Data Centers בכל רחבי העולם מתוצרת אדגר

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> Data Centers בכל רחבי העולם מתוצרת אדגר
Data Centers בכל רחבי העולם מתוצרת אדגר
מאת: אבי וייס, 2.7.13, 23:50ערן ברק - אדגר
 
בלעדי: חשיפת התכנית לבניית Data Centers בישראל וברחבי העולם, כדי לספק את כל צרכי המחשוב, הגיבוי וההמשכיות העסקית של ארגונים ועסקים.
 
"הלקוחות שלנו לא צריכים להוציא מכיסם שקל בהשקעות במרכזי מחשוב, גיבויים והמשכיות עסקית (BCP & DRP). לנו יש אורך רוח ויכולת, כי אנו עוסקים בזה מנקודת המבט של הנדל"ן", חוזר ומדגיש ערן ברק, סמנכ"ל אדגר השקעות ופיתוח. "העולם עובר מעולם של קופסאות לעולם של שירותים. אולם, כולם בסוף צריכים את השטח של המחשבים, את הרצפה הצפה, את החשמל, את המיזוג, את התקשורת ואת האבטחה. זה עולה המון כסף. לכן, חבל על הכסף. אפשר לקבל הכל במודל אחר, מודל של שכירות".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם ערן ברק, המשמש כסמנכ"ל אדגר וכממונה על תחום ה- (DC (Data Center Business, כדי להבין את המגמות החדשות בתחום ה-DC  בארץ ובעולם, אותו הוא מוביל במסגרת אדגר השקעות ופיתוח.
 
שאלה: איך הגעת לבניית DC באדגר?
 ערן ברק: "קבוצת אדגר היא חלק מקבוצת צור-שמיר בבעלות משפחת שניידמן וכוללת כמה חברות מובילות במשק דוגמת: ביטוח ישיר, מימון ישיר, מיטב בית השקעות ו- IDI. זו קבוצה פיננסית מאוד גדולה הכוללת גם את אדגר השקעות פיתוח, שהיא זרוע הנדל"ן של הקבוצה. אדגר היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה ומחזיקה נכסים בשווי של מעל ל- 3 מיליארד ₪, הפרוסים בישראל, פולין, בלגיה וקנדה.
 
אנו קבוצה יוזמת, הרוכשת נכסים מניבים. אנו גם יוזמים בניית מגדלי משרדים. כשאנו מקימים מגדלים כאלו, אנו מחפשים לקוחות טובים, מהשורה הראשונה, שייקחו מאתנו משרדים בשכירות לטווח ארוך עד כמה שניתן. לכן, אנו מחפשים לתת להם ערך מוסף. חברת אדגר מיישמת על עצמה ובמתחמים שהיא מתפעלת את הרעיון של 'בניין חכם', של תשתיות תקשורת ומחשוב. אנו מוכרים את האינטרנט ואת הטלפוניה ללקוחות וזה יוצא להם יותר זול.
 
בנוסף, בנינו באותם בניינים מערכות מחשוב מלאות, שעם הזמן גדלו והפכו ל- Data Centers. כל בניין קיבלDC  קטן או בינוני משל עצמו. במקום שכל חברה הנכנסת לבניין תיבנה לעצמה חדר שרתים ממש מאפס, היא יכולה לקבל מאתנו מיד עם הכניסה שלה לבניין שירות מלא ב-DC  המרכזי שלנו באותו בניין.
 
הרעיון הזה תפס טוב בשוק, אחרי שהחברות הכירו את המודל הזה, שחוסך להן בעלויות ההקמה והתפעול של DC.
 
השלב הבא היה להפוך את תחום ה- DC לעסק בפני עצמו באדגר. אנו ממילא בונים DC עם שרידות מלאה, הכל כפול, כולל כל החיבורים החיצוניים, לכל ספקי השירותים. לכן, אנו יכולים לספק שירותים מנוהלים ללקוחות שלנו, שיקבלו את כל השירותים, כדי לייצר שירותים משל עצמם, אבל ברמה מקצועית הגבוהה ביותר והרבה יותר זול עבורם. יש להם רק OPEX, רק שכירות חודשית. אנו יודעים לתמחר את שירותי הערך המוסף שלנו ללקוחות וזה עושה את האפקט שלו בשוק".
 
שאלה: מה הרעיון של DC ציבורי גדול ביוזמת אדגר?
 תשובה: "הגענו למסקנה, שזה כיוון אסטרטגי חדש ומבטיח עבור אדגר. אנו נכנסים למודל ה- DC מהכיוון של עולם הנדל"ן. אנו יודעים איך לרכוש נכסים, איך להשביח נכסים ולספק שירותים. אנו, מזה שנים, מתעסקים בטכנולוגיות הכי חדישות, בבניינים שלנו.
 
לכן, החלטנו ללכת צעד אחד קדימה ולספק DC גדול, שיהיה בסיס לספקי שירותים אחרים, למשל: לספקי שירותי ענן, ספקי אינטרנט, ספקי Hosting, ארגונים גדולים וכיו"ב. אנו מספקים להם DC במודל של OPEX, בשכירות חודשית, היישר מתוך המתקן שאנו בונים. ראינו שזה המודל המקובל בעולם לבניית DC, לא מה שהיה עד היום בישראל.
 
בנייתDC  ותפעולו נמצא בעולם בידיים של חברות הנדל"ן. אנו מיישמים זאת כבר בכמה מקומות בעולם בעצמנו. להקים DC זו השקעה מאוד כבדה. אנו יודעים איך לבצע השקעות לטווח ארוך, כי זה האופי של העיסוק שלנו בנדל"ן. אנו רואים את ה- DC מנקודת המבט התשתיתית ולא הטכנולוגית.
 
כל ספק הנכנס ל- DC יכול לבחור את הטכנולוגיות שבהן הוא נותן שירות ללקוחות הקצה שלו. אנו לא מכתיבים לו מה לעשות, אלא רק נותנים לו את התשתית הנדרשת על מנת לספק את שירותיו"
 
שאלה: איך הפתרון החדש שלכם מתקבל בשוק?
 תשובה: "היות וזה מודל חדש לגמרי בשוק, יש צורך בשכנוע. לפני כעשור, לא היה נהוג להעביר את השרתים לחוות שרתים חיצונית. כמי שהיה חלק מהקמת תחום זה בישראל ובעבודה קשה ניתן לומר כיום, שהליך העברת שרתים לחוות שרתים חיצוניות הפך לנפוץ ומקובל. ארגונים מתחילים להפנים את המודל התפעולי והכלכלי.

כיום, חדר שרתים יכול לעלות עד 15 אלף דולרים למטר מרובע. כך, שארגון הרוצה חדר שרתים הכי בסיסי, למשל של 100 מ"ר, זה ייעלה לו 1.5 מיליון דולרים. בנוסף, אנשים לא יודעים היום מה השטח של חדר המחשבים שהם צריכים, במבט של 10 שנים קדימה. הסיבה: הטכנולוגיות רצות מהר והצרכים עולים ומשתנים מהר. ארגונים לא יודעים לפתור את המחסור הקבוע או את העודף שנוצר  אצלם בשטחים לשרתים.

לכן, אנו מציעים להם מודל אחר לגמרי: קחו הכל מאתנו. גם לצרכי גיבוי והמשכיות עסקית אנו מציעים להם הכל, כולל משרדים, חדרי מחשב, תשתיות מכל סוג. הכל כלול".  
 
שאלה: היכן מצוי ה- DC הראשון הגדול שאתם בונים?
 תשובה: "ה- DC הראשון הגדול שלנו יהיה בראש העין, בפארק אפק. יהיו שם סביב ה- 2,500 מ"ר ברמה של Tier 3. זה יהיה מוכן ברבעון השלישי של 2014. סיימנו את כל שלבי התכנון וכעת נכנסנו לשלבי הביצוע. יש לנו כבר מספר לא קטן של לקוחות פוטנציאליים למתקן הזה.
 
המתקן החדש יהיה ברמה הכי גבוהה שיש, כולל SOC ו- NOC. ניתן שם כל מה שנדרש, כולל חדרי ישיבות, קפיטריה, מרפאה, הגנה בפני אב"כ, הכל ביתירות כפולה. יש לנו כבר ניסיון בבניית DC גדולים ותפעולם בעולם. אנו מיישמים כאן את הניסיון הזה".
 
שאלה: היכן יש לכם עוד DC?
 תשובה: "יש לנו 2 DC בפולין ועוסקים בתכנון אחד נוסף, שלישי, בהיקף של כ- 8 אלף מ"ר. החזון הוא להקים רשת גלובלית של מתקנים. אנחנו נמצאים בשלב הראשון של יישומו. אנו מציעים ללקוחות הישראליים שלנו וללקוחות רב-לאומיים לבזר את ה- DC שלהם על פני כמה מדינות.
 
שאלה: מהיכן בא החזון להקמת רשת DC עולמית של אדגר?
 תשובה: "החזון שלנו ברור: אנו מספקים ללקוח פתרון בכל מקום בעולם ושרידות שאין לאחרים. זאת, כי יש לנו DC במדינות אחרות המחוברים ביניהם ב-MPLS  ומספקים את כל השירותים מכל נקודה בעולם.
 
כך, אני מייתר את הצורך של ארגונים וספקי שירותים לבנות בעצמם יתירות עולמית. אני מספק זאת עבורם. גיבוי במדינה אחרת, זאת דרישה שתתפוס את מקומה הראוי במגזרים עסקיים ובמיוחד בקרב החברות הגלובליות.
 
שאלה: למה התמקדתם בבניית כמה DC בפולין?
 תשובה: "בפולין יש צמיחה מאוד חזקה. חברות רב-לאומיות רבות נכנסות לשם בקצב גבוה ואנו ראינו, שאנו יכולים לספק להם את הצורך של DC. פולין היא מספיק רחוקה מישראל, אבל לא רחוקה מדי. 4 שעות טיסה ואתה שם. יש לנו כבר לקוחות ישראליים, שבוחנים פתרון בפולין. בנוסף, חברות ענק וחברות רב-לאומיות נכנסו ל-DC  שלנו בפולין. דוגמאות: פייזר, מישלין, ממשלת פולין עצמה ועוד מספר חברות בינלאומיות.
 
אנו אומרים ללקוחות הישראליים שלנו, שייקחו שטחים בראש העין: אתם יכולים לחלק את הצרכים שלכם ולשים חלק בפולין, זה מחוץ לישראל ובידיים בטוחות שלנו. אנו שולטים בכל שרשרת הערך של ה- DC. הכי חשוב הוא, שהנכסים הם שלנו. יש לנו את המיומנות לטפל בנכסים במקורות רחוקים".
 
שאלה: מה קורה מול המתחרים בשוק?
 תשובה: "תחרות זה דבר בריא. אולם, אנו מציעים מודל, שאין אצל אחרים. אנו אומרים לחברות: אין צורך לבנות DC פרטי. זה לא הגיוני ולא מוצדק כלכלית. הפתרון שלנו רחב יותר ומאפשר גמישות רבה יותר, מאחר ואנחנו בעלי הנכסים. הפתרון שלנו ייחודי - מאותו ספק תוכל לקבל את כל צרכי תשתית המחשוב והתקשורת שלכם, משרדים, חדרי ישיבות, מרכזי כנסים ועוד. זה לא קיים באף מקום אחר. "
 
שאלה: לאן אתם חותרים ביוזמה הזו ומה החלום שלכם?
 ערן ברק: "אנו נקים DC נוסף בישראל, אחרי ראש העין. אנו חולמים ומתכננים להקים רשת עולמית של DC. זה הרעיון הבסיסי המוביל אותנו. נרצה להיות הכי טובים במה שאנו עוסקים. אנו נספק תשתית בינלאומית שלמה ומאובטחת לעולם המחשבים. זה דבר חדש, שאין בשוק בישראל וזה יהיה המודל המוביל בשוק ה- DC כאן ובעולם". 
שרתים סביב כדור הארץ 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים