NFV - פרדיגמה מטלטלת בעולם הטלקום ומהפך מחשבתי מלא

דף הבית >> תקנים חדשים >> NFV - פרדיגמה מטלטלת בעולם הטלקום ומהפך מחשבתי מלא
NFV - פרדיגמה מטלטלת בעולם הטלקום ומהפך מחשבתי מלא
מאת: חיים חביב, 16.12.15, 03:50אילן ינובסקי VMware
 
בעידן בו גוגל, פייסבוק אמזון, אי ביי ואחרים חוללו תמורות מפליגות בחיי כולנו, יצקו תוכן חדש לתפישת הכפר הגלובלי וסיפקו יכולות לצריכת תוכן ומוצרים מכל מקום, בכל זמן ובמגוון ערוצים, הולכת ומתערערת תפישת המודל העסקי המסורתי של מפעילי הטלקום. ראיון בלעדי עם בכירים באינטל וב-VMware.
 
בראשית החודש קיימה חברת אינטל במלון דניאל בהרצליה אירוע אשר יוחד לתחום הטלקום והתמקד בפיתוחים לרשתות הדור הבא. האירוע נועד בעיקר למפתחי מערכות חומרה, תוכנה ומערכות וירטואליות לעולם הטלקום.
 
הכנס השנתי של אינטל, השלישי מסוגו בישראל, כלל בנוסף למושב המליאה' גם 3 מסלולים ממוקדים:
  1. טכנולוגי: אשר סיפק ראיה מעמיקה ותובנות למוצרים קיימים וחדשים, ניתוח מרכיבי המערכות ויכולת לשפר ביצועים, בסיוע טכנולוגיות חדשניות של חברת אינטל לשיפור ביצועי רשת, כולל רכיבי תקשורת ותוכנות האצה הכוללות, בין היתר את: DPDK, OpenStack, QuickAssist, ודגש מיוחד על מרכיבי פלטפורמת NFV ויישומה בפועל.
  2. Code modernization: ארכיטקטורה ומיקרו-ארכיטקטורה של אינטל, אופטימיזציה של קודים ישנים והתאמתם למוצרי הדור החדש הכוללים שימוש במעבדים המתקדמים של אינטל, שהושקו בישראל בחודש נובמבר האחרון (מעבדי הדור ה-6, Skylake), מאיצי חומרה, פיתוח בסביבות חדשות ועוד. אציין כאן, שלמעבדים החדשים של אינטל ביצועים גבוהים (ר' כאן). בין היתר, מציעים המעבדים שיפור עד פי 2.5 בביצועי מחשב, עד פי 3 בזמן תפעול סוללה ועד פי 30 בגרפיקה. זאת, בהשוואה למחשבים בני 5 שנים. במקרים מסוימים, אף מייתר המעבד החדש את הצורך בהתקנת כרטיס גרפי ייעודי.
  3. ספקי שירות: יועד לחברות וספקי שירות בעולם הטלקום. במסלול זה ניתנו הסברים מפי יצרנים בינלאומיים מובילים בדבר ניסיונם ביישום ובהטמעת מערכות NFV ברחבי העולם, ירידה יסודית לעולם ה-SDN, לרבות קיום רב-שיח פתוח.
 אינטל 'לא חסכה' במרצים ובמומחים מן השורה הראשונה, בהם: שלומית וייס, סגנית נשיא באינטל העולמית, מנהלת פיתוח אינטל דור 6 וראש צוות הפיתוח של קו מעבדי ה-SkyLake, אורן בנישתי, מנהל תחום טלקום, אינטל ישראל, דנה נחמה, מנהלת מוצר ONP באינטל ישראל ומרצים בכירים מחברות בינלאומיות מובילות, כגון: Arrow, Amdocs, RedHat, Artesyn, VMware ואחרות, שחלקו עם המשתתפים את ניסיונם.
 
ניצלתי את האירוע כדי לקיים ראיון בלעדי משותף עם אילן ינובסקי, (בתמונה למעלה), אסטרטג הפתרונות העסקיים האזורי בחברת VMware ואורן בנישתי, בכיר באינטל ישראל.
 
שאלה: מה מאפיין את ה-NFV וה-SDN בעולם הטלקום?
אורן בנישתי: "מדובר בפלטפורמה חדשה לווירטואליזציה של שירותי רשת NFV (ר"ת Network Function Virtualization) - פלטפורמה אחודה, לתמיכה רבת-שירותים ומרובת-ספקים, שנועדה לסייע לספקי שירותי תקשורת להאיץ אספקת שירותים ויישומים ברשתות החדשות. הפלטפורמה מאפשרת למפעילי הטלקום להציע ללקוחותיהם שירותים חדשים ביעילות.

למעשה, די להגדיר את השירות החדש כ-VNF - Virtual Network Function ולהפעילו מידית מעל תשתית של NFV של המפעיל, בלי צורך לבנות עבורו תשתית ייעודית להפעלת השירות החדש ובלא לרכוש 'מכונות' ייעודיות נפרדות. מדובר במהפך מחשבתי יסודי אצל מפעיל הטלקום – שינוי פרדיגמה יסודי".
 
אילן ינובסקי: "הערך המרכזי בפלטפורמה החדשה הוא ביכולתה לשרת באופן דינמי רב-משימתי את דרישות מפעיל הטלקום. למעשה, מדובר בתשתית גנרית, ש'יודעת לעשות כמעט הכול'. כך לדוגמא, היא יכולה לשרת ברגע נתון ניהול עומסים ברשת וברגע אחר טיפול בתעבורת וידיאו, שילובים של השניים ואף צרכים נוספים וכו'. הכל בתזמון נכון ובניהול משאבים של הרשת דרך ה-SDN (ר"ת Software Defined Networking).
 
בגישה זו, אין תלות של המפעיל ב'מכונות' ייעודיות או ברשתות ייעודיות, שנבנו כל אחת למשימה מוגדרת ומצומצמת. הגישה הזו מאפשרת למפעיל טלקום לחרוג מהמודל הכלכלי הנוהג, שכרוך בגידול ועיבוי התשתית ב'מדרגות' והצטיידות ועיבוי לפחות אחת לחומש או לעשור. זאת, בהנחה שצפה נכון את שיעור הצמיחה.
 
במקרה של זמינות תשתית VNF, המפעיל אינו אמור להיות מודאג מתנודות כאלו ואחרות בביקושים או בהתפתחות היצע חדש של שירותים שלא נצפו מראש. גמישות הפלטפורמה החדשה מאפשרת למפעיל ביצועים ויכולות מרשימים במתן מענה לביקושים, ובהפעלה של שירותים חדשים בתוך פרק זמן קצר. יתר על כן, מדובר ברשת מסתגלת לדרישות משתנות הנשלטות ממרכז השליטה והבקרה ללא צורך בשינויים תכופים במערך הפיזי (חומרת הרשת).
 
אציין, שספקי התקשורת חווים באופן שונה מהצרכנים את מהפכת הכפר הגלובלי. אם בעבר 'התענגו' המפעילים על הרשת שבבעלותם, ונהגו בה מנהג "גן נעול" - התירו רק פתרונות, שקיבלו את הסכמתם (וחלקו עימם הכנסות), הרי שבעידן החדש נפרץ כליל מודל ה"גן הנעול" ויזמים רבים מגיעים ישירות ללקוחות המפעילים תוך עקיפתם.
 
הפס הרחב והמודלים העסקיים של החברות השונות מאתגרים את ספקי התקשורת המסורתיים. בעיניים כלות הם רואים את תזרימי ההכנסות משירותי הפס הרחב עוקפים את קופתם וזורמים לכיסי ספקי הפתרונות, בעוד עליהם נופלות הוצאות עתק: לתחזוקה, שדרוג ועיבוי תשתית הפס הרחב, בעוד התעריף לפס הרחב מצוי בירידה מתמדת. זו למעשה דילמת המפעילים המרכזית כיום, שמעכבת השקעות בהרחבת תשתית ובהטמעת תשתיות טלקום מתקדמות (5G, 4G LTE-A).
 
יש בין ספקי התקשורת כאלה שכבר הפנימו, שהמודל העסקי הישן לא יוכל "להחזיק מים" עוד שנים רבות".
 
שאלה: האם יש דוגמא למפעילי טלקום מובילים, שכבר אימצו את התפישה החדשה?
אורן בנישתי: "יש כבר לא מעט מפעילי טלקום (לפחות עשרות) שמתנסים ובוחנים מקרוב את היכולות המתקדמות הללו. דוגמא מצוינת - חברת הטלקום הגלובלית וודאפון. תאגיד ענק, שהתאים לעצמו תשתיתNFV  משלו, שמשרתת את צרכיו בעולם כולו".
 
שאלה: מה מניע משתמשים להשקיע בפלטפורמות NFV?
אילן ינובסקי: "המניע המרכזי הוא יעילות עסקית וכלכלית. הרעיון עדיין 'צעיר' ועדיין צפוי לעבור שינויים והתארגנויות מגוונות, כמו צריכת שירות מעננים חיצוניים (לא בהכרח בשליטת הארגון או דווקא מטריטוריה מסוימת) וכן מניהול תקשורת בין עננים. לא ניתן להצביע על סקטור מסוים אבל להערכתי, אין משהו מזקק יותר מהתחרות העזה בשוק, כגורם מדרבן לאימוץ ולהטמעת חדשנות בעסקים. היא מניעה גם גורמים עסקיים שמרניים ביותר. רק לאחרונה ראינו, שבנק ישראל התיר לאחד הבנקים הגדולים במדינה לשמור את מערך ה-CRM בענן בחו"ל (Salesforce)".
 
שאלה: מה הזיקה ביניכם לבין אינטל?
אילן ינובסקי: "לדעתי, בכל שינוי טמונה ההזדמנות הבאה. כאשר חברת VMware יצאה עם פתרונות הווירטואליזציה לעולם השרתים זה נתפש בתחילה כקניבליזם של שוק השרתים - הצרכנים הכבדים ביותר של שבבי אינטל. ובכל זאת, למרבה ההפתעה, מכירות השרתים צמחו באופן מסחרר למרות הווירטואליזציה, וכך גם התרחב והתהדק הקשר בין שתי החברות.

גם אינטל וגם VMware 'מותחים' את עולמות הווירטואליזציה מעולם השרתים לכלל רכיבי הדאטה סנטר. השיתוף הוא גם בקבוצות התקינה הבינ"ל ל-NFV וגם במסגרת שת"פ של יצרנים, שיש להם חזון משותף".
 
שאלה: מה מציעה VMware לעולם הטלקום בתחום ה-NFV ומה הציגה בפני משתתפי כנס Intel Israel Telecom NFV 2015 ?
אילן ינובסקי: "החברה שלנו היא מובילה עולמית מוכרת בפתרונות וירטואליזציה ופתרונות -Software Defined Data Center. הצגנו בכנס את פתרון vCloud NFV.

פלטפורמת ה-VMware vCloud NFV זמינה יחד עם תוכנת VMware Ready for NFV ושירותי דירוג המסופקים ע"י VMware ושותפיה. האטרקטיביות של הפלטפורמה מתבססת על העלות הנמוכה של ה-NFV בפלטפורמה המשותפת ועל היכולת להפיק ממנה עבודה יעילה, הכנסות ורווחים. לפי הערכתנו ניתן באמצעותה להשיג תשואה בתוך זמן קצר משנה, והיא מבטיחה החזר השקעה (ROI) בשיעור גבוה מ-350% בתוך תקופה של 5 שנים".

למידע נוסף על vCloud NFV צפו בסרטון כאן.
 
סיכום
הפלטפורמה החדשה מניעה כלכלה חדשה. לדוגמא (ר' כאן): בשנת 2020 צפוי היקף השוק לעמוד על 157 מיליארד דולרים, תוך הצגת קצב גידול שנתי בשיעור של 117%. מדובר לא רק בחדירת פלטפורמות NFV/SDN לשוק הטלקום אלא גם בהיווצרות שוק גדול ברשתות ארגוניות (Enterprise networks).
 
המשתמשים הפוטנציאלים מצפים להפיק ערך מצמצום עלויות משמעותי כתוצאה מיכולות האוטומציה של הרשת ומחסכון במשאבי ה- IT, כמו גם צמצום חד בתלות בספקי שירות, עושר ביצועים ויעילות גבוהה, שמציעה הפלטפורמה.
 
NFV 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

7-13/11/21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021

17-18/11/21 - iHLS INNOTECH 2021 
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים