שירות מנוהל ובענן – חלום העומד בפני הגשמה בישראל

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> שירות מנוהל ובענן – חלום העומד בפני הגשמה בישראל
שירות מנוהל ובענן – חלום העומד בפני הגשמה בישראל
מאת: אבי וייס, 24.11.14, 21:30קובי ביטר
 
אספקת שירותי תוכן ותמיכה מנוהלים במיקור חוץ ובענן – חלום בתהליכי הגשמה, בדחיפה של קובי ביטר, המנכ"ל הטרי של בינת סמך.
 
"לעניות דעתי, אין סיבה אמיתית להתנגדות של מנהלים להוציא את ה-Data הארגוני לענן. זה פחד לא מוסבר", מתאר קובי ביטר, מנכ"ל בינת סמך. "הסלוגן שלי: 'אנו מורידים לכם את כאב הראש של התמיכה'. משפט זה טוב לכל חברה בישראל, גם לחברות הוותיקות והיציבות וגם לסטארטאפים".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם קובי ביטר (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של שירותים מנוהלים ובענן. כיצד מצליחים להעביר את תחום השירות והתמיכה לשירות במיקור חוץ ובענן?
 
שאלה: מה התחדש בבינת סמך?
קובי ביטר: "הגעתי לתפקיד מנכ"ל בינת סמך אחרי ניסיון רב שנים בעולם ה-ICT (כאן). זאת, בתפקידים מגוונים, החל מרמת השטח של מפתח ועד תפקידי ניהול מגוונים בעולמות הפיתוח, השירות, מערכות המידע והפרויקטים. לפני בינת סמך הייתי מנכ"ל 'מיה מחשבים' והזדמן לי להיות מנכ"ל בינת סמך. ראיתי בזה אתגר חדש ומעניין עבורי והתחלתי בתפקיד ב-1.7.14.
 
לבינת סמך יש 3 קווי מוצרים ראשיים, מעבר למכירת והתקנת ציוד, וביצוע פרוייקטים של שדרוגים ומעבר פיזי של חברות לאתר חדש:
 
א. מיקור חוץ (Outsourcing). במסגרת זו אנו מאתרים ומיישמים אנשי מקצוע, בעיקר בתחום התשתיות. ארגונים יודעים, שהם יכולים לקבל מאתנו מגוון רחב של עובדים, לא רק בתשתיות המחשוב והתקשורת
 
יש לנו בתחום זה כמה דברים ייחודיים, למשל, שירות QA אצל חברת מוצר ידועה וגדולה, שבה יש לנו 17 עובדים המבצעים שם QA למוצר ועובדים במתודולגיות סדורות לתחום זה.
 
ב. מוקדים. השירות שלנו הוא של מוקד 'קצה לקצה'. כל מוקד הוא ייעודי ונבנה לפי הצרכים של הלקוח. כך, אנו לא מתחרים ישירים בחברות המספקות מוקדים כלליים. יש לנו 2 סוגי מוקדים: Insource ו-Outsource.
 
במוקדים מסוג Outsource הכל נמצא אצלנו (בבינת סמך) מערכות הטלפוניה, מערכות ה-xcCall-Center, ניהול היידע ועוד וזה שירות מיקור חוץ מלא. יש לנו כמה מוקדים כאלה דוגמת: מוקד ניצולי השואה, מוקד נציבות שירות המדינה (מוקד צ'אט), מוקד "עידן +", מוקד שוק ההון של משרד האוצר ועוד.
 
במוקדים מסוג Insource, השירות נעשה בחצר הלקוח. הנציגים והניהול הם באחריותנו אךהמערכות שייכות ללקוח ונמצאות אצל הלקוח, גם אם אנו התקנו אותן ומתחזקים אותן. יש לנו כמה מוקדים משמעותיים מהסוג הזה, למשל, מוקד נתיבי ישראל (מע"צ), מוקד של 70 איש הכולל גם מהנדסי תנועה, מוקד בעמידר עם סוג מיוחד של מוקדנים בעלי יכולת קשב וסימפטיה בגלל האוכלוסייה המקבלת שירות במוקד, מוקד אגף השיקום של משרד הביטחון הכולל גם אחיות ורוקחים, מוקד הנצחה למשפחות שכולות ועוד מספר מוקדים פחות גדולים.
 
בינת סמך היא חברה של כ-350 איש, כ-230  מהם סביב עולם המוקדים, כ-80 סביב עולמות מיקור החוץ והשאר שירות מנוהל, מעבר למטה "רזה" ומחלקת איתור וגיוס איכותית".
 
שאלה: מה היה המוקד של תשומת הלב שלך מהרגע שנכנסת לתפקיד המנכ"ל?
תשובה: "הנושא, שאני מעוניין ביותר לקדם אותו, הוא תחום השירות המנוהל. כמנהל מערכות מידע לשעבר אני מזהה את היתרון המובהק בהוצאת שירותים לגורם חוץ המתמחה בכך, כשדרישת הלקוח היא ל-100% זמינות ולא בהכרח ל-100% משרה וכאן אנו נכנסים לתמונה. מאחר שאני מחזיק מוקד של 24*7 זמין אני מסוגל לתת את השירות.
 
דוגמא יפה לכך היא חברה ישראלית, שפיתחה מוצר ייחודי הנמכר בכל העולם ואנו משמשים כמרכז התמיכה שלה 24*7 כולל דוברי מספר שפות זרות. השירות ניתן בכמה רמות החל מקבלת הקריאה דרך מעקב מלא אחר עמידה ב-SLA של הלקוח שלנו מול לקוחותיו וכלה בפתרון יעודי של המוצר.
 
דוגמא נוספת היא הפעילות של רשת הידיעות של חברת בלומברג העולמית, שהיא סוכנות ידיעות בינלאומית המוכרת כאן עמדות ושירות, ותמיכה ושירות, שמבוצעים מתחילתם ועד סופם על ידינו כשירות מנוהל, החל משלב הזמנת הציוד ושיחרור מהמכס וכלה בהגדרות, התקנות ושירות מלא. אני חושב, שזו תעודת כבוד, שחברה בינלאומית כמו חברת בלומברג סומכת עלינו ומפקדיה בידינו את השירות למערכותיה".
 
שאלה: מדוע אתה מתרכז בתחום השירותים המנוהלים?
תשובה: "שוק ה-Outsourcing המסורתי נמצא בהתמודדות קשה. מצד אחד מכרז החשכ"ל משך את השוק כלפי מטה ומצד שני קיימת תופעה של קליטת העובדים לתוך הארגונים. לכן, לדעתי יש פוטנציאל צמיחה משמעותי בתחום השירותים המנוהלים.

אני מעוניין לפתח אצלנו התמחות של מתן שירותי תוכן מנוהלים ולפי דרישה מעבר לההתמחות של עולם התמיכה, עולם קבלת הקריאות והמענה המקצועי. בתחום זה לבינת יש יסודות בריאים וכמובן נסיון. אני מאוד מאמין, שזה תחום, שבו אנו מביאים ערך ללקוחות שלנו ויכולים לגדול בו ושוב מנסיוני הרחב כלקוח".
 
שאלה: איך מממשים את החזון הזה?
תשובה: "אין קיצורי דרך. הגדלתי את מערך המכירות וצריך לעבור לקוח לקוח. החברה עומדת בשנה העיסקית הקרובה בפני אתגרים לא פשוטים אולם, אני משוכנע, שנעמוד בהם. אני כבר מזהה כבר ניצנים ראשונים, שהכיוון נכון.
 
המשימה המאד ברורה, שהבעלים העמיד בפני, היא פשוטה: מיצוב החברה כמובילה בתחום וכמובן הגדלת המכירות ושיפור הרווחיות. אלה האתגרים, שבשבילם הגעתי לתפקיד וברור לי, שנעמוד בהם עם צוות ניהולי נכון וחשיבה נכונה.
 
הכיוון העיקרי, שאני מאמין, שנגדל בו, הוא השירות המנוהל. זה דורש הרבה שכנוע של חברות, שיותר כדאי להן, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת רמת השירות ללקוחות הקצה, להוציא את תחום השירות לחברה מתמחה ומקצועית, דוגמת בינת סמך. החוכמה לזהות את אותם לקוחות הרוצים מצד אחד לצמצם עלויות ומצד שני להעלות את רמת השרות. שם אני נמצא בשבילם.
 
אני מסביר ללקוחות, כמובן ברמת הנהלה, שאני מוריד מהם את כאב הראש של התמיכה בלקוחות הקצה או בתמיכה פנימית. אני מציע להם, שאנו נהיה הקו הראשון ולפעמים גם השני של התמיכה.
 
יש לנו מתודולוגיה של עבודה בעולם התמיכה ויש לנו את האנשים המוכשרים וכל הכלים הנדרשים כדי לספק את הביקוש. עברנו את כל ההסמכות הנדרשות בשוק ואנו ממשיכים ללמוד ולהתפתח בתחום הזה כל הזמן".  
 
שאלה: יש לכם עוד כיווני התפתחות ל-2015?
תשובה: "בהחלט. אני מעוניין להתרחב ולמכור Analytics On-Demand. בנוסף אני מעוניין לבצע Campaign Management On-Demand. אלה 2 תחומים המשיקים זה לזה ומאפשרים לחברות לבצע קמפיינים מבוססי אנליטיקה, הכל On-Demand.
 
החידוש הגדול: אנו נספק את השירות הזה כ: Campaign As a Service. נשנה את כל הפרדיגמות של תפיסת הנושא ומתן השירות בתחום הזה בשוק. זה יהיה חלק מתפיסת העולם שלנו, של מתן שירות אפליקטיבי לפי דרישה. כיום, ארגונים ועסקים רגילים לשלם על היישומים המרכזיים שלהם בשיטת הרישיונות. אנו מעוניינים להעביר את האפליקציות לגישת 'שירותים לפי דרישה'. הכל בענן. לא רק שזה יותר זול לארגונים, זה גם מייעל את העבודה שלהם בכל הרמות".
 
שאלה: למה העסקים והארגונים בישראל לא נמצאים ומזמן בענן?
תשובה: "מהניסיון שלי, שוק שירותי הענן בישראל הוא שוק לא מספיק גדול ואין בו מספיק כסף. לכן, אני פונה בשלב ראשון אל שוקי ה-SMB, SME וה-SoHo ומציע להם לעבור לשירות המנוהל. יש כאן יותר נכונות בגלל החיסכון הכלכלי הברור וקלות התפעול.
 
בארגונים גדולים, זה לוקח יותר זמן. יש הרבה חששות וארגונים מהססים להוציא את המידע שלהם לענן. מנהלים מפחדים משום מה להוציא את ה-Data שלהם וכמובן בעולם הפיננסים יש את הרגולטור, שעדיין לא התאים עצמו למציאות המשתנה.
 
לכן, לדעתי תחום הענן הציבורי בישראל עדיין לא מספיק גדול בהשוואה לעולם המערבי. זה עולם הנמצא ממש בתחילת דרכו ועדיין לא בהיקפים, אם כי רואים כניסה של גופים גדולים, כולל צה"ל, לתחום הענן.
 
החשש של המנהלים הוא לא ריאלי. כשהמידע בתוך הארגון, יכול כל עובד להוציא החוצה את המידע על דיסק-און-קי אוCD . רק לאחרונה קראנו על גניבת המידע, שהיה מאוד מוגן בארגון פיננסי גדול. התפיסה, שהמידע מוגן יותר בתוך הארגון, היא חסרת בסיס.
 
גם לנו וגם למתחרים שלנו יש מנגנוני אבטחת מידע, שהם חזקים בכמה רמות מכל מערכת אבטחת מידע הקיימת בתוך כל ארגון בישראל. המערכות שלנו תמיד מעודכנות והניטור תמידי עם פיקוח הדוק. זה בכמה רמות טוב יותר ממה שיש בתוך הארגונים.
 
לכן, אנו נמצאים בשלב של שכנוע. אני משקיע זמן לשוחח עם מנהלים ולשכנע אותם. להערכתי, בסופו של דבר,  שאלת הכסף תכריע ותגבר על כל שיקול לא רציונלי. החיסכון הכספי יגבר על הפחד הבלתי מובן הזה".
 
שאלה: האם יש לכם פתרונות בענן לחברות הזנק?
תשובה: "בהחלט. בינת כקבוצה מציעה כיום לחברות הזנק לקנות שירותי On-Demand בענן. יש כאן את כל השירותים. מתן פלטפורמה מלאה גם כתשתית וגם עבור חברות סטארטאפ, פלטפורמה הכוללת תוכנות תשתית, כלי פיתוח ומסדי נתונים והכל לפי דרישה. נכון, שבעולם היישומים עדיין לא מבקשים מאתנו SAP On-Demand, אבל גם זה יגיע. זה כבר קיים בחו"ל ואין סיבה, שלא יצליח גם בארץ".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
קובי ביטר: "החלום האישי שלי הוא להיות מורה. אני מאמין בשליחות של חינוך הדור הצעיר. אולם, זה יהיה כנראה בפנסיה שלי. כיום, אני נמצא כאן כדי להוביל את החברה לרווח. אני מאמין, שאני מסוגל להוביל את המהלך הזה.
 
המהלך הזה מתמקד בבניית מערכת לשירות מנוהל, שירות מקצועי. אני רוצה להיות 'חלון הראווה' של הלקוחות שלי ולפעול בצורה טובה יותר ממה שהם יכולים לעשות לבד. דהיינו: שאני אספק את השירות מול לקוחות הקצה ברמה טובה יותר. אני מציע ללקוחות שלי לקבל שירות מנוהל ב-SLA מוגדר.
 
החלום המקצועי הוא להיות ספק שירותי 'האנליטיקה לפי דרישה' בישראל. זה למעשה 'ביג-דאטה לפי דרישה'. זה עולם חדש וענק, שאנו נמצאים רק בתחילתו. אני מעריך, שהביקוש לשירות הזה יעלה בשנים הבאות ואני כבר ערוך היום לספק בו שירות לכל דורש".
 
הכל בענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים