נחשפה סדרת המדפסות המהירה והזולה ביותר לעסקים ולפרטיים

דף הבית >> גאדג'טים לעסקים >> נחשפה סדרת המדפסות המהירה והזולה ביותר לעסקים ולפרטיים
ההכרזה הגדולה ביותר עד כה בעולם המדפסות: HP חושפת את טכנולוגיית PageWide הממציאה מחדש את תחום ההדפסה. מדפסות PageWide מדפיסות במהירות של עד 75 דפים בדקה (שיא עולמי) ומוזילות את העלויות ב-50%. ניתן כעת לרכוש מדפסות עסקיות במחיר של מדפסות ביתיות זולות. HP גם חשפה טכנולוגיות אבטחה וסייבר מהפכניות לאבטחת סביבת ההדפסה.
מאת: מערכת Telecom News, 20.7.16, 19:59מדפסות HP
 
חברת HP חשפה היום סל חדש ומפתיע של מדפסות עסקיות וביתיות, שכולל דור חדש של מכשירים מתקדמים עם מסכי מגע מבוססי טכנולוגיית HP PageWide, מדפסות OfficeJet Pro ומדפסות LaserJet.
 
ההשקה כוללת כ-15 מדפסות PageWide, OfficeJet Pro ו-LaserJet במחירים המתחילים ב-399 ₪ (כולל מע"מ). כמו כן, חשפהHP  טכנולוגיות אבטחה וסייבר מהפכניות, שסייענה ללקוחות לאבטח את סביבת ההדפסה שלהם, כדי לוודא, שמערכות ההדפסה לא תהוונה נקודת פרצה לרשת הארגונית.
 
מיקי רוסלר, מנהל קטגורית ההדפסה ב-HP ישראל: "הטכנולוגיות והמדפסות החדשות מספקות יחס עלות-ביצוע משופר ומהירויות הדפסה גבוהות המתאימות במיוחד לצרכי הלקוחות הישראלים. הדבר מתבטא בביקוש מוגבר מרגע הגעת המוצרים לארץ".
 
ממציאים מחדש את ההדפסה עם HP PageWide
HP PageWide היא טכנולוגיית הדפסה המבוססת על תפישה ייחודית: לראשונה ראש ההדפסה החדש ב-HPראש הדפסה (בתמונה משמאל) מתפרס על פני כל רוחב הדף, הוא נייח לגמרי  ורק הדף המודפס נע במהלך ההדפסה.

הטכנולוגיה מאיצה ללא תקדים את מהירות ההדפסה: עד לרמה של 75 עמודים בדקה בשחור ובצבע (!), מה  שמהווה שיא עולם (פחות משניה עבור הדפסת כל דף בצבע).

אין למדפסת "תנור" כמו שיש בכל מדפסות הלייזר הקיימות בשוק. בנוסף, מדפסות HP PageWide מוזילות את העלות השוטפת בשיעור של 50%, צריכת האנרגיה נמוכה ב-84% בהשוואה ללייזר ושיעור המתכלים ופסולת האריזות קטנה ב-94%. ולבסוף, נוסחה פיגמנטית חדשה וחידושים בטכנולוגיית ההזרקה מבטיחים איכויות הדפסה גבוהות מסוגן, בנוסף למהירויות יוצאות הדופן.  
 
תוספות חדשות למשפחות ה-HP OfficeJet Pro וה-LaserJet
הסל המורחב של המדפסות העסקיות של HP כולל גם מדפסות HP OfficeJet Pro ו-HP LaserJet  המשלימות את אפשרויות הבחירה ללקוחות. בעשור האחרון המציאה HP וביססה את קטגוריית מדפסות הדיו במשרד והיא מציעה לעסקים קטנים ובינוניים הדפסה מקצועית בצבע המבוססת על דיו בעלות הנמוכה עד 50% לדף לעומת מדפסות לייזר מקבילות.

סדרת ה-HP OfficeJet Pro 8000 מציגה את HP Print Forward Design המספקת ללקוחות פרודוקטיביות עם מהירויות גבוהות עבור הדפסות דו-צדדיות ועבודות סריקה עם תפעול נייר כמו במכשירי לייזר, וכן עיצובים חוסכי מקום העוזרים לשמור היקף על השטח המשרדי. המדפסות החדשות הללו כוללות בנוסף תכונות ניהול ואבטחה משופרות וכן מציעות הדפסה חלקה ממכשירים ניידים, לרבות מסמארטפונים.
 
משפחת HP LaserJet מספקת ללקוחות הדפסת מסמכים ברמה של בית דפוס, מהירות גבוהה ואת התמורה הטובה ביותר עבור הדפסות שחור-לבן.
 
מוצרי ה-LaserJet החדשים כוללים מחסניות טונר HP מקוריות עם טכנולוגיית JetIntelligence היוצרת את פלטפורמת הדפסת הלייזר המתקדמת ביותר בתעשייה, ומציעה חלופות מהירות, חכמות וזולות יותר העוזרות ללקוחות לקדם את עסקיהם.
 
להמציא מחדש את האבטחה עם שירותי הדפסה מנוהלים ומאובטחים
מדפסות נחשבות כיום לאחת מנקודות התורפה במערך האבטחה והן יעד אפשרי למתקפות סייבר. על רקע זה מציגה HP גם שירות הדפסה מנוהל חדש המתמקד באבטחה המכונה MPS -Managed Print Services.
 
שירות משופר זה משקף את תפיסת האבטחה של HP, שמטרתה לספק את האבטחה המקיפה ביותר, שקיימת כיום למכשירים, לנתונים ולמסמכים. שירותי ההדפסה המאובטחים של HP מציעים מקצועני אבטחה המסייעים ללקוחות לאבטח את סביבת ההדפסה שלהם עם ההגנות החזקות ביותר הקיימות כיום בתעשייה, לשמור על רמת האבטחה הגבוהה לאורך זמן תוך מענה לאיומים חדשים ולדרישות רגולטוריות.
 
האבטחות המתקדמות של HP Secure Managed Print Services כוללות:
 • המדפסות המאובטחות ביותר בעולם עם יכולת שיקום עצמי.
 • תוכנת HP JetAdvantage לגילוי איומים, אבטחה, ניטור וניהול המדפסות.
 • הצפנת נתונים להגנה טובה יותר על מידע סודי.
 • דיווחים לביקורות רגולטוריות ותאימות לתקנות.
 • מומחי אבטחה לפיתוח משותף של תוכנית אבטחת הדפסה מקיפה.
בנוסף, עדכנה HP את תוכנת HP JetAdvantage Security Manager, פתרון האבטחה היחיד מבוסס מדיניות למדפסות, שעומד בתקנות רגולטוריות. זאת, כדי לאפשר נראות טובה יותר לגבי עדכוני הקושחה, שיושמו במדפסות HP שבארגון.
 
תכונה זו מאפשרת ללקוחות לראות אלו מהמדפסות שלהם מוגנות באמצעות פתרונות האבטחה של HP למדפסות כולל:  HP Sure Start BIOS, יצירת רשימה לבנה  ואיתור חדירה בזמן הרצה. כמו כן ניתן כעת לנטר את המדפסות הארגוניות של HP כדי לגלות פעילות זדונית וזאת באמצעות Splunk, כלי אבטחת המידע וניטור האירועים.
 
סל המוצרים החדיש:
 
מדפסות ה-HP PageWide החדשות כוללות את:    
 • סדרת HP PageWide Enterprise Color כוללת את HP PageWide Enterprise Color 556 sfp  ואת HP PageWide Enterprise Color MFP 586. מדפסות אלו מתוכננות לקבוצות עבודה הכוללות עד 15 משתמשים בעסקים קטנים ובינוניים ועד ארגונים גדולים המדפיסים עד 15,000 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 75 דפים לדקה.
 • סדרת HP PageWide Pro 500 כוללת את HP PageWide Managed P57750dw MFP ואת HP PageWide Managed P55250dw sfp. מדפסות אלו מתוכננות עבור עסקים קטנים ולקבוצות עבודה המדפיסים עד 6,000 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 70 דפים לדקה.
 • סדרת HP PageWide Pro 400 כוללת את HP PageWide Pro 452dw sfp ואת HP PageWide Pro MFP 477dw. מדפסות אלו מתוכננות עבור עסקים קטנים ולקבוצות עבודה המדפיסים עד 4,500 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 55 דפים לדקה. סדרת HP PageWide 300 כוללת את HP PageWide 352dw sfp ואת HP PageWide MFP 377dw. מדפסות אלו מתוכננות עבור עסקים קטנים ולקבוצות עבודה המדפיסים עד 3,000 עמודים בחודש, עם מהירויות הדפסה של עד 45 דפים לדקה.
 מדפסות ה-OfficeJet Pro החדשות כוללות את:
           
HP OfficeJet Pro 8210 המספקת איכות הדפסה מקצועית בעלות נמוכה עד 50% לדף לעומת מדפסות לייזר. מדפסות HP OfficeJet Pro 8720/8725/8730 All-in-One מציגות את התכונה המהפכנית HP Print Forward Design ומספקות פרודוקטיביות עילאית במשרד עם מהירויות גבוהות בהדפסות דו-צדדיות ועם עבודות סריקה ותפעול נייר הדומים לאלה של מדפסות לייזר, וכן עיצובים חוסכי מקום העוזרים לשמור על שטחי המשרד. HP OfficeJet Pro 8730 All-in-One וה-HP OfficeJet Pro 8210 כוללים תכונות אבטחה וניהול מתקדמות (PCL5 ו-PCL6). 8210 – 3000 דפים לראש דיו שחור.

מחיר מומלץ לצרכן ל-8210 – רק 399 ₪ (כולל מע"מ).
 • המדפסות HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One מיועדות לשימוש בעסקים זעירים ובעסקים ביתיים המדפיסים עד 800 עמודים בחודש. הן מספקות איכות הדפסה מקצועית בעלות קטנה ב-50% בהשוואה למדפסות לייזר. (עד 1500 דפים בראש דיו בודד).
   
 • מחיר מומלץ ל-6960 – רק 499 ש"ח (כולל מע"מ)
   
 • HP OfficeJet Pro 8710/8720 All-in-One מדפסת לארגונים המעוניינים בהדפסה בלבד. ביצועים גבוהים בעלות נמוכה (עד 2000/3000 דפים בראש דיו בודד).
   מחיר מומלץ ל-8710 - 599 ₪ (כולל מע"מ)
    מחיר מומלץ ל-8720 - 899 ש"ח (כולל מע"מ)
 
מדפסות ה-HP LaserJet החדשות כוללות את:    
 • HP LaserJet Pro M501 היא מדפסת שחור לבן עבור עסקים בגודל קטן עד בינוני או קבוצות עבודה המדפיסים עד 6,000 עמודים בחודש. היא מציעה את הביצועים הטובים בקטגוריה כולל מהירות הדפסת הדף הראשון המהירה ביותר במצב מוכן להדפסה, דף ראשון הכי מהיר ממצב שינה וצריכת אנרגיה כללית הנמוכה ביותר.
 • HP Color LaserJet Pro MFP M377dw היא מדפסת צבעונית רב תפקודית עבור עסקים בגודל קטן עד בינוני או קבוצות עבודה המדפיסים עד 4,000 עמודים בחודש וזקוקים להדפסות צבע באיכות מקצועית. מדפסת ה-3 ב-1 הצבעונית והקומפקטית מציעה את הביצועים הטובים ביותר בקטגוריה כולל הדף המהיר ביותר ממצב שינה, הדפסת דופלקס הכי מהירה וצריכת חשמל כוללת הנמוכה ביותר.
 מידע נוסף אודות סל המוצרים החדש של המדפסות העסקיות של HP זמין בכתובת: hp.com/go/businessprinters
 
HP
HP 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
שנה טובה, גמר חתימה טובה ורק בריאות לכל קוראינו באשר הם!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

4-6/10/21 - כנס ננו-טכנולוגיה הבינלאומי NANO.IL.2021

5-7/10/21 - VMworld 2021

7-13/11/21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021

17-18/11/21 - iHLS INNOTECH 2021 
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים