Telecom News - שר התקשורת מיישם אחת ההמלצות של Telecom News ומאשר 200 מגה לבזק

שר התקשורת מיישם אחת ההמלצות של Telecom News ומאשר 200 מגה לבזק

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> שר התקשורת מיישם אחת ההמלצות של Telecom News ומאשר 200 מגה לבזק
שר התקשורת מיישם את אחת ההמלצות של Telecom News ומאשר 200 מגה לבזק
עדכונים בסוף הידיעה.
מאת: מערכת Telecom News, 12.7.20, 14:25VDSL
 
ההחלטה מאפשרת לבזק לשדרג את רשת הנחושת שלה הפועלת בטכנולוגיית VDSL ולעשות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת V35B.
 
אתר Telecom News פרסם כתבה בנושא: האם משרד התקשורת יצעיד נכון את שוק התקשורת לקראת ובסגר הצפוי הבא?
בין היתר, הומלץ לאשר בדחיפות לבזק את טכנולוגיית 35B המספקת עד 200 מגה ללקוחות הפס הרחב של בזק.

כבר ב-2018 המלצנו ללכת במסלול הזה (כאן), אולם, ההמלצה טורפדה ע"י "קליקת אוהדי סלקום ושות' בצמרת משרד התקשורת" במכתב איסור שימוש ב-35B, שהוציא שמילה מימון (המשנה למנכ"ל) לבזק (המכתב כאן) כפי שחשפנו כאן (סעיף 3) בפברואר 2019. חזרנו על ההמלצה הזו כל כמה חודשים, למשל כאן וכאן.
נדרשה עוד שנה וחצי עד ש"נפל האסימון" בצמרת משרד התקשורת שזה המעשה הנכון ללכת בו. במיוחד לנוכח הצורך לבצע מהלכים דחופים, כפי שהמלצנו בכתבה על ההערכות הנדרשת לגל השני של הקורונה.

היום, שר התקשורת, יועז הנדל, אכן אישר לבזק (מסמך בחתימת המנכ"לית יש כאן) לפעול לשדרוג תשתיות משמעותי בישובים רבים בפריפרייה ובמרכז ולשווק שירותי אינטרנט במהירות של עד 200 מגה ביט.

ההחלטה תאפשר בין היתר, לתת מענה לעלייה בהיקפי השימוש ברשת  האינטרנט עקב המעבר לעבודה ולימודים מהבית.
 
ההחלטה מאפשרת לבזק לשדרג את רשת הנחושת שלה הפועלת בטכנולוגייתVDSL  ולעשות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת V35B, שמספקת שירותי אינטרנט בקצב של עד 200 מגה.
 
האישור ניתן לבזק לאחר קביעת עקרונות שיבטיחו:
  • פרישה רחבה ומגוונת בין האזורים והישובים בכל רחבי המדינה.
  • ספקי השירות יוכלו להשיק את השירות ללקוחותיהן במסגרת ה"שוק הסיטונאי" וזאת לאחר ביצוע ההתאמות הנדרשות במערכותיהן. 
  • לא תהיה פגיעה באיכות השירות שמספק מפעיל אחר.
תוכנית הפרישה מבוססת על עקרונות הנדסיים, שמאפיינים את הטכנולוגיה, ומביאה להכללת כ-244 ישובים, שמהווים פוטנציאל של כרבע מליון אזרחים, שיוכלו לשדרג את קצב הגלישה למהירות של עד 200 מגה. ישובים אלה מייצגים את כלל חתכי הישובים ומגזרי האוכלוסייה בארץ במרכז ובפריפריה, ישובים עירוניים, התיישבות כפרית ויישובי הפזורה הבדואית.
 
מועד ההשקה לשרות נקבע בעוד 4 חודשים באופן שיאפשר לשחקנים בשוק לבצע את ההתאמות והפיתוחים הנדרשים במערכותיהם. זאת, כדי להבטיח שוויוניות באספקת השירות ושמירה על התחרות.
 
יועז הנדל: "היום אנו מביאים בשורה לקידום תשתיות האינטרנט בישראל. הדרך עוד ארוכה להשלים את הפיגור של העשור, אך היום אנו עושים צעד חשוב לצימצום הפערים.זה מענה חשוב בדרך לתשתיות תקשורת מתקדמות בישראל".
 
המלצת Telecom News מצויה להלן בהמלצה ד' - כאן.

יהיה ראוי לאמץ את שאר ההמלצות כדי להצעיד את שוק התקשורת קדימה בעת הזו.

עדכון 15:10: בעקבות אישור שר התקשורת, הודיעה גם בזק, שהיא תשיק בקרוב קצב גלישה חדש של עד 200 מגה. לבזק יכולת לספק קצב גלישה זה, בתוך זמן קצר למאות אלפי משתמשים ברחבי הארץ. הקצב החדש יושק בקרוב בישובים רבים במרכז ובפריפריה. לאחר שתושלם פרישת התשתית יסופק השירות בלמעלה מ- 200 ישובים החל ממגד'ל שמס והעיירה שלומי שבצפון הארץ, ועד לישובי עוטף עזה והעיר אילת בדרומה של המדינה.

בשנתיים האחרונות השקיעה בזק עשרות מיליוני ש"ח בשדרוג הרשת הקיימת שלה. זאת, כדח לאפשר אספקה של קצבי גלישה גבוהים המכפילים את הקצב, שסופק עד היום ללקוחות. השקעה זאת נעשית בנוסף ובמקביל להשקעות שבוצעו בפריסת תשתית סיבים אופטיים באזורים רבים במדינה, תשתית לה כיום פוטנציאל חיבור של עד לכ- 1.5 מיליון משקי בית בישראל.

דודו מזרחי, (בתמונה משמאל), מנכ"לדוד מזרחי בזק: "משבר הקורונה יצר מציאות חדשה בשוק העבודה והלימודים, שקרוב לוודאי תמשיך ללוות אותנו גם לאחר שהמגפה תחלוף. מציאות זו מחדדת את נחיצותה של תשתית אינטרנט איכותית ויציבה המסוגלת לספק מהירויות גלישה גבוהות.

בעקבות האישור, בזק תכפיל את קצב הגלישה על גבי הרשת הקיימת עבור מאות אלפי משתמשים. אנו מקווים שמשרד התקשורת ישלים את ההסדרה הנדרשת לשם השקת פרויקט הסיבים האופטיים של החברה בהקדם האפשרי, ובכך, במקביל להשקת הקצב החדש נוכל בקרוב לצאת לדרך בפרויקט בעל חשיבות לאומית זה".

בזק גם מסרה הודעה לבורסה - כאן

עדכון 19:40: לאור ההודעה של בזק לבורסה שבה נאמר שהיא מתכוונת (באישור משרד התקשורת) לחבר רק כ-230 אלף מנויים (מכלל כ- 1.6 מיליון לקוחותיה בחיבור תשתית אינטרנט), נשלחה השאלה הבאה לצמרת בזק:
"משהו לא מסתדר בהודעות,
בהודעה של בזק לבורסה (כאן) מדובר רק בכ-230 אלף מנויים.
בהודעה שהופצה על ידכם נאמר: "לאחר שתושלם פרישת התשתית יסופק השירות בלמעלה מ- 200 ישובים החל ממגד'ל שמס והעיירה שלומי שבצפון הארץ, ועד לישובי עוטף עזה והעיר אילת בדרומה של המדינה".
והמנכ"ל אומר: "לבזק יש יכולת להכפיל את קצב הגלישה על גבי הרשת הקיימת בתוך פרק זמן קצר עבור מאות אלפי משתמשים"
האם כל בלמעלה מ-200 יישובים ו"עבור מאות אלפי משתתפים", זה רק 230 אלף מנויים?
הכיצד?"

תגובת בזק התקבלה מיד: 
"כן - כי הטכנולוגיה מוגבלת מבחינת מרחק מהארון ולכן [הטכנולוגיה הזו] נפרסה רק היכן שיכולה לשפר ורק בארונות עם 70 מנויים ומעלה". [ההדגשה לא במקור].

כלומר, בזק, באישור משרד התקשורת, הכניסה קריטריון כלכלי לפריסה החדשה של ה-200 מגה והוא: מעל ל-70 מנויים פוטנציאליים שלה שצפויים (אם יחפצו בכך) לשדרג ל- 35B שיש לה בארון השכונתי. זה כמובן פועל לרעת הפריפריה, שם בממוצע יש פחות לקוחות על כל ארון שכונתי \ אזורי. נקווה שבמהלך הפריסה החדשה ותחילת השיווק של השירות החדש, יהיה מספיק ביקוש מצד לקוחות בזק ל-200 מגה, מה שישכנע, כך אני מקווה, את בזק להתגמש, עם הקריטריון הכלכלי הנוקשה הזה. 

בהערת אגב נציין, שהמשרד בכלל התעלם מהבעיה של הערוץ העולה - Upload שהוא נמוך מאוד מהמקובל בעולם ורחוק מלענות על הצרכים של הלקוחות וזה נעשה בכוונה ע"י בזק, כדי למנוע שימוש עסקי בחיבורים פרטיים. אולם, במצב בו רבים מאוד עובדים ולומדים מהבית עקב מגפת הקורונה והבית זה למעשה מקום העבודה והלימודים שלהם, ה-Upload מאוד חיוני ומן הדין היה ששר התקשורת יועז הנדל יקבע לבזק גם בנושא הזה, ולא רק במהירות של הערוץ היורד (עד 200 מגה). יש צורך לקבוע ערוץ עולה של 10 מגה (ולא פחות מ-5 מגה, מה שניתן לקבל למשל בחיבור ביתי של הוט). די ברור שיועז הנדל מתעניין רק בספינים ולא בצרכים של הציבור

עדכון 31.8.20, 19:45: גד פרץ בגלובס מדווח כאן כדלהלן (כותרת בלבד): "בזק תשיק נתב חדש במסגרת פרויקט הסיבים. בזק בחרה ב-Sagemcom שתספק את הנתב החדש שלה על פי מפרט ספציפי שלה".
יצויין ש-Sagemcom, ספק צרפתי מוכר (הציוד מיוצר בסין) היא ספק הנתבים מזה שנים של קבוצת הוט. 

תשומת לב: אין מועד להפעלת השירות הזה ע"י משרד התקשורת. מועד ההפעלה של השירות נדחה ל-4 חודשים ממועד הפצת אפיון לממשק החדש (כלומר אין עדיין תאריך להשקת השירות). פשוט לא יאומן. 

עדכון 1.11.20
גד פרץ צייץ: "החודש בזק תשיק את שירות ה 200 מגה. כזכור בזק מוכנה כבר שנתיים להשיק את השירות ורק בגלל המשרד הוא עוכב. אפשר להגיד שמשרד התקשורת הצליח בתוכנית להרוג את השירות. בזק משיקה את פרויקט הסיבים במקום, כפי שהמשרד רצה. אך מי הפסיד? הציבור, שיכל לקבל שיפור מהירות משמעותי כבר לפני שנתיים."

עדכון 21.2.21:
אגד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן (כותרת בלבד): "סוף דרכה של אלפא? בזק בינלאומי תמוזג ל־yes; פלאפון תנוהל בנפרד
דירקטוריון בזק ידון בתוכנית שתשים לקץ לאיחוד החברות הבנות בקבוצה • לפי התוכנית, בזק בינלאומי תמוזג ל–yes ותפעל תחת הנהלתה •העובדים כבר נערכים לאפשרות שיידרשו לקיצוצים."

בגד פרץ הוסיף ופרסם כאן (כותרת בלבד): "ההתחכמות מול משרד התקשורת מסתיימת במפח נפש.
השגיאה שנעשתה באלפא עוד תילמד בבתי ספר למינהל עסקים • במקום לסגת ולתכנן מסלול מחדש, חשבו הוגי התוכנית שהם מתחכמים למשרד התקשורת: "לא מאפשרים לנו מיזוג - נלך לאיחוד תפעולי"."

הערה: חזיתי זאת מזמן וקראתי מזמן להתפטרותו של מנכ"ל בזק, דודו מזרחי, שיזם את המהלך הזה ועוד מהלכים שגויים לחלוטין (למשל בעניין פריסת הסיבים). נתתי "הנחה" ליו"ר בזק, גיל שרון, שלא היה מספיק זמן בתפקיד יו"ר, כדי לקרא גם לו לשאת באחריות לפשלה הנוראית הזו ולהתפטר. ברור שמנכ"ל אלפא גיל שרון, גם הוא אמור לשאת באחריות לפשלות ולהתפטר. 

ג. פרטנר מדווחת (כאן ופירוט כאן) שהיא קיבלה הצעות לרכישת 20% מתשתית הסיבים שלה במחיר השקעה של 550 מיליון ש"ח והיא כעת בוחנת את ההצעות הללו. 

עדכון 22.2.21גד פרץ מגלובס מדווח כאן (כותרת בלבד): "יו"ר בזק מוביל שינוי אסטרטגי: דלויט תבחן את החברות הבנות ובעיקר את yes.
לגלובס נודע כי גיל שרון גייס את חברת הייעוץ דלויט כדי שתלווה הכנה וגיבוש של תהליך אסטרטגי בקבוצת אלפא ובחברת yes בעיקר • המהלך בא על רקע התוכנית למיזוג בין בזק בינלאומי לבין yes במסגרת שינויים ארגוניים ותהליכי התייעלות הצפויים באלפא במהלך השנה הקרובה."

חברת הייעוץ לא תבדוק מי אחראי לכשלון הזה ומי אמור "להחזיר מפתחות", נוכח הכישלון של אלפא. 
התשובה שלי ברורה: דודו מזרחי מנכ"ל בזק, רן גוראון מנכ"ל אלפא ובמידה מסוימת (רק בגלל שהוא חדש יחסית בתפקיד) - גיל שרון יו"ר בזק. שלושתם צריכים להתפטר (או להיות מפוטרים ע"י בעלי בזק). הכישלון לא יכול להיות יתום.  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים