השקת מוצרי Garmin בישראל - חגיגה לחובבי הספורט ולמקצוענים

דף הבית >> לגיקים >> גאדג'טים >> השקת מוצרי Garmin בישראל - חגיגה לחובבי הספורט ולמקצוענים
השקת מוצרי  Garmin בישראל - חגיגה לחובבי הספורט ולמקצוענים
מאת: חיים חביב, 27.6.17, 01:14FR935

החברה השיקה בארץ צמידי כושר מיוחדים ומותאמים לילדים בלבד, מצלמת 360 מעלות, שעון ריצה וטריאתלון וצמיד יד חכם לניטור קצב לב ומדדי כושר בריאותי.

באירוע בהשתתפות ספורטאים, מאמנים ועיתונאים, השיקה אתמול בערב (26.6.17) חברת Garmin בישראל  מגוון מוצרים המיועדים לקהל הספורטאים המקצועני והטריאתלטים כמו גם לקהל המקפיד בשמירת אורח חיים פעיל ובריא.

לפי נתוני החברה, מסתמנת בשנים האחרונות מגמת עליה בתחום הכושר והספורט, ומוצריה משמשים בפעילויות ספורטיביות הכרוכות במאמצים גופניים ממושכים כמו ריצת מרתון, טריאתלונים ומרוצי אופניים ונחשבים כיום לטרנד בכל מגוון הגילאים. 

בקבוצת המוצרים החדשים שהושקו: Vivofit JR צמידי כושר מיוחדים ומותאמים לילדים בלבד, מצלמת ה-VIRB 360, שעון ריצה וטריאתלון   Forerunner 935, Vivosmart 3 צמיד יד חכם המנטר קצב לב, כושר ומצב בריאותי.

JR Vivofit  Garmin- צמיד כושר מיוחד לילדים בגילאי 4-9, שמגיע במבחר צבעים של שחור, ירוק, אדום, ורוד או כחול יחד עם עיצובים שונים. צמיד הכושר נוח, עמיד וחיי הסוללה שלו 24/7 לפרק זמן של כשנה. הצמיד דומה ביכולותיו לשאר צמידי הכושר של Garmin: מצויד במסך מונוכרומטי עם כפתור הפעלה בודד, מסוגל למדוד צעדים, מרחקים, שריפת קלוריות, דקות פעילות וגם להזכיר לילדים מתי הם יושבים יותר מדי זמן ומתי הגיע הזמן לקום.

הוא מעודד את הילדים לא לרבוץ במקום ולבצע פעילות כלשהי של 60 דקות ביום ומזכיר להם זאת במהלך היום. הצמיד חסין בפני מים עד לעומק של 50 מ', והילדים יוכלו לענוד אותו בלי חשש גם במקלחת ובבריכה . בנוסף, הוא משמש גם כשעון הניתן להתאמה עם שם הילד בתצוגה. כל המידע נכנס לאפליקציית מובייל ייעודית והילד יכול לעקוב אחר הפעילויות שלו ולקבוע מטרות להשלמה. מחיר לצרכן: 349 ₪.

Garmin Vivosmart 3 - צמיד יד חכם המנטר קצב לב, כושר ומצב בריאותי. זה צמיד חכם עם כלי ניטור, בעיצוב אולטרה-דק ותצוגה נסתרת הפועלת רק בעת הצורך. השעון מציע כלים חדשים לניטור פעילות כושר כמו: VO2, גיל המתאמן, ומצב בריאותי עם מעקב פעיל לאורך כל היום. בסיוע  Garmin Elevate- טכנולוגיה לניטור קצב לב, מספק השעון 24 שעות ביממה ניטור עדכני על קצב הלב ובאופן אוטומטי עוקב אחר הפעילות היומיומית הכוללת: צעדים, טיפוס קומות, קלוריות שנשרפו, דקות אינטנסיביות, שינה ועוד.

בנוסף, כולל המכשיר הודעות המאפשרות לשמור את המשתמשים מחוברים בתנועה .להתקן  הצמיד חיי סוללה של עד 5 ימים ועמידות בשחייה או במקלחת. זה המוצר הראשון במשפחת Garmin vivo המעריךmax   VO2- אינדיקציה הניתנת למדידה של ביצועים אירוביים, שהיו עד כה זמינים רק במערכות Garmin לשעוני ריצה.

הצמיד כולל כלי חדש לניטור פעילות אימון כוח, שמאפשר למשתמשים להישאר ממוקדים, ובאופן יעיל סופר עבורם חזרות, סטים ואפילו זמני מנוחה. נתונים אלה נשלחים ל- Garmin Connect, שם ניתן לעיין מאוחר יותר בפירוט רב. במכשיר ניתן למצוא תרגילי נשימה המעודדים הרפיה כדי לעזור ולהפחית את רמת הלחץ. המשתמשים יכולים לעקוב אחר דפוסי התנהגותם ולעשות שינוי בחייהם כדי להימנע ממצבי לחץ או להתמודד בצורה טובה יותר עם מצבי לחץ. 

בנוסף למעקב אחר צעדים, קצב לב, טיפוס מדרגות או קומות, קלוריות, מרחק ושינה, הצמיד מודד גם את עוצמת הפעילות האינטנסיבית, שנמדדת כנגד מטרות המומלצות ע"י ארגוני הבריאות המובילים. בנוסף, קיימת גישה לקהילה מקוונת וחינמית, מעקב אחר אימוני כוח, רמות מתח, דפוסי שינה ואתגרים. כל אלה מאפשרים למשתמשים להגיע למטרות חדשות ולקבל מוטיבציה נוספת. 

החיבור נוח ומאפשר קבלת התראות רטט על מיילים, הודעות, טקסטים, שיחות ותזכורות לוח שנה, התראות App, עדכוני מדיה חברתית וכל הודעה אחרת מסמארטפון. ניתן גם לשלוט מההתקן במוזיקה בסמארטפון של המשתמשים, ואפילו לשלוח התראה כדי לאתר את הסמארטפון במידה ולא מוצאים אותו. המוצר זמין בצבעים בשחור (קטן / בינוני וגדול) וסגול (קטן / בינוני). מחיר לצרכן: 699 ₪

Garmin Forerunner 935 - שעון ריצה וטריאתלון (בתמונות למעלה ולמטה), משולב GPS, מערכת מדידה לדינמיקה של ריצה, קצב לב וזמינות חמצן. השעון החדש יועד לחובבי ספורט - ריצה, טריאתלון ואימון משולב, שמעוניינים לייעל את משטר האימונים לשיפור ביצועים באופן מתמיד ושיטתי. להתקן זמן סוללה ארוך במיוחד כדי לאפשר אימונים ממושכים. השעון כולל מערכת המאפשרת להפוך כל אימון לתחרות מול ביצועי העבר, במדידה נקודתית, ובמסגרת תחרות וירטואלית.

השעון מודד את קצב הלב ללא צורך ברצועה נוספת. עם משקל קל במיוחד, של 49 גר', הוא נוח לענידה ולשימוש במהלך האימון ובמצטבר. בנוסף על מדידת מרחקים, זמנים והפרשי הגבהים לאורך הריצה והאימון, המשתמש מקבל התראות אודות התחלה וסיום של מקטעי אימון  ודירוגו במסגרת המקטעים האלה.

כלים אוטומטיים לקישור ושילוב השעון במערכות אחרות, כוללים מעקב בזמן אמת, הנחיות קוליות למתאמן, שליטה במוסיקה, התראות חכמות ושיתוף תוצאות וחוויות ברשתות חברתיות. ניתוח הדינמיקה של הריצה, שמתבצע ע"י השעון, מציג את מידת היעילות בסגנון הריצה של המשתמש, באמצעות מעקב אחר האיזון בין זמן המגע של הרגל עם פני הקרקע ובין זמן הצעד כולו, אורך הצעדים, והעומסים האנכיים.

השעון מציג נתונים מצטברים יומיים של אפקטיביות האימון ומנטר את יעילות צריכת החמצן תוך הצגת הנחיות וייעוץ לגבי משך ההתאוששות הנדרש לאחר אימון, רמות חומצת החלב בשריר, השפעת האימון ומצב האימון. רוכבי אופניים, ייהנו מניטור הדינמיקה של הרכיבה במונחים של ואט לק"ג, וחסידי אימון משולב הכולל שיחה, רכיבת אופניים וריצה יקבלו תוכניות מקיפות הנשענות על ניטור רצוף של ביצועיהם.

ניתן לקשר בין שעונים ומכשירי ניטור נוספים במסגרת Garmin Connect, כדי לעקוב אחר ביצועי החברים לאימון. אפליקציית המובייל של Garmin Connect מציגה תמונה מקיפה של פעילות המשתמש  ומאפשרת לשתף את הנתונים עם אחרים כבר מן השטח, ברגע סיום האימון או אפילו במהלכו. מחיר לצרכן: 2,499 ₪.

Garmin VIRB 360 - היא מצלמה קומפקטית המאפשרת צילום של 360 מעלות. המצלמה עמידה במים, קלה לתפעול ולוכדת וידאו באיכות גבוהה של עד 5.7K/30fps. במצלמה מובנים מיקרופונים להבטחת הצלילים באופן איכותי ומכל כיוון, בין אם המשתמשים נעים בקיאק במורד הנהר או רוכבים על אופני שטח בדרך פתלתלה.

ה-4k VIRB 360  מצלמת כל סרטון וידאו באופן חלק ויציב. המשתמשים במצלמה יכולים לתפוס צילומי וידאו באופן אוטומטי ולהעלות סרטונים לעריכה ולשיתוף מידי. באמצעות המצלמה ניתן לנצל את ה-GPS וחיישנים נוספים המובנים בתוך המצלמה.

במקביל מספקת המצלמה באמצעות חיישניי G-Metrix שכבות נתונים ותיעוד במציאות רבודה על גבי הסרטון 360 מעלות, בהתאמה אישית.  מצלמות 360 משלבת גם שליטה קולית הכוללת 4 אפשרויות להתחיל ולהפסיק הקלטה, צילום תמונות ועוד. בנוסף, כדי להוציא את המרב מחוויית "הרגע", המצלמה כוללת גם יכולות livestream5 המאפשרים להעלות סרטוני live ל-YouTube ולעמוד ה-Facebook גם באמצעות סמארטפון או טאבלט תואם.

למצלמת חיי סוללה למשך שעה אחת בעת ההקלטה. מעבר לסרטונים, ניתן לצלם  גם תמונות כדוריות בצילום 360 מעלות באיכות 15 מגה פיקסל. מצבי צילום כוללים צילום יחיד, צילום תמונות, צילומי פרץ ו וצילומי אינטרוולים. קישוריות ה-VIRB 360 תומכת בWiFi-, Bluetooth, ANT+, ו-NFC (חיבור בלחיצה אחת עם התקני אנדרואיד).

בנוסף, המצלמה מציעה תאימות גם לאוזניות ומגיעה עם חצובה ייחודית. למצלמה גם כרטיס זיכרון microSD התומך בכרטיסי זיכרון של עד 128GB (הנמכר בנפרד). מחיר לצרכן: 3,499 ₪.
 
גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל רונלייט דיגיטל, יבואנית Garmin  בישראל: "Garmin הוא מותג חדשני בקטגוריית שעוני הספורט והשעונים החכמים בארץ. Garmin העולמית רואה בישראל קהל יעד חשוב ודואגת לבצע התאמות לשוק המקומי לרבות תמיכה מלאה בעברית. הציבור הישראלי מאמץ אורח חיים בריא. ספורט וכושר כבר זמן רב לא מהווה נחלת ספורטאים מקצועיים בלבד. לכן, אנו רואים צמיחה של המותג בארץ גם אצל מי שמזדמן לו לרוץ לשם כושר ולא משתתף בהכרח בתחרויות ספורט מקצועיות".

FR935 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים