Telecom News - עוד תרגיל של "הקליקה" ל"הלבנת עבירות", הפעם בשת"פ השב"כ!

עוד תרגיל של "הקליקה" ל"הלבנת עבירות", הפעם בשת"פ השב"כ!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> עוד תרגיל של "הקליקה" ל"הלבנת עבירות", הפעם בשת"פ השב"כ!
היעדר שר תקשורת מתפקד (שמו: דודי אמסלם), מוביל את צמרת משרד התקשורת במירוץ להלבנת עבירות וקביעת עובדות, גם בתחומים הכי רגישים של שוק התקשורת. מדובר בדרישה ל"ישראליות" של בעלי תשתיות התקשורת המרכזיות והחיוניות ביותר במדינה - סלולר וקווי לרבות סיבים. עוד מחטף של "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת". הפעם הקליקה הפילה בפח גם את השב"כ. איך השב"כ הסכים לישראבלוף הזה? פשוט מדהים ומזעזע גם יחד. 
עדכון בסוף הכתבה.השר דודי אמסלם
מאת: אבי וייס, 8.3.20, 18:48

כמה כלי תקשורת, שאין להם צל של מושג ברגולציית עולם התקשורת הישראלי, מיחזרו את הודעת משרד התקשורת מהיום (כאן), בדבר שימוע להורדת הצורך ב"ישראליות", כדרישה מקדימה לאחזקת הבעלות בתשתיות תקשורת המרכזיות בישראל (קוויות וסלולריות).

בחודש האחרון, "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת" משתוללת, בהיעדר שר תקשורת מתפקד (שמו, למי ששכח, דודי אמסלם, בתמונה משמאל), והוציאה סדרת החלטות ושימועים בתחומים מגוונים וחשובים ביותר (המנותחים למשל כאן, כאן, כאן וכאן), כשכולם בעלי צביון אחד מרכזי: לסייע לקבוצת סלקום ושות' (כלומר גם IBC, שהיא חלק מהקבוצה וגם לחברות נוספות - לפי הצורך).

בלינקים הללו יש רק את ההחלטות והשימועים, שפורסמו. עדיין אין לי הערכה כמה החלטות בוצעו בסתר, מבלי שהן פורסמו והן מוסתרות כרגע מהציבור (בכוונה). פרשה אחת מוסתרת חשפנו אמש ופרשה נוספת חמורה ביותר, נחשוף מחר (עדכון: נחשף כאן). 

כבר היינו בסרט הזה, והוא נגמר די רע. ממש רע. זה היה לאחר שנתניהו (שהיה רוה"מ וגם שר התקשורת) הורחק במחצית 2016 מטיפול בקבוצת בזק והשר צחי הנגבי מונה להיות שר התקשורת (בתחילה רק לבזק ואחר כך לכל השוק), שר, שלפי דבריו בחקירתו בתיק 4000, לא התעניין הרבה בנושאי רגולציה וגם טען בחקירתו, שהוא לא הבין מה מדברים איתו ולכן הוא סמך באופן מוחלט על המנכ"ל, שלמה פילבר (כיום "עד מדינה"). 

בתקופת הדימדומים הזו, של שר לא מתפקד, עשה שלמה פילבר הרבה צעדים לטובת קבוצת בזק, צעדים, שנחשפו (בעיקר בגלל דיווחים לבורסה, כל הצעדים הוסתרו בתחילה, ע"י המנכ"ל דאז) ובכלל זה:
  • העניק "מתחת לשולחן" ספקטרום תדרים של 5 מגהרץ לפלאפון, בלי מכרז, מתנה בשווי של עשרות מיליוני ש"ח (35 מיליון ש"ח לפחות), מה שהפך באותה עת את חברת פלאפון (מקבוצת בזק, בשליטת שאול אלוביץ'), לחברת הסלולר בעלת הביצועים הטובים ביותר בשוק הסלולר, מול מתחרותיה. 
  • לפי בקשת פלאפון, בקשה, שנחשפה לאחר זמן על ידי סיני ליבל, החליט שלמה פילבר, על דעת עצמו וללא כל פרוטוקול ודיון, לקצר את שעות פעילות מוקדי התמיכה שלה מ-13 שעות ביום ל-10 שעות ביום, מתנה בשווי של עשרות מיליוני ש"ח לכל שנה. היות ואי אפשר היה לתת את המתנה הזו רק לפלאפון, כל חברות הסלולר קיבלו ממנו את המתנה הזו, שבמצטבר מדובר בהטבה \ מתנה של מעל ל-100 מיליון ש"ח לשנה. 
  • לפי בקשת פלאפון, ויתר על הדרישה ל"פריסה אוניברסלית" בכל המדינה. היות ואי אפשר לתת את המתנה הזו רק לפלאפון, כל חברות הסלולר קיבלו את המתנה הזו, בשווי מצטבר של מאות מיליוני ש"ח. 
  • שלמה פילבר החליט לתת מתנה ענקית לבזק בדמות מכתב של "הורדת ההפרדה התאגידית", מהלך ומתנה בשווי של מיליארדי ש"ח (על הנייר, כי זה לא יצא לפועל). זאת, במימוש "נכס מס" של YES. כל זאת, מול התחייבות של בזק לפריסת סיבים לבתים. פרטים נוספים יש ב"תיק בזק". 
כעת אנו ב"שידור חוזר" של התהליכים הללו, גם כן עם שר לא מתפקד, אבל לכיוון השני, הכל אנטי בזק ומוטה לכיוון נתי כהןשל סלקום ושות'.

את המהלכים הללו מוביל מנכ"ל משרד התקשורת דהיום, נתי כהן (בתמונה משמאל). 

לאור השימוע המפתיע החדש, שיצא היום, בדיוק כשעדיין אין הכרעה מה יהיה הרכב הממשלה הבאה וטרם הושבעה הכנסת הנכנסת וטרם החלה לתפקד, הוצאתי את השאלות הדחופות הבאות לשר התקשורת דודי אמסלם:
"הנדון: שינוי הדרישה לאחזקת שיעור מזערי של אמצעי שליטה בבעל רישיון כללי בידי גורם ישראלי.
שבוע טוב,
1. בשימוע שפורסם היום ע" מנכ"ל משרד התקשורת, עולה ממה שפורסם, שממומשת על ידו תכנית "להלבנת עבירות" ובכללן:
א. היעדר "ישראליות" של הבעלים של קבוצת הוט, פטריק דרהי (השר נשאל על כך כמה פעמים, למשל כאן בסעיף 6).
ב. "ישראבלוף" לגבי "הישראליות" של הבעלים של קבוצת סלקום, אדוארדו אלשטיין (השר נשאל על כך כמה פעמים, למשל כאן בסעיף 6 ומפורט כמה פעמים באתר, למשל כאן ובמיוחד כאן).
2. "ההלבנה" הזו נעשית כביכול בגיבוי של השב"כ, שבספק אם השב"כ ידע מה המטרה של השינויים הללו ("הלבנת עבירות" בדיעבד, ע"י צמרת משרד התקשורת, בשירות בעלי ההון וההשפעה הישירה על צמרת המשרד).
3. בנוסף, הדרישה לישראליות אינה רק אינטרס של השב"כ, זה אינטרס של כלל מדינת ישראל ותושביה, ולא ניתן לבצע מחטף כזה, רק בהסתמך על "עבודה בעיניים", שביצע המשרד על השב"כ (ולא בפעם הראשונה).
4. אם לא די בכך, נטען, שהשימועים נעשים על פי סעיף 13 בחוק התקשורת, כשכל קורא עברית בלי ניקוד, יכול לראות, שאין לסעיף 13 שום קשר לשימוע, ובחוק התקשורת יש הרבה סעיפים אחרים הנוגעים ל"ישראליות" של בעלי חברות התקשורת, וכאן נעשה ניסיון שקוף של עקיפת הצורך בשינויי חקיקה, ע"י ביצוע חקיקת משנה בתקנות, שמחסלות את כל סעיפי החוק הראשי, דבר שלא יעלה על הדעת, במיוחד שמדובר בשינוי מדיניות קוטבי, שהממשלה והכנסת לא ידונו בו (כי השימוע עוקף את החוק, הממשלה והכנסת, למעט ועדת הכלכלה של הכנסת, שתאשר התקנות, שמוגשות לה, כמעשה שגרה).
5. בשימוע נטען, שמטרתו להקל רגולטורית ולהפחית נטל רגולטורי, בעוד שאין לעניין זה שום קשר לנטל רגולטורי, להיפך. מדובר בספין ירוד, שיצא מקצה האצבע של מנכ"ל משרד התקשורת.
המציאות בדיוק הפוכה: אך לאחרונה הממשלה החליטה להכביד את הקריטריונים הנוגעים לגבי רוכשים זרים של תשתיות חיוניות שיש במדינת ישראל.
6. האם השר הסכים לביצוע שימוע כזה, בטרם הממשלה גיבשה מדיניות חדשה בנושא ה"ישראליות" של בעלי חברות התקשורת בישראל?
7. אם כן, האם השר הסכים, שהשינוי הזה "ילבין בדיעבד" את הפרות החוק, התקנות והרישיונות, שכבר נעשו בנושא זה (דוגמת הוט וסלקום)?
אודה לתגובה דחופה".

תגובה טרם קיבלתי, ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל תגובה. די ברור למה.

כמה הערות לשימוע ההזוי והבלתי חוקי הטרי הזה מהיום:
  • ההגדרה של"ישראליות" אינה אינטרס של השב"כ, אלא של מדינת ישראל. לכן, הסכמות השב"כ לשינויים, שהציע מנכ"ל משרד התקשורת - אין להן תוקף. 
  • האינטרסים של "ישראליות" הם לא רק בהיבטים הביטחוניים של בעלי חברות תשתיות התקשורת. יש היבטים לא פחות חשובים כגון: הזיקה של בעלי התשתיות למדינת ישראל, השקעות ורכישות גומלין במדינת ישראל, אי משיכת המשאבים של ישראל לחו"ל (כבר ראינו כיצד בעלי IBC השבדי, הביא לבניית Data Center, כביכול לצרכי החברה, מכספי משלמי המסים בישראל - מתקן שנבנה בשבדיה...), תשלום מיסים בישראל (הטייקונים, שעומדים מאחורי סלקום והוט, לא מעוניינים לשלם מיסים בישראל, אלא במקלטי מס, או במדינות, שבהן המס הוא מזערי), התחייבות להעסקת עובדים מישראל לאורך זמן, זיקה לשמירה על כללי התחרות בישראל לרבות זיקה לשמירה על חוקי הצרכנות והגנת הצרכן הישראלי, ועוד ועוד. לכל הנושאים הללו - אין שום קשר לשב"כ.
  • לכן, השיקול לגבי ה"ישראליות" של בעלי תשתיות התקשורת, חייב להיות של הממשלה בכללותה, באישור הכנסת (בשינויי חקיקה ולא רק באישור התקמת בוועדת הכלכלה), ולא של השב"כ, ובשינויי חקיקה מלאים ומתאימים בכנסת, כי הכנסת היא זו שקבעה ואישרה את הצורך ב"ישראליות", בסעיפים רבים בחוק התקשורת. 
  • תיקון תקנות המשנות סדרי עולם, כדי "להלבין עבירות" בדיעבד, הוא דבר בלתי נסבל ובלתי מתקבל על הדעת במדינת חוק. קודם צריך לטפל בעבירות ואחרי כן אפשר לדון בשינוי הכללים, אם בכלל.
  • את התקנות החדשות הכינה היועצת המשפטית של משרד התקשורת (ראה כאן), עו"ד דנה נויפלד, שיש לה "הסדרי ניגוד עניינים", שלא בוטלו, שנראים סותרים את המגמה והתוכן של השימוע הזה והתקנות, שהוכנו על ידה כחלק מהשימוע, למשל, לטובת האינטרסים של סלקום ו-IBC.  
  • לכן, מן הדין, ששר התקשורת יתעשת ויבטל את כל "המחטפים" של נתי כהן, שנעשים ממש מתחת לאפו. 
עדכון 9.3.20: פורסם מאמר ניתוח מאוד נרחב ומעניין, על הסוגיות שיש בשימוע המוצג כאן, ניתוח של ארז רביב מ-Davar1, מאמר הנמצא כאן, מאוד מומלץ לקריאה.

עדכון 14.6.20גד פרץ מגלובס פרם כאן מאמר תחת הכותרת: "המדינה מבקשת דחייה במתן תשובה בסוגיית ההפרדה המבנית בבזק. הצוות הבינמשרדי העוסק בנושא מתקשה להגיע להסכמות על מתווה הפרדה והיום הוחלט לבקש דחייה נוספת מבג"ץ".

עדכון 17.11.20: הוגשה תלונה למבקר המדינה בגין אי מענה של משרד התקשורת ומועצת הכבלים והלוויין, לתלונה בנושא "הישראליות של פטריק דרהי". אישור קבלת התלונה נמצא כאן

עדכון 6.10.21: בעקבות אי המענה של משרד התקשורת ומועצת הכבלים והלוויין לתלונותיי מסוף 2020 בעניין "אי הישראליות של פטריק דרהי" - כאן, שלחתי תלונה חדשה לנציב התלונות במשרד מבקר המדינה - כאן.
 
ISRAEL FREE
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים