תחזית איומי סייבר ל-2022: מתקפות על הכל מהכיס הדיגיטלי עד אינטרנט לווייני

דף הבית >> בקהילה >> פורטל חברות הקהילה (תוכן שיווקי) >> תחזית איומי סייבר ל-2022: מתקפות על הכל מהכיס הדיגיטלי עד אינטרנט לווייני
תחזית איומיי סייבר ל-2022 והלאה: מתקפות על כל היעדים מהכיס הדיגיטלי עד אינטרנט לווייני
מאת: מערכת Telecom News, 17.11.21, 12:48CYBER FREE

לא מדע בדיוני. התחזיות המרתקות חושפות את האסטרטגיות, שלדעת החוקרים, תשמשנה את פושעי הסייבר בעתיד הקרוב ואת ההמלצות, שתסייענה לארגונים ועסקים להתגונן מפני המתקפות. הכל על פשיעת סייבר המתמקדת בחלל, מתקפות נגד מערכות שרשרת האספקה, התרחבות שוק הפשיעה-כשירות, האיומים החדשים הנמצאים בקצה הרשת ועוד, שיש להם השלכות מפחידות, כולל השפעה על החיים והביטחון של בני האדם.
 
פורטינט, שעוסקת בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, חשפה את תחזיות איומי הסייבר של מעבדות FortiGuard, גוף המחקר ומודיעין האיומים הגלובלי של החברה, ל- 2022 והלאה. פושעי הסייבר מתפתחים ומרחיבים את שיטות התקיפה שלהם כדי להתמקד בתחומים חדשים אותם יוכלו לנצל לטובתם לאורך כל שטח התקיפה, במיוחד כאשר מגמת העבודה מכל מקום נמשכת. הפושעים מחפשים למקסם הזדמנויות, החל מקצוות התומכים ב-5G, דרך ליבת הרשת, הבית ואפילו האינטרנט הלווייני בחלל. התחזיות חושפות את האסטרטגיות, שלדעת חוקרי פורטינט תשמשנה את פושעי הסייבר בעתיד הקרוב ואת ההמלצות, שתסייענה להתגונן מפני המתקפות.

הדו"ח המלא - כאן.

התגברות של טכניקות איסוף מודיעין כדי למקסם מתקפות
לעיתים קרובות דנים במתקפות במונחים של איומי left-hand ו-right-hand, כאשר מתבוננים דרך שרשרת מתקפה כמו מסגרת העבודה ATT&CK של MITRE. בצד השמאלי של שרשרת המתקפה נמצאים השלבים לפני הרצת המתקפה, שכוללים אסטרטגיות תכנון, פיתוח וחימוש בעוד שבצד ימין נמצא שלב ההוצאה לפועל של המתקפה.

חוקרי מעבדות FortiGuard צופים, שפושעי הסייבר יקדישו זמן ומאמצים רבים יותר לצורך איסוף מודיעין וגילוי של יכולות zero-day כדי לנצל טכנולוגיות חדשות ולהבטיח, שהמתקפות שלהם תהיינה מוצלחות יותר. כ"כ, צפויה עלייה בשיעור המתקפות החדשות, שניתן להוציא לפועל מצד ימין, עקב התרחבות שוק הפשיעה-כשירות (Crime-as-a-Service).  

מתקפות הכופר תהפוכנה להרסניות יותר: תוכנות הפשיעה תמשכנה להתרחב ומתקפות הכופר תמשכנה להיות במוקד הפעילות גם בעתיד. התוקפים, שמשיקים מתקפות כופר, כבר משלבים את המתקפות הללו יחד עם מתקפות מניעת שירות מבוזרות (DDoS) בתקווה להציף את צוותי ה-IT. כך, שהם לא יהיו מסוגלים לנקוט בפעולות ברגע האחרון כדי לצמצם את הנזק הנגרם ע"י המתקפה.

הוספה של תוכנת מחיקה זדונית (Wiper) המהווה פצצת זמן מתקתקת - שיכולה לא רק להרוס נתונים, אלא גם להחריב מערכות וחומרה - יוצרת דחיפות נוספת עבור החברות לשלם את הכופר במהירות. מתקפות, שמשתמשות בתוכנת מחיקה זדונית, כבר חזרו לאור הזרקורים, כאשר התגלתה מתקפה כזו במשחקים האולימפיים בטוקיו.

בהינתן רמת ההתכנסות, שנראתה בין שיטות התקיפה של פושעי הסייבר, ואיומים מתקדמים מתמידים (APTs), מדובר רק בעניין של זמן לפני שיכולות הרסניות כמו תוכנות מחיקה זדוניות תתווספנה לארגז הכלים של מתקפות הכופר. מתקפות אלו עלולות להוות דאגה עבור סביבות קצה מתפתחות, תשתיות קריטיות ושרשראות אספקה.  
 
פושעי הסייבר משתמשים בבינה מלאכותית כדי להתמקצע בדיפ-פייק: הבינה המלאכותית כבר נמצאת בשימוש לצרכי הגנה בדרכים רבות, כמו איתור התנהגות חריגה, שעלולה להצביע על מתקפה, לרוב ע"י בוטנטים. חשוב להבין, שגם פושעי הסייבר ממנפים בינה מלאכותית כדי להדוף את האלגוריתמים המשמשים כדי לאתר את הפעילות החריגה שלהם.

בעתיד הקרוב, התחום יתפתח ויהפוך לנושא לדאגה בעקבות השימוש של הדיפ-פייק בבינה מלאכותית כדי לחקות פעילויות אנושיות, בין היתר, כדי לשפר מתקפות הנדסה חברתית. כ"כ, רף יצירת הדיפ-פייק יהיה נמוך יותר באמצעות המסחור המתמשך של יישומים מתקדמים. אלה יכולים, בסופו של דבר, להוביל להתחזות בזמן אמת באמצעות יישומי ווידאו וקול, שיכולים לעבור ניתוח ביומטרי, מה שמציב אתגרים עבור דרכי אימות מאובטחות, כמו טביעת קול או זיהוי פנים.  
 
התגברות מתקפות נגד מערכות בשרשרת האספקה שלא היוו יעד עד כה: מערכות מבוססות Linux מריצות הרבה ממערכות מחשוב ה-back-end ברשתות רבות ועד לאחרונה, היא לא שימשה כמטרה מרכזית עבור קהילת פושעי הסייבר. אך לאחרונה, אותרו קבצים בינאריים זדוניים חדשים, שהתמקדו ב-WSL (תת-מערכת של Windows ל-Linux), שהיא שכבת תאימות להפעלת קבצי הרצת Linux בינאריים מקוריים של Windows 10, Windows 11 ו-Windows Server 2019.

בנוסף לכך, תוכנות זדוניות של בוטנטים כבר נכתבות עבור פלטפורמות Linux, מה שמרחיב את שטח התקיפה אל ליבת הרשת ומגביר את האיומים, שיש להתגונן מפניהם. איום זה ישפיע על התקני טכנולוגיה תפעולית (OT) ושרשראות אספקה הפועלות על פלטפורמות Linux.   

פושעי הסייבר מתמקדים בכל דבר - הארנק, הבית ואפילו החלל
האתגר העתידי העומד בפני גורמי האבטחה הוא הרבה מעבר למספר הגובר של מתקפות או השיטות המתקדמות של פושעי הסייבר. התוקפים חוקרים תחומים חדשים אותם יוכלו לנצל, שמתפרשים על פני שטח תקיפה רחב אף יותר. מדובר באתגר קשה במיוחד היות ובו בזמן, ארגונים ברחבי העולם ממשיכים להרחיב את הרשתות שלהם באמצעות קצוות רשת חדשים המונעים ע"י עבודה מכל מקום (WFA), למידה מרוחקת ושירותי ענן חדשים.

באופן דומה, בבית, הלמידה המחוברת ותחום הגיימינג הפכו בתקופה האחרונה לפעולות שבשגרה. העלייה בקישורים מהירים, בכל מקום וכל הזמן, מציגה הזדמנויות תקיפה עצומות עבור פושעי הסייבר. הגורמים העוינים יעבירו משאבים משמעותיים כדי להתמקד ולנצל את הקצוות החדשים, שצצים, והסביבות הנוצרות בכל מקום לאורך הרשת המתרחבת, ולא יסתפקו רק בליבת הרשת.     
  
פשיעת הסייבר מתמקדת בחלל: חוקרי החברה צופים לראות איומי POC (הוכחת היתכנות) חדשים המתמקדים ברשתות לוויין במהלך השנה הקרובה, זאת, עקב הגידול בגישת אינטרנט מבוססת-לוויין. המטרות העיקריות תהיינה ארגונים המסתמכים על חיבוריות מבוססת-לוויין כדי לתמוך בפעילויות בשיהוי נמוך, כמו משחקים מקוונים או אספקת שירותים קריטיים למיקומים רחוקים, כמו גם משרדים מרוחקים בשטח, צינורות, ספינות וחברות תעופה.

משמעות הדבר היא הרחבת שטח התקיפה הפוטנציאלי ככל שארגונים יוסיפו רשתות לוויין כדי לחבר מערכות, שהיו לפני כן מחוץ לרשת - כמו התקני OT מרוחקים - לרשתות המחוברות שלהם. ככל שהדבר ימשיך לקרות, עולה הסבירות למתקפות שונות, כמו מתקפות כופר.

שמרו על הכיסים הדיגיטליים: גניבת מידע של העברות בנקאיות הפכה לקשה יותר עבור פושעי הסייבר היות ומוסדות פיננסיים מצפינים את הטרנסאקציות שלהם ודורשים אימות רב-שלבים (MFA). ארנקים דיגיטליים, מצד שני, עלולים להיות לעיתים פחות מאובטחים.

בעוד שארנקים של אנשים אינדיבידואליים לא משתלמים כל כך, דבר זה יכול להשתנות היות ועסקים מתחילים להשתמש באופן גובר בארנקים דיגיטליים כמטבע עבור עסקאות מקוונות. סביר להניח כי דבר זה יביא עמו שימוש בתוכנות זדוניות רבות יותר, שמתוכננות להתמקד בפרטים אישיים המאוחסנים על הארנקים הדיגיטליים ולרוקן אותם.  

הספורט האלקטרוני משמש כיעד: הספורט האלקטרוני מורכב מתחרויות גיימינג מאורגנות ומרובות-שחקנים, שמערבות פעמים רבות שחקנים וצוותים מקצועיים. מדובר בתעשייה משגשגת, שנמצאת בדרכה לעבור את הסכום של מיליארד דולרים בהכנסות השנה.

הספורט האלקטרוני מהווה יעד מזמין עבור פושעי הסייבר, בין אם באמצעות שימוש במתקפות מניעת שירות, מתקפות כופר, גניבה פיננסית וגניבת עסקאות או מתקפות הנדסה חברתית, היות וגיימינג דורש חיבוריות קבועה ולעיתים קרובות מתבצע באמצעות רשתות ביתיות לא מאובטחות או בסיטואציות של כמויות גדולות של רשתות WiFi פתוחות. עקב טבעו האינטראקטיבי של תחום הגיימינג, הוא מהווה יעד למתקפות של הנדסה חברתית. בהינתן שיעור הצמיחה והעניין הגובר, הספורט האלקטרוני והמשחקים המקוונים צפויים להיות מטרות גדולות עבור מתקפות הסייבר בשנה הקרובה.

האיומים החדשים נמצאים בקצה הרשת
קצוות רשת רבים יותר כוללים מספר גדל של התקני IoT ו-OT, כמו גם התקנים חכמים המופעלים באמצעות 5G ובינה מלאכותית, שמאפשרים יצירה של טרנסאקציות ויישומים בזמן אמת. איומים חדשים מבוססי-קצוות ימשיכו להופיע ככל שפושעי הסייבר ימשיכו להתמקד ברשת המורחבת כולה כנקודת כניסה לצורך ביצוע מתקפה.

התוקפים יפעלו כדי למקסם כל פער אבטחה אפשרי הנוצר ע"י הקצוות החכמים והחידושים בכוח המחשוב כדי ליצור איומים הרסניים יותר בקנה מידה חסר תקדים. ככל שהתקני הקצה הופכים לעוצמתיים יותר ובעלי יכולות מובנות יותר, מתקפות חדשות תתוכננה עבורם. המשך ההתכנסות בין רשתות ה-IT וה-OT צפוי להביא לעלייה במתקפות המתמקדות ב-OT, במיוחד בקצוות.

פושעי הסייבר משגשגים ממתקפות Living Off the Land בקצוות: ניתן לראות את ההתפתחות של איומים חדשים מבוססי-קצוות. מתקפה מסוג Living off the land (שימוש בכלים קיימים) מאפשרת לתוכנה זדונית למנף ערכות כלים ויכולות קיימות בסביבות שנפגעו. כך, שמתקפות וחילוץ נתונים ייראו כפעילות נורמלית של המערכת ואף אחד לא יבחין בה. מתקפות ה-Hafnium על שרתי Microsoft Exchange השתמשו בטכניקה זו כדי לפעול בהתמדה בשרתי הדומיין. מתקפות Living off the land יעילות בגלל שהן משתמשות בכלים חוקיים כדי להוציא לפועל את הפעילויות הזדוניות שלהן.

השילוב של מתקפות אלו יחד עם סוסים טרויאנים בעלי גישה לקצה (EATs) יכול להביא למתקפות חדשות, שתתמקדנה בקצה ולא רק בפני השטח, ככל שהתקני הקצה הופכים לעוצמתיים יותר, בעלי יכולות מובנות רבות יותר וכמובן, בעלי פריבילגיות רבות יותר. תוכנה זדונית בקצה הרשת יכולה לנטר את הפעילויות ואת הנתונים ואז לגנוב, לחטוף או אפילו לדרוש כופר עבור מערכות, יישומים או מידע קריטי, תוך הימנעות מאיתור.  
    
הרשת האפלה מגדילה את המתקפות על תשתיות קריטיות: פושעי הסייבר למדו, שהם יכולים להרוויח כסף ע"י מכירת התוכנות הזדוניות שלהם כשירות באינטרנט. במקום להתחרות עם פושעים המציעים כלים דומים, הם מרחיבים את הפורטפוליו שלהם כדי לכלול מתקפות מבוססות OT, לצד המשך ההתכנסות בין ה-OT וה-IT בקצה.

החזקה במערכות ותשתיות קריטיות תמורת כופר תהיה רווחית, אך הדבר יכול להיות גם בעל השלכות מפחידות, כולל השפעה על החיים ועל הביטחון של בני האדם.

היות והרשתות מתקשרות ביניהן באופן גובר, כל נקודת גישה יכולה לשמש כמטרה כדי לקבל גישה לרשת ה-IT. באופן מסורתי, מתקפות על מערכות OT היו השטח של גורמים עוינים המתמחים יותר בתחום, אך יכולות כאלו נכללות יותר ויותר בערכות תקיפה הזמינות לרכישה ברשת האפלה, מה שהופך אותן לזמינות עבור קבוצת תוקפים רחבה יותר.   

פלטפורמת מארג אבטחה, שנוסדה על ארכיטקטורת רשת של אבטחת סייבר
היקף הרשת הפך למקוטע יותר וצוותי אבטחת הסייבר פועלים פעמים רבות באופן מבודד. בו בזמן, ארגונים רבים עוברים למודלים של ריבוי-עננים או מודלים היברידיים. כל הגורמים הללו יוצרים את ההזדמנות המושלמת עבור פושעי הסייבר ליישם גישה הוליסטית ומתוחכמת.

ארכיטקטורת רשת של אבטחת סייבר משלבת בקרות אבטחה לתוך ולאורך רשתות ונכסים מבוזרים ביותר. בשילוב עם גישת מארג אבטחה (Security Fabric), ארגונים יכולים להרוויח מפלטפורמת אבטחה המאבטחת את כל הנכסים באתר המקומי של הלקוח, במרכז הנתונים, בענן או בקצה.

גורמי האבטחה יצטרכו לתכנן את אסטרטגיות האבטחה העתידיות שלהם כבר היום באמצעות מינוף כוחן של הבינה המלאכותית ולמידת המכונה כדי להאיץ מניעה, איתור ותגובה לאיומים. טכנולוגיות מתקדמות כמו איתור ותגובה לנקודות קצה (EDR) יכולות לסייע לזהות איומים זדוניים בהתבסס על התנהגות.

כ"כ, גישת רשת במודל zero-trust (ZTNA) תהיה קריטית לאבטחת גישה ליישומים כדי להרחיב את ההגנות עבור העובדים הניידים, בעוד שה-Secure SD-WAN חשוב כדי להגן על קצות ה-WAN המתפתחים.

בנוסף לכך, הסגמנטציה תמשיך להיות אסטרטגיה חיונית כדי להגביל את התנועה הרוחבית של התוקפים בתוך הרשת ולהגביל את הפרצות לחלק קטן של הרשת. מודיעין איומים משולב, שניתן לפעול לפיו, יכול לסייע לשפר את יכולת הארגון להתגונן בזמן אמת, בד בבד עם עליית קצב הפעילות של התוקפים.

בשלב המיידי, כל המגזרים וכל סוגי הארגונים יכולים לשתף פעולה ונתונים כדי לאפשר תגובות יעילות יותר ולחזות בצורה טובה יותר את השיטות העתידיות של התוקפים ולסכל אותן. איחוד כוחות באמצעות שיתופי פעולה צריך להיות בראש סדר העדיפויות כדי לשבש את מאמצי שרשרת האספקה של פושעי הסייבר לפני שהם יצליחו להוציא לפועל את התוכניות הזדוניות שלהם.     

דרק מאנקי, סמנכ"ל מודיעין אבטחת מידע ושיתופי פעולה גלובליים בתחום האיומים במעבדות FortiGuard, פורטינט: "פושעי הסייבר מתפתחים והופכים דומים יותר לקבוצות APT מסורתיות. הם מצוידים במתקפות zero-day, הרסניים ומסוגלים להרחיב את הטכניקות שלהם ככל הנדרש כדי להשיג את מטרותיהם.

אנו נראה מתקפות היוצאות אל מחוץ לרשת המורחבת, אפילו לחלל, כאשר התוקפים מנצלים את היקף הרשת המקוטע, את הצוותים והכלים המבודדים ואת שטח התקיפה המורחב. כדי להיאבק באיומים מתפתחים אלה, ארגונים צריכים לאמץ פלטפורמת מארג אבטחה הבנויה על ארכיטקטורת רשת של אבטחת סייבר".   
 

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

15-16/12/21 - Israel Mobile Summit LIVE
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן
 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים