Telecom News - עובדי בזק בינלאומי: "הנדל-אל תייקר את האינטרנט", "לא לפגיעה בצרכן!"

עובדי בזק בינלאומי: "הנדל-אל תייקר את האינטרנט", "לא לפגיעה בצרכן!"

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> עובדי בזק בינלאומי: "הנדל-אל תייקר את האינטרנט", "לא לפגיעה בצרכן!"
עובדי בזק בינלאומי מפגינים: "הנדל-אל תייקר את האינטרנט", "לא לפגיעה בצרכן!"
מאת: מערכת Telecom News, 21.10.20, 11:50לימור ליברמן-לביא יחצ צילום אורלי שניידר
 
עובדי בזק בינלאומי מחריפים את המאבק נגד הרפורמה של משרד התקשורת ומפגינים הבוקר מול משרד התקשורת בת"א. יו"ר ועד העובדים: "כוונת שר התקשורת לאשר לבזק להיכנס לתחום ה-ISP, מתן גישה לאינטרנט, משמעותה מכת מוות לחברה ולעובדיה, ופגיעה אדירה בצרכנים, שיצטרכו לשלם יותר על שירותי אינטרנט".
עדכונים בתחתית הכתבה.

 
הבוקר מפגינים עובדי בזק בינלאומי מול משרד התקשורת בתל-אביב (רחוב אחד העם 9). העובדים מוחים על כוונת שר התקשורת לבטל את הפיצול הקיים כיום בין ספק אינטרנט לתשתית.
 
במהלך ההפגנה הניפו העובדים שלטי מחאה כנגד השלכות המהלך, בהם: "לא לחיזוק המונופול", "הנדל - אל תייקר את האינטרנט", "לא לפגיעה בצרכן!", "לא להקטנת התחרות", "לפטר עובדים בשעת משבר זה פשע" ועוד.
 
כזכור, ועד עובדי בזק בינלאומי, בשיתוף עם ההסתדרות, הודיע ב-11.10.20 על סכסוך עבודה בחברה, לאור החלטת משרד התקשורת לפרסם שימוע לציבור בנושא מתן רישיון ISP (ספק אינטרנט) לחברת בזק.
 
לימור ליברמן-לביא, (בתמונה למעלה), יו"ר ועד עובדי בזק בינלאומי: "החלטת שר התקשורת משמעותה גם מכת מוות לחברה ול-1,350 עובדיה וגם פגיעה אדירה בצרכנים בשל הקטנת התחרות במשק, שצפויה להביא לייקור מחירים לאזרחים.  
ההחלטה לאפשר למונופולים להיכנס לתחום ה-ISP ולשמש גם כספק אינטרנט, תחזק עוד יותר את בזק והוט, ובעצם תכריז על מות התחרות בשוק התקשורת בישראל.
 
בזק בינלאומי, כמו גם עוד כ-20 חברות נוספות בתחום, ייסגרו - ומכאן החשש לפיטורי אלפי עובדים, כאשר במקביל, בהיעדר תחרות, המחיר לצרכנים צפוי לעלות. נלחמנו בעבר על זכויותינו, והיום אנו יוצאים למאבק על מהות קיומנו.
חבל ששר התקשורת לא מבין את ההשלכות ההרסניות של מהלך זה".
 
המהלך שמוביל שר התקשורת פוגע בציבור, שכן יצומצמו מספר ספקי ה-ISP, דבר המהווה פגיעה ישירה בתחרות וחיזוק הדואופול - 2 חברות הענק (בזק והוט) על חשבון הצרכנים. מעבר לבזק בינלאומי, יש פה פגיעה עצומה בעסקים הקטנים, שגם כך קורסים בגלל הקורונה; מהלך זה ימוטט כ-20 חברות קטנות, ומשמעותו עוד עובדים, שיצטרפו למעגל האבטלה. כאשר 2 חברות הענק יעלו את המחירים לצרכנים - כבר יהיה מאוחר מדי ולא יהיו חברות אחרות שתיתחרנה בהן. בכל תחום כלכלי אחר - הממשלה מעודדת תחרות, וכאן היא מקטינה את התחרות.
 
מעבר לכך, המהלך הזה יביא לביטול ההפרדה המבנית בבזק באופן עקיף. בתקופה בה ישנם כמיליון מובטלים בישראל, חובה על הממשלה והעומדים בראשה, לשקול כל מהלך העלול להביא לתוצאות הרסניות ובלתי הפיכות. אני קוראת לשר התקשורת לעצור את המהלך בטרם יהיה מאוחר מדי".

צילום תמונה עליונה: אורלי שניידר
צילום תמונה תחתונה: יח"צ של בזק בינלאומי.

עדכון 23.10.20, 15:50:  עובדי בזק בינלאומי ממשיכים במאבקם: היום ערכו העובדים "קבלת שבת" מול ביתו של שר התקשורת, יועז הנדל, במושב נס-הרים (הרי ירושלים). המוחים קראו להנדל לחזור בו מהרפורמה, שתגרום לעלייה במחיר שירותי האינטרנט לצרכנים, תחסל את התחרות בשוק התקשורת בישראל, תגרום לסגירתן של כ-20 ספקיות אינטרנט ולפיטורים של אלפי עובדיהן. במהלך "קבלת השבת" הניפו העובדים שלטי מחאה כנגד השלכות המהלך, בהם: "לא לחיזוק המונופולים "לא להקטנת התחרות", "לפטר עובדים בשעת משבר זה פשע" ועוד.

עדכון 27.10.20: שר התקשורת ממשיך (כהרגלו) לשקר ולפזר ספינים, כפי שפרסם גד פרץ בגלובס כאן (כותרת בלבד): "הנדל: "אעשה מה שטוב לכל האזרחים ולא לעובדי בזק בינלאומי ולהסתדרות". "השר הנדל אמר כי תקיפת ילדיו במהלך ההפגנות מול ביתו לא תרתיע אותו מלקבל את ההחלטות הטובות והנכונות למען כלל הציבור ולא לטובת עובדי בזק בינלאומי."

עדכון 30.10.20, 15:32: היום שוב נערכה הפגנה מול ביתו של שר התקשורת, יועז הנדל, במושב נס-הרים. המוחים נשאו שלטים כמו "הנדל מחבק את המונופולים - והציבור ישלם!" או "לא להקטנת התחרות בשוק התקשורת!" וציינו, שימשיכו במחאתם עד שהנדל יחזור בו מכוונתו לבטל את הפיצול הקיים כיום בין ספק אינטרנט לתשתית.

עדכון 3.11.20, 16:10: היום קיימה ועדת הכלכלה בראשותו של ח"כ יעקב מרגי מש"ס דיון בנושא: "בחינת ההפרדה בין שירות תשתית רחבת-פס לבין שירות גישה לאינטרנט". בדיון נטלו חלק חברי ועדת הכלכלה, נציגי משרד התקשורת, ראשות התחרות, הרשות להגנת הצרכן, אגף התקציבים באוצר, איגוד האינטרנט, נציגי ספקיות אינטרנט וגופים נוספים.

את עמדת עובדי בזק בינלאומי, ייצגו, בין השאר, יקי חלוצי, יו"ר איגוד הסלולר, האינטרנט וההייטק בהסתדרות, פרופ' ירון זליכה, ויו"ר ועד עובדי בזק בינ"ל לימור ליברמן לביא.

משרד התקשורת הציג את עמדתו בנוגע לרפורמה הצפויה, במסגרתה יינתן לבזק ולהוט אישור למתן שירותי אינטרנט. על פי הרפורמה הצפויה, יקבלו בזק והוט רישיון ISP, שיאפשר להן לתת גם שירותי אינטרנט ולא רק תשתית.

ח"כ יעקב מרגי: "כמה שהתפארתם נכון שיש שיפור מאז שהכנסתם את השוק הסיטונאי אבל תחרות רצינית לא קרתה פה. אני מתייחס להוט ולבזק, הדואופול, כחטיבה אחת, וכל השאר מולם. כשיש דואופול, קשה לדגדג את הפיל. יש להאיץ את החבילות האחודות (של ספק ותשתית) ב-5 השנים הראשונות, לא לאפשר לבעלי התשתיות, החברות הגדולות, לשווק חבילות אחודות.

לימור ליברמן-לביא: "הרפורמה הזאת תביא לפיטורי אלפי עובדים. דווקא כשהמשק נמצא במצב כל כך חמור, הייתי מצפה משר התקשורת, שיהיה רגיש. יש בעולם עוד מדינות בהן נהוג פיצול בין ספק ותשתית.

פרופ' ירון זליכה: "חשוב להבין, שמשרד התקשורת מנסה לקדם 2 רפורמות שונות. אחת היא צרכנית, וקידום שוק סיטונאי, שזה מבורך. והשני הוא מתן רישיון ספק לבזק והוט, שמהלך זה יביא להקטנת התחרות ופגיעה בצרכנים. עצם המשמעות להכניס את בזק והוט לשוק, זה כמו להכניס אריה ללול תרנגולות. במקום שיבדקו בדיעבד מה יקרה לתחרות, אני אומר כבר עכשיו - החברות פשוט תיסגרנה".

עדכון 5.11.20, 10:50: ועד עובדי בזק בינלאומי הגיש את התייחסותו למש' התקשורת במסגרת השימוע בנושא בחינת ההפרדה בין שירות תשתית רחבת-פס לבין שירות גישה לאינטרנט (ISP). השימוע מתקיים כחלק מהרפורמה, שיועז הנדל מנסה לקדם, על פיה יקבל דואופול בזק והוט רישיון ספק אינטרנט בנוסף לרישיון התשתית שיש ברשותם כיום.

לימור ליברמן-לביא: "ניתן לבצע חלק ניכר מהצעדים הנמצאים בליבת הרפורמה מבלי לתת לבזק והוט רישיון ספק אינטרנט. אחת הסוגיות המרכזיות, שנמצאות במוקד הרפורמה, היא השירות האחוד. כיום, בגלל ההפרדה בין ספק לתשתית, הפרדה הקיימת במדינות נוספות ב-OECD, טוען מש' התקשורת, שישנו בלבול. דבר זה אינו נכון. בפועל, צרכן, שמעוניין בכך, יכול כבר היום לקבל שירות אחוד, ולהיות מטופל ע"י נציג אחד, שיספק מענה לבעיות ספק או תשתית גם יחד ע"י השוק הסיטונאי.

נושא נוסף הוא הלקוחות הרדומים, שלדברי מש' התקשורת, נובעים מהפרדת הספק והתשתית. גם כאן ניתן לפתור זאת כפי שהמליצה ועדת הכלכלה בכנסת בראשות ח"כ יעקב מרגי, שדנה בנושא השבוע, כי יינתן זמן מסויים בסיומו יוסדר הנושא אל מול חברות התקשורת. אפשר לטפל בנושא הזה בצורה נקודתית מבלי לתת לבזק והוט רישיון ספק אינטרנט".

עדכון 3.1.21: גד פרץ מגלובס פרסם כאן (כותרת בלבד): "עובדי בזק בינלאומי דורשים להקפיא ההחלטות בנושא ביטול הפיצול באינטרנט.
טוענים כי לא ניתן לקבל החלטות בתקופת בחירות, ודורשים לחכות לממשלה הבאה • בקרב ארגוני העובדים בקבוצת בזק קיימת מתיחות רבה לקראת ההחלטה סביב עתידה של אלפא."

עדכון 24.1.21גד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן כתבה נוספת בנושא (כותרת בלבד): "משרד התקשורת יודיע בקרוב כיצד יפעל שוק האינטרנט בישראל.
המשרד השתכנע כי הספקיות הקטנות באינטרנט חייבות תמיכה, ולכן ידרוש שינויים בשוק הסיטונאי ויחייב את בזק להמשיך ולמכור חבילות עם ספקי אינטרנט • בתמורה ככל הנראה תקוצר תקופת ההתארגנות בשוק ל-9 חודשים, ורק לאחר מכן בזק והוט יוכלו להתחיל לספק אינטרנט ישירות." מומלץ לקריאה.
 


 
הפגנת בזק בינלאומי תמונת יחצ rcspr של בזק בינ"ל
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים