ציוד רפואי נע לעבר IoT ,Big Data, התאמה פרסונלית וייצור במדפסות 3D

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> ציוד רפואי נע לעבר IoT ,Big Data, התאמה פרסונלית וייצור במדפסות 3D
ציוד רפואי נע לעבר IoT ,Big Data, התאמה פרסונלית וייצור במדפסות 3D
מאת: אבי וייס, 25.10.14, 18:40James B. Thompson, Ph.D.
 
חשיפת המגמות החדשות והמלהיבות בתחום התכנון, הייצור השיווק והתמיכה במערכות ציוד רפואי מבית סימנס PLM, מה שהוליד מהפכה של ממש בעולם הרפואה ובאיכות החיים של כולנו.
 
"להשיג פרסונליזציה במוצר רפואי, זה לא דבר קל. בעבר, לא הייתה לחברות מוצרים רפואיים ופתרונות בעולם הרפואה כל יכולת לעקוב אחרי הציוד והשימוש בו ע"י משתמשי הקצה או להתאים אותו לכל אחד באופן אישי. הן בכלל לא ידעו אם ציוד עובד, אולי הוא בכלל אבד או התקלקל או סיפק שירות לא מתאים. לא היה בציוד הרפואי שום קישור לרשת חיצונית ולאינטרנט. לכן, לא היו לו יכולות כאלו של ניטור ומעקב מרחוק", מתאר ד"ר ג'יימס תומפסון (James B. Thompson, Ph.D.), מנהל תחום תוכנות PLM לעולם הציוד הרפואי והתרופתי בסימנס. "כיום, כל מי שמפתח בתחום הזה מספק את היכולות של חיבור כל מכשיר קצה, זעיר ככל שיהיה, לאינטרנט ולדווח Online. זה הבסיס למהפכה, שאנו נמצאים בה".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם ד"ר ג'יימס תומפסון (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של "ניהול מחזור חיי מוצר" (PLM) בעולם הרפואה, תחום, שנע במהירות לכיוון ה-IoT, Big Data ו"מחשוב לביש" בענן, כשייצור המוצרים החדשים נעשה במדפסות 3D עם התאמת כל מוצר לצרכים הספציפיים של כל לקוח. סימנס מיוצגת בישראל ע"י חברת מקיט מערכות מקבוצת מלם-תים.
 
שאלה: מה תפקידך בסימנס?
ד"ר ג'יימס תומפסון: "אני ממונה בסימנס PLM על התחום הרפואי על כל היבטיו. סימנס PLM הוא ארגון תוכנה המפתח תוכנות לכל שכבות השוק, החל מחברות הייטק דרך מערכות ביטחון, אנרגיה, תעופה, חלל וכלה בעולם הרפואה, לרבות חברות התרופות ויצרני מכשור רפואי לכל סוגיו.
 
אני אחראי על פיתוח האסטרטגיה הגלובלית ומתן פתרונות לעולם הרפואה, תוך מתן ייעוץ עסקי, כלים ופתרונות לניהול מחזור חיי המוצר וכל פתרון נדרש לשווקים הללו, כחלק מסימנס העולמית".
 
שאלה: מה מטרת ביקורך בישראל?
תשובה: "אני עובד כאן ביחד עם 'מקיט מערכות', המייצגת אותנו בישראל, על הטמעת המערכות הרפואיות שלנו בשוק הישראלי. אני אפגש עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, אשמע מה השוק כאן מבקש מאתנו, ואתן הרצאות בכנס, שמתקיים בחיפה, לתחום פתרונות התוכנה לעולם הרפואה.
 
לכנס הזה מגיעות חברות מכל תחומי הרפואה בישראל, החל מחברות בינלאומיות ענקיות וכלה בעשרות סטארטאפים הקיימים כאן, שעוסקים בפיתוחים ויזמויות המשיקים לעולם הרפואה.
 
אני מתכוון לספק לשוק את נקודת מבטי בכמה תחומים:
א. לסקור את המבט שלי על מגמות השוק, שוק המכשור הרפואי.
ב. לדווח על הפתרונות, שאנו מספקים לשוק, בדגש על היכולות למתן מענה לצרכים העתידיים של השוק.
ג. לנתח כיצד החברות והמפתחים יכולים לענות על הדרישות הרגולטוריות המורכבות הקיימות בכל מדינה, דרישות, שהם נתקלים בהם יום-יום במהלכי הפיתוח, הייצור והשיווק של הפתרונות הללו".  
 
שאלה: איך אתה רואה את כניסת ה-IoT לעולם הרפואה?
תשובה: "אנו נמצאים בעידן, שבו מצד אחד יש עלייה דרמטית בסיבוכיות של המוצרים, הפתרונות והשירותים, שספקים מפתחים לעולם הרפואה, ומצד שני יש רצון לפרסונליזציה מלאה של כל פתרון.
 
ההתנגשות בין 2 הכיוונים הללו (סיבוכיות ופרסונליזציה), ניתנת לפתרון בזכות הדיגיטליזציה המלאה של כל תהליכי התכנון והייצור. ההתפתחויות הללו הן התחום המבטיח ביותר לעולם המכשור הרפואי, במיוחד מי שמפתח פתרונות ומוצרים של IoT המבוססים על פרסונליזציה.
 
בעבר, לא היה בכלל דבר כזה: מכשיר רפואי המותאם לכל אדם באופן אישי. אולם, היום כבר מבינים בשוק את החשיבות של פיתוח מכשור, שיש בו רמת התאמה אישית לכל לקוח קצה המשתמש בו. זו מהפכה של ממש בתחום בו אני עוסק".
 
שאלה: האם "מחשוב לביש" הוא חלק מהמהפכה הזו בעיניך?
תשובה: "בהחלט. יש יותר ויותר פתרונות המבוססים על אלקטרודות וסנסורים, שמופעלים ע"י תוכנות, שמרכיבים על גוף האדם. ברגע שגוגל ואפל הכריזו על מוצרים ותוכנות בעולם של המחשוב הלביש והפכו את הפתרון שלהן לפרסונלי, זה נכנס למרכז הבמה של השוק העולמי.
 
קשה כרגע לחזות לאן התחום הזה הולך כי הוא רק בראשית דרכו. אנו, כחלק מעולם התוכנה לתחום הרפואי, רואים בפלטפורמות של גוגל ואפל כפלטפורמות מאוד אטרקטיביות למי שרוצה להיכנס לתחום הפתרונות הרפואיים עם מוצרים ושירותים למשתמשי הקצה".  
 
שאלה: האם יש לכם מערכות תוכנה עם פתרונות של IoT?
תשובה: "אנו לא מתכוונים להתחרות בלקוחות שלנו בתחום הזה. החוזק שלנו הוא במקום, שבו נדרשת החוכמה של ה-PLM, משלבי גיבוש הרעיון דרך התכנון והעיצוב של המוצר ועד ייצורו, לרבות מתן מענה לדרישות הרגולציה החמורות הקיימות בעולם הרפואה.
 
הדרישות הרגולטוריות הן שונות בכל מדינה בעולם. כך, שמי שמייצא ומפיץ ציוד רפואיצריך להתמודד ברגולציה שונה בכל מדינה אליה הוא פונה".
 
שאלה: איך מדפסות 3D נכנסו לתחום, שבו אתם עוסקים?
תשובה: "ההתפתחות המדהימה הקיימת בעולם ה-3D, שסימנס היא חלק ממנו ויש לנו פתרונות מאוד מתקדמים בתחום ההדפסה והייצור ב-3D, מאפשרת לחברות להוציא מוצרים לשוק מהר יותר. הן יכולות לבנות פרוטוטייפ מאוד מהר והדבר החשוב ביותר: מדפסות 3D מאפשרות את מימוש הפרסונליזציה.
 
אנו מספקים תוכנות ותמיכה בחברות מעניינות רבות, שנכנסו לתחום הזה, למשל חברה העוסקת בפתרונות לעולם האורתופדיה. החברה הזו משתמשת במדפסות 3D כדי לייצר מוצרי אורתופדיה מפלסטיק, שמותאמים אישית לכל לקוח, ממש לפי המדידות והבדיקות, שנעשו לאותו לקוח ע"י האורתופד שלו.
 
היתרון שלנו הוא, שאנו מספקים לחברה כזו פתרון מלא, 'קצה לקצה', החל משלבי התכנון דרך ה-CAD, הפקת קבצי ה-3D והכנתם למדפסת וכלה בביצוע ההדפסה עצמה ב-3D. בנוסף, אנו מספקים את כל המערכות הנלוות, מערכות למענה רגולטורי, מערכות ניהול ובקרת ייצור וכיו"ב. כך, אנו מספקים ללקוח כזה את כל ה- Life Cycle של המוצר והייצור שלו".
 
שאלה: כמה אתם מעורבים בתחום המענה לרגולציה בעולם הרפואה?
תשובה: "אני חייב להדגיש, שאנו מספקים תוכנות ללקוחות שלנו אבל הם אלה המחליטים איך לממש את התוכנות כדי שתתאמנה לרגולציה והם אלה המגישים את הבקשות לאישורים רגולטורים ומתמודדים מול הרשויות הרגולטוריות דוגמת ה-FDA בארה"ב.
 
הרגולציה זה לא תהליך חד-פעמי. הרשויות הרגולטוריות דורשות מחברה העוסקת בתחום הרפואי לענות על דרישות מחמירות בנוגע להתנהלות הפנימית של החברה, כל ימות השנה. לכן, אנו עוזרים לחברה לענות גם על הדרישות המתמשכות של הרגולציה, למשל בנושא התיעוד של כל תהליכי התכנון, העיצוב, הטמעת תהליכי בקרת איכות בכל רבדי החברה ועוד".
 
שאלה: איך אתה רואה את השוק הישראלי בתחום בו אתה עוסק?
תשובה: "אני רואה שוק מאוד גדול. יש לנו מספר די מרשים של חברות ישראליות או שבסיסן בישראל, שמשתמשות בכלים שלנו. בשנתיים האחרונות החלה בישראל פריחה של חברות בתחום הרפואי, המון סטארטאפים שמפתחים ויש גם די הרבה חברות מצליחות.
 
סימנס היא חברה מאוד ידועה בשוק הרפואי ולכן כמעט כל חברות ההזנק פונות אלינו כי הן יודעות על קיומנו. יש לנו פתרונות המתאימים לצרכים של חברות ההזנק בתחום כי אנו עוסקים וחיים את עולם הרפואה.
 
מכאן, שאנו עוסקים בישראל במתן מענה גם לחברות ענק בכל קנה מידה, גם לשלוחות של חברות בינלאומיות, שפתחו מרכזי מו"פ בישראל, וגם לסטארטאפים מסוגים רבים.
 
אחד הסטארטאפים, חברת Check-Cap, תיחשף ותציג את הפתרון שלה מעל לבמה שלנו בכנס בחיפה. כך, שאנו נותנים במה ומקנים חשיבות לעולם הסטארטאפים הישראליים בעולם רפואה".
 
שאלה: לאן אתם הולכים?
תשובה: "התחום בו אנו הכי ממוקדים כיום הוא עולם ה-IoT. כניסה לעולם ה-IoT יש לה השלכות גם על תחום התכנון וגם על תחומי הייצור. אנו מתמקדים על שיפור ה-UI (ממשק משתמש), שיהיה יותר נוח וקל לשימוש, תוך אינטגרציה של כל מרכיבי התוכנה עם העולם של התכנון, האיכות והייצור. חשוב, שכל המרכיבים יהיו משולבים יחד כדי להגיע לפתרון עובד במוצרי IoT שימושיים ומצליחים.
 
למעשה, מדובר בבניית Digital Chain, שרשרת אחת שלמה, מרגע העלאת הרעיון ועד שלבי הייצור והשיווק שלו, במטרה לספק מוצר שימוש ופרסונלי לכל לקוח.
 
תחום נוסף, שאנו מתמקדים בו, קשור לעולם הרגולציה. חברות רבות מדי בעולם הפתרונות הרפואיים מרוכזות בקונפורמיות, דהיינו: ללכת בדיוק לפי הכללים הכתובים. מה שקרה בגלל הקונפורמיות הזו, שחברות רבות בתחום הציוד הרפואי נשענו על תחום הבטיחות באופן מאוד כבד כדי להבטיח תכנון וייצור מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. אולם, ברוב המקרים החברות הללו מגלות את התקלות מאוחר מדי. התקלות מתגלות בזמן הייצור או אפילו כשהמוצר כבר נמצא אצל הלקוח והוא מדווח על תקלות ופגמים.
 
ראינו, שהשוק של ציוד רפואי לא מספיק בוגר כדי לאתר ולאבחן תקלות מוקדם יותר. המטרה שלנו: לזהות בעיות הרבה לפני הייצור עצמו ועוד לפני הוצאתו של המוצר לשוק. הרעיון הזה קרוי: Quality by Design. הגענו לזה מהניסיון שלנו וגם ממה שראינו בשווקים אחרים, שהם מאוד מצליחים ביישום Quality by Design וראינו מה מתאים לשוק הרפואי. חקרנו תעשיות גדולות דוגמת התעופה והרכב, שגם שם הבינו, שיש לטפל בתחום האיכות כבר בשלבים מאוד מוקדמים של התכנון.
 
מכאן, שאנו עובדים על כלים, שמצד אחד יספקו את הפרסונליזציה ומצד שני יספקו את היכולת לאתר תקלות בשלבים המוקדמים של התכנון. היות ואנו משרתים את סימנס גם מבפנים, כי לסימנס עצמה יש מוצרים לעולם הרפואה, אזי אנו עובדים במרץ להגיע לפתרונות, שיאפשרו פיתוח מהיר של מוצרים בלי להתפשר על האיכות".
 
שאלה: האם אתם גם רוכשים סטארטאפים?
תשובה: "כן, בהחלט. אך בשבוע שעבר רכשנו את חברת CamStar המרוכזת בתחום של MES ו-Big-Data. התחומים הללו מאוד חשובים לעולם המכשור הרפואי.
 
בגלל שיש לנו ראייה כוללת של השוק, אנו רוכשים טכנולוגיות או חברות בכל מקום בו אנו רוצים להשיג יתרון כדי שנוכל להוביל בו את השוק".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
ד"ר ג'יימס תומפסון: "החלום שלי להיות מוביל שוק בעולם הציוד הרפואי. כרגע אין מוביל שוק וזה שוק מאוד צעיר, שטרם הגיע לבשלות ולבגרות.
 
לסימנס יש יתרונות רבים לשוק הספציפי הזה. אנו מבינים את תהליכי התכנון והייצור טוב יותר מכל מתחרה. יש לכך 2 סיבות מרכזיות: 1) ההיסטוריה של הקשר ההדוק שלנו עם היצרנים בכל רחבי העולם, 2) סימנס עצמה מייצרת מוצרים וזה נותן לנו את היתרון להבין את התחום הזה מבפנים.
 
סימנס מאוד חזקה בעולם המכשור הרפואי, היא מקום שני או שלישי בעולם בתחום המכשור הרפואי. כך, שיש לנו ב- PLM לקוחות פנימיים (בסימנס) ולקוחות חיצוניים (מהשוק). כולם באים אלינו עם דרישות מאוד גבוהות. כך, אנו יכולים להיות ישירים, פתוחים וזריזים גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ. אלה בדיוק אותם פתרונות. מה שאנו מספקים פנימה לסימנס זה בדיוק מה שאנו מספקים החוצה ללקוחות שלנו, בכל תחום.
 
אנו מרוכזים בתעשייה הזו ועולם ה-PLM של סימנס מכוון וממוקד ל-8 שווקים, כאשר כל שוק יש בו מיקוד משל עצמו. אחד מ-8 התחומים הוא התחום של המכשור הרפואי. כך, שאנו מרוכזים בפתרונות מעשיים לתעשייה הזו. אנו מבינים את הצורך של כל יצרן וכל יזם ועושים הכל כדי לתת לו מענה מקיף וחדשני.
 
מכאן, אני מאמין, שנוכל לגדול ולהוביל את התחום ונוכל להגשים את החלום שלי להיות מובילי שוק".
Siemese Logo
מחשוב רפואי
מחשוב לביש - תחזיות 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים