Telecom News - VMware 2020-הכרזות בתחומי ענן, אפליקציות, עבודה מרחוק ואבטחה

VMware 2020-הכרזות בתחומי ענן, אפליקציות, עבודה מרחוק ואבטחה

דף הבית >> חידושים הכרזות >> VMware 2020-הכרזות בתחומי ענן, אפליקציות, עבודה מרחוק ואבטחה
VMware 2020-הכרזות לארגונים ועסקים בתחומי ענן, אפליקציות, עבודה מרחוק ואבטחה
מאת: מערכת Telecom News, 30.9.20, 15:00יחצ על הבמה פט גלסינגר
 
חזון הכנס בו השתתפו עשרות אלפי מפתחים, צוותי DevOps, מומחי אבטחה ומחשוב ומנהלי IT מעשרות מדינות: לאפשר להריץ כל אפליקציה, בכל ענן ובכל מכשיר בצורה מאובטחת.
 
פט גלסינגר, (על הבמה, בתמונה למעלה), מנכ"ל VMware, פתח את הכנס השנתי של החברה - VMware 2020 שהתקיים השנה באופן דיגיטלי בהשתתפות עשרות אלפי מומחי מחשוב ואבטחה, מפתחים, צוותי DevOps ומנהלי IT מעשרות מדינות.
 
גלסינגר: "2020 הייתה מאתגרת בצורה יוצאת דופן והיא מחייבת חשיבה מחדש על כל תחום בחיינו. חדשנות דיגיטלית ניצבת במרכז החשיבה הזו מחדש בכל תחום. האסטרטגיה שלנו מוכיחה את עצמה עתה ומטרתה להריץ כל אפליקציה בכל ענן ובכל מכשיר. החברה מסייעת לחברות בכל תחום להתמודד עם האתגרים החדשים הללו וביניהן: זום, שלה אנו מסייעים לפרוס את שירותיה ליותר ויותר משתמשים, ומודרנה, שמפתחת חיסון נגד נגיף הקורונה.
 
מערכותיה של VMware מסייעות גם לארגון Feeding America לספק מנות מזון ל-53 מיליון נזקקים בארה"ב ולבצע התאמה בין הביקושים לבין ספקי המזון.
 
האסטרטגיה שלנו בנויה על 5 יסודות, שעוטפים ותומכים באפליקציות של הלקוח:
סביבת ריבוי עננים,
כלים למודרניזציה של אפליקציות,
סביבת עבודה לעובדים מבוזרים,
אבטחה פנימית,
רשתות ווירטואליות בענן.
 
בנוסף הגענו להסכם לשיתוף פעולה בין VMware לבין חברת NVIDIA, שיביא את עולם ה-AI לכל ארגון ויוביל לדמוקרטיזציה של אחת מהטכנולוגיות העוצמתיות ביותר בעולם כיום".
 
בין ההכרזות הבולטות של הכנס: 
פרויקט Monterey - ארכיטקטורת ענן היברידי חדשה עבור הדור הבא של האפליקציות
פרויקט מונטריי (Monterey) מספק מענה לדרישות החדשות של הדור הבא של האפליקציות, שכוללות בינה מלאכותית, למידת מכונה ו-5G. לצורך הפרויקט משתפת החברה פעולה עם שותפים בתעשייה לפיתוח פתרונות, שיתבססו על פרויקט מונטריי וביניהם: אינטל, אנבידיה ופנסנדו וכן עם חברות המערכות דל, לנובו ו-HPE.
 
פרויקט מונטריי יסייע לארגונים להתמודד עם סביבת האפליקציות, שמורכבותה הולכת וגדלה וצורכת משאבי עיבוד (CPU) הולכים וגדלים. היא תתפרס על פני התחומים הבאים:
 
תמיכה ב-SmartNICs - החברה ממשיכה לפתח את סביבת Cloud Foundation (הכוללת את vSphere, vSAN ו-NSX), שתכלול תמיכה בטכנולוגיית SmartNIC (המכונה גם DPU - Data Processing Unit) - רכיב ארכיטקטורה חדש המוריד משימות עיבוד, שמבוצעות בד"כ ע"י מעבד השרת. באמצעות התמיכה ב-SmartNICs, VMware Cloud Foundation ימשיך לבצע את עיבוד הווירטואליזציה במעבד השרת ואילו משימות הרשת, האחסון, והקלט/פלט תעובדנה במעבד SmartNIC החדש.
 
עיצוב מחדש של ארכיטקטורת הפלטפורמה - החברה תעצב מחדש את ארכיטקטורת Cloud Foundation באופן, שתאפשר 'פירוק' השרת, לרבות הרחבת התמיכה בשרתים פיסיים ייעודיים (bare metal). הדבר יאפשר לאפליקציה, שרצה על שרת פיסי אחד, לצרוך משאבי חומרת האצה FPGAs משרתים פיסיים אחרים. נוסף לכך, הדבר יאפשר גישה דינמית למשאבים פיסיים, שתתבסס על מדיניות או דרך ממשקי תכנות (API), שיותאמו לצרכים של האפליקציה. כיוון ש-ESXi רץ על SmartNIC, ארגונים יוכלו להשתמש בסביבת ניהול אחת לניהול כל תשתית המחשוב שלהם, בין שהיא וירטואליות ובין שהיא מבוססת על שרתים פיסיים bare metal
 
אבטחה - באמצעות פרויקט מונטריי תוכל החברה להמשיך לממש את חזון האבטחה הפנימית שלה. כל רכיב SmartNIC יכול להריץ פיירוול מלא וחבילת אבטחה בעל יכולות מתקדמות. כיוון שהוא ירוץ ב-NIC ולא בשרת המארח, ניתן יהיה לפרוס אלפי פיירוולים קטנים ולכוון אותם באופן אוטומטי לאבטח שירותים של אפליקציות ספציפיות המרכיבות את האפליקציה ולעטוף כל שירות בהגנות חכמות ,שתגנה על החולשות של השירות הספציפי. הדבר יאפשר בניית אבטחה מותאמת המכוונת באופן אוטומטי לעשרות אלפי שירותים של אפליקציות.  
   
פתרונות חדשים לעובדים מרוחקים הכוללים שיפורי ביצועים, נוחות ואבטחה.
 
VMware חשפה את פתרונות העתיד שלה לעובדים, שיספקו להם חוויות עבודה יוצאות דופן, בקרות אבטחה מקצה לקצה Zero Trust ויכולות ניהול ידידותיות. הפתרון המשולב כולל את הטכנולוגיות הבאות: שירותי גישה מאובטחת לנקודות קצה (SASE - Secure Access Services Edge) סביבת העבודה Digital Workspace ויכולות אבטחה של נקודות הקצה. 
 
הפתרון המשולב יסייע למנהלי IT לנהל ולאבטח יותר את הגישה לכל אפליקציה, בכל ענן, מכל מכשיר ובה בעת לספק חוויית משתמש נוחה, מאובטחת וברמת ביצועים גבוהה לעובדים מבוזרים.
 
רשתות ומערכות אבטחה היסטוריות חסרות יכולות כמו אוטומציה, פריסה בענן ואבטחה פנימית, שנדרשות כדי לחבר משתמשים מרוחקים באופן מאובטח לאפליקציות, בתקופה שבה המרקם העסקי הגלובלי הופך ליותר ויותר מבוזר. פלטפורמת SASE של החברה ממזגת רישות בענן עם אבטחה בענן וגישה מאובטחת לרשת ברמת Zero Trust וכן שותפויות חדשות בתחום האבטחה כדי לספק גמישות, מהירות ויכולת פריסה נרחבת עבור ארגונים מכל גודל. זה פתרון הענן הראשון המספק רמה מובטחת של איכות לאפליקציה, אבטחה פנימית ותפעול ידידותי והוא אידאלי לארגונים התומכים בעובדים מרוחקים.
 
פלטפורמת SASE כוללת את הטכנולוגיות המובילות בתעשייה וכן שותפויות חדשות. ביניהן ניתן לציין:
 
טכנולוגיית VMware SD-WAN הוכתרה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר במשך 3 שנים ברציפות בתחום תשתית WAN לנקודות קצה. הרשת הגלובלית של VMware SD-WAN התרחבה ליותר מ-2,700 צמתים של שירותי ענן ב-130 חוות ענן (POPs) - יותר מכל פתרון אחר בשוק. לפתרון זה התווסף עתה VMware Edge Network Intelligence המספק למנהלי ה-IT נראות מורחבת ונתונים טלמטריים אודות חוויות המשתמש בעת שהם ניגשים לאפליקציות מכל מקום ותעבורת האפליקציות חוצה רשתות רבות.
 
מערכת VMware Secure Access הוא שירות ZTNA (Zero Trust Network Access) המשלב את מערכת VMware Workspace ONE עם VMware SD-WAN לשירות אחד המתארח בענן והוא מאפשר גישה מרחוק של עובדים ניידים באופן יותר מאובטח ויעיל וברמת ביצועים גבוהה. החברה הוכתרה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר במשך 3 שנים ברציפות בתחום מערכות הניהול האחודות לנקודות קצה עבור פתרון ה-Workspace ONE שלה.
 
בתחום אבטחת הענן הודיעה החברה על שיתופי פעולה עם מספר ספקים, שפתרונות אבטחת הענן שלהם ישולבו ב-SASE. ביניהם הפתרונות של החברות Menlo Security ושל Zscaler. כן משולב ב-SASE הפיירוול VMware NSX , פיירוול שכבה 7 המוצע כשירות ענן בפריסה ללקוח בודד או למספר משתמשים (single tenanted/multi tenanted).
 
סל פתרונות Tanzu שיאיצו את המודרניזציה של האפליקציות והתשתיות של הלקוחות
VMware Tanzu, שנחשפה בכנס VMworld 2019 בארה"ב, היא סל של מוצרים ושירותים המאפשרים מודרניזציה של אפליקציות ותשתיות, שמטרתם המשותפת היא אחת: אספקה של תוכנה איכותית יותר לייצור, באופן רציף. במהלך השנה האחרונה החברה הרחיבה במהירות את סל מוצרי ושירותי Tanzu, הרחיבה את האקוסיסטם שלה ואת מצבת הלקוחות.
 
למעלה מ-75 ספקי תוכנה עצמאיים חברים כיום בקהילת VMware Tanzu. ביחד, החברה  ושותפיה מוצאים דרכים חדשות וטובות יותר לשלב בין מפתחי האפליקציות לבין הצוותים התפעוליים סביב היעד המשותף של האצת מחזורי שחרור המוצרים. כתוצאה מכך, מאות לקוחות משתמשים עתה במוצרי Tanzu והם מריצים מיליוני קונטיינרים בסביבת הייצור. נוסף על כך, בכל דקה נפתחים בממוצע 36 פרויקטים חדשים ב-start.spring.io. החברה תומכת כיום במיליוני מפתחים כל חודש בעת שהם מתחילים פרויקטים חדשים תוך שימוש במסגרת העבודה Spring עבור מיקרו-שירותים ובקטלוג הקהילתי של Bitmani עבור תמונות לקונטיינרים.
 
הישגיה של Tanzu מגיעים לשיאם היום בכנס VMworld 2020. החברה מכריזה על תמיכה של Tanzu ב-VMware Cloud on AWS וגרסה מקדימה של Tanzu ל-Oracle Cloud VMware. כן משתפת VMware פעולה עם מיקרוסופט להציג בהקדם האפשרי גרסה מקדימה למאמצים ראשונים. ההרחבות הללו תספקנה ללקוחות דרכים להרחיב עומסים לענן באופן מהיר ומאובטח יותר ותעצמנה את יכולותיה של החברה לספק ללקוחות פלטפורמה הנמצאת בכל מקום להרצת האפליקציות והתשתיות שלהם על פי בחירתם.
 
החברה הכריזה גם על שיתוף פעולה עם GitLab, פלטפורמת DevOps המוצעת כאפליקציה יחידה. החברות התחייבו לאחד בין מפתחי האפליקציות לבין צוותי התפעול סביב מטרה משותפת אחת והיא להאיץ את סבב שחרור המוצרים ולשפר את רמת אבטחתם. לצורך זה 2 החברות מסייעות ללקוחות לייעל את תהליכי הפיתוח שבצנרת ולהאיץ באופן עקבי את ההגירה לייצור.
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים