה בישראל, צפויה להשיק בקרוב את המהירות הגבוהה בישראל - 5 גיגה ופותחת בהרשמה מוקדמת;
חברת HOT ממשיכה להגדיר מחדש את גבולות האינטרנט ולספק ללקוחותיה את השירות המשתלם ביותר – לאחר מחקר מעמיק על צרכי האינטרנט של לקוחותיה, HOT משיקה היום את קמפיין "פי 2", במסגרתו היא תאפשר שדרוגי מהירויות העלאה חדשות ללקוחות הסיבים ותשדרג את מהירות ההעלאה הקיימת ללקוחותיה באופן יזום ועל ידה, ללא כל עלות מצד הלקוח. את המהלך ילווה קמפיין שיעלה החל מהיום בערב בכיכובה של גל גדות, הפרזנטורית של החברה. 
במסגרת הגדלת המהירויות תשדרג החברה את המהירויות (UPLOAD) ללקוחות הסיבים: לקוחות עם מהירות העלאה של 30 מגה ישודרגו אוטומטית למהירות העלאה של 100 מגה. לקוחות עם מהירות העלאה של 60 מגה ישודרגו אוטומטית למהירות העלאה של 100 מגה. לקוחות במהירות העלאה של 100 מגה ישודרגו למהירות העלאה של 250 מגה העלאה. 
לאחרונה ערכה החברה סקר בקרב לקוחות, בו נראתה באופן ברור מודעות גבוהה להעלאה (למעלה מ 70%) וגם העדפה ברורה של לקוחות בבחירת חברת תקשורת שתספק מהירות העלאה גבוהה. 
מהירות ההעלאה מתייחסת להעלאת נתונים, אם זו תמונה וסרטונים שאנחנו מעלים לאינסטגרם או מזינים נתונים ישירות לאינטרנט, דרכים נוספות שאנו משתמשים במהירויות העלאה וכעת יהיו יותר קלות ומהירות:
לקוחות החברה יוכלו לבצע שיחות וידאו, כדוגמת Zoom, באיכות גבוהה יותר וממספר רב של מכשירים באותה הרשת בו זמנית. 
בנוסף, היא תאפשר שיתוף מהיר יותר של סרטונים ברשתות החברתיות ופעולות גיבוי בשירותי ענן של המחשבים והטלפונים ניידים בצורה מהירה יותר.
גיימרים ומשפיעני רשת ייהנו משיתוף תכנים ומשחקי רשת באיכות גבוהה יותר. 
בחזית המהירויות,HOT ממשיכה להוביל, ומשיקה לראשונה בישראל את HOT SUPER WiFiBER, הכוללת את מהירות הגלישה המהירה ביותר בישראל בטכנולוגיית הסיבים - 5 גיגה. בקרוב ניתן יהיה להצטרף למהירות של עד 5,000 מגה-בייט בהורדה ו-500 מגה בייט בהעלאה וליהנות ממהירות גלישה המהירה בישראל. הגלישה תיעשה באמצעות נתב חדשני ומתקדם בתקן WiFi6, מגדילי טווח MESH שיאפשרו גלישה רציפה ואיכותית בכל פינה וניהול של רשת ה-WiFi הביתית באמצעות אפליקציית HOT WiFiBER. המהירות מיועדת ללקוחות הסיבים של HOT, וניתן להירשם עוד היום להרשמה המוקדמת בלינק.  
משנה למנכ״לית, צביקה שיינפלד: "HOT גאה להיות חברת התקשורת הראשונה בישראל שמשדרגת באופן אוטומטי את כל לקוחות הסיבים למהירות העלאה גבוהה, תוך חווית שימוש עוצמתית וחדשנית. עם מהירויות מוגברות מגיעות גם מגוון אפשרויות מוגברות, ואני שמח שבאפשרותנו לשדרג את לקוחותינו באופן יזום וללא עלות וכן לתת מענה לצורך שעולה ביתר שאת למהירות העלאה גבוהות". 

עדכון 28.1.23: כמה שלא ניסינו, לא הצלחנו לקבל תשובה ממשרד התקשורת לגבי הסתרת עיצום (קנס) משנת 2022 (!) על הוט והיכן פרוטוקול הדיון בוועדה המייעצת, כנדרש בחוק לפרסם. הפנייה שלנו כאן. ברור שיש לנו כאן משרד ממשלתי דפוק עם שר עוד יותר דפוק, מסוכן, שחצן והזוי, שחושב שחוקי מדינת ישראל הם לא עבורו. 

עדכון 30.1.23: כמה שלא ניסינו, לא הצלחנו לקבל תשובה ממשרד התקשורת לגבי סגירת שירותי הטלפוניה של חברת סלקום ומי אישר זאת. הפנייה שלנו כאן. ברור שיש לנו כאן משרד ממשלתי דפוק עם שר עוד יותר דפוק, מסוכן, שחצן והזוי, שחושב שחוקי מדינת ישראל הם לא עבורו. 

עדכון 20.2.23: HOT משיקה היום (ב') את HOT ONE – סופר-בוקס שיהיה מוצר הדגל של החברה: חברת HOT ממשיכה להגדיר מחדש את גבולות הטכנולוגיה וחווית המשתמש ומשיקה הבוקר את HOT ONE – סופר-בוקס, מוצר הדגל של החברה והדור הבא של חוויית הצפייה. 
הסופר סטרימר החדש, אשר יהיה זמין בלעדית ללקוחות HOT בסיבים, יאפשר חווית צפייה חדשנית שתהפוך את המסך למרכז המדיה הביתי, באמצעות ממשק מתקדם ופרסונאלי שיכלול עוזר וירטואלי מבית גוגל ואפשרות לביצוע שיחות וידאו, שליטה על הבית החכם, הזמנת אוכל, קניות, האזנה למוסיקה והכל על גבי המסך. 
HOT תספק חווית תוכן פרסונלית לבעלי HOT ONE, שתכלול ממשק משתמש ייחודי עם מסך אישי לכל לקוח שיהווה שער לכלל התכנים והשירותים שהלקוח צורך. כמו כן, הממשק יציע חוויה אישית איכותית עם התאמות פרסונליות של תוכן וגישה ישירה לכל שירותי הסטרימינג שזמינים בישראל. 
משנה למנכ"לית HOT, צביקה שיינפלד: "אנחנו גאים ונרגשים להשיק את HOT ONE במטרה להעניק ללקוחות HOT חווית צפייה אולטימטיבית וחווית שימוש חדשנית ופשוטה, ולהפוך את המסך למרכז הבית לא רק בצפייה בטלוויזיה. HOT ONE יאפשר ללקוחותינו לא רק ליהנות מחוויית שמע וצפייה חדשנית אלא גם ישמש כמרכז שליטה שיאפשר ללקוחות לבצע פעולות יום יומיות בקלות ובנוחות וכל זה עם ממשק מתקדם וחווית שימוש עוצמתית".

עדכון 6.3.23: הממשלה אישרה היום את תיקון "צו הבזק", שיאפשר לחברת בי-קום, לאחר החתימה הסופית על הצו ובכפוף לאישורים, למכור את אחזקותיה בחברת בזק ולפזר את גרעין השליטה בחברה. בהמשך לתיקון הצו, פיזור גרעין השליטה בבזק כרוך במתן אישור פרטני של שר התקשורת וראש הממשלה לפני ביצוע הפעולה.
במסגרת מדיניות צמצום ההגבלות והרגולציה על חברות התקשורת ופתיחת השווקים לתחרות, אושר היום התיקון שיאפשר לגופים מוסדיים להחזיק עד 7.5% ממניות בזק במקום עד 5% כיום ללא צורך באישור פרטני וכן יאפשר למשקיעים מחו"ל לרכוש מניות בחברה גם ללא משקיע ישראלי, וזאת בכפוף להסדרים ביטחוניים מיוחדים. צו הבזק כיום מחייב שהשליטה בבזק תהיה בידי גורם ישראלי או בידי תאגיד שגורם ישראלי מחזיק ב-19% ממנו לפחות.
במסגרת מדיניות צמצום הרגולציה, גם בחברות הוט, סלקום ופרטנר הוסרה לאחרונה ההגבלה הזאת, בכפוף להסדרים ביטחוניים דומים.
 
עדכון 19.3.23: הודעת HOT: הוט משיקה בתחילת אפריל [2023] את מהירות הגלישה הגבוהה בישראל - 5 גיגה; מרחיבה את פריסת רשת הסיבים האופטיים ל-2 מיליון משקי בית ועסקים. 
HOT משיקה היום (א') את המהירות הגבוהה בישראל ומשדרגת את תשתית הסיבים לתמיכה בטכנולוגיה הבאה של הסיבים שנקראת XGS-PON כבר בעוד כשבועיים, וכן משיקה באופן בלעדי ציוד קצה חדש התומך בטכנולוגיה זו, אשר יאפשר ללקוחות החברה ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת באמצעות נתב חדשני תואם טכנולוגיה ומגדילי טווח לפרישת רשת wifi מיטבית בבית הלקוח. 
התשתית תוכל להגיע בהמשך למהירות של עד 10 גיגה, בשלב הראשון HOT תציע לצרכנים מהירות של עד 5 גיגה. התשתית החדשה תאפשר ללקוחות ליהנות מהמהירות הגבוהה בישראל ותפנה לקהל לקוחות כמו גיימרים, מפתחי AR, תעשיית ההייטק וכל מי שמעוניין בקצב העלאה והורדה גבוה ועוצמתי.
בנוסף, HOT מרחיבה את פריסת רשת הסיבים האופטיים, והיא צפויה לפרוס רשת סיבים למאות אלפי בתי אב ועסקים נוספים ולשדרג את חווית המשתמש והגלישה עבור לקוחותיה, זאת בעקבות החלטת דירקטוריון IBC אנלימיטד, חברת הסיבים האופטיים המובילה בישראל, בין היתר בבעלות HOT, לאשר פה אחד את הגדלת פריסת רשת הסיבים האופטיים המתקדמת של החברה למאות אלפי משקי בית נוספים, לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל כך שבסך הכל תגיע החברה ללמעלה מ-2 מיליון משקי בית. עד היום HOT פרסה סיבים בלמעלה מ- 105 יישובים שונים ברחבי הארץ. 
מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין: ״HOT גאה להוביל את מהפכת הסיבים ולספק את התשתית המתקדמת והמהירה בעולם ואת חווית האינטרנט הטובה ביותר למאות אלפי בתים ועסקים נוספים ברחבי הארץ. הביקושים לחיבור מתקדם וצריכת הנתונים בישראל נמצאים בשיא כל הזמנים, וההחלטה שקיבלנו היום, להרחיב את הפריסה לשני מיליון משקי בית ושדרוג התשתית כך שתוכל לספק את המהירות הגבוהה בישראל - תענה על הדרישות הללו. HOT מחויבת לחיבורה של מדינת ישראל לגלישה אמינה ומהירה, ותמשיך לספק ללקוחותיה את הטלוויזיה המובילה בישראל עם התכנים הטובים ביותר, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם.״

עדכון 18.6.23: עדיאל איתן מוסטקי פרסם כאן ב"כלכליסט" (כותרת בלבד): "הופחתו דמי הקישוריות בין מפעילות הסלולר - בדרך לביטולם ב־2025.
דמי קישוריות הם התשלום המועבר בין חברת המתקשר לחברת מקבל השיחה. המהלך ישנה את הכנסות והוצאות החברות, אך לא את הרווחיות."
החלטת משרד התקשורת - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים