Telecom News - תיק 1000: ימים 1-3 חקירה נגדית של מילצ'ן מברייטון ועדכונים בתיקי האלפים

תיק 1000: ימים 1-3 חקירה נגדית של מילצ'ן מברייטון ועדכונים בתיקי האלפים

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיק 1000: ימים 1-3 חקירה נגדית של מילצ'ן מברייטון ועדכונים בתיקי האלפים
תיק 1000: ימים 1-3 של החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים
מאת: מערכת Telecom News, 27.6.23, 14:27מילצ'ן

הכתבה עוסקת ב-3 הימים הראשונים של החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן (בתמונה משמאל, עד תביעה מס' 60) באמצעות שידור וידאו ע"י הפקה פרטית מבית מלון בברייטון לאולם ביהמ"ש המחוזי בי-ם, ובהמשך העדכונים בתיקי האלפים מ-27.6.23 (משעה 14:00) עד 1.7.23 כולל. 

הכתבה: תיק 1000: חקירה ראשית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-25.6.23 עד 27.6.23 שעה 14:00 - כאן.

(למתעניינים ב"תיק 4000": הכתבה: לאחר שנים שאבי וייס ואלי ציפורי התריעו: אין שוחד בתיק 4000 - אבי וייס ואלי ציפורי ניצחו! שעוסקת בנושא התפנית של השופטים בעניין אישום השוחד בתיק 4000 ובהמשך עדכונים הנוגעים לתיק 4000 בלבד מ-22.6.23 והלאה -כאן).
הדיון בלשכת נשיאת ההרכב ופניית השופטים לתביעה ש: "אין שוחד בתיק 4000" ועוד נושאים שעלו במפגש החשוב הזה, המסמך המלא מבית המשפט - כאן

27.6.23: יום חקירה נגדית ראשון של ארנון מילצ'ן ע"י עו"ד עמית חדד (בתמונה משמאל, צילום מסך)חדד צילום מסך

א.  "תיק 1000 הוא לא תיק מתנות, כי אין מתנות". ראיון מדהים ונוקב בדיון סוער של אבי וייס ע"י אראל סג"ל ברדיו fm103 על תיק 1000 וגם על התיקים התפורים האחרים, תוך ניפוץ השקרים שכלי התקשורת מפמפמים בלי הרף לציבור. באולפן גם יריב אופנהיימר.
לינק להקלטה, 13 דקות: https://bit.ly/NoGifts.

אראל סגל

בשידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן.

ג. משידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן: עו"ד חדד מבקש לשבת בשולחן של בן ארי כי הוא רוצה לראות את העד. בן ארי מתנגדת. שופטת: "תחליפו צד". (הערת מערכת: זה יכול לבטא את הלחץ האטומי מהחקירה הראשית הכושלת של בן ארי, כשהעד שלה לא סיפק את הסחורה).

גם אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי


...חדד: "אתה מחסל את האינטרסים העסקיים בישראל ב-2008" (לא מנהל עסקים בישראל). מילצ'ן: "נכון". חדד: "בישראל יש לך 2 נכסים מתחם בבית ינאי ובית בהרצליה". מילצ'ן: "נכון". חדד: "החברה המרכזית שלך היא ריג'נסי. אין לה פעילות בישראל". מילצ'ן : נכון"......מילצ'ן: "אני יכול להיות בקשר עין עם ליאת?" חדד: "אתה אמור להיות בקשר עין איתנו. לא לבקש אישור ממנה". מילצ'ן: "כשאני מסובב את הראש אני רואה את ליאת".

הערת מערכת: אם מילצ'ן אומר שחיסל את עסקיו ב-2008 איך הוא קיבל ב-2009 פטור ממס ומדיווח שנועדו לעידוד השקעות בישראל ולא לחיסול/הוצאת השקעות מישראל?

יש דיון בדלתיים סגורות על הפעילות הביטחונית של מילצ'ן. (נתניהו נוכח בדיון בדלתיים סגורות). הערה: הפרטים על המעורבות הזו של ארנון מילצ'ן במסגרת לק"ם (בעיקר במהלך שנות ה-70 עד תחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת), פורסמו ברבים, בספרים (למשל כאן), בהמון מאמרים ובתכנית "עובדה" של אילנה דיין, ששודרה לראשונה בנובמבר 2013 - כאן ועודכנה באוקטובר 2017 - כאן

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי פרסמה בטוויטר:
כנרת
* מדובר במחזורי החברה ולא ברווחים.

...חדד: "תאשר לי שלאורך כל השנים אתה מעולם לא מדבר איתו על עסקים - בוא תעזור לי להרוויח כסף". מילצ'ן: "ממש לא. בשום פנים ואופן לא".

הדיון ממשיך לעסוק בטאטא.
...חדד: "היה ביקור של נתניהו בהודו וטאטא השקיע קצת בישראל, באוני' ת"א בזכות הקשרים שלך. ולא קבלת טובת הנאה". מילצ'ן: "בהחלט לא". חדד: "כשאתה מפגיש את נתניהו עם טאטא אתה לא מדבר על מה אתה עשוי להרוויח". מילצ'ן: "בהחלט כן". חדד: "ממה שאת המבין מנתניהו הוא רואה בזה קשר לעזרה למדינת ישראל". מילצ'ן: "בהחלט כן".

מסמך מ-2010 בדבר הזמנת טאטא מהודו ע"י אייל גבאי (אז מנכ"ל משרד רוה"מ) לבקר בישראל, מסמך שנשלח בלי קשר לארנון מילצ'ן: כאן

גם אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי

לסיכום תחילת החקירה הנגדית היום: בחקירה הוכח, שלא היה קשר עסקי בו נתניהו סייע למילצ'ן.

אלי ציפורי סיכם בטוויטר:
ציפורי
המכתב של עו"ד בעז בן צור בהיותו סנגורו של מילצ'ן - כאן.

ציפורי

ד. יוסי באום צייץ כאן (כותרת בלבד): "ההאשמות המופרכות: יחסי נתניהו-מילצ'ן כפי שלא הכרנו:
* עד כמה נתניהו ומילצ'ן היו מעורבים זה בפרטים *האישיים החסויים* של זה?
* כמה פעמים הביא מילצ'ן סיגרים לנתניהו?
* כמה זמן לוקח לנתניהו לעשן סיגר?
* סיפורי הרו על מיזם של מילצ'ן עם טאטא, שנתניהו כביכול התגייס למענו, פשוט לא קרו!"

28.6.23: יום חקירה נגדית שני של ארנון מילצ'ן.
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: החקירה הראשית של ארנון מילצ'ן, בווידאו מברייטון אנגליה, הסתיימה אתמול עם תיק 2000. בזמן הקצר שנותר (שוב סיימו את הדיון מוקדם מהצפוי) עו"ד עמית חדד הספיק לרמוז על התשתית להמשך החקירה הנגדית - כאן.

ב. פורסמו כאן ברוטר תגובות נזעמות על דבריו של רנ"צ (בדימ.) רוני אלשיך (בתמונה משמאל מוויקיפדיה) גלי צה"ל "לפיה תכנית העבודה הייתה להדיח ראש ממשלה נבחר [נתניהו] מתפקידו ותרחיש הייחוס היה אולמרט".
ההקלטה של דברי רוני אלשיך ברדיו נמצאים כאן.
זה תואם במדויק לחשיפות הרבות באתר טלקום ניוז והמרוכזים, בין היתר - כאןרוני אלשיך מוויקיפדיה
אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

ג. פורסמה הודעה מטעם הפרקליטות:
"בתגובה לפרסומים, מהפרקליטות נמסר כי כל אמירה כאילו בהחלטה על הגשת כתב אישום היו מעורבים שיקולים לא ענייניים, היא מופרכת.
כתב האישום בתיקי האלפים הוגש לפי חומר הראיות ועל בסיס שיקולים מקצועיים בלבד.
מר אלשיך לא היה שותף לדיונים בהם הוחלט על הגשת כתב אישום."

ד. הליכוד בתגובה להתפתחות הזו: בהודאתו המטלטלת בראיון מהבוקר חשף אלשייך שקשירת הקשר להפיכה שלטונית לא פעלה כמתוכנן. אלשיך אמר: ״ אי אפשר היה לנחש שראש הממשלה לא יתפטר, שהמפלגה לא תגיד שלטובת המדינה הוא צריך להתפטר״.
אלשייך הודה שהוא הניח שהגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה נתניהו תגרום לו להתפטר ולליכוד להחליפו במישהו אחר.
הדבר היחיד שסיכל את תכנית ההפיכה השלטונית שלו הייתה עמידתו האיתנה של ראש הממשלה נתניהו והתעקשותו להילחם על חשיפת האמת. 
הודאתו של אלשייך מחייבת פתיחה בחקירה נגדו ונגד והשותפים לתפירת התיקים, כדי לחשוף את המניעים שעמדו מאחורי הגשת כתב האישום נגד ראש ממשלה מכהן והבחירה הדמוקרטית של העם."

ה. פורסם כאן ב"וואלה!": מנדלבליט על דברי אלשיך: "לא משקפים את הליך קבלת ההחלטות".
היועץ המשפטי לשעבר אביחי מנדלבליט התכחש היום (רביעי) לדבריו של המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך בראיון בגלי צה"ל, שאמר על החקירות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו כי "איש לא היה יכול לנחש שבסופו של דבר ראש הממשלה לא יתפטר ויילחם מתוך המערכת". מנדלבליט טען כי "נושא המשך כהונתו של נתניהו כראש ממשלה מעולם לא עלה על הדעת שיעלה במסגרת הדיונים לצורך קבלת ההחלטות בתיקי האלפים"."

ו. פרופ' טליה איינהורן פרסמה בטוויטר:
טליה
טליה

ז. הספינים של רוני אלשיך נחשפים בשידור של מתי טוכפלד ב- 28.6.23 בתכניתו "יומן צהרים" ברדיו "גלי ישראל": https://www.gly.co.il/program?id=34.
הלינק לקובץ (של 9 דקות) (אודיו) של הריאיון: https://bit.ly/WeissTuchfeld. נצ"מ בדימוס אבי וייס (טלקום ניוז) למתי טוכפלד: "רוני אלשיך הקים במו ידיו את 'השטאזילנד' והוא פעל להפוך את משטרת ישראל לשב"כ. בנוסף, בברייטון מילצ'ן בעדותו ממשיך לקבור את שרידי תיק 1000".
פרטים נוספים בענייני רוני אלשיךhttps://bit.ly/IsraelPoliceFail.

חשידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן. על היום השני של החקירה הנגדית של מילצ'ן (בתמונה משמאל).מילצ'ן מתמונה שהוצגה בביהמ"ש

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
*לתשומת לבך

משידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן: חדד ממשיך להפנות לדברי זאב פלדמן (ביחס לטאטא) שלא הייתה תמורה כלכלית למילצ'ן. "זאב פלדמן אומר שלא הוצג כל אינטרס כלכלי לנתניהו של מילצ'ן. זו אמת?" מילצ'ן: "זה נכון".

שופטת נוזפת בבן ארי: "אי אפשר שגברתי תקום כל הזמן". השופט בר-עם: "שגברתי תתאפק"
....בן ארי קמה כל הזמן. השופטת פרידמן פלדמן: "אי אפשר להתווכח עם תשובות של עד"

....חדד: "תאשר לי שכל העובדות במכתב של בן צור לליאת בן ארי נכונות". מילצ'ן: "כן".

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי
המסמך - כאן.

ציפורי
ציפורי
ציפורי

חדד מתחיל פרק חדש - על היחסים הקרובים מילצ'ן עם נתניהו:

חדד: "החברות לא הייתה קשורה לזה שנתניהו ראש ממשלה. גם המתנות לא קשורות". מילצ'ן: "נכון".
...נתניהו נכנס לאולם ביהמ"ש. בן ארי: "הטיימינג לא מקרי". (הערה: מה זה צריך להיות?).

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

עו"ד כנרת בראשי הדגישה בטוויטר:
כנרת

חדד: "אתה מכיר את יאיר ואבנר מאז שהיו קטנים. מילצ'ן: "אבנר היה בן 3 או 4". חדד: "השתתפת בבר מצווה שלו?" מילצ'ן: "כן".
מילצן שואל אם נתניהו עדיין באולם. נתניהו מנופף לו לשלום.

אלי ציפורי
פרסם בטוויטר:
ציפורי
המכתב - כאן.

ציפורי
ציפורי

ט. עוד משידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס- כאן: עוברים לנושאי הסיגרים והשמפניות והוויזה:
חדד
: "בחקירה הראשית אמרת שהמספרים הלכו וגדלו. אני חושב שזו טעות. כי אף פעם לא בדקת את המספרים. אתה לא יודע אם זה הלך וגדל. לכן זה לא רציני מה שאמרת". מילצ'ן: "נכון".

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

מילצ'ן מאשר ששמעון פרס (בהיותו רוה"מ) וסילבן שלום (בהיותו שר החוץ) עזרו לו בעבר בעניין הוויזה בגלל תרומתו לבטחון ישראל.

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

חדד: "באה מדינת ישראל וטוענת שמה שעשה נתניהו בעניין נוויזה זו עבירה פלילית". מילצ'ן: "נתניהו לא עשה כלום בעניין הוויזה שלי".

אלי ציפורי
פרסם בטוויטר:
ציפורי

...חדד: "אתה יודע שיחסי נתניהו ממשל אובמה לא היו טובים". מילצ'ן: "לא היו יחסי אהבה בלשון המעטה". חדד: "וזה רלוונטי כי אם מישהו טוען שנתניהו יכול להרים טלפון לעזור?" מילצ'ן: "אין חיה כזו. זה שטויות. אף אחד לא יכול להתערב". חדד: "ונתניהו לא יכול לתת לך יום אחד של ויזה". מילצ'ן: "נכון. והם לא היו מסתבכים בזה". חדד: "תאשר לי שנתניהו לא עזר לך". מילצ'ן: "נתניהו לא עזר לי בעניין הוויזה ולא היה עוזר היום".

הדרמה בביהמ"ש:
...בן ארי: "שביהמ"ש יעמיד את חדד במקומו. עורך הדין ישראל ולרשטיין לחש לו". חדד: "זה ישראל וולנרמן ולא ולרשטיין. תכירי את הצוות". וולנרמן: "זה שקר מוחלט, שקר מוחלט, שקר מוחלט. יש גבול שפרקליטה בכירה בישראל עומדת ומשקרת".
השופטים אומרים לצדדים שאם זה יימשך הם יחזרו ארצה והכל יתנהל מישראל.

שופטת:
: "מציעה שההגנה והתביעה יפגשו הערב כדי להגיע להסכמות (בנושאים ביטחוניים)". חדד:"אני מציע שתסוגו מכתב האישום". שופט: "מציע שתיפגשו". בן ארי: "אני לא נפגשת עם חדד. שיעביר לי ניירות". שופטת: "אפשר למצוא פתרונות גב' בן ארי. אני בטוחה שאפשר".

לסיכום הדיון היום: בזמן שמילצ'ן המשיך לקבור עמוק בבור את שרידי התיק המפוברק, וליאת בן ארי ספגה "הערות חמורות" (בלשון המעטה) מהשופטים, גם רוני אלשיך במו פיו עורר סערה עצומה.

פרופ' טליה איינהורן סיכמה בטוויטר:
טליה אינהורן

אלי ציפורי העיר בטוויטר לסיום היום:
ציפורי

י. שוחררו עוד 2 פרוטוקולים מדיוני ביהמ"ש המחוזי בי-ם (סוף עדותו של יאיר לפיד): 12.6.23, 13.6.23

י"א. הפרקליטות משיבה ל"עין השביעית", להגנה ולבית המשפט, שהיא מסכימה שבית המשפט יפרסם את מה היה בדיון בלשכת השופטים שבוע שעבר (בו נאמר שאין יסוד לשוחד בתיק 4000). תגובת הפרקליטות - כאן

29.6.23: יום חקירה נגדית שלישי של ארנון מילצ'ן.
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: אין ספק שהתובעת, ליאת בן ארי, ניסתה ואולי אף הצליחה לגנוב את ההצגה ביום השני של החקירה הנגדית של עד התביעה ארנון מילצ'ן – העד "שלה". חוץ מזה, מילצ'ן פירק את טיעוני מיזם טאטא, השמפניות, הסיגרים והוויזה. עוד עד תביעה שהפך לעד הגנה - כאן.

בשידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן.

ג. עוסקים בנושא הוויזה:ליאת בן ארי צילום אלי ציפורי
...חדד: "בהקשר הוויזה נתניהו היה אחד מיני רבים שהתקשרת אליהם". מילצ'ן: "נכון". בן ארי (בתמונה משמאל, צילום אלי ציפורי): יש לא מעט גרסאות בעניין. האם להשאיר הכל בחוזרת או בכל פעם שאני אקום ואומר? אני מבקשת החלטה של השופטים". חדד: "זה לא יכול להיות". שופטת: "הוא לא הקריא שום דבר. הוא יכול לשאול אותו מה שהוא רוצה. חבל על הוויכוח". מילצן': "יש לי העצה. העסק נגמר בטוב. נתניהו לא עזר". שופטים דוחים את ההתנגדות. יכריעו בחקירה חוזרת.... חדד: "אתה מאשר שנתניהו לא עזר לך בכלל". מילצ'ן: "נכון".

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

בן ארי מתפרצת שוב ושוב עם התנגדויות. חדד: "אני מבין שהיא רוצה שנחזור ארצה. זה לא יקרה. זה לא מכבד ולא ראוי ההתנהגות שלה". מילצ'ן: "נתניהו אמר לי אני לא יכול לעזור". חדד: "לא ביקשת שנתניהו יעזור לך?" מילצ'ן: "הוא לא מסוגל ולא יכול לעזור. הוא לא מחלק ויזות". חדד: "קיבלת את הוויזה בלי קשר לנתניהו?" מילצ'ן: "בדיוק. זו השורה התחתונה"....חדד: "נעבור לארי הרו. תאשר לי שהוא לא התערב בעניין הוויזה". מילצ'ן: "נכון". חדד: "אמרת שפגשת אותו פעם או פעמיים". מילצ'ן: "נכון". חדד: "והוא לא טיפל בעניין הוויזה". מילצ'ן: "נכון". חדד מקריא. בן ארי שוב מתפרצת. חדד: "זה נורא קשה שקוטעים אותי כל הזמן". שופטים נוזפים בבן ארי: "חדד ישאל מה שהוא רוצה. גבירתי תשאל בחקירה החוזרת".

חדד: "עשו איזשהו קשר בין השמפניות והסיגרים לוויזה. זו המצאה?" מילצ'ן: "זו המצאה".

גם אלי ציפורי מדגיש את הנקודה החשובה הזו בטוויטר:

ציפורי

בן ארי מתנגדת. חדד מקריא את הקטע הרלוונטי מחקירתו בקשר לארי הרו, שהוא אומר לא זוכר, ועל הקשר לכאורה שניסו לעשות בין הסיגרים והשמפניות לוויזה. חדד: "לא שיקרת. נכון?" מילצ'ן: "נכון". חדד: "גם בחקירה אמרת שזו המצאה נחמדה". מילצ'ן: "נכון". חדד: "תאשר לי שאין שום קשר קל שבקלים בין ויזה ושמפניות ובין ויזה לסיגרים". מילצ'ן: "זה ברור". חדד: "ומי שטוען זאת הוא לא אומר אמת". מילצ'ן: "נכון. הארי קרישנה יכול לטעון דבר כזה". חדד: "אדם רציני לא יכול לטעון טענה כזו". מילצ'ן: "נכון".

ד. עוד משידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן:
עוברים לנושא הארכת הפטור ממס.
חדד: "תאשר לי שנתניהו לא עזר לך בהארכת הפטור ממס בשום צורה ודרך. לא ביקשת ממנו לעזור". מילצ'ן: "לא. הוא לא יכול לעזור. זה תלוי בלפיד".... חדד: מעולם לפיד לא גלגל אותך מכל המדרגות". מילצ'ן: "כן, שינסה. אין לי שום ריב עם חברי לפיד". חדד: "למה שיהיה ריב?" מילצ'ן: כי הוא לא האריך את החוק". חדד: "הוא לא האריך כי נתניהו פיטר אותו". מילצ'ן: "נכון". נתניהו נכנס לאולם ביהמ"ש. יש חילופי ברכות. חדד: "היה עוד חוק שנתניהו שינה. הייתה שיטת מס טריטוריאלית והיא הפכה לפרסונלית. וזו חקיקה שפוגעת בך". מילצ'ן: "בהחלט". חדד: "ומעולם לא אמרת לנתניהו אם זה פוגע בך". מילצ'ן: "נכון. אני אזרח ישראלי שומר חוק". חדד מזכיר לו גם את חוק הנאמנויות של נתניהו שפגע בו ומילצ'ן מאשר.

...חדד
: "לפיד היה מעשן סיגרים". מילצ'ן: "אני לא זוכר כמויות". חדד: "אף פעם לא הייתה בעיה שהוא היה אצלך שיעשן אצלך או ייקח חצי קופסא". מילצ'ן: "נכון"....חדד: "כשלפיד בא לבית ינאי הזמנת שפים. זה לא דבר חריג. גם ציפי לבני". מילצ'ן: "גם אהוד ברק. זה לא משהו חריג לנתניהו". ...חדד: "וכמובן שלפיד אירחת מכל הלב. הוא אהב קוניאק וסיגרים". מילצ'ן: "כן. מה שהוא רצה".

עדכון: מפרוטוקול הדיון ב-29.6.23 עולה בברור (ראה גם בבלוג של אלי ציפורי כאן), שהמניע העיקרי (מעבר לרצון לסייע לפאקר להשיג פטור ממס דומה ומעבר לרצון שלו לנטרל את הצעת החוק של "ביטול הפטור מדיווח", שני נושאים שהצליח בהם, באופן מלא, במגעיו עם יאיר לפיד), המניע של ארנון מילצ'ן לפנייתו ליאיר לפיד ב-2013 (6 שנים לפני תום תקופת הפטור שלו ממיסים בישראל) היא: שבאותה עת היה לו כבר פטור של 17 שנה ממיסים בבריטניה (כמופיע בחקירתו הנגדית כאן ובקטעים נוספים בפרוטוקול הזה), והוא רצה לבדוק עם יאיר לפיד היכן יותר טוב עבורו בעניין הפטור ממיסים האישי עבור עצמו: בבריטניה או בישראל. בגלל שהפטור בישראל לא הוארך (מעבר ל-10 שנים), הוא בחר, עוד לפני תום תקופת הפטור בישראל, כנראה כבר ב-2018 או כבר קודם לכן (הפטור שלו בישראל היה עד 2019), להיות בפטור ממס בבריטניה ושם השתקע וילדיו למדו (ועדיין לומדים) שם בבית ספר יוקרתי באזור סאסקס, הסמוך לעיר ברייטון, בדרום בריטניה. 

אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי

...חדד: "במשך תקופה ארוכה לפיד השתעשע עם הרעיון לעבור לפוליטיקה". מילצ'ן: "כן". חדד: "אתה יועץ שלו. מייעץ לו בדברים האלה?" מילצ'ן: "כן". חדד: "זה סיפור נכון?" מילצ'ן: "זה סיפור נכון שהתייעצנו. יעצתי לו להקים מפלגה משלו. לא להתחבר לאחרים".... חדד: "אתה מארח את בני הזוג נתניהו ובני הזוג לפיד לארוחה?" מילצ'ן: "כן". חדד: "ואתה מארח ביד רחבה, הרבה סיגרים, הרבה שמפניות, הרבה אלכוהול כמו שאתה יודע לארח". מילצ'ן: כן. לאן אתה הולך?" חדד: לשום מקום. נחזור לפטור לתושב חוזר".

...חדד: "זאב פלדמן [רו"ח] לא מכיר שום קשר שלך עם נתניהו בנושא הארכת הפטור. מכיר קשר רק עם לפיד". מילצ'ן: "נכון".... חדד: "שואלים אותך [בחקירה] אם דברת על זה עם נתניהו. אתה אומר מה פתאום. הוא לא יודע מזה. שיקרת?" מילצ'ן: "לא". חדד: "לא הראו לך [ברענון] את הקטע הזה [מהחקירה]. נכון?" מילצ'ן: "מדויק". חדד: "לא הציגו לך פרונטאלית"? מילצ'ן: "נכון". חדד: "לא שיקרת שאמרת את הדברים?" מילצ'ן: "לא משקר".... חדד: "שואלים אותך עם דיברת עם ביבי וענית ממש לא. זו לא הפונקציה שלו. זה עניין של האוצר, סמכות של שר האוצר". מילצ'ן: "נכון". חדד ממשיך להקריא, בן ארי מתפרצת. חדד: "היא ממשיכה כל רגע להפריע לחקירה הנגדית". בן ארי שוב מתפרצת. חדד: "זו חקירה נגדית שלי. אני לא מבין את זה".

בן ארי: "אני מבקשת שכבודכם יעיין בקטע". חדד: "זה בלתי אפשרי. לא יהיה. אלו תקופות אחרות". שופטת: "יש סיבה שלא נראה את הקטע?" גילדין מציג לשופטים. [זה הקטע בו מילצ'ן אומר שהוא הזכיר לנתניהו את החוק והוא אמר לו שיפנה ללפיד]. חדד: "
אנו לא נחמוק משום דבר. נקרא את הכל. זה ניסיון לשבש את החקירה הנגדית". שופטים: "שאדוני יקריא לעד". חדד: "לנו יש סדר של שאלות. אני לא מכיר עילת התנגדות שתהפוך את הסדר או לחייב אותי קטעים אחרים. אני לא מבין את העניין". השופטים שוב מתייעצים. שופטים: "תעשה את זה איך שאתה מבין בתנאי שתגיע לקטע הזה". חדד: "הקראתי לך את הקטע עם ביבי. אתה אומר מעולם לא דיברתי כי הוא לא פונקציה בזה. החשידו אותך בעבירה. זה מעשה שלא ייעשה. נראה לך הדברים שאתה הוא חשוד. מה שאמרת פה הוא אמת?" מילצ'ן: "כן".

...חדד
: "התחושה שלך הייתה מלפיד שמטפלים בזה"? מילצ'ן: "
כן". חדד: "אף פעם הוא לא אמר לך לא". מילצ'ן: "נכון". חדד: "אמרת שנתניהו לא היה מעורב בחיים בנושא המס". מילצ'ן: "כן". חדד: "והאם זה נקטע בגלל שלפיד עזב את הממשלה?" בן ארי שוב מתפרצת. שופטת: "הוא שאל שאלה ואין שום התייחסות". חדד: "האם אתה זוכר שהנושא לא טופל כי יאיר לפיד לא היה בממשלה?. מילצ'ן: "לא קישרתי את זה".... חדד: "יאיר לפיד מעולם לא גלגל אותך מהמדרגות ולא אמר מיד לא". מילצ'ן: "נכון. לא יודע אם הייתה עבודת מטה".

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:

ציפורי

ה. עוד משידור התמלול מביהמ"ש ב"ערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס" - כאן: חדד: "אתה אומר בחקירה בלוס אנג'לס שנתניהו לא עזר לך עם הפטור". מילצ'ן: "כן". חדד: "ואז חקרים אותך תחת אזהרה בלונדון. לחוקרים לא היה שום מושג שביקשת מיאיר לפיד להאריך את הפטור. הם לא הטיחו לך שדיברת עם יאיר לפיד". מילצ'ן: "נכון". חדד: "ודיברו איתך על נתניהו. אמרת מה פתאום בחיים לא, שבאת ליאיר לפיד והוא מינה בחורה מטעמו. נתניהו לא היה מעורב בחיים בנושא המס" מילצ'ן: "אמת". בן ארי שוב מתפרצת.... חדד: "אתה אומר שלא ציפית מנתניהו דבר. לא שיקרת לחוקרים. לא ביקשת עזרה מנתניהו". מילצ'ן: "נכון. שום דבר לא קרה בסוף. השיחות שלי עם נתניהו על שיחות חולין. זו שיחה מיועדת ללפיד". בן ארי ממשיכה להתערב. שופטת: "אתה יכול להמשיך עו"ד חדד". בן ארי ממשיכה להתערב.

חדד: "ברענון העד שלך קראת את כל ההודעות שלך? בן ארי אל תפריעי לי. תאשר לי שלא קראת את כל ההודעות במשטרה". מילצ'ן: "לא קראתי הכל". חדד: "והפרקליטות הציגו לך קטעים. למשל, הקראתי לך קטעים שלא הציגו לך, למשל על נתניהו". מילצ'ן" נכון". בן ארי שוב מתפרצת - לצערי הדברים לא מדוייקים. חדד: "אתה אומר שלא היית צריך עזרה מנתניהו והסתפקת בלפיד". מילצ'ן: "נכון".

אלי ציפורי הדגיש בטוויטר:
ציפורי

חדד: "לא בקשת עזרה מנתניהו" מילצ'ן: "לא לא לא לא". חדד: "היחיד שדברת זה לפיד" מילצ'ן: "כן כן כן כן".

לסיכוםמילצ'ן המשיך להתמסר לעו"ד חדד ולהחריב את תזת הפרקליטות לגבי נושאי הוויזה והארכת הפטור ממס, וגם סתר את דברי לפיד, ובן ארי המשיכה בלי הרף לספוג "מכות אנושות". חדד: "היא רוצה שנחזור ארצה. זה לא יקרה".

אלי ציפורי סיכם את היום בטוויטר:
ציפורי

ו. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
המסמך המלא - כאן.

עו"ד תמר ארבל פרסמה בטוויטר:
תמר ארבל

ז. השופטים החליטו להוסיף עוד ימי דיונים ב"תיקי האלפים" בשנת המשפט הבאה - כאן

ח. התנועה לאיכות השפיטה מתלוננת בפני בית המשפט על קיום הדיונים בברייטון ונדחית על סף ע"י השופטים - כאן

30.6.23:
אאלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: משפט נתניהו: המשך החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן, בווידאו מברייטון אנגליה; העד סותר את כל התזות של כתב האישום ושל הפרקליטות, מנקה את נתניהו, מפליל את יאיר לפיד, ומוציא את התובעת, ליאת בן ארי, משלוותה - כאן.

באלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כתבה תחת הכותרת: משפט נתניהו: הם רצו להטות בחירות: מה שווה תיק 4000 בלי סעיף השוחד? השופטים במשפט נתניהו הנפיקו לציבור מכתב הבהרה, ממנו מתברר כי בפגישה בינם לבין באי כוח הצדדים הם המליצו על משיכת סעיף השוחד בתיק 4000. במילים אחרות: גולת הכותרת של תיקי נתניהו התפרקה. אין כלום כי לא היה כלום - כאן.

ג. פרופ' טליה איינהורן סיכמה את הדיון אתמול בטוויטר:
טליה איינהורן

ד. אלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
* ב"תיק" הכוונה "עדות בחקירה"

ההתמנון האיטר פרסם בטוויטר לגבי החלטת הרכב השופטים על הנסיגה מסעיף השוחד בתיק 4000:
התמנון האיטר

ו. פורסמה תגובתו לבית המשפט של נוני מוזס באמצעות פרקליטיו לגבי נושאי האצת הדיונים ב"תיקי האלפים" ופרסום הדיון, שנעשה בלשכת השופטים (בעניין השוחד בתיק 4000) - כאן.

אלי ציפורי פרסם בנושא בטוויטר:
ציפורי

ז. בפעם השלישית (הפעם הקודמת מצויה כאן מדיווח 15.6.23 בסעיף ה' ותגובת ההגנה לכך ב-22.6.23 סעיף ב'), התביעה מגיבה לבית המשפט בתגובה מאוד משונה, שבה התביעה מתנגדת בנימוקים שונים ומשונים, שמטרתם, שבית המשפט לא יכפה על התביעה להגיש לבית המשפט את התכתובת של רובי בוטבול (כיום בכיר ברשות המיסים) בנוגע לעיסוקו של יאיר לפיד בענייניו של ארנון מילצ'ן. מטרת ההתנגדויות הללו שוב ושוב ברורה כשמש: הפרקליטות לא רוצה שיהיו עוד מסמכים כנגד יאיר לפיד. פשוט שערורייה שלא תיאמן. המסמך השלישי של הפרקליטות בנוגע לרובי בוטבול - כאן

במסמך הנמצא כאן ניתן להבחין בהגנה הטוטלית שעו"ד ליאת בן ארי מספקת ליאיר לפיד, כנגד כל מי שמתלונן נגדו. 

חKinneret Barashi כנרת בראשי @BarashiKinneret פרסמה בטוויטר:
הפרקליטות שלחה את @aviadglickman לאיים על עד התביעה ארנון מילצ׳ן. "אם לא תיישר איתנו קו בעניין כמויות הסיגרים והשמפניות נכריז עליך ״עד עוין״.
מס׳ נקודות לרענון הזיכרון:
  1. הפרקליטות הבינה, אין תיק 1000! אין ויזה. אין טאטא, אין סיוע כלכלי לחבר ארנון, אין מיסוי ואין פטור מדיווח. אין, פשוט אין.
  2. מנדלבליט כבר אמר בזמנו בלי שוחד [שגם הוא איננו] אין כתב אישום.
  3. אלשיך חשף השבוע את המניע להגשת כתבי אישום.
אתמול בבית המשפט הצהירה עו״ד בן ארי שלעד מס׳ גרסאות במשטרה, זה לא זר לה. במסגרת התנגדות לשאלה של עו״ד עמית חדד במהלך החקירה הנגדית טענה עו״ד בן ארי:

״בן ארי: ...האם בכל פעם שחברי [עו״ד חדד] מציג עניין מסוים, ואנו יודעים שיש מספר גרסאות בעניין אני אקום ואומר? זאת השלמת התמונה.
ש׳ פרידמן פלדמן: נתקלנו בזה כבר אתמול.
בן ארי: אני אומרת שיש מספר גרסאות
עו״ד עמית חדד: זה לא בסדר
בן ארי: מבקשת הדרכה מבית המשפט לעניין. בסופו בשל דבר בית המשפט על מנת שיכריע צריך לראות את שלל הדברים״.


אם ליאת תכריז על מילצ׳ן כעד עוין, נשאלת השאלה איזו גרסה שלו היא תבקש לאמץ ולמה? ואם היא ידעה שיש לעד מס׳ גרסאות למה טענה שהוא עד מרכזי ובזבזה מיליונים מכספי ציבור להביא את גרסתו?
מילצ׳ן לא יכול להעיד על כמויות,
להלן מחקירתו הראשית - יום שלישי 27.6:

״בן ארי: אמרת שבאחריות הדס ויונתן הייתה לקנות סיגרים ושמפניות. מה זכור לך לגבי מלאים בתקופות שאתה בארץ?
[חדד התנגד השופטת פרידמן פלדמן אפשרה את השאלה כשאלה אחרונה של הראשית]
בן ארי: בדגש על מלאים כשאתה בארץ.
מילצ׳ן: קניה של מלאים דווקא לא הייתה כשהייתי בארץ, היו מלאים בהכנה לזה שאני בארץ.
עד שג'יימס הגיע לארץ זה הדס ויונתן וכשג'יימס הגיע זה היה חלוקה של תפקידים בין האנשים. מצד ג'יימס איאן מוריס״.

הסיגרים ניתנים לנתניהו כמתנה לפני שהתמנה לראש ממשלה.
בכמה ימים פירק עו״ד חדד את התיזה המדומיינת של אישום 3 - תיק 1000.
מילצ׳ן ונתניהו, חברים קרובים - זו עובדה שהוכחה בבית המשפט ואין חולק על כך.
ישנה חוות דעת של יועמ"שית משרד רה"מ שאין בעיה בסוג המתנות שנתניהו קיבל.
מילצ׳ן העיד כי השמפניות לשרה נתניהו ניתנו במסגרת החברות שלו ושלה ללא קשר לנתניהו.
המתנות חייבות להיות קשורות עם החלטות שלטוניות של נתניהו לטובת ארנון כדי שאפשר יהיה לדבר על אופציה להרשעה.
מילצ׳ן אמר שנתניהו לא סייע לו בשום עניין כלכלי וגם לא בעניין הוויזה.

הפרקליטות מאותת מצוקה, התנהלותה מביכה והיא מרסקת עד דק את אמון הציבור, שגם כך נמצא בשפל חסר תקדים, במערכת מהחשובות שיש לנו.

ט. "תיקי האלפים קורסים": סרטון של ברוך רוזנברג על חשיפת האמת בתיקי האלפים של משפט נתניהו - סיכום חודשי ושבועי מרתק, כ-17 דקות. הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/2o3lNU_pf_M

י. טל רימר פרסם כאן ציוץ: "האם יאיר לפיד שיקר תחת עדות בבית המשפט?!? מידע חדש שחושף כעת מעלה חשד כבד לעדות שקר של יאיר לפיד!!".
המסמך המלא - כאן

י"א. פורסמו הפרוטוקולים של עדות של אבנר בורוכוב מ"וואלה!" ויום החקירה הראשית הראשון של ארנון מילצ'ן בברייטון: 20.6.23, 25.6.23

ההמשך בכתבה תיק 1000: יום 4 של החקירה הנגדית של ארנון מילצ'ן בווידאו מברייטון בבריטניה והמשך עדכונים בתיקי האלפים מ-4.7.23 והלאה - כאן.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים