רד האט פותחת את חוויית הלינוקס לכל ארגון, ענן ועומס עבודה

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> רד האט פותחת את חוויית הלינוקס לכל ארגון, ענן ועומס עבודה
רד האט פותחת את חוויית הלינוקס לכל ארגון, ענן ועומס עבודה
מאת: מערכת Telecom News, 7.5.19, 17:14סטפני צ'יראס יחצ

המהדורה החדשה בנויה לא רק לתמוך ב-IT ארגוני בענן ההיברידי, אלא לסייע לאסטרטגיות טכנולוגיה חדשות החל מקונטיינרי לינוקס ועננים היברידיים ועד DevOps ובינה מלאכותית, לשגשג. למעשה, היא מספקת יותר מאשר רק לינוקס מוכנה לייצור - היא מספקת זרז לחדשנות בסדרי הגודל של הענן.
 
החל משרתים פיזיים וקונטיינרים של לינוקס ועד לעננים ציבוריים ופרטיים, פלטפורמת הלינוקס הארגונית מקדמת רמות חדשות של תבונה, אוטומציה ויעילות של מפתחים, ומספקת בסיס עסקי עקבי יותר.

רד האט (Red Hat), שעוסקת בפתרונות קוד פתוח, הכריזה בכנס Red Hat Summit 2019 המתקיים בבוסטון (7-9 במאי 2019) על Red Hat Enterprise Linux 8, מערכת ההפעלה, שתוכננה לתת מענה להיקף ההטמעות ברחבי IT ארגוני.

Red Hat Enterprise Linux 8 מספקת עבור כל עומס עבודה הרץ בכל סביבה נתונה, חווית לינוקס ארגונית אחידה, כדי לענות על צרכי הטכנולוגיה הייחודיים של ארגונים בצמיחה.

הדור הבא של ארגונים בנוי מעל פלטפורמת לינוקס ארגונית  למענה עבור כל שלבי התהליך, החל מפריסת עומסי עבודה לינוקס חדשים, דרך ייצור, ועד להשקת אסטרטגיות טרנספורמציה דיגיטלית.

המדובר במערכת ההפעלה, שתוכננה מחדש עבור עידן הענן ההיברידי, ונבנתה כדי לתמוך בעומסי העבודה והפעילויות, החל ממרכזי נתונים ארגוניים ועד לעננים ציבוריים רבים. החברה מבינה, שמערכת ההפעלה צריכה לעשות יותר מאשר להיות חלק ממערך טכנולוגי. היא צריכה להיות מנוף לחדשנות.

המהדורה החדשה בנויה לא רק לתמוך ב-IT ארגוני בענן ההיברידי, אלא לסייע לאסטרטגיות טכנולוגיה חדשות החל מקונטיינרי לינוקס ועננים היברידיים ועד DevOps ובינה מלאכותית, לשגשג.

עם הגידול בחשיבות של הטמעות ענן היברידי וריבוי עננים, גם מערכת ההפעלה חייבת להתפתח. לפי IDC, 70% מהלקוחות כבר פורסים סביבות ריבוי עננים, ו-64% מהיישומים במערך IT טיפוסי ממוקמים בסביבת ענן, בין אם ציבורי או פרטי.

החברה רואה את מערכת ההפעלה כאבן הפינה לחדשנות IT זאת ואף יותר מכך, במיוחד כאשר היא עומדת להשפיע על הכנסות עסקיות גלובליות של יותר מ- 10 טריליון דולרים, לפי מחקר של IDC, שבוצע בחסות החברה.

לינוקס חכמה עבור הענן ההיברידי
כבר מעל ל-15 שנה, שהחברה עוזרת לארגונים לחדש על גבי לינוקס, תחילה במרכזי הנתונים שלהם ועתה ברחבי הענן ההיברידי. עם הגידול בהיקף ובתחומי הפעילות של מרכזי נתונים, והגידול במורכבות עומסי עבודה, הופכים הכישורים הדרושים להטמעת ותחזוקת מערכות ייצור מבוססות לינוקס ליותר ויותר קריטיים.

עם ההכרזה על Red Hat Enterprise Linux 8 מקבלים מנויי Red Hat Enterprise Linux אינטליגנציה ומומחיות כברירת מחדל עם Red Hat Insights, שעוזר לזהות בעיות IT באופן יזום ולטפל בהן, מפרצות אבטחה ועד לבעיות יציבות.

הפתרון משתמש באנליטיקה חיזויית המבוססת על הידע הרחב של החברה בטכנולוגיות פתוחות, כדי לסייע למנהלי מערכת למנוע בעיות והשבתות לא מתוכננות בסביבות ייצור. ניהול מערכות נפרדות ברחבי מגוון תשתיות באתר ובענן, עלול להיות אתגר משמעותי לארגוני טכנולוגיית מידע. תוסף  Red Hat Smart Management עבור Red Hat Enterprise Linux, עוזר לצוותי IT לזכות ביתרונות של מחשוב ענן היברידי תוך צמצום מורכבויות ניהול למינימום.

תוך שילוב של Red Hat Satellite עבור ניהול מערכת באתרי לקוחות ושירותי ניהול ענן עבור פריסות Red Hat Enterprise Linux מבוזרות, מספק Red Hat Smart Management יכולות עשירות של ניהול, תיקונים, תצורה והקצאת פריסות מערכת ההפעלה ברחבי הענן ההיברידי.

נתיב מהיר יותר ליישומים מודרניים
כדי לענות לדרישות עסקיות חדשות, ארגונים מחפשים עומסי עבודה חדשים, החל מבינה מלאכותית (AI) עד לאינטרנט של דברים (IoT), כדי ליצור ולקדם יתרונות תחרותיים בשווקים צפופים.

לינוקס מספקת את הכוח החדשני להעצמת שירותים מבדלים אלה, אך רק Red Hat Enterprise Linux 8 מספקת את היכולת החדשנית בשיתוף עם בסיס קוד מוקשח, עדכוני אבטחה נרחבים, תמיכה זוכה בפרסים, ומרחב שותפים (אקוסיסטם) גדול של טכנולוגיות תומכות שנבחנו ואושרו.

Red Hat Enterprise Linux הייתה ידועה תמיד כבסיס יציב ומאובטח עבור יישומים. עם זאת, בעבר היה קשה לקבל את השפות והמסגרות המעודכנות ביותר, שמפתחים רצו, אם לא התפשרו על יציבות.

Red Hat Enterprise Linux 8 מציגה Application Streams - שפות, מסגרות וכלי פיתוח המתקדמים במהירות ומתעדכנים לעתים קרובות בלי להשפיע על משאבי הליבה, שעשו את Red Hat Enterprise Linux לאמת-מידה ארגונית. דבר זה מסייע להאיץ חדשנות של מפתחים במערכת הפעלה יחידה ברמה ארגונית, תוך יציבות ייצור.

מציגים עולם של הזדמנויות לכולם
לינוקס ממשיכה להיות מערכת ההפעלה מס' 1 עבור מפתחים הבונים את הדור הבא של יישומים ארגוניים. כאשר יישומים אלה עוברים לייצור, הופכות יציבות, אבטחה משופרת ובחינות / הסמכות בחומרה ובסביבות קיימות, לצרכים קיומיים.

זה מעביר את המשקל ממפתחים לצוותי תפעול, וביחד עם המגמה לראות את לינוקס כפלטפורמה עיקרית עבור יישומי ייצור, עושה כישורי ניהול לינוקס לקריטיים עבור מרכזי נתונים מודרניים.

Red Hat Enterprise Linux 8 תוכננה להנמיך את מחסום הכניסה ללינוקס, ומאפשרת נגישות רבה יותר עבור מנהלי Windows, מתחילים בלינוקס ומנהלי מערכת חדשים, ללא פחד משורת הפקודה.

היא מפשטת הרבה מהמורכבויות העמוקות של משימות נקודתיות של מנהל מערכת מאחורי Red Hat Enterprise Linux Web Console. זו מספקת ממשק גרפי אינטואיטיבי ועקבי עבור ניהול וניטור של מערכת Red Hat Enterprise Linux, החל מתקינותן של מכונות וירטואליות ועד לביצועי מערכת כוללים. כדי לשפר את קלות השימוש תומכת Red Hat Enterprise Linux בשדרוגים במקום, ומספקת למשתמשים נתיב יעיל ומתוזמן יותר להסבת התקנות Red Hat Enterprise Linux 7 למערכת Red Hat Enterprise Linux 8.

Red Hat Enterprise Linux 8 כוללת גם אתRed Hat Enterprise Linux System Roles, שמבצעת אוטומציה של רבות מהמשימות היותר מורכבות סביב ניהול ותצורת לינוקס בייצור.

System Roles, שמושתתת על Red Hat Ansible Automation, בנויה ממודולים של Ansible בתצורה מראש, ומאפשרת לתהליכי עבודה אוטומטיים מוכנים לשימוש לטפל במשימות מורכבות נפוצות של מנהלי מערכת. אוטומציה זו מקלה על מנהלי מערכת חדשים לאמץ פרוטוקולי לינוקס, ומסייעת למנוע טעויות אנוש כסיבה של בעיות תצורה נפוצות.

לאפשר עולם של אפשרויות בלי להקריב אבטחה
חדשנות IT מושרשת בקוד פתוח, כשלינוקס משמשת לעתים קרובות כזרז עבור התקדמויות מרכזיות בטכנולוגיה ארגונית, מקונטיינרי לינוקס ו-Kubernets עד למחשוב ללא שרתים (Serverless) ובינה מלאכותית (AI).

כשהיא מגובה ע"י שרשרת אספקת קוד פתוח מאובטחת יותר ומוקשחת, Red Hat Enterprise Linux 8 מסייעת לסלול לארגוני IT את הדרך לאימוץ חדשנות מוכנה לייצור, ע"י הטמעה של החבילות הנחוצות בלבד עבור עומסי עבודה ספציפיים. זה מקדם את האימוץ של טכנולוגיות חדשות תוך סיוע בצמצום למינימום של סיכונים פוטנציאליים.

לקידום האבטחה תומכת Red Hat Enterprise Linux 8 בתקנים קריפטוגרפיים OpenSSL 1.1.1 ו-TLS 1.3 - בין התקנים העדכניים החזקים ביותר בהגנה קריפטוגרפית, שניתן להטמיע ברחבי מערכת דרך פקודה יחידה, מה שמצמצם את הצורך במדיניות וכוונון ליישומים ספציפיים.

עם יישומים ושירותים מוטי-ענן (Cloud-native) המקדמים לעתים קרובות טרנספורמציה דיגיטלית, מספקת Red Hat Enterprise Linux 8 תמיכה מלאה ב-Red Hat Container Toolkit, aמבוססת על סטנדרטים ומספקת טכנולוגיות ליצירה, הרצה ושיתוף של יישומי קונטיינר. היא מסייעת לייעל פיתוח קונטיינרים, ומונעת את הצורך בתוכנות קונטיינר מסורבלות הרצות ברקע, והן פחות מאובטחות.
 
כל מרכז מחשבים. כל ענן. כל יישום
Red Hat Enterprise Linux 8 מקדמת מרחב שותפים (אקוסיסטם) משגשג, כפי שמצפים ממערכת הפעלה המקיפה אלפי יישומים בעלי הסמכה, Images של קונטיינרי לינוקס, תצורות חומרה וספקי ענן. כשהיא בנויה על שיתופי פעולה עמוקים שנוצרו ע"י החברה עם מובילי IT אחרים דרך בחינות נרחבות, Red Hat Enterprise Linux 8 מקדמת ערך נוסף עבור תצורות חומרה ועומסי עבודה ספציפיים, כולל עם ארכיטקטורות Arm ו-POWER, כמו גם יישומי זמן אמת ופתרונות SAP.פול  קורמייר יחצ

פול קורמייר, |(בתץמונה משמאל), נשיא מוצרים וטכנולוגיות ברד האט: "במהלך 2 העשורים האחרונים ראינו את לינוקס הופכת ממערכת נישה, לברירת המחדל עבור מרכזי נתונים ארגוניים. RHEL Red Hat Enterprise Linux הייתה בחזית של התפתחות זאת, תוך תמיכה כמעט בכל עומס עבודה וסביבת IT ארגונית, ששותפינו ולקוחותינו יכולים לחשוב עליה.

Red Hat Enterprise Linux 8 ממשיכה זאת, אך מספקת יותר מאשר רק לינוקס מוכנה לייצור - היא מספקת זרז לחדשנות בסדרי הגודל של הענן".

סטפני צ'יראס, (בתמונה למעלה), סגנית נשיא ומנהלת כללית של Red Hat Enterprise Linux ברד האט: "חדשנות ולינוקס הן בלתי נפרדות - מבניית עמוד השדרה של האינטרנט עד ליצירת העצבים הראשונים של בינה מלאכותית (AI), לינוקס מקדמת את ההווה והעתיד של טכנולוגיית המידע.

Red Hat Enterprise Linux 8 מאמצת את תפקיד לינוקס כמנוע חדשנות של IT, ומגבשת אותו לפלטפורמה נגישה, אמינה ומאובטחת יותר. כשהיא מקיפה במלואו את הענן ההיברידי, פלטפורמת לינוקס ארגוני זו מספקת זרז לארגוני IT כדי לעשות יותר מאשר רק לענות על אתגרים קיימים. היא נותנת להם את היסוד והכלים להשקת העתיד שלהם, בכל מקום שהם רוצים להיות בו".
 
 LINUX FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים