10 Negev: פורסם הסטארטאפ הזוכה בדירוג 10 הסטארטאפים המבטיחים בנגב

דף הבית >> חדשות סטארטאפים >> 10 Negev: פורסם הסטארטאפ הזוכה בדירוג 10 הסטארטאפים המבטיחים בנגב
10 Negev: פורסם הסטארטאפ הזוכה בדירוג 10 הסטארטאפים המבטיחים בנגב
מאת: מערכת Telecom News, 16.5.19, 14:00הזוכה

10 הסטארטאפים המבטיחים ביותר בדרום הארץ נבחרו מתך כ-120 סטארטאפים הפועלים כיום בנגב. הסטארטאפ הזוכה הוא מתחום הסייבר. בין 10 הסטארטאפים 2 הם מתחום הסייבר, 2 מתחום הרפואה הדיגיטלית 1 מתחום הבלוקצ'יין ו-1 מתחום הרחפנים. פורסמו נתונים לגבי הסטארטאפים בנגב כאשר תחום הסייבר מוביל בראש.
 
10 Negev - רשימת 10 הסטארטאפים המבטיחים ביותר הפועלים בנגב ב- 2019, שנערכת לראשונה ע"י ארגון Tech7  - ארגון ללא מטרות רווח, שנוסד ב-2015 כדי לחבר בין השחקנים המשמעותיים באקוסיסטם הטכנולוגי בנגב - נחשפת, והזוכה במקום הראשון הוא הסטארטאפ Morphisec, (הצוות וההנהלה שלו בתמונות משמאל ולמטה), שפיתח מערכת הגנת סייבר חדשנית.

 10 הסטארטאפים המבטיחים ביותר בדרום הארץ נבחרו מתך כ-120 סטארט-אפים הפועלים כיום בנגב ומביאים לעולם פתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחומי אבטחת הסייבר, ה-IoT, הרפואה הדיגיטלית, האגריטק, המסחר האלקטרוני, הבינה המלאכותית, ההגנה באמצעות רחפנים ועוד.

את 10 הסטארטאפים בחרה ודירגה ועדה מקצועית, שכללה פרט לנציגים מארגון Tech7, גם נציגים מקרנות ההון סיכון Maverick Ventures Israel, Bridges Israel, Cornerstone Venture Partners ו-i3 Equity Partners וכן נציגים מ-ESOP של בית ההשקעות אקסלנס ומפירמת עו"ד פירון ושות'.

10 Negev - רשימת הסטארטאפים המבטיחים ביותר הפועלים בנגב ב-2019
  1. Morphisec - סטארטאפ המפתח פתרונות בתחום אבטחת הסייבר, שהוקם בבאר שבע ב-2014 ומעסיק כיום כ-82 עובדים. מערכת הגנת הסייבר של Morphisec המבוססת על Moving Target Defense ומגנה באופן מלא, אקטיבי ודינמי בכל רגע (אפילו ב-Offline) כנגד מתקפות סייבר על נקודות הקצה (End Point) ועל המערכות התפעוליות של הארגון. המערכת, שפועלת באופן ייזום בסביבות עבודה וירטואליות, פיזיות או היברידיות, עוצרת מתקפות סייבר, שאינן ניתנות לזיהוי ע"י אנטי-וירוס (כמו Fileless Attacks, שסיכויי הפריצה שלהם למערכות הארגון דרך נקודות הקצה גבוה פי 10) עוד בטרם נפרצו מערכות הארגון ונגרמו בהן נזקים. זאת, מבלי לנחש, מבלי לאתר ומבלי לרדוף אחרי הפורצים. כל זאת מבלי שהמערכת מייצרת התראות שווא, אינה משפיעה על ביצועי מערכות הארגון ואינה דורשת עדכונים.
 
  1. Mobbo - סטארטאפ המפתח תוכנה לעולם המובייל המבוססת על כלי מחקר חזקים מתחום ה-Analytics Mobile, שהוקם ב-2015 בישוב עומר ומונה כיום 10 עובדים. התוכנה של החברה, שמבוססת על כלים אנליטיים מתקדמים, מאפשרת ללקוחות למדוד ולנתח מידע המנוטר ממיליוני אפליקציות בעולם. המידע, שנאסף מ-5 מיליון אפליקציות ומ-1.5 מיליון חברות, מספק תובנות העוזרות למפרסמים, למשקיעים, למשווקים, לחברות סייבר ולאנליסטים ברחבי העולם לקבל החלטות המבוססות על בסיסי מידע רחבים מאוד וכך להצליח יותר בכלכלת היישומים הגלובלית.
 
  1. DiA Analysis - הסטארטאפ הבאר שבעי, שהוקם כבר ב-2009 ומונה כ-20 עובדים, פיתח מערכת מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת לצוות הרפואי ברמות ניסיון שונות, לקבל ניתוח מתקדם, אובייקטיבי ומדויק של צילומי אולטרה-סאונד. זאת, לעומת ההערכות, שמתבצעות כיום באופן ויזואלי וסובייקטיבי, נמשכות זמן רב יותר, מועדות לטעויות ותלויות במידה רבה בניסיונו של הבוחן. הכלים האוטומטיים, שפיתחה החברה, מספקים לצוותי הרפואה הבוחנים את תוצאות בדיקות האולטרה-סאונד להגיע במהירות למסקנות ולקבל החלטות ביחס לטיפול הנדרש בחולה באופן מדויק. הטכנולוגיה מבוססת על זיהוי מתקדם של תבניות ועל אלגוריתמים מתחום לימוד המכונה.
 
  1. Croosing - הסטארטאפ הבאר שבעי, שהוקם ב-2014, פיתח את הטכנולוגיה פורצת הדרך -SUPERLINK, שממציאה מחדש את הלינק המוכר לנו מזה 20 שנה ומאפשרת ניווט וחיפוש אוטונומי ברחבי הרשת. באמצעות טכנולוגיית ה-SUPERLINK יכולים לראשונה מנהלי אתרים באינטרנט להוביל באופן אוטומטי את קהלי היעד המטורגטים למסע מונחה ומותאם, שיוביל את המשתמש ליעדי החיפוש שלו וכך יגביר את מידת שביעות הרצון שלו מתוצאות החיפוש. החברה, שרשמה עד כה 3 פטנטים על הטכנולוגיה שפיתחה, גייסה עד כה 1.6 מיליון דולרים. החברה היא בוגרת תוכנית ההאצה Alpha Zone של IBM וכיום כבר משתמשים בטכנולוגיה שפיתחה לקוחות מובילים ממגוון ענפים ברחבי העולם, כגון ענפי הפיננסים, השירותים, התיירות ואתרים ממשלתיים.
 
  1. PerSimiOהסטארטאפ, שפועל בתחום הרפואה הדיגיטלית, פיתח טכנולוגיה מובילה בשם Simfini המבוססת על הדמיות CT, שמייצרת מודל חיזוי המחקה את התגובה של עצמות הגוף האנושי לעומסי משקל. המערכת, שפיתח הסטארטאפ הבאר שבעי, שהוקם לפני כ-15 שנה ומעסיק כיום כ-20 עובדים, מבוססת על כלים חכמים מתחום לימוד המכונה, האנליטיקה והביומכאניקה הממוחשבת. הטכנולוגיה המוכחת של החברה מספקת לצוות הרפואי הערכות ברמת אמינות, שאין שני לה לגבי איכות וחוזקה של העצם.  
 
  1. Valid - הסטארטאפ פיתח את הפלטפורמה המובילה בעולם להגנה על אפליקציות המבוססות טכנולוגיית בלוקצ'יין, שמאפשר לארגונים וחברות לפתח פיתוחים חדשניים בתחום הבלוקצ'יין בצורה בטוחה ומאובטחת. אפליקציות עסקיות, ש"רצות" על טכנולוגית DLT (Distributed ledger technology) הן אפליקציות הנוצרות ע"י האדם, ולאחר הטמעתן הן מתנהגות כישויות אוטונומיות הנשלטות ע"י חוקי המערכת. ככאלה, אם ישנם באגים או טעויות פוגעניות, יש לנטר, לחקור ולהתמודד עמן. כטכנולוגיה חלוצית, ה-DLT היא טכנולוגיה, שצריכה כלים חדשניים ומתקדמים, שיגנו עליה כדי לתמוך באימוץ רחב שלה, וזה בדיוק מה שבאה לפתור הפלטפורמה של Valid.
 
  1. SITE123 - הסטארטאפ הבאר שבעי, שהוקם ב-2016, פיתח את המערכת החינמית האינטואיטיבית והקלה ביותר לבניית אתרי אינטרנט, שעד כה נבנו באמצעותה מעל ל-2 מיליון אתרים בעולם. החברה מאפשרת לחברות עסקיות ולאנשים פרטיים להעביר את פעילותם העסקית או את תחומי העניין שלהם לאתר, שנראה מעולה בזכות תבניות מעוצבות מוכנות במהירות ובקלות, ומקים האתר אינו נדרש לידע מוקדם או בקוד תכנות. כל האתרים, שנבנים על ידי SITE123, מגיבים באופן אוטומטי, עוברים אופטימיזציית SEO ויכולים לעלות לאוויר תוך דקות לאחר הזנת התכנים ע"י המשתמש.
 
  1. Tevatronic – הסטארטאפ, שמתמחה בתחום האגריטק, מפתח מערכת שליטה ובקרה אוטונומית להשקיה, שמאפשרת אופטימיזציה מלאה של צריכת המים בחקלאות, ומונעת השקיית יתר או חסר. השקיה במידה האופטימלית מובילה להגדלת היבול וזאת ללא כל התערבות של החקלאי. המערכת כוללת סנסור המוצב לצד הצמח ובודק באופן אוטומטי את לחץ המים באדמה שבסביבת הצמח. הנתונים נאספים ומועברים לסביבת ענן שם הם מנותחים ומפעילים מערכת קבלת החלטות הנותנת למערכת את הוראות ההשקיה המדויקות בזמן אמת. הסטארטאפ הוקם ב-2012 בשער הנגב.
 
  1. CopterPix - הסטארטאפ מקיבוץ כרמיה בעוטף עזה, שהוקם ב 2018 ע"י קבוצת טייסים, מדריכי טיסה ומומחים למזל"טים מחיל האוויר הישראלי, מפתח פתרונות מתקדמים מקצה לקצה בקוד פתוח לרחפנים אוטונומיים, שמיועדים למשימות ייעודיות מיוחדות כמו תצפית ואיסוף מודיעין טאקטי, שיכולותיהם עולות על הפתרונות של המתחרים. הסטארטאפ שמונה כ-20 עובדים, זכה במכרז הרחפנים של צה"ל וכך גבר על החברות הגדולות בתעשיית הביטחון הישראלית. הרחפנים, שמפתחת החברה, יכולים לטוס זמן ארוך יותר ב-25% ביחס למתחרים, מאובזרים במצלמות המובילות בעולם לראיית יום ולילה, וכוללים מערכות לעיבוד תמונה בזמן אמת, מערכות להנחתה מדויקת וכן בתחנות עגינה וטעינה ייחודיות.
 
  1. Source Defense - הסטארטאפ הפועל בתחום הסייבר פיתח פתרון SAAS חדשני הפועל בזמן אמת, שמגן על אתרי אינטרנט מפני פגיעות שמקורן בצד שלישי - הצד של הלקוח. הפתרון החדשני, שמציעה החברה הבאר שבעית, שהוקמה ב-2016 ומונה 23 עובדים, הוא פתרון אוטומטי לחלוטין הממונף ע"י כלים מתחום לימוד המכונה ומבטיח, שהאינטגרציה של Javascript של צד שלישי הפועל באתר המסחרי שלך תעשה באופן מוגן ובטוח. הפתרון של החברה ממקסם את חוויית המשתמש ובמקביל מגן באופן מלא מפני סיכוני הסייבר הכרוכים באינטגרציות של סקריפטים מאין אלה לאתרים מסחריים. סיכוני סייבר, שמקורם בצד שלישי, יכולים להיות ממונפים למתקפות סייבר כמו Magecart ו-Formjacking.  
סטארטאפים צעירים במגוון רחב של תחומים
מנתונים, שנאספו ע"י ארגון Tech7 עולה, שמרבית הסטארטאפים הפועלים בנגב נמצאים עדין בשלבים ראשוניים. אולם, ברשימת הסטארטאפים המבטיחים ישנן גם חברות, שמעסיקות כבר עשרות עובדים, וכאלו שלפתרונות הטכנולוגיים שלהן כבר יש לקוחות ישראליים ובינלאומיים גדולים ומכירות משמעותיות וגם סטארטאפים המפתחים טכנולוגיות חדשניות, משבשות ופורצות דרך.

על פי נתוני :Tech7

37.3% מהסטארטאפים הדרומיים נמצאים בשלב ה-Pre-Seed,
45.3% בשלב ה-Seed,
9.3% כבר גייסו הון בשלב ה-Round A
ו-2.7% כבר גייסו יותר מפעם אחת ומוגדרים כ-Round B.

עוד עולה מהנתונים, שהתחום הדומיננטי בו עוסקים הסטארטאפים בדרום הוא תחום אבטחת הסייבר, שכולל 30.4% מהסטארטאפים.
17.9% מהם פועלים בתחום ה-Health care,
16.1% בתחום ה-IOT (האינטרנט של הדברים),
12.5% בתחום ה-ICT (טכנולוגיות מידע ותקשורת),
10.7% מפתחוים פתרונות בתחום הפינטק,
7.1% פועלים בתחום ה-Mobility
ו-5.4% מהסטארטאפים הדרומיים פועלים בתחום האגריטק.
 
רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר-שבע: "באר-שבע הופכת למרכז ידע, טכנולוגיה וסייבר בינלאומי. עשרות חברות הייטק וסייבר, מאות מיזמים, סטרטאפים ומאיצים הפועלים בבאר שבע וברחבי הנגב. האקוסיסטם הייחודי של פארק ההייטק בו משולבים העירייה, אוניברסיטת בן גוריון, ממשלת ישראל, יזמים פורצי דרך, המגזר העסקי וקהילת  tech7 - שמים את באר שבע על המפה, כמו גם הקמת קריית התקשוב של צה"ל סמוך לפארק ההייטק".

יותם צוקר, יו"ר ומייסד ארגון Tech7: "אנו גאים להציג לראשונה את דירוג 10 הסטארטאפים המבטיחים ביותר בנגב, שכולל חברות הפועלות במגוון רחב של תחומים ומעיד על כך, ששיתוף הפעולה בין הצבא, האקדמיה והסקטור הפרטי הוא המפתח לכך, שהאקוסיסטם היזמי-טכנולוגי בבאר שבע ובדרום מצליח להתפתח יפה בשנים האחרונות. אנו מברכים את Morphisec על הזכייה במקום הראשון ורואים בu מקור לגאווה אדירה לנגב בפרט ולישראל בכלל". 
 
 הצוות הזוכה
 
 
 
NordVPN 
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

28-29/10/19 - Smart Mobility Summit 2019 

17-24/11/19 - שבוע היזמות העולמי 2019  

17-21/11/19 - Oracle Week 

3/12/19 - ועידת ההייטק החרדי 2019  

4/12/19 -  GO Mobile #8 

11/12/19 - Next Case  

12/2/20 - Teleco 2020

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם לספטמבר 2019 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה מבלבלים את המוח לציבור בנושא המכונה "שוק סיטונאי"? - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן


 
זרקור חברות
 
פורטינט
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
PIXABAY
 
Telecom Experts
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים