Telecom News - עוד תכנית הזויה שדחף מש' התקשורת למש' האוצר לגבי (אי) פריסת הסיבים

עוד תכנית הזויה שדחף מש' התקשורת למש' האוצר לגבי (אי) פריסת הסיבים

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> עוד תכנית הזויה שדחף מש' התקשורת למש' האוצר לגבי (אי) פריסת הסיבים
משרד האוצר נכשל ביחד עם משרד התקשורת מאז שנות ה-90 של המאה הקודמת בתכניות לפריסת סיבים לבתים. זה החל ברעיון של IBC\אנלימיטד וכעת ממשיך בטיוטת חוק ההסדרים למשק ל-2020. בפרק התקשורת קיבצו את כל הרעיונות ההזויים של ד"ר עופר רז-דרור בשליחות של סלקום \ IBC. אפילו את היקף חובת הפריסה של סיבים לבזק לא הכניסו בהצעה (אחרי שביטלו להוט את חובת הפריסה הזו). אז מי יפרוס סיבים בכל הארץ ובמיוחד בפריפריה ובספר? כנראה רק סלקום \ IBC בדימיון של כותבי המסמך ההזוי הזה, שהסתמכו על ההזיות של ד"ר עופר רז-דרור.
מה לא בסדר בהצעת האוצר? - הכל.

האם אין תחתית לתהום של הטמטום, הביזיון והכאוס, שכל נושא פריסת הסיבים הפך ושימשיך להיות, על פי ההצעה המטורפת הזו, "העסק הפרטי" האישי של ד"ר עופר רז דרור, בשליחות סלקום \ IBC? חברים יקרים באוצר: אתם הייתם בכלל בהכרה, או אולי תחת השפעת סמים (כהכנה לקראת הלגליזציה של המריחואנה), כשכתבתם את ההצעה הזו?
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 4.7.20, 18:06ד"ר עופר רז דרור

לפני שאתם קוראים את החשיפה כאן, אני ממליץ לקוא את המאמר כאן ב"מעריב", איך ד"ר עופר רז-דרור, (בתמונה משמאל), מוליך שולל את שר התקשורת ואת תושבי ישראל, וכעת הוא "הפיל בפח" גם את משרד האוצר. זה לא נגמר וההטעיות נמשכות - יום אחרי יום

שר התקשורת יועז הנדל מטעה (ובכוונה - כאן) את שר האוצר ישראל כ"ץ, שבכלל לא מבין בתחום. 

אני מזמן קראתי (וכמה פעמים) לפטר אותו בדחיפות, בגלל הנזקים ההולכים וגדלים, שהוא יוצר בשוק התקשורת הישראלי. על פי נתונים עדכניים, לא רק בתחום הסלולר נפלנו למקום ה-95 בעולם.

בתחום הקווי, בדירוג האינטרנט העולמי האחרון, ישראל נפלה למקום ה-72, אחרי מלזיה, קפריסין וקרואטיה. 

כעת, אם הצעת האוצר המצויה במלואה כאן - למתעניינים, תממש, גם בתחום הקווי נגיע למקום ה-95 בעולם.

סיבים לבתים יהיו רק ל"איזורי השמנת". לשאר המדינה: אי שם בעוד הרבה שנים...

כך זה מתנהל בכל העשור וחצי האחרונים ובמיוחד בשנתיים האחרונות, כש"קליקה" נחושה מנהלת הכל וכשחלק ממנה מתוגמל היטב (בכסף. פעם קראו לזה שוחד, היום רק "כתבות מפנקות" זה שוחד). זו "קליקה", שמובילה את הרגולציה הישראלית תחת הסיסמה "רק לא ביבי ורק לא בזק והוט".  

והכל מתנהל, בחוסר שקיפות מוחלט. לא ייאמן איך חוסר השקיפות מכסה כל פינה בפעילות שר התקשורת (יועז הנדל)

לפני כשנה (2019) כתבתי את המאמר: "האם יש דרך לחבר את כלל עם ישראל בסיבים לבתים? כרגע - לא!". זה היה שנה אחרי מאמר נוקב דומה ב-2018 (כאן). לצערי, לא התקדמנו מילימטר מאז. מה שכן קרה זה מצב עגום ומדכא: המשכנו להידרדר במהירות בכל קנה מידה השוואתי בינלאומי, כיום הגענו למקום ה-72. איש לא נושא באחריות למחדל המדהים הזה.
למה? בגלל אנשים דוגמת: ד"ר עופר רז-דרור וחבריו ל"קליקה", דוגמת: עו"ד דנה נויפלד, נתי כהן ושמילה מימון. קודם היו בעלי התפקידים שקדמו להם, דוגמת: אבי ברגר, עדן בר-טל והרן לבאות. כולם שרתו את האינטרסים של עצמם ובעיקר את האינטרסים של קבוצת סלקום \ IBC, לפעמים גם של פרטנר וגולן טלקום. לא את האינטרסים של עם ישראל.  

בארה"ב, לא מתעסקים עם שטויות מהסוג של "שוק סיטונאי", מה שמעסיק את "הקליקה" למעלה מעשור. בארה"ב שמים כסף והרבה, כדי לקדם פס רחב (מפורט כאן). 

בכל העולם, הממשלות מתכננות את פריסה של סיבים לבתים כדי למנוע כפילויות (מה שיש בישראל, בגלל היעדר תכנון מרכזי, מה שמוביל גם לאין ספור עבירות על החוק בחסות צמרת משרד התקשורת - כאן).

כפי שציינתי, בארה"ב שמים הרבה כסף על פס רחב לבתים ולעסקים קטנים (פרסמתי אודות החוק הטרי, עם עוד 100 מיליארד דולרים, אחרי שכבר הוציאו מעל ל-20 מיליארד דולרים) ולא מתעסקים שם עם שטויות של "בזק" (AT&T) מול המתחרים. כל אחד יכול לגשת למכרזים של ה-FCC לפריסת סיבים, או טכנולוגיות פס רחב אחרות (דוגמת אלחוט, סלולר) באיזורי הפריפריה וההעדפה הממשלתית, ורק אחד מקבל את התקציב, כמענק לפריסה. ספק תקשורת, שלא יכול לפרוס ו\או לא זכה במכרז, קונה "ריסייל" ומוכר שירותים ייחודיים משלו תחת שמו, על התשתית של החברה, שזכתה ושפרסה. 

זה מודל רגולטורי ברור ופשוט, שעובד בכל העולם, חוץ מישראל. זה עבד ועובד מצוין כל שנים, מאז שבוטל בארה"ב כבר לפני הרבה שנים "השוק הסיטונאי" ובוטל מיד אח"כ הפיצול של "בזק" (AT&T). בישראל, עדיין משתעשעים ברעיונות של "פיצול בזק" ויש לזה עקבות לכל אורך המסמך ההזוי והטרי של משרד האוצר (המועתק והמומצא מהניירות של ד"ר עופר רז-דרור). 

מה לא בסדר בהצעת האוצר?
הכל. 

למה? כי כל המסמך מבוסס על הרעיונות של "הקליקה" בשירות סלקום \ IBC. פרטים נוספים יש בכתבה "מי מעוניין להכשיל את תכנית פריסת הסיבים לפריפריה של השר יועז הנדל?" ובכתבות רבות נוספות (מעל ל-500 כתבות), שפרסמתי בנושא זה.

אציג כאן רק כמה נקודות עיקריות, כי על הכל כבר כתבתי הרבה פעמים. העיקר חשוב להדגיש: סיבים לבתים לא יוכלו להיות בישראל, בטווח הזמן הנראה לעין, בשיטות הללו, פרי הדימיון של ד"ר עופר רז-דרור וכל ה"קליקה", שסלקום \ IBC "מניעה" בצמרת משרד התקשורת:
  • לא רק שאין "פריסה אוניברסלית" על הוט (אחד מהרעיונות המעוותים והמטורפים ביותר של אותו ד"ר עופר רז-דרור) גם על בזק אין בהצעה הטרייה חובה כזו. לא להאמין, אבל זה מה שיש במסמך הזה. אפילו חובה של פריסה של 80% (מה ששלמה פילבר הציע כבר לפני כ-5 שנים והגיע להיות בגלל זה "עד מדינה") - אין. פשוט אין. מזעזע ברמות בלתי נתפסות. מי יפרוס סיבים לבתים בישראל? רק סלקום \ IBC ופרטנר? מה הדבר המזעזע והלא חוקי הזה? הרי יש חוקים בישראל, שקבעו חובת "פריסה אוניברסלית" (ארצית) על בזק והוט (וגם על IBC, אבל בתרגיל בלתי חוקי כבר הורידו זאת ממנה). אז קודם מורידים את החובה לפריסת סיבים ארצית מהוט וכעת גם מבזק?? למה לא מפטרים ובדחיפות את מי שהוגה רעיונות מטורפים כאלו?
  • הרעיון המטורף לא פחות של "רשת אולטרה רחבת-פס" נכנס במלואו לתכנית, כאילו הנושא המטורף וההזוי לחלוטין הזה הזה אושר אחרי השימוע ע"י שר התקשורת. באירופה, ממנו גנב ד"ר עופר רז-דרור את הרעיון הזה, זה לא אושר ולא בטוח שיאושר, כי זו רק טיוטה לדיונים ארוכי טווח ב-EU. הרעיון הזה נועד למטרה אחת: להוציא את בזק והוט מהתכנית (ראה הערה קודמת). פשוט לא ייאמן איך משרד האוצר "נפל בפח" בסדרה של רעיונות פשוט מטורפים ומסוכנים לשוק התקשורת, ללא כל בסיס של למידת צרכים והתייעצות עם הציבור ונציגי הציבור המוסמכים. 
  • "הקרן האוניברסלית", שתוקם לפריסת סיבים, ממיסים, שייגבו מחברות התקשורת, תהיה פלופ נוסף. זו אולי תהיה קרן, שתעזור לפריסה של הסיבים עוד 5 שנים ואולי יותר מאוחר. בקיצור: רעיון מטומטם, לא ישים במציאות של ישראל. זה פתח לאין ספור דיונים משפטיים, בזבוז זמן אין סופי של מריבות, הונאות ותחבולות. דוגמה טריה אלה כספי "הביד", כ-35 מיליון ש"ח, שמשרד התקשורת מתעסק עם הכספים הללו (בעיקר בגלל אותו ד"ר עופר רז-דרור) כבר מעל ל-3 שנים וייקח עוד שנה לפחות (אחרי ההחלטה של השר) עד שהכסף יגיע (אם בכלל) ליעדו. ככה רוצים שייראה תהליך חלוקת הכסף העתידי של פריסת סיבים לבתים?
  • לפי ההצעה, חלוקת הכסף של "הקרן האוניברסלית" יהיה בתהליך בירוקרטי מסובך, שיהיה מלווה במכרזים רבים, שמי שאמור לעמוד בראש ועדות המכרזים הללו, הוא לא אחר מאשר מיודענו: ד"ר עופר רז-דרור... האם אין תחתית לתהום של הטמטום, הביזיון והכאוס, שכל נושא פריסת הסיבים הפך ושימשיך להיות, על פי ההצעה המטורפת הזו, "העסק הפרטי" האישי של ד"ר עופר רז דרור, בשליחות סלקום \ IBC? זה שהוביל לכישלון קולוסלי של מדיניות השוק הקווי יהפוך למנהל הראשי של השוק הזה - עד יציאתו לפנסיה? נראה שמישהו השתגע כאן לגמרי. 
  • אין BSA על סיבים. משום מה האוצר הכניס את זה להצעה, כי ד"ר רז-דרור כתב כך. את העניין הזה ד"ר עופר רז-דרור ממילא לא יבין, גם לא האוצר. כך, שאין צורך לפרט למה אין BSA על סיבים (גם לא על הוט). 
  • בזק אינה יכולה לקבל כספים מ"הקרן האוניברסלית". למה? תשאלו את המומחה הבינלאומי לסיבים, ד"ר עופר רז-דרור, שעובד בשירות סלקום \ IBC (ולפעמים גם לטובת פרטנר)... אז למה שבזק תפרוס בכלל סיבים לבתים? חברים יקרים באוצר: אתם הייתם בכלל בהכרה, או אולי תחת השפעת סמים (כהכנה לקראת הלגליזציה של המריחואנה), כשכתבתם את הסעיף הזה, שבזק לא תקבל כספים "מהקרן האוניברסלית", כספים שיגיעו בעיקר מבזק ובנותיה? מה זה הדבר הזה? 
התכנית של משרד התקשורת (וכעת של משרד האוצר) מאוד פשוטה: זו תכנית להעביר כסף שתכניס בעיקר בזק "לקופה ששמה קרן אוניברסלית" וסלקום (לרבות IBC) בעיקר תמשוך מהקופה הזו (קצת גם ייפול לכיס של פרטנר). 
כלומר: זו תכנית להעביר מזומן מהכיס של בזק לכיס של קבוצת סלקום. 
איך זה יכול להצליח? אין מצב כזה ולא היה מצב כזה, ולא יהיה מצב כזה - בשום מדינה בעולם, מלבד ישראל. 

לסיכום:
האינטרס הציבורי של תושבי ישראל - נעלם.

סיבים לבתים בכל מדינת ישראל - לא יהיו. 

תקציב לפריסת סיבים לפריפריה - עדיין אין. 

מה שיש זה רק ד"ר עופר רז-דרור, עם התכניות הדמיוניות והמטורפות שלו, שנכנסו במלואן להצעת משרד האוצר. 

מבהיל, לא ייאמן, מרגיז ומזעזע גם יחד. 


 
FIBERS FREE
 
 
עדכון 4.7.20, 21:30ארז רביב פרסם ב-Davar1 (כאן) ניתוח משלו להצעת האוצר תחת הכותרת: "הסבך של תשתיות האינטרנט. מהקלה לבזק ועד התשלום הכפול: הפרטים החשובים של מתווה הסיבים האופטיים." מומלץ לקריאה. 

עדכון 5.7.20:
א. ארז רביב העלה מאמר נוסף (כאן) ב-Daver1 תחת הכותרת: "לכוון למרכז המשולש הרגולטורי: "שוק ההון מרגיש שבניגוד לאמוק שהיה מאז תיק 4,000, נכנס שר שבא ללמוד״. "אנחנו בפיגור מטורף וחברות הסלולר לא באמת רוצות דור 5. אין פה עדין דור 4 כמו שצריך וגם אצלי בחניה קולטים רק דור 2'". האנליסט, מנכ"ל 'רוסאריו יעוץ ומחקר', ערן יעקבי בראיון מיוחד."
מומלץ לקריאה. 

ב. גדי פרץ העלה מאמר בגלובס (כאן) תחת הכותרת: "דרמה בשוק התקשורת: משרדי הממשלה במהלך לביטול הפיצול בין ספק לתשתית אינטרנט. טיוטת חוק ההסדרים קובעת לראשונה שיש לפנות למהלך כזה, ולקבוע תקנות מעבר לשם כך".

הבעיה, שמדובר בכותרת מטעה לחלוטין:
המטרה של הסעיף הוא אחד: להלבין את העבירות המרובות של סלקום ופרטנר. זה הכל. בזק לא בעניין.
העיקר בשוק התקשורת זה ביטול ההפרדה בין ספק ותשתית בבזק - וזה אין. השאר כבר יש. בסלקום ופרטנר מזמן ספק ותשתית זה יחד, בחיבורי הסיבים. 
בסלולרי מהתחלה זה ביחד באלחוט כולל גלים מילמטריים זה ביחד ובהוט זו הפרדת ישראבלוף.
כלומר נשאר רק בזק. ובזק לא בתכנון הזה. 
דהיינו: הסעיף הזה (של ביטול ה-ISP) הוא הסחת דעת בא רק "להלבין" דרך "חוק ההסדרים במשק" את העבירות המרובות של סלקום ופרטנר, שאצלן ספק תשתית ואינטרנט זה הן עצמן ואין ללקוחות שלהן שום חופש בחירה. מזמן. 

עדכון 14.7.20הרן לבאות עבר לעבוד קבוע ב-IBC (כאן) וכעת הוא אחראי רגולציה של החברה. ככה "הקליקה" של אוהדי סלקום ושות' עובדת באינטנסיביות - כנגד בזק.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים