Telecom News - פריסת הסיבים בפריפריה כולל יו"ש מתקדמת במהירות ללא הכוונה מרכזית!

פריסת הסיבים בפריפריה כולל יו"ש מתקדמת במהירות ללא הכוונה מרכזית!

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> פריסת הסיבים בפריפריה כולל יו"ש מתקדמת במהירות ללא הכוונה מרכזית!
ללא כל קשר ל"מתווה הסיבים", שעבר בכנסת ונועד רק לצרכי "הקליקה" ו"קבוצת סלקום\IBC", השיטה של רישיונות לספקי סיבים קטנים וזריזים - עובדת! אולם, אין כל הכוונה מרכזית, והמכרזים, שיוצאים כעת, די מבולבלים וסותרים את הנחיות משרד התקשורת. פעילות פריסת סיבים וגלים מילימטריים לבתים החלה כבר ביישובים הבאים (רשימה חלקית): נריה, אורנית, בית-אל, גבע בנימין, כפר הורדים, פרדסיה, עומר ולהבים. יישובים רבים יצטרפו לרשימה בחודשים הקרובים. 
עדכונים חשובים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 1.3.21, 11:20השר בני גנץ

היישוב נריה היה הראשון בשיטפון של פריסת סיבים לבתים (ובחלק מהמקומות בשילוב עם חיבורי גלים מילימטריים), ברוחבי פס של 1 גיגה לכל בית ובמחירים אטרקטיביים לחיבורי אינטרנט (ספק תשתית וגלישה) וטלפוניה גם יחד: סביב 150 ש"ח לחודש כולל הכל, לבית אב, ברוב היישובים.

כל הפרטים אודות ההתפתחות המהירה הזו עד כה, כולל מי הספקים, שנבחרו במכרזים מקומיים, לבצע את הפריסה המהירה ביישובים, שכבר נמצאים בתהליכי פריסה, יש ב-2 הכתבות המובילות הבאות: אולם, כל המכרזים, שפורסמו עד כה ע"י ראשי היישובים, שכבר מבצעים תהליכי בחירת ספק ופריסה, לוקים בטעויות לא מעטות, כולל סטיות קשות מהנחיות משרד התקשורת ותנאי מכרז לעיתים לא הגיוניים.

זאת, משום שמשרד התקשורת לא סיפק שום מתווה והנחיות כיצד לקדם את הפריסה בפריפריה. 

לכן, פניתי בסדרת שאלות חוזרת ונשנית לשר התקשורת, בני גנץ, (בתמונה למעלה משמאל) ולצמרת משרד התקשורת. 

ביום 19.2.21 פניתי לשר בני גנץ ולצמרת המשרד בזו הלשון:
"הנדון: קביעת מתווה להנחיות לרשויות מקומיות בתחום המכרזים לפריסת סיבים.
שלום רב,
1. לאחרונה נחשף באתר Telecom News (כאן וכאן) על בחירת זוכים לפריסת סיבים ב-2 יישובים אורנים ונריה.
כ"כ, דיווחתי שם, שזה התפשט ליישובים רבים אחרים (בית אל, גבע בנימין, כפר ורדים, פרדסיה, זה מה שכבר ידוע לי ודיווחתי בכתבות הנ"ל).

2. מצ"ב כאן המכרז, שפרסמה לאחרונה המועצה המקומית פרדסיה.

יש במכרז זה שיפורים ניכרים לעומת המכרז הקודם של אורנית.
אגב, בנריה זו הייתה בחירה בזוכה ללא מכרז, כמוסבר בכתבה.
כנראה, כותבי המכרז הזה בפרדסיה קראו את ההערות שלי על המכרז של אורנית.
אולם, עדיין יש כמה פגמים רגולטוריים לא מעטים, גם במכרז זה של פרדסיה.

3. לאור ההערות, שכתבתי ב-2 הכתבות הנ"ל, על הצורך באחידות בבחירת החברות, שמקבלות אישור לפריסת סיבים ביישובים ברחבי הארץ, בדומה למה שנעשה במדינות רבות לעולם (בריטניה הייתה ועודנה הראשונה והמובילה בתחום זה), האם לא רצוי, שהמשרד יקבע בדחיפות מסגרת (מתווה) לפרסום מכרז כזה, מכרז, שייענה על כל דרישות חוק התקשורת, תקנותיו, הנהלים ותנאי הרישיונות של החברות, שמותר להן להשתתף במכרז כזה ולבצע את הפריסה?

4. זאת, משום שכרגע הנושא הזה מתנהל לפי הראות הפרטית של כל יישוב בפני עצמו, והיועצים שלו, שמנסחים מכרז - לפעמים בניגוד לחוק התקשורת ותקנותיו ולעיתים בחוסר סבירות עניינית. זאת, ללא כל הכוונה מרכזית ושמירה על האינטרסים הציבוריים והרגולטוריים הנדרשים.

5. אודה להתייחסותכם הדחופה, לאור הצלחת הכיוון הזה, של החלטות על פריסת סיבים ברמה המוניציפלית המקומית, מה שהמלצתי עליו כבר לפני הרבה שנים, וכעת הוא מתממש בפועל בשטח, בלי שהמשרד קיבל את הכיוון הזה והתעלם מהמלצותיי. עולה, שהמציאות חזקה יותר מכל החלטה רגולטורית של המשרד.

כך, גם מובטח, שבכל תא שטח יהיה פורס סיבים אחד, שנבחר במכרז מקומי, לפי הצרכים המקומיים, ולא המשך כאוס, כמו שיש עד היום בערים רבות בישראל בגלל הרגולציה הקיימת, כאשר לבניינים רבים הגיעו ומגיעים בסיבים 2-4 חברות מתחרות במקביל.
שיטה זו (של פריסה של כמה מערכות סיבים עד הבניינים - במקביל), מהווה בזבוז כסף נוראי וחוסר יכולת להגיע ל-ROI עם כמות מספקת של לקוחות קצה באותו בניין, שמגיעים אליו כמה מתחרים במקביל, בשיטה רגולטורית כזו, שלא קיימת בשום מקום בעולם."

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם...

ביום 25.2.21 פניתי שוב, בהמשך למייל הקודם, לשר ולצמרת המשרד:
"שלום רב,
בהמשך למצ"ב כאן [למעלה], גם המועצה המקומית עומר פרסמה מכרז (מצ"ב).
המכרז הזה לוקה באותם ליקויים הקיימים במכרזים האחרונים - בהיעדר הכוונה רגולטורית מרכזית.
אודה להתייחסותכם"
 
תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם...

מייד לאחר מכן, גם כן ב-25.2.21, פניתי שוב, בהמשך למייל הקודם, לשר ולצמרת המשרד:
"שלום רב
גם המועצה מקומית להבים פרסמה מכרז - המצ"ב, קצת שונה מהאחרים בתנאים, שמציעה המועצה לזוכה. 
אודה להתייחסותכם". 

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם...

לסיכום:
ברכות ליוזמים ולמקדמים את הפריסה הזו בכל היישובים בפריפריה, כולל ביו"ש.

כאמור לעיל, "הסכר נפתח" והשטפון של הפריסה בפריפריה - מתקדם יפה. ממש יפה.  

תקוותי, ששר התקשורת הבא יניע תהליכים לבטל את החוק, שעבר במרמה וסחיטה (של רוה"מ והממשלה) בכנסת, של "מתווה הסיבים" המושחת והגרוע ויקבע מתווה חדש, שמבוסס על "המודל הבריטי", שמיושם בחלקו הגדול במכרזים, שמקודמים ביישובים רבים ברחבי הארץ.

העיקרון של "המודל הבריטי", שכבר מתממש בשטח, מאוד פשוט: תנו ליישוב להחליט - מי יפרוס סיבים אצלו לפי ניתוח צרכים מקומי.

זאת, ביוזמה חיובית ביותר, שהחלו בה ראש מועצת אורנית ומזכירות היישוב נריה (שהיו ראשונים בסדרת היישובים לפרוס סיבים לבתים), יוזמה, שניתן ללמוד ממנה ולשכלל אותה לכל יישובי מדינת ישראל ובמיוחד בפריפריה.

זו השיטה הנכונה, לדעת כל מומחה תקשורת, שאני מכיר (עם התיקונים הנדרשים במתווה הסיבים שיש במכרזים הקיימים, שציינתי כאן, תיקונים, שניתן להגיע אליהם לאחר שימוע ציבורי מהיר), לכל מדינת ישראל.

זו השיטה בה ניתן לפרוס פס רחב מאוד לבתים (בסיבים, סלולר, אלחוט רחב פס ועוד), תוך שנה עד שנתיים, ולא תוך 10 שנים ויותר, מה שיש ב"מתווה הסיבים" הדפוק, המושחת והפגום, של השר המפוטר יועז הנדל. מתווה שהוכן ע"י "הקליקה" רק לטובת צמרת סלקום-IBC.

המציאות גוברת על כל המתווה המושחת, שעבר בכנסת, ולכן על המשדר להתעשת, לשנות כיוון ולהתחיל להוביל את הכיוון החיובי ביותר הזה, ש"מתפשט כאש בשדה קוצים" בכל רחבי הארץ. 

FIBERS FREE
עדכון 3.3.21: פורסם ב"חדשות 13" כאן מאת טל שורר (כותרת בלבד): "מבחן האינטרנט הגדול: למה הרשת שלנו לא מפסיקה להיתקע?
לאחר שבשנה האחרונה הישראלים נשארו הכי הרבה בבית, צוות חדשות 13 יצא לבדוק למה מהירות הגלישה בישראל כל כך איטית, ולמה רוב הבתים שמשלמים על חבילות של 100 או 200 מגה, מקבלים עשירית?"

עדכון 17.3.21גד פרץ ב"גלובס" פרסם כאן (כותרת בלבד): "IBC הפסיקה פעילות המכירה הישירה ללקוחות.
החברה הודיעה לספקיות האינטרנט כי החל מהחודש, המכירות יבוצעו על ידן ישירות והיא תתמקד בהיותה סיטונאית תשתיות נטו. • IBC הוא מיזם הסיבים האופטיים שבו שותפות חברת החשמל, סלקום, הוט וקרן תש"י."

עדכון 29.3.21: גד פרץ מגלובס פרסם כאן (באיחור רב, יש לומר) את הידיעה הבאה (כותרת בלבד): "משרד התקשורת בוחן האם ניתן לחייב את בזק לחבר רשתות שנחשדות כפירטיות.
המשרד מתלבט בשאלה האם ספקיות אינטרנט שהפעילו רשתות פירטיות וקיבלו רישיון מיוחד, יכולות לקנות מבזק קווי אינטרנט."

עדכונים 31.3.21:
אאביאור אבו מ"כלכלסיט" פרסם כאן את הכתבה הבאה (כותרת בלבד): "בזק נגד ועד היישוב כורזים: פרס סיבים אופטיים עצמאית.
בתביעה שהגישה בזק לבימ"ש השלום בנצרת נטען כי היישוב פרס באופן עצמאי סיבים ללא רישיון או היתר, תוך פריצה לארונות התקשורת של בזק. בחודש שעבר אושר הסכם פשרה בין הצדדים במסגרתו הסכימו כי על הנתבעים ייאסר לבצע כל פעולה בתשתיות בזק, וכי יוציאו כל סיב או ציוד שהתקינו בהן."

ב. ארז רביב מ-Davar1 פרסם כאן כתבה (כותרת בלבד): "ועד הישוב כורזים יקפל את רשת הסיבים שהתקין וישלם לבזק פיצויים. הישוב החליט להשתמש בארונות התקשורת של בזק כדי לפרוס תשתית סיבים אופטיים יישובית. החברה זיהתה את הפריצה לארונות ופנתה לבית הדין."
 
עדכון 11.4.21ישראל פישר פרסם ב"דה-מרקר" כאן (כותרת בלבד): "במקום התעלות של בזק: פרטנר וסלקום במגעים עם מקורות על פרישת סיבים אופטיים.
שימוש בתשתית של מקורות תאפשר לפרטנר ולסלקום גישה מהירה יותר לאזורים מרוחקים כמו גוש עציון ואילת."

עדכון 13.4.21אביאור אבו פרסם כאן בכלכליסט: "הופסקו המגעים למכירת 20% מהסיבים של פרטנר למשקיע חיצוני.
החברה ניהלה משא ומתן עם כמה מציעים, על תמורה אופציונלית של לפחות 550 מיליון שקל - בין המתעניינים בהשקעה היו כלל וג'נריישן קפיטל; החברה נותרת לבדה עם נטל ההשקעה בסיבים, לאחר שמתחרותיה HOT וסלקום חברו לפריסה משותפת דרך IBC." התוצאה: פרטנר מספקת לא רק שירות לא חוקי, אלא גם שירות כושל, ללא עתיד ולא כלכלי. 

עדכונים 21.4.21:
א. פורסם כאן ב"כיפה": "בשומרון לא מחכים למשרד התקשורת: אינטרנט מהיר- כבר השנה.
מועצה אזורית שומרון פיתחה מודל עסקי ייחודי שיאפשר להביא את הסיבים האופטיים לשומרון כבר בשנה הקרובה. יוסי דגן: "מיצהר ועד שערי תקווה כולם יוכלו ליהנות מהאינטרנט המהיר ביותר"."


בגד פרץ פרסם כאן ב"גלובס" (כותרת בלבד): "במועצה אזורית שומרון החליטו לא לחכות למשרד התקשורת. המועצה מוציאה מכרז לפריסת סיבים ב-36 יישובים בתחומי אחריותה, על רקע הרצון לזרז תהליכים לפריסת סיבים."

התכנית של המועצה האזורית שומרון בתחום פריסת הסיבים נמצאת כאן

עדכון 28.4.21: חברת פרטנר זוכה ביישוב עומר, במכרז לפריסת סיבים. בהצלחה לתושבי המועצה המקומית עומר!!


עדכון 29.7.21: להלן הודעת מנכ"ל חברת SMBIT: "טקס חנוכת פרויקט רחב של תקשורת אינטרנט ציבור ותשתיות תקשורת מתקדמות במועצה אזורית נווה מדבר ביחד עם ראש המועצה אברהים אלהואשלהספיר חכמון מנהלת הפיתוח הכלכלי במשרד הפנים, ענבל צחור מנהלת פרויקטים במשכ"ל, נציגי משרד הכלכלה, משרד החינוך, מנהלי בתי ספר וחברי המועצה המקומית נווה מדבר.
וכמובן צוות SMBIT שהוביל את הפרויקט, שלומי פליוטקל ואריק קליפה. הצלחת הפרויקט נזקפת לזכותם של 3 אדנים. הראשון טכנולוגית גלים מילימטריים המאפשרת גמישות רבה בפריסת רשת האינטרנט. השני, הרתמות משרדי הממשלה ובראשם משרד הפנים, על המימון ומשרד התקשורת על הרגולציה המתקדמת של גלים מילימטריים.
האדן השלישי – האנשים, אנשי נווה מדבר המדהימים שתמכו בנו לאורך כל הדרך, צוות משכ"ל על ניהול מקצועי של הפרויקט, מנהלי בתי הספר והמסגדים שאפשרו לנו להתקין על המבנים את המערכת וכמובן לכל צוות SMBIT, הטכנאים שעמלו ימים בשמש על התקנות מורכבות, מנהל הפרויקט אריק קליפה וסמנכ"ל SMBIT שלומי פליוקטל. כל הכבוד לכל העושים במלאכה והעיקר שהצלחנו להביא תקשורת למקומות שלא היתה בהם אפשרות להוציא שיחת טלפון ועכשיו גולשים בכיף, תלמידים תושבים וכל מי שמזדמן ליישובי המועצה המקומית נווה מדבר."

עדכון 31.8.21גיא לוי פרסם ב"ישראל היום" כאן (כותרת בלבד): "הסיב האופטי מגיע לגוש עציון.
מיזם חדש לפריסת סיבים אופטיים ייצא לדרך לאחר ש-7 ישובים מהגוש חתמו על הסכם פריסה עם תאגיד משותף שכולל את חברות טלראן, אקספייבר [Xfiber] ואינטרנט רימון • המיזם יציע אינטרנט מהיר ומסונן במהירות של עד 1 ג'יגה."
 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים