Telecom News - שיתוף פעולה בלעדי בין קבוצת התקשורת פרטנר לחברת הסטרימינג FREETV

שיתוף פעולה בלעדי בין קבוצת התקשורת פרטנר לחברת הסטרימינג FREETV

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> שיתוף פעולה בלעדי בין קבוצת התקשורת פרטנר לחברת הסטרימינג FREETV
שיתוף פעולה בלעדי בין קבוצת התקשורת פרטנר לחברת הסטרימינג FREETV
מאת: מערכת Telecom News, 20.3.22, 13:38FREE

בכך פרטנר מוותרת, למעשה, על הבלעדיות של שירותי הטלוויזיה העצמאיים שלה וחוברת בבלעדיות למתחרה חדשה. FREETV תציע חבילה משולבת (באנדל) הכוללת גם את שירותי אינטרנט הסיבים האופטיים של פרטנר.
עדכונים חשובים בתחתית הכתבה.

 
קבוצת התקשורת פרטנר הודיעה כי חתמה עם FREETV, חברת הסטרימינג החדשה של קשת ו-RGE, על הסכם בלעדי, במסגרתו תציע FREETV את שירותי הסטרימינג שלה כחבילה משולבת (באנדל סיב-סטרימינג) על בסיס תשתית הסיבים האופטיים של פרטנר.

שירות FREETV הוא שירות סטרימינג אפליקטיבי, שיוצע לכלל צרכני הטלוויזיה בישראל וזאת על גבי תשתית האינטרנט הקיימת. בנוסף, שיתוף פעולה זה יאפשר ל-FREETV להציע לצרכני הקצה שירות פרימיום המשלב את 'פרטנר פייבר', שירות האינטרנט המהיר של פרטנר, יחד עם שירות הסטרימינג של FREETV והכל בחבילה אחת.

ההסכם בין הצדדים נחתם ל-3 שנים, ולאחר מכן צפוי להתחדש בכל שנה באופן אוטומטי. לצורך מתן שירותי הבאנדל תקים FREETV ספק אינטרנט (ISP).
עד היום, פרסה פרטנר כ-740 אלף משקי בית ברחבי הארץ, מתוכם כ-225 אלף מנויים לשירות. עד סוף 2022, צופה פרטנר להגיע לכמיליון משקי בית פרוסים.
 
יעקב נדבורני, מנכ"ל FREETV: " שיתוף הפעולה עם פרטנר יאפשר לנו להציע באנדל סיב-סטרימינג כמוצר פרימיום המשלב את שירותי הסטרימינג של FREETV ואת תשתית הסיבים המהירה של פרטנר".
 
אורי גל, סמנכ"ל השיווק בפרטנר,: ״ההסכם עם FREETV מהווה אבן דרך בהתפתחות תשתית הסיבים האופטיים של החברה. ההסכם החדש יקצר את תקופת החזר ההשקעה הגדולה בפריסת הסיבים".
 

עדכון 19:30: הוט קוראת לשר התקשורת לעצור את השקת  FREETVבטענה שהחוק אוסר על קשת להיות חברה משדרת הגובה תשלום ממנויים.


עדכון 6.3.22: פורסם כאן ב-ICE (כותרת בלבד): "הוט נגד קשת: יסכלו את העסקה הגדולה בשוק התקשורת?
לקראת הדיון ברשות השנייה בעניין עסקת קשת RGE, הוט שלחה מכתב נוסף בו היא מזהירה מפני כוח בלתי מוגבל בידיה של קבוצת קשת: "לא יהיה ניתן להשיב את הגלגל לאחור".
בכלכליסט נכתב כאן (כותרת בלבד): "HOT: לא לאשר לקשת להקים טלוויזיה רב־ערוצית. במכתב לחברי מועצת הרשות השנייה, שתדון ביום ראשון בבקשתה של קשת, טוענת HOT: האישור מנוגד לצורך במניעת ריכוז הכוח בידי מעטים."

עדכון 10.4.22: ח"כ דוד אמסלם פרסם פוסט בפייסבוק: שאלתם את עצמכם מדוע שר התקשורת, יועז הנדל, הפך לכוכב חברת החדשות ויקיר קשת\12?
ככה זה כשאתה מחלק מתנות חינם והטבות במיליונים, לגופים שאמורים לסקר ולבקר אותך. אח"כ ה"דוגמן המקפץ" עוד מטיף לנו מוסר מעל בימת הכנסת... - כאן.

עדכון 11.4.22: מאיה כהן פרסמה ב"כלכליסט" כאן (כותרת בלבד): "בעקבות מכתב משרד התקשורת: הרשות השנייה דוחה את ההחלטה לגבי FREETV.
המשרד הודיע כי יבחן את כניסת ספקיות הטלוויזיה לסטרימינג, וישית רגולציה במטרה למנוע ריכוזיות. אולם אי יציבות בממשלה יכולה לדחות את המהלך ולייצר אי ודאות בכל השוק."

עדכון 12.4.22: מי שנכשל בכל מהלכיו כולל המהלך שיש כאן למעלה, הולך בבעיטה הבייתה, בבושת פנים. היום הגישו התפטרות בפרטנר: אבי צבי, מנכ"ל פרטנר ואסנת רונן, יו"ר דירקטוריון פרטנר. שלום ולא להתראות. 
במקביל, ועד העובדים הכריז בגיבוי ההסתדרות סכסוך עבודה מול הנהלת פרטנר. ביזיון רודף ביזיון. 

עדכון 3.5.22: גד פרץ וענת ביין-לובוביץ' מ"גלובס" פרסמו כאן (כותרת בלבד): "המשנה ליועמ"ש מבקש מהרשות השנייה הבהרות סביב מיזם FREE TV.
מיזם הסטרימינג של קשת ו-RGE אמור לקבל את אישור מועצת הרשות השנייה בהיבט צר של איתנותה הפיננסית של קשת • היועץ מבקש להרחיב הבדיקה • קשת: הניסיון של גורמים פוליטיים והמונופולים המסחריים של הוט ובזק לעכב את המיזם לא יצלח ומשול לניסיונות של קודאק להילחם בצילום דיגיטלי."

עדכון 5.5.22: פרטנר הוציאה הודעה לתקשורת: "פרטנר משיקה את FUTURE TV - הטלוויזיה של העתיד.
חברת התקשורת משיקה את פרטנר FUTURE TV וקוראת ללקוחותיה לבחור בעצמם את התוכן שיופיע על המסך שלהם ולשלם רק על מה שהם רוצים; החברה משיקה אפליקציית תוכן במחיר של 49 שקל לחודש בלבד! עם חיסכון בעלויות טכנאי והתקנה, פרטנר מציעה מוצר שווה לכל כיס ובכך מפנה לצרכן "מקום בארנק" לאפליקציות תוכן נוספות
קבוצת התקשורת פרטנר משיקה הערב קמפיין חדש בכיכובו של הפרזנטור סטטיק (לירז רוסו), ומציגה את פרטנר FUTURE TV.
כחלק מאסטרטגיית סופר האגרגטור של החברה ולקראת מבול האפליקציות הבינלאומיות שמגיעות לישראל, פרטנר קוראת ללקוחותיה לאמץ את הטלוויזיה של העתיד, לבחור בעצמם את התוכן שיופיע על המסך שלהם ולשלם רק על מה שהם רוצים.
החברה משיקה חבילת טלוויזיה חדשה ללא ממירים, הכוללת אפליקציה למכשירים חכמים במחיר של 49 שקל לחודש בלבד. חבילה יחד עם נטפליקס סטנדרט תעלה 99 שקל לחודש. בנוסף, החברה תספק מענה מלא גם למי שאין בידו מכשיר חכם ותחל למכור סטרימרים מבוססי אנדרואיד של goTV במחיר חד פעמי של 290 שקל, ללקוחות כל החברות. במקביל, פרטנר תמשיך למכור חבילות עם ממירים פתוחים בהשכרה, המאפשרים להוריד את כל אפליקציות התוכן הזמינות כמו נטפליקס ואמזון וכאלה שיגיעו בהמשך השנה, כמו דיסני.
עם תפעול עצמאי ופשוט של הסטרימר וחיסכון בעלויות טכנאי והתקנה, פרטנר מציעה מוצר שווה לכל כיס ובכך מפנה לצרכן "מקום בארנק" לאפליקציות תוכן נוספות. 
אפליקציית פרטנר FUTURE TV כוללת ערוצי תוכן מגוונים, אפשרות הקלטה, שירות VOD, שירות Catch Up עד 14 ימים אחורה ו-Deep linking המציע תוכן ממוקד משלל אפליקציות במסך הבית | מחיר החבילות אינו מוגבל בזמן | השירות מאפשר שימוש בעד 5 אמצעי צפייה ללקוח | האפליקציה זמינה להורדה בחנויות האפליקציות בממירים, סטרימרים, סמארטפונים, טאבלטים ובכל טלוויזיה חכמה עם מערכת הפעלה Android TV או מדגם LG, Samsung ו-Hisense.

עדכון 22.5.22: ענת ביין-לובוביץ' וגד פרץ פרסמו בגלובס - כאן (כותרת בלבד): "קשת לרשות השנייה: שיקולים פוליטיים בעיכוב מיזם הסטרימינג.
במכתב חריף ששלחה קשת למועצת הרשות השנייה, היא טוענת כי העיכוב בקבלת ההחלטה בנוגע למיזם הסטרימינג שלה FREETV נגוע בהתערבות פסולה מצד פוליטיקאים • בשבועות האחרונים התחרות בתחום השידורים באינטרנט בארץ עולה מדרגה, לאחר שהוט ו-yes הגבירו את מאמצי השיווק שלהן בתחום."

"המלחמה בשוק הטלוויזיה האינטרנטית מתחממת: לגלובס נודע כי קשת פנתה היום (א') במכתב חריף למועצת הרשות השנייה בדרישה לקבל החלטה באופן מיידי לגבי FREETV, המיזם המשותף שלה עם RGE, ולעצור את ההתייעצות בנושא עם מועצת הכבלים והלוויין אליה פנתה מועצת הרשות השנייה לצורך קבלת חוות-דעת בעקבות המלצה ממשרד היועץ המשפטי לממשלה. זאת לאחר ההכרזה הרשמית של yes על שיתוף-הפעולה עם דיסני פלוס וימים ספורים לאחר שהוט השיקה תקשורתית את המותג שלה next tv."

עדכון 22.6.22: פורסם כאן ע"י דוד ורטהיים ב"וואלה!" (כותרת בלבד): "מועצת הרשות השנייה אישרה את מיזם הטלוויזיה הרב-ערוצית של קשת FREETV.
לאישור קדם מספר רב של דיונים ולחץ הן מצד קשת, שאף עתרה לבג"ץ בנושא, והן מצד שחקנים אחרים בשוק שעתידים להיפגע מהגברת התחרות, הגדולה בהן היא חברת HOT. האישור ניתן לשלוש שנים ותחת הגבלות, ומשמעותו: קשת 12 הופכת מיצרנית תוכן, גם למפיצה."

החלטת מועצת הכבלים והלוויין בנושא הזה נמצאת כאן, פירוט כאן.

עדכון 23.6.22: פורסם כאן ע"י מאיה כהן ב"כלכליסט" (כותרת בלבד): "מחברות הטלוויזיה ועד אוהדי הספורט: מי מרוויח ומי מפסיד מאישור מיזם הסטרימינג של קשת.
בעקבות החלטתה הדרמטית של מועצת הרשות השנייה לאשר את עלייתו לאוויר של מיזם הסטרימינג של קשת ו-RGE עולה השאלה מי המרוויחים ומי המפסידים הגדולים מהמיזם: מקשת שתרוויח מנוע הכנסות חדש, דרך פרטנר שתשווק את המיזם יחד עם הסיבים שלה ועד יוצרי התוכן שעלולים להפסיד מהתגברות התחרות על המחיר."

עדכון 11.8.22: חברת השידורים החדשה של קשת ו-RGE ששמה ק.ר סטרימינג בע"מ והשם השיווקי שלה הוא FreeTV קיבלה אישור ממועצת הכבלים והלווין להירשם ב"מרשם ספקי תכנים" (לצורך הפצת התכנים מכמה ערוצים על רשת האינטרנט), וזה מפורט כאן במסמך תחת הכותרת "החלטת המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לווין מספר 5-9/2022 מיום 11.8.2022 בעניין: רישום חברת ק.ר סטרימינג בע"מ במרשם ספקי תכנים לפי סעיף 13ד לחוק הפצת שידורים". 

עדכון 25.8.22: פורסם כאן ב-ICE (כותרת בלבד): "האם שירות FreeTV של קשת יבוטל? הוט פונה לבג"ץ.
חברת הכבלים הגישה עתירה הדורשת לבטל את האישור שניתן לקשת ו-RGE להפעיל יחד את מיזם הטלוויזיה הרב-ערוצי "פרי טיוי", בטענה כי מדובר בהחלטה שהתקבלה בחוסר סמכות, במחשכים, תוך סתירה של החוקים והתקנות בחוק התקשורת ותפגע אנושות בשוק."

עדכון 21.12.22: בזק פרסמה הודעה לבורסה כאן (כותרת בלבד): - "חידוש רישיון לשידורי טלוויזיה באמצעות לוויין.
החברה מתכבדת בזאת לדווח, כי ביום 2022.12.21 התקבלה בחברה הודעת החברה הבת, די.בי.אס. שרותי לווין 1998 בע"מ "yes" על החלטת שר התקשורת, לאחר התייעצות עם המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לווין, לחדש את הרישיון לשידורי טלוויזיה באמצעות לוויין שהוענק ל-yes" ("הרישיון"), וזאת עד ליום 28.2.2026.
יצוין, כי מועד פקיעת הרישיון כאמור נקבע בהמשך לבקשת yes להתאים, ככל הניתן, את מועד הפקיעה למועד המשוער להשלמת תהליך המעבר (מיגרציה) של yes משידורים באמצעות לוויין לשידורים באמצעות רשת האינטרנט, אשר צפוי להתפרס עד ראשית שנת 2026 - ראו דיווח מיידי של החברה מיום 1.3.19."

עדכון 30.1.23: פורסם כאן (כותרת בלבד): "קשת ממשיכה לתקוע יתדות: אחרי פרטנר וקליק tv, חותמת על הסכם אספקת תוכן עם סלקום.
בלעדי: ברקע הרפורמות בשוק התקשורת, סלקום וקשת מנסות להבטיח את עתידן וחותמות על הסכם אסטרטגי לאספקת תוכן למנויים. לסלקום יש כיום כ-250 אלף מנויים לשירות הטלוויזיה. לפרטנר - כ-220 אלף מנויים."

עדכון 19.4.23: פורסם כאן ע"י דוד ורטהיים (כותרת בלבד): "מהדלת האחורית: FREETV של קשת תשלם לערוץ 14 מיליוני שקלים בשנה.
כשמדובר בכסף, העקרונות זזים הצידה: מיזם הסטרימינג של קשת ו-RGE חתם עם ערוץ 14 על הסכם אספקת שידורים - כך נודע לוואלה! ברנז'ה. המטרה: "לא להצטייר כגוף שמאלני". המחיר: עד מיליוני שקלים בשנה שיועברו לקופת ערוץ 14."

עדכון 16.7.23: פורסם כאן ע"י שירה יום טוב מ-ICE (כותרת בלבד): "הסכסוך בין קשת להוט הסתיים: זה ההסכם המפתיע שנחתם.
אחרי חודשים של התכתשויות בין חברת HOT לקשת סביב הסכם התוכן החדש שהוציאה קשת לגופי השידור הרב ערוציים, הסכם חדש נחתם בין החברות ומשאיר את הסכסוך הארוך מאחור: הוט וקשת חתמו על חוזה ארוך טווח במסגרתו הוט תשלם על התוכן של קשת." 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים