Telecom News - עוד קנס בלתי חוקי יצא מתחת ידו של שלמה פילבר, הפעם על הוט-מובייל

עוד קנס בלתי חוקי יצא מתחת ידו של שלמה פילבר, הפעם על הוט-מובייל

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> עוד קנס בלתי חוקי יצא מתחת ידו של שלמה פילבר, הפעם על הוט-מובייל
משרד התקשורת ממשיך בשלו: קנסות ללא שום בסיס חוקי על שטויות, בזמן שהפרות החוק המתמשכות במשך שנים (למשל של גולן טלקום וסלקום), מקבלות "חסינות" בלתי ברורה. הפעם: בעיית דיווח שטותית של הוט מובייל בעניין מבנה "פירמידת האחזקות" של פטריק דרהי. 
מאת: אבי וייס, 2.6.16, 09:30שלמה פילבר

ללא כל פרסום עלה לאתר משרד התקשורת (כנראה ב-26.5) מסמך בחתימת שלמה פילבר (בתמונה משמאל, מנכ"ל משרד התקשורת), על הטלת קנס על הוט-מובייל ב-15.3.16, בגלל שהיא לא דיווחה בזמן על שינוי לא משמעותי בהרכב "פירמידת האחזקות" של פטריק דרהי, הבעלים של קבוצת הוט. בכל מקרה, השליטה של פטריק דרהי בהוט לא השתנתה, כך שאין כאן שום עבירה. 

אגב, לא היה כל סוד בשינוי הזה ב"פירמידת האחזקות" של פטריק דרהי, כי הוא פורסם ברבים ב-2014 במסגרת הבורסה של אמסטרדם, שם נסחרות המניות של הוט (במסגרת כלל המניות של כל החברות בקבוצת האחזקות של פטריק דרהי). זה גם דווח בזמנו לבורסה הישראלית ע"י הוט. 

יתרה מכך. כבר לפני למעלה משנה (באפריל 2015) משרד התקשורת הודיע להוט על כוונתו להטיל עליה קנס של מיליון ש"ח בגין אי הדיווח הזה למשרד התקשורת, על השינוי ב"פירמידת האחזקות" של פטריק דרהי, נושא שכפי שציינתי, דווח ברבים (לבורסה בהולנד) כבר ב-2014.

כעת, לפתע הוטל קנס על הוט-מובייל (למה לא על חברת האם הוט, לא ברור), בסך 73 אלף ש"ח (במקום מיליון ש"ח,שהיה בהודעה המקורית מ-2015).

ברור לכל מי שעיניו בראשו, שאין כאן שום דבר צרכני, שום השפעה על השוק, שום כלום מכלום, רק היטפלות להוט על כלום, על עניין שטותי וטכני שלא משפיע על כלום מכלום, בנושא שבכלל מצוי בתחום הטיפול של רשויות אחרות (למשל, לאחרונה רשות ניירות הערך הטילה קנס על הוט, בגלל אי דיווח פרטים מסויימים בעניין תהליך הרכישה של הוט ע"י פטריק דרהי מפישמן, ראה כאן, קנס של 4 מיליון ש"ח, שהוטל ע"י רשות ניירות הערך בהליך מסודר פי כמה ממה שנעשה במשרד התקשורת).

לכן, פניתי בדחיפות למשרד התקשורת ב-28.5.16 כדלהלן:
"לפתע עלה בסוף השבוע באתר משרד התקשורת (כביכול ב-5 במאי 2016) פרסום של מסמך מה-15.3.16, שעל פיו הוט מובייל קיבלה קנס  )"הודעה בדבר ‏הטלת עיצום כספי על חברת‏ הוט מובייל בע"מ בגין‏ הוספת ‏תאגיד ‏במבנה ‏האחזקות ‏שלא ‏כדין").
נאמר, שבוצעה התייעצות עם "הוועדה המייעצת לעניין עיצומים כספיים".
היכן מצוי הפרוטוקול של ההתייעצות הזו, שנדרש לפרסמו ברבים כאמור בחוק התקשורת?"

תשובה לא הצלחתי לקבל. ככל שאקבל - אעדכן בהתאם.

כ"כ, שאלתי את הוט: "בהמשך לפנייתי למשרד התקשורת, האם הוט שילמה את הקנס, שהוטל עליה, או שהיא פונה או מתכוונת לפנות לערכאות בנושא?" גם מהוט לא הצלחתי לקבל תשובה.

אגב, לאחרונה רק בזק ערערה לבית משפט על קנס אחד, שהוטל עליה (היא כבר שילמה את כל הקנסות, שהוטלו עליה ע"י שלמה פילבר). גם אם הוט שילמה או תשלם את הקנס החדש הזה, זה עדיין לא הופך אותו לחוקי.

זאת, מעבר לעובדה, שרק בזק והוט מקבלות קנסות ממנכ"ל משרד התקשורת על שטויות (כבר הסברתי כמה פעמים למה), בעוד שחברות אחרות (דוגמת גולן טלקום וסלקום) זוכות ל"חסינות" ויכולות לצפצף על כל החוקים, התקנות והוראות הרישיון שלהן במשך שנים, ולגרום נזק של מיליארדי ש"ח לצרכנים ולשוק התקשורת תוך דרדור השוק הזה עד כי אנו בנמצאים בפיגור רב, אחרי מדינות ערב, בלי לקבל שום קנס... 

על האפלייה באכיפה יש באתר זה חשיפות רבות (כאןכאןכאןכאןכאןכאןכאןכאןכאןכאן וכאן) (המאמר, שמסכם את החשיפות המרכזיות, נמצא כאן), והתהליך הזה הוא בלתי נגמר. גם הבג"ץ של פרטנר כנגד משרד התקשורת בנושא האפלייה באכיפה בעניין גולן טלקום, עד רגע זה לא שינה מאומה, מההתנהלות הבלתי חוקית של צמרת משרד התקשורת. 

מדוע הקנס על הוט-מובייל בלתי חוקי?
בסדרת כתבות מאוד מפורטת (הסיכום נמצא כאן), חשפתי והסברתי בפירוט את כל מנגנון הזיופים, הפיברוקים, השקרים והתחמונים, שמתלווה לתהליך הטלת הקנסות ע"י מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר. הנושא הזה גם נמצא בחקירה של הרשויות המוסמכות, לאור כמות העבירות הרבה, שמבוצעת בתהליך הזה מצד ראשי משרד התקשורת.

הפעם אציג רק 2 סעיפים להדגמה, מדוע גם הקנס הזה על הוט-מובייל הוא בלתי חוקי:

א. בהודעה על הקנס מצויינים הסעיפים ברישיון של הוט מובייל שלא מולאו (סעיפים 20 עד 22 ברישיון). הבעיה: אלה אינם סעיפי עבירה ולא סעיפי עונשין. סעיפי העבירה, שמספקים את הסמכות להטלת קנסות ע"י מנכ"ל משרד התקשורת נמצאים בחוק התקשורת ב"תוספת לחוק".

אולם, הקוראים של האתר והחשיפות הקודמות לא יופתעו לשמוע, שאין סעיפים כאלה של "אי דיווח לפי סעיפים 20 עד 22 ברישיון", שמספקים את הסמכות החוקית למנכ"ל, להטיל קנס.

בכלל, עניין אי הדיווח הזה הוא בדיחה אחת גדולה, כי נטען שכל העבירות המיוחסות להוט הן בגין העברת אמצעי שליטה שמוחזקים על ידי "גורם ישראלי". פטריק דרהי הוא "גורם ישראלי" בדיוק כמו שאני "גורם לוכסמבורגי" (ישראבלוף מבית היוצר של משרד התקשורת, שכאילו סבן הבעלים של פרטנר ודרהי הבעלים של הוט - הם ישראלים).  

מה שכן יש בחוק, זה סעיף כללי המופיע בחלק ה' של התוספת האומר כך: "הפר הוראת רישיון שאינה מפורטת בחלקים א' עד ד'."

דהיינו: הפרת הוראות הרישיון (כנטען בהודעת המנכ"ל, סעיפים 20 עד 22 לרישיון) ע"י הוט מובייל, נכנסת למסגרת של חלק ה', והפלא ופלא, וכבר חשפתי זאת בכל הפרשות של הקנסות הקודמים, חלק ה' לא נמצא בסמכות של מנכ"ל משרד התקשורת להטלת קנסות, אלא בסמכות של סמנכ"ל בכיר פיקוח ואכיפה (שמילה מימון, בתשמילה מימוןמונה משמאל), בפרוצדורה חוקית לגמרי אחרת ורמת קנסות לגמרי אחרת. גם לא קיימת "ועדה מייעצת" בהטלת קנס לפי "חלק ה' של התוספת לחוק".

כבר הסברתי כמה פעמים למה שמילה מימון לא חותם על הקנסות הללו, שהם בתחום סמכותו הבלעדית על פי חוק ומסבך את המנכ"ל שלמה פילבר (בשת"פ עם "קליקת הפרקליטים"), בכל ההיטפלות התמוהה שלו לבזק ולהוט, היטפלות שהיא לא יותר מספין אחד גדול.  

ב. כדי שהקנס של המנכ"ל יהיה חוקי, יש צורך (בין היתר), שפרוטוקול "הוועדה המייעצת לעניין עיצומים כספיים" יפורסם באינטרנט מייד לאחר הדיון. זה לא קרה (בדיוק כמו במקרים הקודמים). זה תנאי בסיסי שכתוב בחוק התקשורת לעצם חוקיות הקנס. ולכן שוב, רק בגלל אי הפרסום בזמן של הפרוטוקול, הקנס אינו חוקי. כבר קראתי בעבר ליו"ר הוועדה המוזרה (בלשון המעטה) הזו, עו"ד חיים ארביבלהתפטר, בגלל שהוא הפך את "הוועדה המייעצת" שהוא עומד בראשה, לבדיחה אחת גדולה ובלתי חוקית בעליל. 

לסיכום:
סקרתי וניתחתי את הפגמים החוקיים הראשונים, שזיהיתי מייד לאחר ההכרזות לציבור של המנכ"ל שלמה פילבר, בכל אחד מהקנסות הקודמים על בזק (כאןכאןכאן, כאן וכאן) ועל הוט (כאן). 

לכן, מכלל החומר האדיר, שחשפתי בחודשים האחרונים, עולה בברור, ששלמה פילבר נוהג בשרירות לב, תוך חשד לכאורה של "ניצול לרעה של כוח המשרה" ואולי אף "מפר אמונים" בתפקידו, בכך שהוא מצפצף על חוק התקשורת ועל כל נורמה שלטונית, וממשיך להטיל קנסות בלתי חוקיים המלווים בכמות אדירה של שקרים, זיופים ותחמונים, לרבות כלפי "ועדת הקנסות". פניתי (ומספר פעמים) למשרד התקשורת (למנכ"ל) בדרישה, שיבטל את הקנסות הלא חוקיים הללו, אולם - תגובה לא הצלחתי לקבל. אם אקבל - אעדכן בהתאם. 

גם אם "
קליקת הפרקליטים" (דוגמת היועצת המשפטית של משרד התקשורת), תיתן גיבוי למהלכים הבלתי חוקיים הללו וחברות בזק והוט תשלמנה את הקנסות, זה לא ישנה את העובדות הברורות כשמש. גם אם היועץ המשפטי לממשלה והמשנה שלו (אבי ליכט) הופכים את הכל לצחוק תוך רמיסת כל נורמה שלטונית, ונותנים לחשודים בפלילים לחקור את עצמם, זה לא יבטל את הצורך, שכל בעל תפקיד בכיר בשירות הממשלתי לרבות במשרד התקשורת אמור לעבוד ביושר, לפי החוק, בהגינות, תוך שמירה על האתיקה המקצועית והתקשי"ר ותוך מילוי תפקידו לטובת הציבור בצורה שיוויונית ושקופה. 

בנוסף, המהלך הזה של מנכ"ל משרד התקשורת חוסם כל אפשרות להדיינות הגיונית ופרודוקטיבית עם אלה, שהוא מטיל עליהם, פעם אחרי פעם, קנסות על כלום
ותמיד בנושאים שוליים, שלא נוגעים בכלל לציבור הרחב, בנושאים, שלא הביאו שום רווח למי מחברות התקשורת, לא גרמו נזק לאיש, לא פגעו בשום תחרות, על מעשים ישנים בני שנים, שמזמן שכחו אותם, תוך "אפלייה חמורה באכיפה". 
 
ביזיון ממלכתי 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים