Telecom News - Fast מתלוננת נגד נטוויז'ן על חסימת האינטרנט

Fast מתלוננת נגד נטוויז'ן על חסימת האינטרנט

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> Fast מתלוננת נגד נטוויז'ן על חסימת האינטרנט
איל תמיר, מנכ"ל חברת האינטרנט Fast, יוצא "ראש בראש" נגד נטוויז'ן בטענה על חסימת שירות האינטרנט שלו. בעבר, תלונות על חסימת הרשת (למשל של Free Telecom) לא זכו לטיפול ע"י משרד התקשורת. האם זה יחזור על עצמו עם שר התקשורת החדש, גלעד ארדן? עדכון מ- 30.4: פאסט נחסמה לחלוטין ע"י נטוויז'ן היום בשעה 10:00. עדכון בתחתית הידיעה. 
אייל תמירמאת: אבי וייס, 28.04.13, 00:01
 
לפני כ- 4 חודשים חשפתי את החסימה השנייה, שבוצעה לשירותי חברת האינטרנט Fast. הידיעה הזו מצורפת כאן למטה, למי ששכח. אז, לא היו בידי הוכחות ברורות מי אחראי לחסימה. גם משרד התקשורת לא עשה מאומה עם התלונה שלי. אולם, במוצאי שבת 27.4.13, הצביע מנכ"ל Fast, איל תמיר (בתמונה) על "החשודים" - חברת נטוויז'ן מקבוצת סלקום. מצ"ב כאן תלונתו המלאה של איל, למתעניינים. 

איל תמיר מציין בתלונתו, שהחשד שלו התאמת לאחר שנטוויזן אישרה באזניו ובכתב, שהיא מתנתקת ממחלף IIX  (המחלף של איגוד האינטרנט המחבר בין ספקיות האינטרנט בישראל) ובכך היא מנתקת אותו מגישה לשרתים ושירותים הנמצאים בנטוויז'ן. אייל מציין במכתבו שכבר נגרמו לו נזקי כספיים כבדים מהחסימה הזו. 

אין ספק, שמדובר במהלך חמור ממדרגה ראשונה, שדורש את התערבות משרד התקשורת ולאלתר. אולם, בעבר, משרד התקשורת גילה רפיון ואזלת יד מוחלטת בטיפול בכמה חסימות, לרבות של החברות Free Telecom וסיפמי. חשפתי את הפרשיות הללו בזמנו והן עברו ללא כל סנקציה או טיפול מצד משרד התקשורת, שהתעלם מהפרות החוק הברורות (אספתי אז הוכחות חד משמעיות לחסימות, שפורסמו על ידי ברבים. זה לא עזר). גם אז, הטענות של חברות התקשורת היו בעיקר כנגד קבוצת סלקום. האם התסריט של "אי עשייה" והתעלמות - יחזור על עצמו תחת שר התקשורת החדש - גלעד ארדן? את זה נראה ואדווח בימים הקרובים.

את תגובת משרד התקשורת וקבוצת סלקום טרם קיבלתי. כשאקבל (אם אקבל) - אעדכן בהתאם. 

חסימת אינטרנט
**********************************************************************************************************************************

הדיווח על החסימה הקודמת - מ- 30.12.12:

"מאז פרסום הראיון עם מנכ"ל Fast (מבצע 10 ש"ח לכל מהירות גלישה), חלק מגולשי האינטרנט אינם מצליחים להגיע לאתר Fast כדי לקבל פרטים ולהירשם לשירות. תעלומה בלתי פתורה.

במקביל לפרסום הראיון, שערכנו עם מנכ"ל חברת שירותי האינטרנט והאחסון Fast (על המבצע של 10 ש"ח לכל רוחב פס של גלישה), הבחנו שהגישה לאתר Fast (בכתובת: www.fast.net.il) נחסמה (גלישה דרך תשתית הוט וספק האינטרנט נטוויז'ן-013 מקבוצת סלקום). החסימה הייתה לזמן קצר מאוד גם ב- 012-סמייל אך נעלמה. יודגש, שלא הייתה כל חסימה בגלישה בקבוצת בזק (בזק, בזק בינלאומי, פלאפון). בבדיקות שערכתי מתברר, שחסימה זו מקיפה כיום כמעט רבע מגולשי האינטרנט בישראל. אין ספק, שהמבצע של Fast מלחיץ את כל מתחרותיה, אבל עד כדי חסימת המתחרה הקטן (כמו שקרה בעבר עם חסימות פרי-טלקום וסיפמי בעולם הסלולר), אני לא מאמין שזה יכול להתרחש פעם נוספת.

מאז שגיליתי את החסימה, אני מנהל "מחקר" כדי למצוא את מקור התופעה המטרידה הזו. בבדיקות ראשוניות שללתי את האפשרות, שהחסימה מצויה בצד שלי (דהיינו: בצד של הלקוח הגולש, במחשב שלו או בנתב שלו). 

פניתי לכל הנוגעים בדבר (נטוויז'ן-013, סלקום [חברת האם של נטוויז'ן], משרד התקשורת והוט) בשאלה הבאה: "מדוע יש חסימה בגלישה הקווית דרך נטוויז'ן והוט לאתר Fast, כאשר בגלישה דרך ספקים אחרים וגם בסלולר כן ניתן להגיע לאתר.

לפי בדיקותיי עד כה, זה נראה כרגע, שזו לא בעיית המצויה אצלי, או בעיית ניתוב או DNS, כי אני מגיע לאתרים שיושבים ב- Fast כמו: www.1gb.co.il ו- http://upfree.co.il היושבים על IP אחר, 188.64.97.88, ו- 188.64.97.85, שהם אותו Class כמו Fast. אבל, לאתרים שיושבים על ה- IP מס': 188.64.97.250 כמו האתר של Fast אני פשוט חסום. אני חסום ברמה של IP. נראה, שחסמו אותי ועוד הרבה אנשים בגישה ל- IP הזה. כל לקוח של 013 \ הוט, שאני מדבר אתו, מוסר לי, שהוא רואה את אותה תופעה בדיוק שאני רואה".

אחרי שקיבלתי הכחשה גורפת מנטוויז'ן \ סלקום והוט,  ביצעתי ביחד עם מהנדסי נטוויז'ן בדיקות מעמיקות ובהן מיקדתי עוד יותר את הבעיה. לכן פניתי שוב להוט עם השאלה הבאה: "לאחר בדיקות מקיפות, שערכתי בעניין החסימה של אתר חברת ה- ISP הקטנה Fast, בדיקות שנעשו מול נטוויז'ן-013, עולה הטענה (מצד נטוויז'ן) שהחסימה בוצעה ע"י הוט עצמה. זאת, מכיוון שהחסימה קיימת כאשר גולשים בחיבור דרך הוט ללא חייגן (דהיינו: החיבור הוא ב- MPLS וה- IP מוקצה ללקוח הגולש ע"י ה- CMTS של הוט, על-פי רשימת ה- IP, שהוקצתה מראש ע"י נטוויז'ן להוט, במתג של הוט אליו הלקוח מחובר - באזור הפיזי שבו הגולש נמצא). יודגש ש- 80% לפחות מגולשי נטוויז'ן מחוברים לאינטרנט ללא חייגן, כך שמדובר בתופעה רחבה. לעומת זאת, אם הלקוח מתחבר בחייגן, ה- IP מוקצה לו ע"י נטוויז'ן עצמה. במקרה כזה אין חסימה של אתר Fast. בדקתי את העניין הזה אישית כולל ניסויים, שעשיתי בעצמי עם החיבור שלי דרך הוט ונטוויז'ן. אודה לבדיקתכם והתייחסותכם הדחופה".

תגובת הוט: "הטענה לא נכונה! הוט לא מבצעת חסימות לאתרי אינטרנט או לכל שירות אינטרנטי אחר. לטובת העניין התבצעה בדיקה ממודם שמחובר ל-013 והכל נמצא תקין [וצורף במענה אלי תצלום הבדיקות שנעשו בהוט]. בכל מקרה, אצלנו תקין לחלוטין".

נטוויז'ן-013 וסלקום ממשיכות להכחיש בתוקף כל חסימה. מומחי תקשורת, ששוחחתי עמם, סבורים ומצביעים על כך, שנראה להם שהבעיה היא בנטוויז'ן ולא בהוט, או מצויה בקשר שבין Fast לנטוויז'ן.

את התייחסות משרד התקשורת לא הצלחתי להשיג, לא שלא ניסיתי.

שורה תחתונה: עד רגע זה, החסימה של אתר Fast קיימת (לחלק מהגולשים באינטרנט הקווי). את מי משרתת החסימה הזו? עדיין לא ברור. תעלומה שתפתר, ככל הנראה, די בקרוב.

עדכון: מאז פרסום הידיעה קיבלנו הוכחות שיש חסימה של האתר גם לגולשים של בזק בינלאומי על תשתית הוט. היות ואין בעיות בגלישה לאתר בבזק בינלאומי בתשתית של בזק, העניין מגביר לכאורה את האפשרות שייתכן והחסימה היא דווקא בתשתית של הוט. "
**********************************************************************************************************************************
 
עדכון: היום (30.4.13) קיבלתי את העתק הפנייה הבאה ממנכ"ל פאסט (איל תמיר) להנהלת משרד התקשורת:

"חברים ייקרים, בהמשך לתלונה ששלחתנו בקשר לנטוויז'ן, היום ב- 10 בבוקר נטוויז'ן ניתקו את הקווים 
שלהם [אלינו], כרגע אנחנו לא יכולים להגיע לאף אחד מלקוחות נטוויז'ן אני מצרף גרף מצומת האיגוד, שתוכלו 
לראות בעיניים מה הם עושים לנו. הם מנסים לחסל אותנו ואת עסקנו, ולמרות שפניתי אליכם, לא 
עשיתם כלום, והם הכניסו אותנו למצב של תקלה, אנחנו לא יכולים להגיע למאות אלפים שיושבים בנטוויז'ן.

מאות אלפים שיושבים בנטוויזן לא יכולים להגיע אלינו. הג'ונגל התחיל, אני מבקש מהמשרד להתערב
היום, ולכפות אליהם להרים את הקישור, שנפל החל מהיום בבוקר, החבלה שהם גורמים נראית בעין
אף לא מקצועית יש להסתכל בגרף המצ"ב ב- 10 בבוקר מה קרה לתעבורה אצלנו כשהם כיבו את השאלטר. 

מתוך רישיון הספקת האינטרנט שלי:
"5.4.1 בפעילותו של בעל הרישיון לא תהיה מעשה או מחדל העלול לפגוע בתחרות בתחום הבזק או להגבילה, או לפגוע בטובת הציבור."
"5.3.16 לבצע שינויים מהותיים במערכת המתוארת בנספח א לרישיון ללא קבלת אישור בכתב מראש של המנהל. "שינוי מהותי" - שינוי שיש בו כדי להשפיע באופן מהותי על מתן השירותים לפי רישיון זה."
"5.3.1.8 לעקוף, בכל דרך שהיא, רשת בזק ציבורית של בעל רישיון כללי או שירות תמסורת של על רישיון מיוחד, ובכלל זה, בדרך של שימוש באמצעים אלחוטיים, לוויינים או אופטיים"
זה תחת כותרת הגבלות ברישיון.
 
חברים, אני מבקש להתעורר, הנזקים שנגרמים כבר עכשיו, מהווים מכת מוות לחברתנו, נטוויז'ן יודעים את זה ובגלל זה הם עושים את זה. שימו לב. אתם יכולים להעביר להם את כל החומר ששלחתי אין צורך להשחיר כלום, מדובר כאן בספק גדול שמעוניין להרוס ספק קטן, ועושה כל מה שביכולתו, אפילו שזה מנוגד להגיון, על מנת לעשות את זה..
על המשרד להתערב היום ועכשיו, ולהכריח אותם להרים את השלטר!!!
נא ליצור איתי מהמשרד קשר באופן דחוף על מנת לעזור לנו לסיים את הפרשה בדקות הקרובות. ולצמצם את הנזקים שנטוויזן  גורמים לנו ביודעין למרות המכתב שלנו שהגיע אליהם כבר. 
יש לעצור את הבריונות בצורה מידית, זוהי התנהגות של העולם התחתון, לא של ספק גדול במדינה.
אנחנו לא נשלם דמי PROTECTION לנטוויזן. !"

עדכון 30.4.13, 13:00: חברות האינטרנט 018 (אקספון) ו- Icomm הצטרפו לקריאה של איל תמיר והתלוננו בפני משרד התקשורת על הניתוק הבלתי חוקי של נטוויז'ן, שפוגע בהן ובלקוחות שלהן. את תגובת משרד התקשורת (כרגיל, חסר אונים וחסר כל רגישות לצרכי הציבור) , כמו גם את תגובת סלקום-נטוויז'ן (שייכת, למי ששכח, לנוחי דנקנר), לא הצלחנו לקבל, לא שלא ניסינו. כנראה שהשיטה של "איש הישר בעיניו ייעשה" זו השיטה המתאימה לג'ונגל הרגולציה הישראלי בניצוחו של משרד התקשורת. 

תצלום התעבורה במחלף IIX לפאסט (Loyalness) המצביע על חסימת השירותים דרך נטוויז'ן בשעה 10:00 בדיוק הבוקר (30.4):
מחלף IIX נטוויז'ן

 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים