Telecom News - עבור מי שר התקשורת החל לעבוד שהוא מוציא מכתב בנושא מיסים באינטרנט?

עבור מי שר התקשורת החל לעבוד שהוא מוציא מכתב בנושא מיסים באינטרנט?

דף הבית >> פורומים וביטקוין >> Web 2.0/3.0 >> עבור מי שר התקשורת החל לעבוד שהוא מוציא מכתב בנושא מיסים באינטרנט?
ללא כל פרסום, עלתה אמש "הודעת שר" מוזרה ביותר לאתר האינטרנט של משרד התקשורת ובה ​הכותרת המדהימה [ציטוט]: "תשלום מיסים בישראל על ידי פלטפורמת פרסום כלל-עולמיות". מי דחף את השר להיות "פרזנטור" של חברות ישראליות? מה זה בכלל עסקו? למה הוא לא מטפל בכשלים בתחום האינטרנט שכן באחריותו האישית?
חשיפה מה עומד מאחורי ההצהרה השערורייתית וחסרת האחריות הזו.

מאת: אבי וייס, 29.7.17, 10:00איוב קרא

בלעדי: עדיין פרשת "בזק-yes-פילבר" לא נרגעה, ושר התקשורת איוב קרא (בתמונה משמאל) החל לייצר את הפרשה החמורה הבאה: עבודה בשירות של בעלי הון ושירות האינטרסים של בעלי הון (בדיוק מה ששלמה פילבר עשה, מהיום שנכנס לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת ועד הרגע בו החלה חקירתו באזהרה).

לא מאמינים? אז תקראו בבקשה בקפדנות - כאן, את "ההודעה לעיתונות", ששר התקשורת איוב קרא חיבר והעלה לאתר משרד התקשורת בלי שתרגישו.

הוא עשה זאת ביום 7/25/17 (מה זה? הרי אין תאריך כזה. אני מניח שזו טעות, כמו כל ההודעה המוזרה ביותר, שהשר הנכבד חיבר, והכוונה כאן היא לתאריך 25/7/17).

מה שמופיע על המסמך הוא ב' באב שזה 25/7 ולא 7/25:
צילום

למה הודעה מ-25/7 עלתה לאתר משרד התקשורת רק אתמול (28/7) אחר הצהריים? מי דחף את השר לזה? מייד נפתור את התעלומה. 

אגב, בבדיקה של "מאפייני המסמך" של הודעת השר עולה, שהוא חובר ב-27/7/17 ולא ב-25/7/17 (כמופיע בתצלום הבא, מה שעוד יותר מעורר את החשדות, כשרואים את התאריך השגוי בראש המסמך, שעלה לאתר משרד התקשורת. זה מה שמסביר למה המסמך עלה לאתר באיחור, מול התאריך של ב' באב):
צילום 2

אולם, הנושא של התאריך והתחמון המטופש בתאריך לא הכי חשובים. קודם לכל יש לשאול שאלה מקדימה: ממתי שר התקשורת מטפל במיסים על רשת האינטרנט? מה זה בכלל עסקו? האם זה בכלל בסמכותו להתייחס לסוגיה הזו?

ומזה נגזרת השאלה הבאה: האם השר הנכבד (איוב קרא) השר הפעלתן והמומחה לספינים ול"אחיזת עיניים", שכח, שיש "מדיניות שר", תקפה וחתומה, על היקף הטיפול ונושאי הטיפול והאחריות של משרד התקשורת בנעשה ברשת האינטרנט?

היות ולמיטב הערכתי השר לא מבין מאומה בנושא וקרוב לוודאי לא שמע על הדבר הזה, ששמו "מדיניות שר" חתומה, אז למענו ולמען קוראינו, בלינק כאן יש את מסמך המדיניות של משרד התקשורת לגבי רשת האינטרנט, מסמך רשמי בחתימת בנימין פואד בן-אליעזר (ז"ל), סגן ראש הממשלה ושר התקשורת, מסמך מ-17.12.2000 שתקף עד היום.

איך השר הנכבד לא ידע מהמסמך הזה? 

פשוט מדהים, שהשר איוב קרא לא שמע על זה. כי אם הוא היה שומע על זה וחושב על זה כמה דקות, היה קודם כל מוציא שימוע, במטרה לעדכן את המדיניות של השר ואחר כך היה (אולי) מוציא את ההודעה ההזויה שלו, שחוברה ב-27/7 ולא ב-7/25. 

מלבד זאת, השר בכלל לא בדק מה רשות המיסים עושה בעניין כל אלה המפרסמים ברשת האינטרנט הישראלית ולא משלמים מיסים (למשל גוגל, פייסבוק ועוד). אם השר היה שואל, היה מגלה, שהסוגייה הזו מטופלת היטב וברגישות רבה (כי יש כאן המון אינטרסים של עידוד השקעות חיצוניות של אותם שחקנים בשוק הייטק בישראל), ע"י רשות המיסים, מזה זמן רב, ויש לרשות המיסים אף כמה הצלחות יפות בנושא המסובך והרגיש ביותר הזה. 

השר כותב בהודעתו [ציטוט]: "בעקבות תלונות המתקבלות מזה זמן, בלשכת שר התקשורת ואצל הרגולטורים על השידורים המסחריים והרב-ערוציים בישראל, בדבר תחרות לא הוגנת מצד פלטפורמות פרסום אינטרנטיות גדולות,...".

מי בדיוק שלח תלונות ללשכת השר? כמד"ר יפעת בן חי שגבה תלונות התקבלו אצל השר וכמה אצל הרגולטורים על השידורים  (כלומר: ד"ר יפעת בן חי שגב [בתמונה משמאל] יו"ר מועצת הכבלים והלוויין ואוה מדז’יבוז’, יו"ר הרשות השניה)?

מתי בדיוק התקבלו התלונות הללו בלשכת השר ומתי הן בדיוק התקבלו אצל שתי הרגולטוריות לשידורים המסחריים הרב-ערוציים בישראל? 

למה בכלל שמישהו ישלח למשרד התקשורת ו\או למועצת הכבלים והלוויין, ו\או לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, תלונות בעניין אי תשלום מיסים?

מה זה המילים "...מזה זמן" - מזה כמה זמן? האם זה קרה אולי רק בשבוע החולף?


אז אפתור כעת את התעלומה הבלשית המרתקת הזו.

אלה לא אזרחי ישראל, או אולי אבי וייס (למשל), ששלחו את התלונות ללשכת השר ו\או ללשכות של ד"ר יפעת בן חי שגב ו\או אוה מדז'יבוז'. למתלוננת הזו (יש רק אחת כזו) יש שם מאוד ברור, קוראים לה: טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית הוט. 


היא אמרה זאת (כלומר: התלוננה) בפני השר איוב קרא בביקור שלו בהוט ב-18 ליולי 2017 (בתהשר ומנכ"לית הוטמונה משמאל) והיא גם פרסמה זאת בצמוד לפרסום הדוחו"ת הכספיים הרבעוניים האחרונים של הוט (שהיו אגב, מאוד טובים)

והנה משפט המפתח המסכם בדבריה בפתיח לדו"ח הרבעוני:
צילום 1

בדבריה, מנכ"לית הוט התייחסה במילים "רגולציה שיוויונית", גם לנושא המתחרים בהוט בשידורי טלוויזיה על רשת האינטרנט (OTT) ובמיוחד למתחרים חדשים דוגמת נטפליקסשלא משלמים מיסים בישראל וגם לשאר המתחרים ברשת האינטרנט, שלא משלמים מיסים ותמלוגים שונים.

אם הם היו משלמים מיסים והרגולציה, שחלה על הוט, הייתה חלה עליהם, הם לא היו יכולים להציע חבילות כל כך זולות לצרכנים ולסחוב להוט את הלקוחות בקצב הולך וגדל. זה ברור. 

שר התקשורת משלים את דבריה של מנכ"לית הוט וכותב לשר האוצר משה כחלון [ציטוט]: "מדובר בתחרות לא מאוזנת בשל העובדה שספקים ישראלים נדרשים לשלם מיסים למדינה כחוק, בעוד גופים בעלי-עוצמה אינם כפופים לדרישה כאמור".

במיוחד הוא מתכוון כאן לנטפליקס, שמפחידה כעת הכי הרבה את הוט (ונטפליקס כרגע הולכת יד ביד בישראל עם פרטנר, מה שמאיים על הוט הרבה יותר מסלקוםtv או טריפל סי).

למי ששכח. לשר האוצר בכלל אסור להתקרב להוט (אחותו שם...). לעומת זאת, לשר איוב קרא אין שום אחות (ואפילו לא דודה) העובדת בהוט, אז הוא יכול לייצג בלי שום בעיה את הוט, ממש בלי כל ניגודי אינטרסים (דוגמת אלה שיש למשל למ"מ מנכ"ל משרד התקשורת, שהשר מינה בחופזה ובחוסר אחריות, אך לאחרונה). 

אולי בכלל השר, בצעד הזה, רוצה לתקן ולו במעט את הטעות החמורה שעשה, כשחתם על מסמכי "שוק סיטונאי" על רשת הוט?

אם שר התקשורת איוב קרא מעוניין לטפל בכשלים הקיימים ברשת האינטרנט, אז שקודם כל יקשיב לציבור ולנציגיו המוסמכים. שיפסיק להיות (כמו שלמה פילבר ועוד בעלי תפקידים בכירים במשרד התקשורת), פרזנטור של בעלי ההון. 

הנה רשימה קצרה של כשלים ברשת האינטרנט, כשלים חמורים, שנמצאים באחריות אישית של שר התקשורת ומשרד התקשורת:
  • אי יישום ואי אכיפה של הצורך ברישיון VOD על רשת הפס הרחב הקווי והנייד. רק הסעיף הזה יכול לספק עבודה לשר התקשורת ולכל עובדי המשרד, לכל השנה קדימה. 
  • טיפול בכשל של תחום הדומיינים (יש כבר הצעת חוק שהונחה על שולחן הכנסת. אז שהשר הנכבד ייקח את הצעת החוק הזו ויקדם אותה וייסיע בכך לכרבע מיליון בעלי דומיינים בישראל וגם יתרום להורדת נטל המחיה בישראל. אם הוא יטפל בזה, הנושא הזה בלבד יכול להביא לשר המון קולות של תומכים, לקראת הפריימריז הבאים בליכוד). פנייה לשר משה כחלון בענייני מיסים באינטרנט, לא תביא לו שום תומכים בליכוד, או בכלל. 
  • טיפול בכשל של אי יישום IPv6 בישראל. לא אסביר את הסעיף הזה, כי השר אינו בעל השכלה של מהנדס תקשורת. הוא בעל תואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו, תואר ראשון במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת חיפה, ותואר שני במנהל ציבורי מטעם אוניברסיטת תל אביב. בתארים הללו לא לומדים על מבנה ופרוטוקולי רשת האינטרנט. כך שבעניין זה השר יכול להיעזר ביועץ מומחה (מציע שייקח את המומחה במכרז ולא ב"פטור ממכרז", כמו שנהגו כמה מהשרים שקדמו לו, בתחום שכירת היועצים).  
  • טיפול בכשל של אי התפתחות רשתות האיתותים בישראל. העניין הזה עוד יותר מסובך מהסעיף הקודם ובוודאי שלא מתאים לתארים האקדמיים שיש לשר. מי שרוצה להבין על מה מדובר, יכול לקרוא על זה מעט במאמר כאן. זה נושא ראוי לטיפול אינטנסיבי של השר, כדי להעביר אותנו ממצב של מדינת עולם שלישי בתחום תשתיות התקשורת, למדינה מתקדמת, למשל כמו מדינות המפרץ הפרסי. 
  • עידוד מעבר של חברות התקשורת וכל מערכות התקשורת בישראל לענן. אפילו הממשלה החליטה לעבור בכל מערכותיה לענן ואך לאחרונה פורסם מכרז ענק של העברת שירותי הממשלה לענן (המכרז מצוי כאן - למתעניינים). השר אמור היה להניע מהלך דומה בשוק התקשורת, כי שוק התקשורת בישראל לא עבר לענן ואין לו תוכניות לעבור לענן (למה? כי השר עסוק בספינים יומיים והמנכ"ל היה עסוק בשנתיים האחרונות לדאוג ל"דמי הכיס" של אזרח אחד בשם ש. א. - השם שמור במערכת ובכספת של בית המשפט בת"א והוא עשה זאת בעזרתה של אחת בשם ע., ששמה שמור גם כן באותה כספת). 
  • ביטול האיסור על VoC והגדרת השירות הזה כשירות נייד ולא כשירות נייח. הנושא הזה מסובך לא פחות מהנושאים הקודמים ולא מתאים לתארים הרבים שיש לשר. לכן, מומלץ שהשר ייעזר בעניין זה ביועץ מקצועי, או יתייעץ עם אחד מעובדי המשרד,  שהוא ממונה עליו ושיסביר לו מה כתוב כאן. 
  • ביטול כל האיסורים בתחום ה-WiFi לרבות בתחום ה-Outdor ובתחום ה-Offload. כנ"ל 
  • קביעת מדיניות לתחום ה-IoT ולהקצאת תדרים לכך. זה עניין ממש מסובך. בכל העולם יש רשתות ארציות של IoT, אבל אצלנו לא שמעו, שיש בכלל אופציה כזו. למה? זה כעת ברור לגמרי: כי השר עסוק בספינים ומשקיע את מיטב זמנו כדי להיות פרזנטור של בעלי ההון
ככה זה כשאין "רשות לתקשורת" מקצועית וזה אפשרי למנות שר תקשורת דוגמת איוב קרא, שבכלל לא מבין את גודל האחריות, שהוטלה עליו. 
 
פאשלה 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים