נדידה בעולם במספר הישראלי במחיר שפוי וזול להפליא

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> נדידה בעולם במספר הישראלי במחיר שפוי וזול להפליא
נדידה בעולם במספר הישראלי במחיר שפוי וזול להפליא
מאת: אבי וייס, 24.11.13, 20:30גדעון ציגלמן
 
חשיפה: פתרון חדש ושקוף למשתמשים מספק פתרון אולטימטיבי ליוצאים לחו"ל: מחיר שפוי, הפעלה שקופה, שמירה על המספר הישראלי, תא קולי זמין ולא צריך תוכנה בצד השני.
 
"לאחר שבדקנו את כל מה שיש בשוק, אני יכול להצהיר: זו התוכנה הטובה ביותר לאנשים הנוסעים לחו"ל", מתאר גדעון ציגלמן, מנכ"ל Travee את הפתרון החדש ששוחרר לשוק. "הפתרון שלנו ממש קוסם לאנשי עסקים, שנשארים זמינים בכל מקום בעולם עם המספר הישראלי שלהם ובמחיר שפוי".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם גדעון ציגלמן (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של שיחות, מסרונים וגלישה באינטרנט בכל מקום בעולם במחירים שפויים, תוך שחרור התלות של המשתמשים בחברות הסלולר שלהם וללא צורך בתרגילים ובהחלפת סימים, כדי לממש את השירות הזול הזה.
 
שאלה: מה Travee מפתחת?
גדעון ציגלמן: "המוצר המרכזי שלנו קרוי Travee שהוא אחד מהמוצרים של חברת Vokee, שיש לה כמה מוצרים בפיתוח, וזה המוצר הראשון, שאנו חושפים לשוק.
 
השותף שלי להקמת Vokee הוא ד"ר אלעד ברקן, ה-CTO של החברה, שהתמחה בטכניון בתחום ה-GSM ואבטחת רשתות סלולר. אנו עובדים על המיזם הזה מעל לשנתיים. למעשה, זה המיזם השלישי שלי. הראשון היה בתחום אנרגיה אלטרנטיבית כמיזם שנרכש. השני היה בתחום הקלינטק, מיזם שלא התרומם. כעת אני במיזם השלישי שלי.
 
הרעיון הגיע מריבוי הנסיעות שלי בעולם כאשר הפריע לי המחיר של שירותי הנדידה (Roaming), שאני משלם, לחברות הסלולר ולספקים עצמאיים לשירותי נדידה. במאי 2012 הקמנו את החברה כדי לפתור אחת ולתמיד את הבעיה הזו. עד כה, ההשקעה בחברה באה ממשקיעים פרטיים, שהשקיעו כמיליון דולרים והשאר בא מכיסנו. יש לנו פיתוחים מבוססי פטנטים העומדים מאחורי המוצר המרכזי, שכעת אנו מתחילים להריץ בשוק – Travee.
 
ראינו את כל הפתרונות של החלפת סימים הקיימים בשוק הישראלי והעולמי, והחלטנו לא ללכת בכיוון של פתרונות חומרה, ובמיוחד לא בגישת שרתי סימים, כמו שעושים בכמה פתרונות הרצים בשוק. אנשים המחליפים סימים מתלוננים על כך, שיש להם בעיה, שאיש לא יודע מה המספר שלהם בחו"ל, והם צריכים לתמרן עם הבעיה הזו ע"י הפצת הודעות על המספר החדש שלהם, שהוא בסך הכל מספר זמני לנסיעה אחת.
 
הפתרון שלנו בא מהכיוון של שימוש בערוצי ה-Data, בלי לדרוש מהמשתמש לעשות משהו. הוא לא מחליף סים או איזה פטנט אחר. הכל פשוט, שקוף וקל".
 
שאלה: על מה מבוסס פתרון ה-Data לשירותי הנדידה?
תשובה: "ההתפתחות של עולם ה-Data הנייד מאפשר את מימוש הרעיון שלנו. יש כיום 2 התפתחויות חשובות בתחום ה-Data:
 
1. הרחבת היכולות והפריסה של ה-WiFi ברשתות אלחוט הזמינות כיום כמעט בכל מקום ברחבי העולם. זה טרנד הגדל בקצב אקספוננציאלי.
 
2. המפעילים הסלולריים החלו לספק חבילות גלישה, חבילות Data במחירים סבירים. המחירים היום כבר לא בשמיים. פעם, ג'יגה של תעבורה בחו"ל עלתה למשתמש כ-5,000 ₪. הדבר הזה נעלם. בארה"ב מוכרים ג'יגה של תעבורה בסלולר ב-50 דולרים, שזה מחיר כבר די סביר.
 
במקביל, יש תופעה חשובה נוספת: נפרץ הסכר של מכירת סימים. אפשר היום לקנות סים מקומי בכל מקום, כולל במכונות מכירה, כמו במכירת משקאות וחטיפים. זאת, במחירים די אטרקטיביים. כמעט בכל העולם ניתן היום לקנות סימים, כולל סימים של Data, ע"י תיירים או כל אחד במחירים שפויים. כיום, נמכרים מאות מיליונים של סימים לתיירים בצורה הזו בכל רחבי העולם.
 
באירופה, יש טרנד מעניין נוסף: הרגולטורים באירופה מגבילים את עלויות הנדידה. הם הוזילו את עלויות הנדידה באירופה בצורה דרסטית וזה עוד ירד, לפי התכניות, שכבר התפרסמו על ידם, עד 2016.
 
סה"כ אנו מדברים על תעשייה של 50 עד 70 מיליארד דולרים שנתית, שכנראה, בעקבות התפתחויות של פתרונות כמו שלנו, היקף השוק הזה מבחינה כספית יקטן במעט. אולם, עדיין יש ויהיה הרבה מאוד כסף בשוק הזה של שירותי הנדידה הסלולריים בעולם.
 
השורה התחתונה של כל מה שאמרתי: העולם הסלולרי והאלחוטי מספק Data בצורה נוחה. הכיוון הוא: לא ללכת דרך פתרונות חומרה. בפתרונות תוכנה אין עלויות משלוח, אין כמעט עלויות הפצה, אין בעיות תחזוקה ואין החזרות. אין גם בעיות של החלפת מספר סלולרי. לכן, חיפשנו איך לפתח פתרון, שהוא כולו מבוסס על תוכנה ופועל בצורה שקופה למשתמש בתוכנה.
 
הפתרון שלנו הוא אפליקציה למשתמש בשם Travee. כרגע היא בהשקה שקטה. המערכת הזו מטפלת במחירים של הנדידה בעזרת תוכנה ומוזילה באופן דרסטי את העלויות למשתמשים בה".  
 
שאלה: איך מוזילים את העלויות?
תשובה: "האפליקציה הזו עושה כמה דברים:
א. ע"י לחיצה על כפתור מפעילים את המערכת ומקבלים זמינות בכל מקום בעולם. השיחה מתחברת על בסיס ה-Data Connectivity.
 
ב. מקבלים את השיחות על כל רשת Data, לא חשוב מה היא, סלולר או WiFi, פרטי או ציבורי.
 
ג. תהליך השיחה עצמה מתבצע כרגיל. בדיוק כמו בארץ. המספר הישראלי נשמר. יתרה מכך, גם אם המשתמש החליף את הסים במכשיר, עדיין הוא יכול לקבל שיחות למספר הישראלי שלו. אין פתרון כזה בשוק. בנוסף, השיחה תצא לכל רשת והצד השני יראה את המספר הישראלי, למרות שזו שיחה על רשת זרה, כולל רשת WiFi. המערכת משתמשת ב- ,Contact List שיש על המכשיר, בלי כל שינוי בהרגלי החיוג של המשתמש".
 
שאלה: מה היתרון של פתרון זה מול פתרונות ניידים אחרים דוגמת סקייפ?
תשובה: "המערכת שלנו מספקת למשתמש כמה דברים, שאין בכלל בסקייפ ובמערכות דומות לסקייפ. למשל: להמשיך לשמור על המספר הישראלי שלך, בלי תלות היכן אתה ואיזה סים יש לך במכשיר.
 
העוצמה במערכת שלנו היא בשבירת הפרדיגמה, שצריך את התוכנה ב-2 הצדדים של השיחה כדי לקיים אותה. אתה לא יכול לדבר בכל הפתרונות בנדידה אם לצד השני אין בדיוק אותה תוכנה כמו שלך. כל פתרונות ה-VoIP הסלולריים בנויים על כך של-2 הצדדים לשיחה יש את אותה תוכנה בדיוק. אולם, לרוב האנשים בעולם אין תוכנותVoIP  על המכשירים שלהם, בוודאי לא על המכשירים הקוויים שלהם.
 
כאן, אנו מדברים על פתרון שעובד שקוף. הצד השני לא צריך מאומה. החיוג הוא כרגיל והמספר הישראלי נשמר בכל מקום. אין אפליקציה הנותנת את הפתרון הזה כפתרון כה שקוף למשתמשים.
 
יש כל מיני פתרונות בהם הלקוחות קונים סימים, קונים מספרים בינלאומיים, נרשמים בכל מיני אתרים וכל מיני טריקים ושטיקים מורכבים. אולם, זה לא המענה לצורך של הנודדים בעולם. אנשים רוצים פתרון פשוט, נוח, כיפי למשתמש, שלא דורש ממנו שום דבר מעבר להורדה בפעם הראשונה של האפליקציה למכשיר".  
 
שאלה: איך אתם עושים מזה כסף?
תשובה: "האפליקציה מורדת בחינם, שיחות נכנסות הן בחינם, שיחות יוצאות הן במחיר של 3 עד 4 סנט לדקה, בתלות ביעד המחויג. אין מחירים והצעה כזו בשוק".
 
שאלה: איך אתם גובים את הכסף?
תשובה: "מנגנון התשלום גם הוא פשוט. הוא בשיטת 'גוגל רכישות', ממש זהה ומשתמש במנגנון של גוגל. כך, הלקוחות רוכשים דקות בקלות ישירות מהסמארטפון. גוגל קוטפת כמה אחוזים כעמלה בדרך הזו של הגבייה, זה ברור. הבחירה שלנו בגוגל נבעה מהצורך לספק פתרון נוח, כי המשתמש לא צריך לתת לי כ-Travee כרטיס אשראי. הוא טוען כסף במנגנון של גוגל ורוכש כמה שהוא רוצה. אין התחייבויות של דקות באיזו מכסה, כמו שיש בחברות הסלולר".
 
שאלה: למה הפתרון הזה מגיע רק כעת?
תשובה: "פתרון כמו שלנו לא היה יכול להיות בר ביצוע לפני כשנתיים. היו צריכים להתרחש 2 טרנדים בשוק: 1) יכולות Data בכל מקום עם רשתות סלולר ואלחוט טובות (יחסית), 2) יכולת של מכשירי קצה סלולריים התומכים בשיחות IP באיכות טובה.
 
אנו היום פרוסים עם מרכזיות וירטואליות המכסות כבר 60 מדינות ומאפשרות את השיחות בשיטה שלנו. המרכזיות הללו ממירות שיחה רגילה לשיחת IP ומעבירים איתה את המספר המקורי של המכשיר בשיחות הנכנסות. בשיחות היוצאות זה יוצא מהרשת שלנו לטרמינציה בינלאומית. הלקוח לא מרגיש את זה, כי זה פועל שקוף בכל העולם".
 
שאלה: איך פתרתם את הבעיה של תא קולי?
תשובה: "ראינו, שהתא הקולי הוא דבר חשוב מאוד למי שנמצא בחו"ל. הפתרון שלנו מונע את הצורך להתקשר לישראל למספר של ספק הסלולר כדי לשמוע את ההודעות בתא הקולי. יצרנו מערכת של תא קולי המקושרת מתוך האפליקציה על המכשיר. ניתן לקבל את ההודעה הקולית במקביל לשמיעתה בתא הקולי, גם כקובץ MP3 לדואר אלקטרוני, שמגדירים בהתקנה. כך, שבכל מקרה, שמתקבלת הודעה קולית, מקבלים גם התראה מהמכשיר ואפשר לקבל גם התראה מהדוא"ל".
 
שאלה: באיזה שלב אתם בפיתוח ומה עוד מתוכנן לצאת בתחום הזה?
תשובה: "הוצאנו להורדה בחינם גרסה ראשונה לאנדרואיד בשם: Travee – No More Roaming Cost. היא כבר זוכה להצלחה אצל כל מי שהפעיל את האפליקציה. גרסה לאייפון תגיע די בקרוב. אנו מכוונים כעת את הפתרון שלנו בעיקר לאנשי העסקים ונוסיף יכולות המתאימות לפלח האוכלוסייה הזה. כל המערכת שלנו מצויה בענן. כך, שאנו יכולים להציע למגזר העסקי הצעות מאוד אטרקטיביות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
גדעון ציגלמן: "החלום שלי, שאני עומד בפני הגשמתו: שספקי הסלולר בעצמם יפיצו את הפתרון שלנו. התחלנו במו"מ מול כמה ספקי סלולר בולטים וגם הם אוהבים את הפתרון שלנו, לא רק משתמשי הקצה. הם מבינים, שבמקום שהלקוחות שלהם בנדידה יברחו מהידיים שלהם והם לא יראו מהם סנט כשהם בנדידה, עדיף, שהם יתנו בסל הפתרונות ללקוחות שלהם את המערכת שלנו, גם אם ההכנסה תהיה יותר קטנה. זה עדיף על אפס הכנסה.
 
הרעיון לתת שירותי נדידה על ה- Data מאוד מצא חן באזני כל חברת סלולר שדיברנו אתה. חברות הסלולר רואות בזה פתרון שגם טוב להן, מהאינטרסים שלהן. אין סיבה, שאנו נילחם בחברות הסלולר. אני מאמין, שאפשר ללכת ביחד איתן ולספק פתרונות שפויים לשוק הנדידה העולמי".

סמארטפונים
  
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

8-11/2/21 - 3DEXPERIENCE World 2021

22-24/2/21 -  AI WEEK 2021

18-20/5/21 - EcoMotion 2021

7-11/6/21 - SelectUSA Investment Summit 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם לנובמבר 2019 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים