ARM: ההתקדמות בדור 5 תוביל לקפיצה ביישומי IoT, למידת מכונה וביג דאטה

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> ARM: ההתקדמות בדור 5 תוביל לקפיצה ביישומי IoT, למידת מכונה וביג דאטה
חברת ARM: ההתקדמות בדור 5 תוביל לקפיצה ביישומי IoT, למידת מכונה וביג דאטה
מאת: חיים חביב, 6.2.19, 20:18רנה האס צילום חיים חביב

כיום קיימות 3 מגמות בולטות בתחום הנתונים: 5G, IoT וAI-. בתוך 5 שנים מכוניות העתיד תהיינה אוטונומיות לחלוטין. חזון החברה לאבטחה מתבסס על 3 עקרונות. סיכום כנס Arm Tech Symposia.

חברת Arm, מפתחת מעבדים בתעשיית הסמיקונדוקטור, הציגה אתמול  את חזונה בכנס Symposia Arm Tech, שקיימה לראשונה בישראל. הכנס התמקד בנושאים החיוניים ביותר לטכנולוגיה עתידית, ויוחד לנסיקת הגל הבא של המחשוב ולפוטנציאל ההנעה של עושר הזדמנויות כלכליות, שהוא מחולל ברחבי העולם, שעתידות לשנות את חיינו. בנוסף הוצגו בכנס יישומים חדישים לעולמות אבטחת סייבר, רשתות, מחשוב ענן, מובייל 5G, IoT, בינה מלאכותית, למידת מכונה ,ML-Machine Learning נהיגה אוטונומית ומיקרו-מעבדים. 

החברה הוקמה ב-1990 בבריטניה וב-2016 נרכשה ע"י התאגיד היפני Softbank ב-31 מיליארד דולרים. היא מעסיקה 6,000 עובדים ברחבי העולם ופעילה ב-18 מדינות בהן ישראל, בה היא מעסיקה 200 עובדים במסגרת מרכז פיתוח וסניף מכירות בדגש על פעילות אבטחה. החברת אחראית לארכיטקטורת המעבדים הדומיננטית ביותר בשוק המובייל ומחזיקה בנתח שוק של 85%.
 
הדובר המרכזי בכנס, Rene Haas, (בתמונה למעלה), נשיא קבוצת ה-IPG (קבוצת הקניין הרוחני) של חברת Arm: "דור המחשוב החמישי הולך לשנות את העולם. בעוד הדור הרביעי היה שייך לעידן יישומי המובייל כעת המיקוד משתנה. עם ההתקדמות שלנו לעבר הדור החמישי, נראה קפיצה משמעותית ביישומי IoT, למידת מכונה וביג דאטה בקנה מידה שטרם הכרנו כמותו.

מוצרי הקצה של הדור החמישי יכולים להתמודד עם כמויות עצומות של תעבורת מידע ונתונים (בעיקר וידיאו) והם יידרשו להיות הרבה יותר חכמים מאשר הם כיום. למעשה, ההתקנים החכמים הללו יקלטו את הנתונים, ילמדו ויעבדו אותם ובסוף, הם גם אלה, שיקבלו את ההחלטות המתחייבות. מדובר במגמה של השבת 'החכמה' ליחידות הקצה, לא עוד רק בענן.

כיום אנו שמים דגש על תחומים כמו בריאות וכלי הרכב האוטונומיים אך אני מאמין, שאנו יכולים להוביל שינוי מקיף ומשמעותי בעולם כולו בתחומים רבים נוספים.

דוגמא לשינוי הצפוי בעולם הבריאות: בתי החולים משתמשים כיום בטכנולוגיה מיושנת. מדובר במערכות מבודדות לפי אזורים ואגפים ללא כל תקשורת ביניהן. טכנולוגיית הדור החמישי תאפשר לייעל את פעילות בתי החולים תעשה זאת באמצעות טכנולוגיה של זיהוי פנים, שתאפשר לזהות בקלות את כל נותני השירות ולדעת את מיקומם המדויק כדי לפנות אל הגורם הרלוונטי הקרוב ביותר במקרה חירום". 

שאלתי את רנה האס: "עד כמה קריטי דור ה-5G ליישום חזון ARM, שכן כידוע, ישראל עדיין מפגרת בדור החדש?"

תשובה: "עיכוב ביישום דור 5 משליך על קצב התפתחות יישומים נוספים והזדמנויות מעניינות. 'נקודת אור': ניתן ליישם יישומי דור 5 במסגרות לוקאליות, במפעלים גדולים, ליישומי WiFi ע"ג התקנים בתחום תדרים גבוהים הפטורים מרישוי".

דיפטי ואצ'אני, (בתמונה משמאל), סגנית נשיא בכירה ומנהלת יחידת תחום הרכב ומערכות Embedded ב-Arm : "מידי שנה מתים כמיליון בני אדם בתאונות דרכים, שמקורן בטעויות אנוש. הדור הבא של המחשוב קריטי ויכול לשנות את הדרך בה אנו חיים.דיפטי ואצ'אני צילום חיים חביב

החברה עוסקת בתחום כלי הרכב כבר מעל ל-20 שנה. ביקרתי בכל חברות הרכב ובאף אחת מהן אין כיום רכבים עם חיישנים מהירים הפרוסים בגוף הרכב ומאפשרים נהיגה אוטונומית.

כדי לפתח יישומים לרכב, אנו זקוקים למחשוב המותאם לרצף העבודה. במצב הנוכחי, כספים ומשאבים מבוזבזים על כלי רכב, שאינם סקלאביליים, דבר היוצר מצב לא בטיחותי. הרכב צריך לענות על כל הכלים והפרמטרים האפשריים, שיהפכו אותו לבטיחותי ואף יסמיכו אותו ככזה".

ואצ'אני בתשובה לשאלה במסיבת עיתונאים: "להערכתי, בתוך 5 שנים מכוניות העתיד תהיינה אוטונומיות לחלוטין. המכונית, שהייתה לי, כנראה שלא היו בה כמעט חיישנים, אך היא נסעה על הכביש וזה מה שהיה לי חשוב. מכוניות העתיד דורשות כמות עצומה של מחשוב. ב-Arm יש לנו ספקטרום של פתרונות לשימושים שונים המותאמים לתהליכי קבלת ההחלטות השונים על הכביש, שמתאימים לרכב האוטונומי, וזה מתחבר למכונית, שהיא מוכנה מבחינת בטיחות".

רוני דגן, מנהל מוצר בכיר בקבוצת העסקים המתפתחים ב-Arm: "לאחרונה נחשפו ונוצלו נקודות תורפה רבות במרחב ה-IoT, במיוחד בתחום הבריאות ובתחום הערים החכמות. למשל, כאשר תוקפים רצו ליצור תגובת שרשרת בתקיפת תאורת רחוב - לכבות ולהפעיל אורות. בהתקפה זו, התולעת 'קפצה' ממנורה למנורה והדביקה אותן. אם כל מנורות הרחוב היו מקושרות, ההתקפה הייתה עלולה להתפשט לעיר שלמה.

חזון החברה לאבטחה מתבסס על 3 עקרונות:

האבטחה צריכה להיות בנויה מהבסיס עם כל המכניזמים הדרושים;
אבטחה היא מאמץ משותף ואחריות משותפת של התעשייה;
האבטחה צריכה להיות פשוטה ונגישה כדי ליישם אותה בשוק ה-IoT עם הטמעה רציפה.

שטח התקיפה הופך לרחב יותר והאתגרים ממשיכים לצוץ כל העת, ויש צורך להתבסס על מודל איומים. ההתקפות הפיזיות הופכות זולות יותר בהשוואה לעבר וכיום ניתן לרכוש ערכת תקיפה ברשת ולהוציא לפועל התקפה בקלות רבה יותר. המטרה שלנו היא לפשט את אבטחת ה-IoT".

נואל הארלי, סגן נשיא לאסטרטגיה בקבוצת מוצרי IPG ב-Arm: "כיום קיימות 3 מגמות בולטות בתחום הנתונים - הדור החמישי, IoT ובינה מלאכותית, ויש צורך בתשתית חזקה יותר, שתוכל להעביר את כל הנתונים הללו לענן ולנקודות הקצה.

האקוסיסטם שלנו מספק לנו את הטכנולוגיה והיכולות הדרושות לנו כדי לנצל את ההזדמנות הקיימת היום ולהפיק ממנה פעילות עסקית, אך אנו יכולים לממש זאת רק באמצעות שיתוף פעולה הדוק עם האקוסיסטם כולו.

כדי לשחרר את הערך הטמון בנתונים, אנו צריכים לעבוד יחד ולפתח פלטפורמות וסטנדרטים עבור הטכנולוגיות שלנו. אנו מאמינים, שיחד עם השותפים שלנו נוכל לקחת את ההתקנים של הדור החמישי ולהפוך אותם לתעשייה חזקה ורווחית.

החברה ידועה ביכולות פיתוח המעבדים שלה ובמרץ 2018 נכנסה לפעילות לתחום פלטפורמות ה-PC, הטאבלטים ועוד. זאת הייתה אבן דרך עבורנו ומדובר בשוק חשוב עם ההתקדמות שלנו קדימה.

עם הזמן, התחום יצטרך להשתנות ואנו נראה הרבה התקני ,edge שיוצאים לשוק, כאשר אחד היישומים יהיה של בינה מלאכותית (AI), שהיום מבוססת ענן יחד עם התקנים מסוימים.

בעתיד הקרוב, הבינה המלאכותית תהיה נוכחת בכל שרשרת הטכנולוגיה ואנו נשתמש באלגוריתמים של למידת מכונה ובינה מלאכותית לכל אורך שרשרת ההתקנים. חשוב לזכור כי לא מדובר בפתרון נקודתי, אלא טווח רחב ועלייה בכמות אלגוריתמים בשימוש.

עבורנו, בינה מלאכותית לא מהווה פתרון יחיד, אלא בעיה רחבת טווח הדורשת גישה מבוססת פלטפורמה. באותו נושא. בשנה שעברה הכרזנו על פרויקט טריליון, שמטרתו להבין כיצד מריצים את האלגוריתמים על התקנים שונים וכיצד מפתחים את התוכנה בצורה פשוטה יותר.

אומנם קיימות פלטפורמות רבות, אך לא ניתן שתהיינה תוכנות שונות - זה לא יעיל. כיצד נוכל ליצור פלטפורמה יעילה? מדובר בצעד חשוב לקראת אקוסיסטם של החברה והגישה לשוק הבינה המלאכותית".

מוחמד עוואד, סגן נשיא לתחום השיווק, תשתיות עסקיות ב-Arm: "עיקר תשתיות האינטרנט כיום עוסקות בנושא סרטוני הווידאו והפצתו. כיום, 75% מתעבורת הדאטה אלה הם סרטוני וידאו המשודרים למיליארדי בני אדם בעלי טלפונים ניידים, בין אם מדובר בנטפליקס, סרטונים בפייסבוק, יוטיוב ועוד.

אם נסתכל על חיישני וידאו, בעתיד יהיו מיליארדי חיישני וידאו מחוברים והם ייצרו כמות עצומה של נתונים כל חודש, שבתורם ידרשו מיליוני שרתים כדי לתמוך בכמויות הנתונים העצומות ולדעת לנתח, לסנן ולהעביר את הנתונים הלאה והדבר ישנה את התשתית בצורה ניכרת.

החברה מספקת ביצועים מהירים ומאפיינים הייחודיים לכל אחת מהפלטפורמות שלהן באמצעות מעבד הדגל שלה, ה-Arm Neoverse, כאשר המטרה היא לא לספק פתרון אחד, אלא ליצור אקוסיסטם שלם, שבו ניתן להשתמש בפלטפורמות של החברה ולבנות עליהן עם המומחיות של השותפים שלנו. אנו מספקים הרבה מאוד כלים שונים בתוך ה-Neoverse שלנו המהווים את הבסיס המוצק, שעליו השותפים שלנו יכולים לבנות".

קרדיט צילום תמונות: חים חביב

כנס ARM 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים