Telecom News - צייצתם נגד היועמ"ש? אכלתם אותה ותקבלו טיפול מודיעיני מיוחד מהמשטרה!

צייצתם נגד היועמ"ש? אכלתם אותה ותקבלו טיפול מודיעיני מיוחד מהמשטרה!

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> צייצתם נגד היועמ"ש? אכלתם אותה ותקבלו טיפול מודיעיני מיוחד מהמשטרה!
סיפור מדהים נוסף מ"שטאזילנד": צייצתם נגד היועמ"ש? אכלתם אותה ותקבלו טיפול מודיעיני מיוחד ממשטרת ישראל!
וגם חשיפה מדהימה: מה העיתון המקוון היחיד שהיועמ"ש הקודם ד"ר אביחי מנדלבליט קורא?

מאת: אבי וייס, 24.6.23, 20:58מנדלבליט

איך ציוצים של אנשים מהצד הנכון של המפה הפוליטית (מרכז ושמאל) לא מתממשים בכלל לידי מודיעין וחקירה, לא כל שכן לכתב אישום. אבל אנשי ימין מקבלים "טיפול אישי" מהמשטרה והפרקליטות. רק הם מקבלים כתבי אישום. דו"ח שערורייתי בכל קנה מידה מצביע על שיטת עבודה מדהימה של המשטרה, בגיבוי הפרקליטות, כנגד צייצני הימין.

1. הקדמה.
את המונח "שטאזילנד" אני סוקר בעשרות כתבות והשתיים הטריות נמצאות כאן וכאן. מדובר במשטרה (בליווי הפרקליטות) שתופרת תיקים: איך זה נולד ומי נושא באחריות אישית למצב הנוראי הזה? תשובה ברורה יש כאן. האם ניתן לתקן את המחדל הזה, של תפירת תיקים במשטרת ישראל (וגם במח"ש, ברשות ניירות ערך ובפרקליטות \ יועמ"ש)? ניסיתי לענות על זה לעומק - כאן

אולם, המציאות עולה על כל דמיון. כאן אחשוף סיפור, שחלקו הראשון כבר נחשף ב-2022 ע"י נטאעל בנדל ב"ישראל היום" (כאן, או כאן אם ייעלם מהרשת), מאמר, שפורסם תחת הכותרת: "'מצטט פרסומים של משפחת נתניהו: קצינת משטרה סיווגה חשוד לפי דעה פוליטית".

מאז הפרסום ב-2022 חלו התפתחויות חשובות בפרשה, אותן אחשוף כאן. 

כל המסמכים המשפטיים בפרשה הזו מצויים ב"תולעת משפט" כאן, למתעניינים.

פסק הדין (בתיק פלילי, שנפתח לכפיר מאמו, ביוזמת היועמ"ש עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, בתמונה למעלה מוויקיפדיה), פס"ד חשוב ביותר של כבוד השופט עלאא מסארווה נמצא במלואו כאן

2. עיקרי הפרשה הנחשפת כאן:
בסוף שנת 2020 (די מהר בין האירוע להגשתו לבית המשפט) הוגש כתב אישום על ציוץ, שכתב בטוויטר ב- 3.7.20 אדם מאוד אלמוני עם מעט עוקבים, אדם בשם כפיר מאמו, שכתב ביקורת נוקבת עם מילים מאוד בוטות כנגד היועמ"ש דאז, ד"ר אביחי מנדלבליט.

כרגע המצב המשפטי הוא אחרי הרשעה - שלב טיעונים לעונש. 

במהלך המשפט התברר, כי משטרת ישראל אח"מ הפיקה ב-8.7.20 מעין דו"ח (המופנה לחוקרת את התלונה), הבודק את מה שנכתב בטוויטר, דו"ח שהופק תחת הכותרת: "דו"ח העשרת מודיעין" הנמצא כאן, דו"ח שערורייתי בכל קנה מידה, המצביע על שיטת עבודה מדהימה ובלתי מתקבלת על הדעת, של המשטרה, בגיבוי הפרקליטות, כנגד צייצני הימין.
ימני
בדו"ח הזה, החשוד (שהפך בהמשך לנאשם) קוטלג כאיש ימין המצטט פרסומים של שפי פז ומשפחת נתניהו ושאר פנינים (ראה בצילום משמאל). 

את הדו"ח הזה השיג עורך הדין משה סרוגוביץ, שמונה עבור הנאשם מטעם ההגנה (מהסנגוריה הציבורית), והדו"ח נחשף בשלב המקדים של המשפט. דהיינו, הוגשה עתירה ע"י הסנגור והשופט אילץ את הפרקליטות והמשטרה לחשוף את הדו"ח ולמסור אותו להגנה, וכך נחשף בפני בית המשפט והציבור הדו"ח המדהים הזה.

הקצינה (רפ"ק דנית גווטה), שחיברה את הדו"ח, העידה בבית המשפט (מטעם ההגנה) ונשאלה בחקירה ראשית ונגדית מדוע פעלה כך, התחמקה ולא נתנה תשובה רצינית, ואמרה שהייתה קצינה חדשה וניסתה לאסוף "כמה שיותר מידע על הבנאדם בכדי לזהות אותו ולהבין במי מדובר". 

דווקא נראה מהדו"ח שהיא כתבה, שהזהות הפוליטית של הנאשם תופסת תשומת לב ראשית - הקצינה ציינה את "משפחת נתניהו" כאילו זו ישות אחת, הסיקה, שהנאשם נמצא על הצד הימני של המפה, כלומר ממש פיתחה תובנות ומסקנות לגביי הזהות הפוליטית של החשוד.

יודגש, שהדו"ח הזה הופק עוד טרם החשוד נקרא לחקירה וטרם נעשתה איזו פעולת חקירה של ממש. כלומר, לפני שבכלל בוצעה חקירה והוסבר לחשוד שהוא חשוד בעבירה, הוא קוטלג כאיש ימין וחובב משפחת נתניהו. ככה זה עובד. 

כלומר: ציוצים גבוליים של אנשים מהצד הנכון של המפה הפוליטית (מרכז ושמאל), לא מתממשים בכלל לידי מודיעין וחקירה, לא כל שכן לכתב אישום.
אבל אנשי ימין מקבלים "טיפול אישי" מהמשטרה והפרקליטות. רק הם מקבלים כתבי אישום. 

זה לא כתב האישום היחיד שהוגש נגד צייצנים מהימין. יש כמות יחסית גדולה של כתבי אישום כאלה, שמצביעים על השיטה. משטרה ופרקליטות שמקטלגות פוליטית אנשים במרחב הפרסום החברתי, זו תופעה שמקורה במשטרים טוטליטריים. קוראים לזה "שטאזילנד". 

3. מה חלקו של עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט בפרשה?
עו"ד ד"ר מנדלבליט גם נתן עדות בתיק זה, כי הוא הרי המתלונן ועד התביעה הראשי. עדות, שאפשר להתייחס אליה בשיא הזהירות, שהיא מוזרה, אבל זה האיש וזו העדות. העדות שלו במלואה נמצאת כאן.

היועמ"ש, שהקפיד על כל תת-סעיף בנהלים ובתקנות בהתייחס לנתניהו, במסגרת "תפירת" "תיקי האלפים", צפצף על הנהלים (מה שעשו ושעושים גם ראשי הפרקליטות), נהלים הקשורים בהגשת תלונה במשטרה (למשל הנוהל כאן), והגיש בהסדר מיוחד שהיה לו, רק לו, את תלונתו בווטסאפ, ששלח ישירות מהסמארטפון שלו ישירות לסמארטפון של ראש אח"מ [אגף חקירות ומודיעין] במשטרה.

ככה הוא עשה בכל הקדנציה שלו כיועמ"ש, מול ראשי אח"ם שהיו בתקופתו (מני יצחקי, גדי סיסו ויגאל בן שלום). זאת, על פי עדותו בבית המשפט. ברור שכך הוא קיבל טיפול VIP ששום אזרח וגם שום בעל תפקיד אחר בישראל, או פוליטיקאי מכל צד בישראל, לא היה מקבל.

כאמור, יש בעדותו של ד"ר מנדלבליט בבית המשפט כמה פנינים המעידים על יחסיו המיוחדים עם המשטרה. יחסים לא רק מקצועיים, אלא ממש אישיים מאוד והכי קרובים. לטענתו, הם (בכירי המשטרה) פנו אליו בתחילת הקדנציה ואמרו לו, שבכל דבר בעייתי יפנה ישירות אליהם. ממש ישירות, בווטסאפ ישיר, תוך עקיפת כל הנהלים והדרגים המקצועיים.

אגב, זה משמיט גם את הטענות של ד"ר מנדלבליט בשנים האחרונות, שהוא לא ידע על הפגסוס ועל תרגילי החקירה הלא בדיוק חוקיים של המשטרה. לדברי המכירים את המצב הזה היטב, "אין מצב" שהם (ראשי אח"מ) הסתירו זאת ממנו, בגלל יחסי הקרבה ההדוקים מאוד ביניהם. 

להערכתי, ד"ר מנדלבליט מספיק חכם משפטית כדי לדעת את החוק והנהלים, אבל זה כנראה לא עניין אותו. הוא שכח שמשטרת ישראל היא לא משטרה פרטית שלו, יש דרך להגיש תלונה עם קב"ט (במקרה כאן, קב"ט משרד המשפטים) וטופס מתאים, כמו שצריך ונדרש, כפי שראש הממשלה נתניהו בעצמו הגיש (ואף הנשיא עשה כך, בדיוק על פי הנהלים והתקש"יר, ואף כבוד השופט ירון גת, שהעיר זאת בעצמו, בשלב הראשון של הדיונים המשפטיים בתיק הזה. יש כאן ההחלטה המרכזית של השופט ירון גת במענה לבקשה של הנאשם לבטל את כתב האישום, בשלב קדם משפט).

יודגש: כולם כפופים לחוק ולנהלים, חוץ מד"ר מנדלבליט, שהיו לו "הסדרים אישיים" עם ראשי אח"מ. 

הבעיה היותר מזעזעת, למי שחתם ושהגיש כתב אישום בתיק 4000 על שוחד, כשהשוחד ("המתת") הוא פרסומים באתר וואלה!, נחשף בעצמו בבית המשפט, שזה אתר המידע המקוון היחיד שבו הוא, ד"ר מנדלבליט צופה וקורא. היחיד.

זאת, כמופיע בצילום כאן (השואל הוא עו"ד משה סרוגוביץ הסנגור והמשיב הוא עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט), לקרוא ולא להאמין:
וואלה!

4. פנייה למשטרת ישראל ולפרקליטות:
בעקבות החשיפה, שלחתי פניה דחופה למשטרת ישראל ולידיעת צמרת הפרקליטות בזו הלשון (הפניה במלואה כאן וראה בצילום, לחיצה על התצלום מגדילה אותו):
פנייה למ"י

תגובת משטרת ישראל:
"ממשטרת ישראל נמסר:
משטרת ישראל אמונה על אכיפת החוק, הסדר הציבורי ובטחון הפנים של מדינת ישראל ולשם כך מבצעת ניתוח והערכה של האיומים לצורך סיכול ומניעת עבירות ולצורך הפקת תמונת מודיעין עדכנית בתחומים אלה. 
לא ניתן להרחיב על דרכי הפעולה מטעמים של חשש לפגיעה בחקירה, חשיפת שיטות ואמצעים וצנעת הפרט. 
חשוב להדגיש כי המשטרה מכירה בחשיבות הגדולה של הזכות לחופש ביטוי ולכן, בניגוד לנטען בכתבה, המשטרה פועלת במנותק לחלוטין משיוך פוליטי זה או אחר ורק בהתקיים חשד לביצוע עבירה פלילית ואך ורק לצורך איסוף ראיות לעבירות שהתרחשו או עתידות להתרחש ובהתאם לחוק ולהנחיות משרד המשפטים והפרקליטות. 
משטרת ישראל אינה מתייגת לפי שייכות פוליטית או דעה כזו או אחרת ותמשיך לפעול כך גם בעתיד."

5. לסיכום:
הסיפור האישי כאן פחות מעניין, מה שחשוב שהציבור יידע זה שיש אפשרות, שמשטרת ישראל נטפלת לאנשים על אמירות ברשת ע"פ הגוון הפוליטי שלהם. אלו העובדות הנחשפות שוב ושוב, עם מסמכים ברורים - שיוצאים מתוך משטרת ישראל.

הנוהל הזה של הפקת דו"ח מודיעין על צייצנים ימניים קיים רק בשנים האחרונות, וזו שיטה של רדיפת הימין שהחל בה ראש אח"מ דאז (מני יצחקי) בגיבוי המפכ"ל דאז (רוני אלשיך), כפי שחשפתי בהרחבה עם ראיות מוצקות - כאן, מאמר חשיפה מדהים ביותר שפורסם תחת הכותרת: "חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשויות".

מתי זה ייפסק והמשטרה (והפרקליטות) יתחילו לפעול על פי חוק, במדינה דמוקרטית מערבית?

זה לא ידוע.

בלי "רפורמה משפטית" וחקירת "תופרי התיקים", גם בחקירות פליליות וגם בוועדות חקירה מתאימות בכל הנושאים, אי אפשר יהיה לתקן את מדינת ה"שטאזילנד" שנוסדה בעשור האחרון - בישראל. 

טוויטר
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים