Telecom News - תיקי האלפים: עדות פרח לרנר ועדכונים בתיקי האלפים מ-3.6.24 והלאה

תיקי האלפים: עדות פרח לרנר ועדכונים בתיקי האלפים מ-3.6.24 והלאה

דף הבית >> כתבות ראשיות לדף הבית >> ראשונים לדווח >> תיקי האלפים: עדות פרח לרנר ועדכונים בתיקי האלפים מ-3.6.24 והלאה
תיקי האלפים: עדות פרח לרנר ועדכונים בתיקי האלפים מ-3.6.24 והלאה
מאת: מערכת Telecom News, 3.6.24, 13:21COURT FREE

הדיונים בתיקי האלפים חזרו לביהמ"ש המחוזי בירושלים. למרות שהרכב השופטים הודיע לפרקליטות שראוי להסיר את סעיף השוחד בתיק 4000 ולשקול את סיום המשפטים כולם (תיקי 1000 ו-2000) - הפרקליטות מסרבת. זאת, כדי להשאיר את נתניהו במצב של "נאשם בתיק פלילי" וב"ניגוד עיניינים" ולהגביל עי"כ את פעולותיו כראש ממשלה, וגם כדי לדחות את המועד בו יתחיל הציבור לבוא עימה חשבון על תפירת תיקי האלפים. כ"כ, 2 משפטי הצוללות (תיק 3000) ממשיכים גם הם.

הכתבה עוסקת בעדות בתיק 2000 של פרח לרנר, ששימשה בין השנים 2009-2015 יועצת ראש הממשלה לענייני חקיקה וכנסת, ובעדכונים בתיקי האלפים מ-3.6.24 והלאה.

הכתבה: 
תיקי האלפים: עדות שלומית ברנע פרגו ויריב לוין ועדכונים בתיקי האלפים מ-8.5.24 ועד 31.5.24 - כאן.

3.6.24:
א. עדות פרח לרנר:


ב. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
עוד עדת תביעה הופכת לעדת הגנה - כבר בחקירה הראשית: פרח לרנר בעדותה בתיק 2000 - כבר בחקירה הראשית: ״אני זוכרת שכל הזמן קיבלתי הנחיה (מנתניהו) לעבוד נגד החוק (חוק ישראל היום)… המשכתי לעבוד ולשכנע ח״כים להתנגד לחוק״. (וזה בניגוד לתיזות השקריות של ליאת בן ארי כאילו נתניהו ניסה לקדם גרסה מסויימת דל החוק כחלק מדיל דמיוני עם נוני מוזס).

סיכום ביניים של עדות פרח לרנר - עוד דוגמא עגומה לשיטות העבודה של ליאת בן ארי והפרקליטות: מחטטים בטלפון של לרנר שלא כדין. מסתירים ממנה בחקירות ראיות מזכות לנתניהו שהוצאו מתוך הטלפון שלה - ולמרות זאת היא דבקה בגרסתה שנתניהו רצה לבלום את חוק ״ישראל היום״. מנסים שוב ושוב לשתול לה גרסאות שעלולות להפליל את נתניהו. (וככה זה היה עם כל העדים. וככה תופרים תיקים).

הסתיימה עדות פרח לרנר: עוד עדת תביעה הפכה לעדת הגנה מצויינת. לרנר אישרה, כמו יריב לוין, שנתניהו הנחה אותם לבלום את הצעת החוק של ״ישראל היום״ ולא סטה מההוראה הזו בניגוד לתיזות המופרכות של ליאת בן ארי ולמרות שהחוקרים ניסו לשתול לה גרסה אחרת. אלון גילדין מהפרקליטות הרבה להתפרץ בהתנגדויות סרק (מה שהלחץ והייאוש עושים) - השופטת פרידמן-פלדמן העמידה אותו על מקומו.

את פרח לרנר החוקרים והפרקליטות "תפרו" מכל הכיוונים, בתקווה לקבל ממנה מידע מפליל על רוה"מ, אך לשווא, כולל ביצוע פעולות של האזנות סתר וניתוח מידע מהמחשב ומהסמארטפון שלה - שנתפסו מידיה - כאן

אובדן העשתונות של אלון גילדיןככל שפרשת התביעה מתקרבת לסיומה בתיקי נתניהו, התובע אלון גילדין מאבד את זה לגמרי. בדיונים "רגילים" הוא מרבה להתפרץ עם התנגדויות סרק וחמור מכך: הוא וסגניתו קרן צבירן מנסים שוב ושוב ללחוש תשובות לעדים שנקלעו למצוקה. זה ניכר במיוחד אצל כורש ברנור, שהתפרק בחקירה הנגדית של עו"ד עמית חדד. אבל בעדות של פרח לרנר, בהמשך לעדות יריב לוין, גילדין איבד את זה לגמרי. אחרי שויתר משום מה על עדותו של זאב אלקין (מזכה לנתניהו), הוא לא יכול היה לשאת את העובדה, שיריב לוין ופרח לרנר אומרים את האמת: שנתניהו לא שינה כהוא זה מהנחייתו לבלום את חוק "ישראל היום". גילדין לא הפסיק להתפרץ, לא הפסיק לנסות לשבש את החקירה הנגדית ולא הפסיק לרמוז שכולם משקרים ורק הוא, הצדיק הידוע, צודק עם התיאוריות המופרכות שלו ושל בן ארי, שלא נמצאו להן תימוכין באף ראייה ובאף עדות. ההתנהגות הזו לא נעלמה מעיני השופטים וראשת הרכב השופטים, רבקה פרידמן-פלדמן, נזפה בו והורתה לו להפסיק להתפרץ ולקום כשהוא רוצה להתנגד, ולא לזרוק משפטים ממקום מושבו.

הדיונים יוצאים להפסקה ארוכה בת כחודש ויתחדשו ב-8.7 עם עדות רון אילון, לשעבר מנכ״ל חברת yes, בתיק 4000. למחרת, העדות החשובה מאוד של עו״ד דוד שמרון בתיק 2000 ובכך תסתיים פרשת התביעה לאחר שוויתרה על כ-200 עדים.

ג. עו"ד עידו שיפוני סיכם את היום בטוויטר:
שיפוני

4.6.24אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: תיק 2000: היועצת לשעבר של נתניהו הגיעה לעדות: פרח לרנר, היועצת לשעבר של נתניהו, ריסקה בעדותה את התיאוריות המופרכות של ליאת בן ארי: נתניהו הנחה כל העת לבלום את חוק "ישראל היום". וגם: החיטוט הלא חוקי בטלפון של לרנר, הסתרת מסמכים מזכים בחקירותיה, וניסיון לשתול גרסאות שיפלילו את נתניהו - כאן.

5.6.24
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה על תיק הצוללות (3000) משפט הזוטא של מיקי גנור תחת הכותרת: תיק 'הצוללות': החוקר נכנס למקלחת? יואב תלם נכנס באמצע מקלחת של מיקי גנור ביום השני לחקירתו שבו נחקר עד 4 לפנות בוקר - וניסה להפוך אותו לעד מדינה כשהוא מדבר על "שחיתות שלטונית והון שלטון. קח דף, תחתום עליו ותצא הביתה" (הכוונה לנתניהו); תלם בתגובה: "לא זוכר" - כאן.

באלי ציפורי פרסם בטוויטר: עדכון ממשפט נתניהו: מתי תתחיל פרשת ההגנה? אתמול ביקשו השופטים מפרקליטי נתניהו להודיע עד יום שני הבא מתי המועד המבוקש מבחינתם לתחילת פרשת ההגנה ומה הטעמים לכך. לאחר מכן תגיב המדינה ולאחר תגובת המדינה יתקיים דיון על כך. בין לבין, אישרו השופטים את ההחלפה בין עו"ד בן צור לעמית חדד בתיק 4000.
הערת מערכת: הפרקליטות ניסתה לפסול את עמית חדד מייצוג של פילבר עקב "ניגוד עניינים" (בתיק 4000). למעשה, הפרקליטות רצתה עורך דין שלא בקיא בתיק כדי למשוך זמן. אולם, כאמור, השופטים אישרו לחדד ליצג את נתניהו במקום בן צור

וזה מצב הדברים: הפרקליטות ויתרה על כ-200 עדים(!), ביניהם עדי תביעה מרכזיים, כי הבינה שהם יזיקו לה וגם בשביל להביא כמה שיותר מהר את נתניהו לדוכן העדים (הוא העד הראשון בפרשת ההגנה). וזאת, מתוך תזה מטופשת שדרך עדות נתניהו הם יצליחו להוכיח את התזות השקריות שהם תפרו - מה שלא הצליחו לעשות לכל אורך פרשת התביעה.
זה לוח הזמנים: במהלך יולי תסתיים פרשת התביעה עם עדותם של רון אילון ועדות דרמטית צפויה של עו"ד דוד שמרון (אותו ניסו להפוך לעד מדינה נגד נתניהו). אחרי זה יוצאים לפגרה לקראת סוף יולי ואמורים לחזור בתחילת ספטמבר. האם פרשת ההגנה תתחיל עם החזרה מהפגרה? זה כבר להחלטת השופטים. אני מניח שפרקליטי נתניהו יגישו בקשות להגנה מן הצדק ואולי גם בקשות של "אין להשיב לאשמה" ויבקשו לקבל החלטה לפני תחילת פרשת ההגנה.
אני בטוח שהפרקליטות תפתח בקמפיין שנתניהו "מורח" את המשפט, שהוא לא כשיר וכד', אם פרקליטיו יבקשו זמן מה להיערך לפרשת ההגנה. לא צריך להתרגש מזה, מצבה של הפרקליטות ושל ליאת בן ארי נואש והם עושים ה-כ-ל בשביל להסיט את האש מהכישלון הצורב בפרשת התביעה, כולל עבירות פליליות חמורות ע"י פרקליטים וחוקרים שנחשפו במהלך הדיונים.
המסמך - כאן.

6.6.24: ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין קבעה כי פרקליטו של נתניהו, עו"ד עמית חדד, יוכל לייצג את עד המדינה שלמה פילבר בשימוע בפרקליטות על כך, שפילבר הפר את הסכם עד המדינה.
בהקשר זה, אלי ציפורי פרסם בטוויטר: אבוי לחרפת הפרקליטות! ועדת האתיקה של לשכת עו״ד אישרה לעו״ד עמית חדד לייצג את שלמה פילבר בשימוע שלו. תזכורת: 4 פרקליטים ופרקליטות שלחו הודעה שקרית לבית המשפט וקבעו שמדובר ב״ניגוד עניינים מובהק״. ואלו השמות: יהודית תירוש, ניצן וולקן, יעל שחף ואסף עיסוק. 

על נושא זה בצירוף המסמכים הרלוונטיים ניתן לקרוא בעדכון 20.5.24 בכתבה - כאן.

7.6.24אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה על תיק הצוללות (3000) משפט הזוטא של מיקי גנור תחת הכותרת: יאיר לפיד זומן לעדות בתיק 3000 בניסיון להפליל את נתניהו בנושא מכירת הצוללות למצרים. יואב תלם: הסוגייה הזו נחקרה במלוא הרגישות ובחנו את הזיקה שלה לסיפור העברייני שמר גנור סיפר - כאן.

9.6.24אלי ציפורי פרסם בטוויטר: עדכון שבועי על תיקי האלפים (אין דיונים עד לתחילת יולי): מחר ישיבו פרקליטי נתניהו, אלוביץ ומוזס לדרישת השופטים - מהו המועד המבוקש לתחילת פרשת ההגנה ולפרט הטעמים לכך. הפרקליטות תגיב תוך 7 ימים לאחר מכן. ב-8.7 יעיד רון אילון, מנכ״ל חברת yes בתיק 4000. ב-9.7 יתקיים דיון על המועד לתחילת פרשת ההגנה ואחר כך תישמע עדותו הדרמטית של עו״ד דוד שמרון בתיק 2000 ובכך תסתיים פרשת התביעה.
הפגרה המאולצת בת חודש היא אך ורק בגלל הפרקליטות שלא הצליחה לייצר רצף עם עדי התביעה שלה. אל דאגה, ממחר יתחיל כנראה קמפיין שנתניהו ״מורח״ את המשפט. (נהוג לעשות הפסקה של מספר חודשים בין פרשת ההגנה לפרשת התביעה וממילא יש פגרה באמצע). לא צריך להתרגש: המטרה של הפרקליטות היא להביא את נתניהו כמה שיותר מהר לדוכן העדים באמצע מלחמה (הוא העד הראשון בפרשת ההגנה) מתוך תיזה מטופשת שדרכו יוכיחו את האישומים אחרי שלא הצליחו לעשות זאת בפרשת התביעה. גם הספין הזה ייכשל.

10.6.24
אאלי ציפורי פרסם בטוויטר: פרקליטי נתניהו, אלוביץ' ומוזס לבית המשפט: אין בידינו לקבוע מתי תתחיל פרשת ההגנה אלא לאחר שתסתיים פרשת התביעה ונוכל לפנות לעדי תביעה שלא הוזמנו ע"י הפרקליטות. אני בטוח שליאת בן ארי ויהודית תירוש משתוללות עכשיו מהתשובה היפה. המסמך - כאן

ב. פורסם בפרוטוקול נוסף מדיוני ביהמ"ש המחוזי בירושלים ב"תיקי האלפים": 3.6.24

ג. בהסכמת התביעה וההגנה הוגש לביהמ"ש חקירתו של נהג \ מאבטח בפמליית רוה"מ, אשר יששכר שמו, עדות שמפריכה לחלוטין את טענות "קו האספקה" של הדס קליין וכתב האישום ב"תיק 1000" - כאן
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים