תכנון מוצרים הופך לחוויה וניתן לביצוע על כל מכשיר קצה כולל טאבלט

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> תכנון מוצרים הופך לחוויה וניתן לביצוע על כל מכשיר קצה כולל טאבלט
תכנון מוצרים הופך לחוויה וניתן לביצוע על כל מכשיר קצה כולל טאבלט
מאת: אבי וייס, 10.6.14, 12:30דן סטפלס - סימנס
 
עולם העיצוב, התכנון ויצירת מוצרים חדשים עובר מהפך מאוד משמעותי. סימנס מובילה את המהפך הזה בעולם. נפגשתי עם סמנכ"ל המו"פ של Solid Edge כדי לשמוע ולחשוף לאן התחום הזה מתפתח.
 
"כדי להבין את ההתפתחות שלנו יש לזכור מהיכן הגענו. הגענו מעולם ה-CAD, שהיה כבר בשוק שנים, ועברנו לעולם אחר בו אנו מובילי שוק גם טכנולוגית וגם שיווקית", מתאר דן סטפלס (Dan Staples), סמנכ"ל מו"פ Solid Edge, סימנס. "להערכתי, הכיוון של תכנון על גבי מכשירים ניידים דוגמת טאבלטים, יתפוס בשוק בשנים הקרובות. יש עדיין בעיה, שהמסך לא מספיק גדול. אולם, כדי לעבוד בחוץ, בדרכים, ברכבת, במטוס, בבית, זה מצוין. אני עצמי התחלתי להשתמש בטאבלט Surfer Pro של מיקרוסופט ואני מאוד מרוצה ממנו".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם דן סטפלס (בתמונה), בהמשך להכרזות של סימנס, שכללו גרסה מרכזית חדשה (Solid Edge ST7) וגישה חדשה לשירותי הפיתוח והתכנון של מוצרים (הנמצאת במעבר לעבודה בענן). זאת, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של עבודה בכל מקום ומעל לטאבלט, במערכת המתקדמת לתכנון ועיצוב מוצרים חדשים, מערכת הנמצאת בתהליכי שיפור ענקיים.
 
שאלה: מה אחריות התפקיד שלך בסימנס?
דן סטפלס: "אני סמנכ"ל הפיתוח של תחום ה-Mainstream בסימנס. זה כולל בעיקר 2 מוצרים: Solid Edge לכל תהליכי הפיתוח, העיצוב, התכנון והייצור של מוצרים ו-Femap לסימולציות. כמובן, שאנו מחוברים לכל שאר המוצרים של סימנס. המוצר המוביל בשוק הוא, כידוע, ה-Solid Edge, שחשפנו לאחרונה את מספר המשתמשים וההורדות, שנעשו במערכת תוכנה זו. מדובר במספרים מדהימים.
 
ב-Solid Edge אני אחראי למוצר, איך הוא יפעל, איך הוא ייראה, למי הוא יימכר, איך הוא יפותח בהמשך הדרך, מה תהיינה שיטות ההפצה והמכירה שלו וכך הלאה.
 
אני כבר 30 שנה בתעשיית התוכנה ואת תחום ה-Solid Edge אני מלווה מאז 1994, ממש כמעט 20 שנה. כך, שאין פרט במערכת הזו, שאני לא עסקתי ועוסק בו יום יום. הייתי הראשון, שצפה את הצלחת המוצר הזה בסימנס, ושמתי את יהבי וכל כישורי ומיטב המפתחים, שיש לנו, על המוצר הזה, שהוכיח את עצמו בשוק בצורה יפה".
 
שאלה: לאן המוצר הזה הולך?
תשובה: "אני מאמין, שהשוק יבחר במוצר שלנו לצרכי הפיתוח, התכנון, העיצוב והייצור של מוצרים מכל סוג. יש הטוענים, שהיתרון המרכזי שלנו הוא יכולת הסינכרוניזציה. אולם, אני מאמין, שהשלם עולה על כל מרכיביו. זה כלי חזק יותר מכל מה שיש בשוק. הוא חזק בקישוריות שלו, ביכולת העיצוב שלו, בקלות ההפעלה, בספריות שלו וכך הלאה.
 
אני חושב ומאמין, שהסיבה המרכזית להצלחה היא השיפור בחוויית הלקוח. המשתמש מקבל חווית עבודה לגמרי אחרת וזה מה שמשכנע את השוק לאמץ את המערכת שלנו. זו תופעה, שאנו רואים בכל המדינות אליהן נכנסנו".  
 
שאלה: כמה אנשים מונה היחידה שלך?
תשובה: "אנחנו לא יכולים לדווח מה הגודל שלנו. אבל יש הרבה אנשים".
 
שאלה: הדגשת מעל לבמה בעת הכרזת המוצר בגרסה החדשה שלו, שהוא נוצר ממשוב של הלקוחות. האם כל הפיתוח החדש הגיע ממשובים של הלקוחות שלכם?
תשובה: "הנושא של המשוב מהלקוחות היה דבר חשוב ביותר, אבל היו גם פיתוחים, שנבעו מאתנו, מצוותי הפיתוח. הלקוח לא תמיד מזהה את כל הצרכים. למשל, את נושא הסינכרוניזציה זיהינו לבד, מתוך בדיקות, שאנו ערכנו בעצמנו בשוק. כיום, כולם משבחים את היכולת הזו.
 
כדי לקבל משוב, אנו לא ממתינים רק למשובים בכתב מהלקוחות, או למשובים בפורומים. אנו יוצאים אל הלקוחות למפגשים פנים אל פנים. זה מאוד חשוב לנו כדי לקבל מידע מלא. אנו גם מקיימים סימפוזיונים והרצאות בתחום ומקבלים משוב מהמרצים ומהקהל. בכל אירוע, אנו מבצעים סקרים בין המשתתפים, על החשיבות של פיצ'רים שונים בתוכנה ומבינים מהסקרים הללו אילו פי'צרים חשובים יותר ומה אולי מיותר. כך, בשילוב כל הכלים הללו, אנו מקבלים תמונה די ברורה מה חשוב לשוק יותר ומה החשוב ביותר.
 
דרך נוספת לקבל משוב היא תכנית הבטא שלנו. אנו שולחים את התוכנה בשלב הבטא ללקוחות רבים ברחבי העולם ומבקשים מהם להתנסות בתוכנה, לבחון אותה ולדווח לנו מה מצאו. אנו גם יוצאים ונפגשים איתם פנים אל פנים ולומדים מה צריך לשפר בין הבטא למוצר המוגמר היוצא לשוק".  
 
שאלה: איך הענן ישפיע על התפתחות המערכת שלכם?
תשובה: "הענן היא טכנולוגיה חשובה ואנו תמיד בודקים מה הלקוחות מבקשים ומה הם מרוויחים מכניסה לטכנולוגיה חדשה. לכן, מנקודת המבט שלנו, טרם ראינו ביקוש של ממש להעביר את כל המערכת לענן. אולם, אנו רואים יתרונות בענן ב-2 נקודות מרכזיות וחשובות עבור המפתחים והמשתמשים במערכת:
א. עבודה קבוצתית ויצירת קהילה חברתית שיתופית בענן.
ב. יצירת שת"פ עם חברות הפועלות בענן. יש לנו כמה שת"פים כאלו, כולל חדשים, שאותם הכרזנו לאחרונה. דוגמאות: KeyShot, Kenesto ו-GrabCAD. אלו חברות המספקות שירותים משלימים ל-Solid Edge על גבי שירותי ענן משלהן. יש לנו גם שת"פ עם מיקרוסופט והענן שלה.
 
כרגע, אנו נמצאים בשלבי בחינה של הענן עבור המערכת שלנו. כאשר יעלה הצורך הזה אצל הלקוחות, התוכנה שלנו, ללא ספק, תעבור כולה לענן".
 
שאלה: מדוע השת"פ המרכזי שלכם בתחום מערכת ההפעלה והתוכנות היא עם מיקרוסופט?
תשובה: "מיקרוסופט מספקת כלים טובים למגזר העסקי וזה מה שאנו רואים, שהלקוחות שלנו משתמשים. הימים, בהם הייתה מיקרוסופט חברת תוכנה לאנשים פרטיים, חלפו מזמן. למיקרוסופט יש פתרונות מאוד פרודוקטיביים מנקודת המבט של המפתחים. העובדה, שאנו נשענים על מערכת הפעלה אחת חזקה, מסייעת למפתחים לעבוד במערכת, שיש בה אחידות, מסלול התפתחות ברור ותאימות מלאה לאחור".
 
שאלה: אפל (מקינטוש) חזקים בתחום העיצוב והגרפיקה. למה לא לאפשר לעבוד גם מעל המערכת שלהם?
תשובה: "יש להם יכולות וכלים לפרויקטים של עיצוב. אבל, אנו עוסקים בעיצוב תעשייתי. זה תחום שונה. כאן, יש יתרונות לחלונות של מיקרוסופט. אם תסתובב בשוק אצל המעצבים התעשייתיים, תראה בעצמך, שכמעט כולם עובדים על המערכת של מיקרוסופט".
 
שאלה: מה היחס שלכם ללינוקס?
תשובה: "אין לנו מערכת על בסיס הלינוקס, כי לא היה לזה צורך. כולם עובדים על חלונות. אולם, אנו נמצאים בדרך לענן ויש לקוחות, שכבר עובדים בענן, בעיקר ענן פרטי.
 
בענן, אין חשיבות למערכת ההפעלה עליה אתה עובד. המערכת יכולה להפוך למכונה וירטואלית על כל מערכת הפעלה הנמצאת בענן. יש לקוחות המריצים את Solid Edge על סיטריקס, כמכונה וירטואלית. זה עובד יפה מאוד".
 
שאלה: מהם הפיתוחים עליהם אתם עובדים כעת?
תשובה: "אנו עובדים חזק על התחומים, שהשוק רוצה בהם, בעיקר על תחום הסינכרוניזציה. השוק גילה את היתרונות של הסינכרוניזציה ורוצה זאת גם בגישה למדפסות 3D. המדפסות הללו מניעות את כל השוק חזק קדימה, כי מייצרים במדפסות אלו מוצר היישר מהתוכנה ומאוד מהר. יש לנו כבר כמה שת"פים ופיתוחים מעניינים בתחום הזה.
 
הנושא השני, שאנו מקדישים לו זמן פיתוח, הוא תחום ה-Sheet Metal Design. כמובן בתלת-ממד. 
 
תחום נוסף, שאנו מפתחים הוא תחום ה-Assembly Design, שכולל יכולת לטיפול באלפי מוצרים.
 
במקביל, אנו עוסקים בשיפור חוויית המשתמש. אנו מעוניינים, שהמשתמש יוכל להשתמש בתוכנה בכל מקום, על כל מכשיר קצה, שיש לו מסך טוב, כולל טאבלט. כך, שהחוויה של השימוש תוביל את המשתמש להשתמש בו בכל מקום, בכל שעה פנויה, שיש לו, מה שישפר את היכולת היצירתית שלו.
 
המקום בו אנו עומדים הוא מתן היכולת לפיתוח היצירתיות של המשתמשים. אנו נותנים דגש חזק לתכנון יצירתי ותכנון מהיר ביותר. מה שהיו עושים בעבר במשך ימים ושבועות עושים היום בדקות. לכן, יש גם יותר זמן ליצירתיות".
 
שאלה: אתם הולכים גם לכיוון עולם הסלולר?
תשובה: "כמובן. יש לנו כבר אפליקציה לצפייה במוצרי התכנון למכשירי אנדרואיד ול-iOS לכל מוצרי אפל. המערכת בסלולר לא מתאימה ליצירה ותכנון, רק לצפייה. זה מספק יכולת למנהלים, מפתחים, אנשי שיווק ומכירות ועוד, להציג את המוצר, גם ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, בכל שלבי התכנון עד הייצור, על הסמארטפון שלהם, בכל מקום בו הם נמצאים.
 
מבחינת השימוש בטאבלטים, כבר אישרנו אחרי בדיקות מקיפות, את השימוש ב-Surface Pro של מיקרוסופט. זה המוצר הראשון בעולם הטאבלטים, שבחנו אותו וניתן להשתמש בו לצרכי תכנון ללא כל חשש.
 
על פי הבדיקות שלנו, ניתן להריץ את המערכת על כל טאבלט מבוסס מעבדים של אינטל. אנו נבחן זאת גם על טאבלטים אחרים מבוססי אינטל, למשל של לנובו, HP ודל. אולם, כרגע, אנו סיימנו בדיקות רק על ה-Surface Pro ומאשרים מבחינתנו את השימוש במערכת על הטאבלט של מיקרוסופט, אחרי שראינו, שהשימוש באצבעות על הטאבלט הזה מספק תוצאה מספיק מדויקת ונכונה מבחינת התכנון של המוצר.
 
אנו מעוניינים לבחון כל טאבלט לפני שנאשר מבחינתנו את השימוש בו, כי מדובר במערכת ארגונית מאוד קריטית. אנו רק בתחילת התהליך של המעבר בשוק לשימוש בטאבלטים לצרכי תכנון ועיצוב. ראינו שב-Surface Pro יש כוח עיבוד של מחשב מאוד חזק, ממש כמו תחנת עבודה".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
דן סטפלס: "אני אדם פשוט. החלום שלי גם הוא פשוט: שהלקוחות שלנו יצליחו עם ה-Solid Edge. אני מקווה, שכל לקוח יגיע למוצר טוב יותר בגלל שהשתמש ב-Solid Edge, שכל לקוח יגשים את החלומות שלו.
 
אני מקבל את הסיפוק המקצועי שלי כשאני רואה לקוחות, שהצליחו בשימוש ב-Solid Edge. זו הסיבה, שאנו מעלים על הבמה סיפורי הצלחה. ראית, שהעלינו על הבמה העולמית שלנו את חברת אלפא אומגה, כדי שיציגו את המוצר החדש שלהם, שפותח בעזרת Solid Edge. זה מוצר מציל חיים וזה מרגש אותי. עבורי זה סיפור מדהים.
 
כשראיתי בפעם הראשונה את הפתרון של אלפא אומגה, זה הרשים אותי מאוד. זה סוג ההצלחות, שאני מקווה, שכל הלקוחות של המערכת שלנו ישיגו".
 
הכותב היה אורח Siemens ומקיט מערכות בכנס Solid Edge 2014  באטלנטה.
סימנס 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11/21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021

17-18/11/21 - iHLS INNOTECH 2021 
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים