Telecom News - הרשויות לא מתרגשות מדו"ח הקרינה החדש והעיריות מציקות לחברות הסלולר

הרשויות לא מתרגשות מדו"ח הקרינה החדש והעיריות מציקות לחברות הסלולר

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> הרשויות לא מתרגשות מדו"ח הקרינה החדש והעיריות מציקות לחברות הסלולר
הרשויות לא מתרגשות מדו"ח הקרינה החדש והעיריות ממשיכות להציק לחברות הסלולר
אנטנות סלולר
מאת: אבי וייס
14.02.2013, 12:00
 
פרסום דו"ח חדש לגבי "סכנות" הקרינה מטעם Bioinitiative עורר התנגדות בקהילה המדעית העולמית כשהרשויות הנוגעות בנושא בישראל החליטו להתעלם ממנו. במקביל, הרשויות המקומיות ממשיכות להציק לחברות הסלולר, ללא כל בסיס חוקי.
 

ארגון Bioinitiative פרסם דו"ח הממליץ להחמיר את התקנים לסף החשיפה לקרינה סלולרית. די ברור, שהדו"ח החדש לא התקבל בישראל כאסמכתה להחמרת התקנים הקיימים, שהם ממילא חמורים פי 10 מהתקן העולמי.

 

המסמך החדש (שהוא לא מחקר עצמאי, אלא ניתוח של מחקרים קודמים) מצוי כאן, מארגון בשם: Bioinitiative 2012 המציע להחמיר בתקני רמת החשיפה לקרינה סלולרית (וגם קרינות אחרות דוגמת החשמל וה- WiFi). די ברור, שדו"ח חדש זה אינו מקובל על הקהילה המדעית הקובעת בעניינים אלו בעולם בכלל ובישראל בפרט.

מה הבעיה? לא מצליחים להעביר את המסר החשוב ביותר בתחום זה לציבור ולנבחרי הציבור: ככל שיהיו יותר אנטנות, תהיה פחות קרינה ותהינה פחות "סכנות קרינה" (אם בכלל יש סכנות כאלו). הבעיה בתחום הקרינה בכלל לא מצויה באנטנות. הן בטוחות לחלוטין. הבעיה מצויה (אם בכלל) במכשירי הסלולר שבידי המשתמשים והמוצמדים לראש. איש עוד לא הציע להגביל שימוש במכשירי הסלולר עצמם. אז נטפלים לאנטנות, כאילו הבעיה מצויה באנטנות ולא במכשירי הסלולר עצמם. 

 

תגובת פורום החברות הסלולריות לדו"ח: "כידוע, החברות הסלולריות ככלל פועלות על פי הנחיות משרדי הבריאות והגנת הסביבה, המרכזים את הידע המקצועי בתחום והאמונים על בטיחות הציבור, הדבר נכון גם למקרה זה".

 

תגובת המשרד להגנת הסביבה: "בהתאם להמלצת מחברי הדוח אנו פועלים בהתאם לעיקרון הזהירות המונעת גם בכל הקשור לשדה מגנטי ממתקני חשמל וגם בנושא קרינת רדיו".
את תגובת משרד התקשורת לא הצלחנו להשיג (לא שלא ניסינו).

בינתיים, הרשויות המקומיות מנצלות את "הוואקום השלטוני" בכל הקשור להקמת אנטנות קטנות עד בינוניות ("מתקני גישה אלחוטית" כהגדרת החוק) ופועלות להצר את צעדי פריסת האנטנות ברחבי הארץ, במיוחד את הפריסה החדשה של הוט מובייל וגולן טלקום:

א. עירית חיפה פתחה במאבק כנגד "מתקני גישה" באמצעות פנייה לחברת החשמל לנתק את האנטנות הללו, בטענה שהן לא קיבלו היתר לחיבור לרשת החשמל. בנוסף, העיריה מאיימת לתבוע דיירים בבית המשפט העירוני על "חריגות בנייה" ו"שימוש עסקי ללא היתר בנכס" בגלל שנתנו לחברות הסלולר לבנות "מתקני גישה" אצלם במרפסת או על הגג. אכן, טיעונים משפטיים מעט מוזרים שלא לומר הזויים, במיוחד על רקע החוק והחלטות בג"ץ. 

ב. הסיפור של מועצה מקומית שוהם מעניין לא פחות. 


ראש מועצת שוהם מצא דרך לעקוף את החוק והבג"ץ ולעצור את פריסת אנטנות הסלולר הבינוניות והקטנות בשוהם. בקרוב, גם כל שאר חברות הסלולר תיתקלנה בתרגיל החסימה הזה, בכל הארץ.

 

שופטת בית משפט השלום ברמלה, רבקה גלט, דחתה את בקשת חברת גולן טלקום לבטל את "צו הפסקת עבודה", שהטיל עליה ראש מועצת שוהם גיל ליבנה, בנוגע להקמת "מתקן גישה סלולרי" במבנה המסחרי ברחבת עדי שביישוב. צו הפסקת העבודה והדרישה לפירוק "מתקן הגישה האלחוטי" הוצא לפני כשבועיים, בדרישה כי החברה תגיש בקשות להיתרים בכל אתר בו היא מעוניינת להקים מתקן סלולרי, על מנת שהוועדה המקומית תבחן האם המתקן אכן פטור מהיתר, כטענת גולן טלקום.

 

לאחרונה, פועלת חברת גולן טלקום להקמת מספר אתרי תקשורת סלולריים ברחבי הישוב שוהם (כמו בכל מדינת ישראל), ללא הגשת בקשות להיתרי בניה מהוועדה המקומית. את הפריסה הזו ניתן לראות באתר המשרד להגנת הסביבה, הנדרש לאשר כל אנטנה בישראל. לטענת גולן טלקום, תיקון לחוק התכנון והבניה (שאושר גם ע"י הבג"ץ באישור זמני לשנה שהוארך), פוטר אותה מהצורך להוציא היתרי בניה להקמת האתרים החדשים, וכי היא פועלת להקמת רשת תקשורת סלולרית חדשה בישוב שוהם, מכוח אותו פטור שבחוק.

 

השופטת רבקה גלט ציינה, כי בין אם חלים על עניין זה הנחיות היועץ המשפטי לממשלה וצו בית המשפט העליון ובין אם לאו, הרי שאין כל כוונה ליתן בידי חברת הסלולר פטור מן החובה הבסיסית לקיים את דיני התכנון והבנייה, ובכל מקרה לא ניתן להתיר התקנת מתקני גישה אלחוטיים פטורים מהיתר במבנים בהם מבוצעות עבירות בנייה.

 

מהנדס מועצת שוהםיעקב ירקוני, הדגיש בפנייתו לגולן טלקום כי: "הצבת מתקן גישה דורשת הגשת בקשה להיתר בניה הכוללת תוכניות, מפרטים, תאום תשתיות היקפיות וכל המשתמע מתיאור הבקשה. הבקשה צריכה לידון בוועדה לתכנון ולקבל את אישורה בהיתר".

 

התרגיל

מה העוקץ בכל הסיפור הזה? ראש המועצה של שוהם מצא דרך חוקית לחסום בניית כל "מתקן גישה סלולרי", שמותר לבנייה ללא היתר על פי החוק והיתר מיוחד של בג"ץ (לגולן טלקום ולהוט מובייל ניתן היתר מיוחד בגיבוי היועמ"ש, סיפור אותו ניתחנו בכמה הזדמנויות). זאת, בתרגיל מאוד חכם וחוקי. בכל מקום שהוא מגלה, שעומדים להקים "מתקן גישה סלולרית" (דהיינו: אנטנת סלולר קטנה עד בינונית), הוא שולח את פקחי מחלקת הפיקוח על הבנייה, שימצאו ליקויי בנייה באותו אזור\בניין.

 

למי שלא מכיר את חוקי התכנון והבנייה בישראל, אין בניין או מבנה במדינת ישראל שלא ניתן למצוא בו איזה עבירת בנייה, קטנה או גדולה, חשובה או טיפשית. אפילו "רפורמת המרפסות" של ראש הממשלה ביבי נתניהו לא הצליחה לצאת לדרך, בגלל התסבוכת שיש בכל הסיפור של היתרי בנייה ועבירות בנייה בישראל. ברגע שיש עבירת בנייה כלשהי, קודם כל צריכים לפתור את הבעיה של "הלבנת" עבירת הבנייה הזו (תהליך שיכול לקחת בין חודשים, שנים עד עשרות שנים, שלא לדבר על ההוצאות בגין התהליכים הללו).

 

יתרה מכך: כשמגלים פעם ראשונה עבירת בנייה סביב מתקן סלולרי אחד, מייד אחריו דורשים מהחברה הסלולרית להגיש לוועדת התכנון והבנייה המקומית את התכנון להקמת כל האנטנות בכל העירשמא גם בהן יש עבירות בנייה. דהיינו: גולן טלקום צריכה להגיש תוכניות מפורטות, כמו שכתב מהנדס הוועדה ("הגשת בקשה להיתר בניה הכוללת תוכניות, מפרטים, תאום תשתיות היקפיות וכל המשתמע מתיאור הבקשה"), לכל אנטנה, לא חשוב גודלה או מיקומה.

 

או בעברית יותר פשוטה, כל סעיפי החוק של "מתקני גישה" והחלטת הבג"ץ הופכים לכלום. כאילו לא היו ולא חוקקו ע"י הכנסת ובאישור מיוחד לביצוע (עבור גולן טלקום והוט מובייל) של הבג"ץ. התרגיל הזה חוקי לגמרי, למי שלא הבין אותו. לא יוגש כל ערעור על החלטת השופטת מרמלה. היא שפטה כדין, לדעת כל המשפטנים ששוחחנו עימם בנושא. התרגיל של ראש מועצת שוהם הצליח.

 

הגיע הסוף לבניית אנטנות סלולר בישראל?

אם ננתח את המשמעות של החלטת בית המשפט ברמלה, היא די ברורה: ראשי רשויות, אזרחים מבוהלים מ"סכנות הקרינה","ארגוני הירוקים" ושוחרי "איכות הסביבה" לא יתנו לבנות כל אנטנה חדשה במדינת ישראל. הם "ישבו על הצוואר" של ועדות התכנון והבנייה המקומיות ויסחבו את הדיונים בכל בקשה, עם התנגדויות ודיונים, במשך שנים.

 

גולן טלקום ובקרוב כל חברות הסלולר תתקלנה בתרגיל הזה בכל הארץ. המחדלים של משרד התקשורת מביאים להתמוטטות כל יכולת לצאת במכרז לדור רביעי בסלולר – LTE, בנוסף לפארסה של תחומי התדרים ל- LTE. המחדל הזה החל בצוות ודו"ח בין משרדי שמשרד התקשורת עמד בראשו, שדן בנושא ב- 2009, אחרי תסבוכת שהחלה כבר ב- 2005. הסיפור הזה הסתבך במהלך השנים עוד יותר, בסדרת החלטות חסרות הגיון, שהובילו לבג"ץ שעוסק בנושא זה כבר מעל שנתיים וללא כל הכרעה.

 

הערכתנו, שנכתבה ב- 2009שהכאוס הזה יימשך שנים – מתממשת הלכה למעשה בסיפור הנוכחי של שוהם.

 

איך חברת סלולר יכולה לעמוד בתנאי המכרז, הרישיון שלה והחוק, של פריסת רשת סלולר כלל ארצית תוך 5 שנים מיום קבלת הרישיון, אם על כל אנטנה קטנה וזעירה היא צריכה לרוץ לכל ועדת תכנון ובנייה מקומית בכל יישוב בארץ ולהיסחב שם בדיונים אין סופיים, שיימשכו שנים רבות, ו"להלבין" את כל עבירות הבנייה שיש בכל מקום \ מבנה שרוצים לבנות בו אנטנה? מי יכסה את כל ההוצאות הללו? זה די ברור: משתמשי הסלולר. די מהר יקיץ הקץ למחירים הזולים של הסלולר. "מהפכת הסלולר" עומדת בפני סכנה ברורה של "טכס קבורה" שנפתח עבורה בשוהם.

 

גם בהתייחס לאנטנות קיימות (ויש הרבה בישראל, מעל ל- 8 אלף, מהם כרבע מוגדרים כ"מתקן גישה אלחוטי"), בוודאי בכמה רשויות מקומיות יחלו כעת לחפש סביבן "עבירות בנייה", כדי להוריד אותן ממקומן.

 

איך תושבי ישראל ידברו בסלולר בלי אנטנות ואיך תהיה תחרות בסלולר בלי אנטנות? לזה - אין לאיש תשובה.

 

תגובת משרד המשפטים והיועץ המשפטי לממשלה: "החלטת בית המשפט מדברת בעד עצמה ותואמת את עמדתנו, כי צמצום הצו הארעי בהליכים המתקיימים בבג"ץ, באופן שמתאפשר כיום לשתי המפעילות הסלולריות החדשות, הוט מובייל וגולן טלקום, להקים מתקני גישה אלחוטית חדשים, בוודאי שאינו מתיר להן להניח תשתית, לבצע עבודות ולהקים את המתקנים במבנה שאינו חוקי, או ביצוע עבירת שימוש חורג במקרקעין, אגב ההקמה".

 

תגובת גולן טלקום: "גולן טלקום בונה את האתרים הסלולריים אותם היא מחויבת להקים בשוהם ובכל רחבי מדינת ישראל, תוך הקפדה על מילוי כל נהלי המשרד לאיכות הסביבה, עמידה בתנאי הרישיון, שהוענק לה על ידי משרד התקשורת ובמטרה לפרוש רשת תקשורת סלולרית איכותית ובטוחה".

 

את תגובת משרד התקשורת לא הצלחנו לקבל, לא שלא ניסינו. התנהגות די אופיינית. אולי חושבים שם, שניתן להתחמק מאחריות לבעיה החמורה הזו. אולי הם אומרים לעצמם: ממילא השר והמנכ"ל מפנים את כיסאם בקרוב מאוד. מה אכפת לנו? בבחינת: "אחרינו המבול".

 
תגיות:
 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים