"הכי טוב לא לשדרג ולהיפתח ולא לעבור לענן" - גרסת חלק מהמנהלים בארץ

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> "הכי טוב לא לשדרג ולהיפתח ולא לעבור לענן" - גרסת חלק מהמנהלים בארץ
מי מהארגונים הממשלתיים הכי מתקדם לכיוון העולם הדיגיטלי, עולם המובייל, הרשתות החברתיות ושירותי הענן? לא מי שחשבתם. אולם, הרוב עדיין חושבים, שהענן הוא "אופנה חולפת" ו"סכנת סייבר", בלי להסתמך על עובדות ומחקרים. זה פשוט לא מתאים להם להיות בעידן החדש, שדורש פתיחות, שקיפות ומעביר את הכוח לידי הצרכנים \ לקוחות ולמשתמשים בתוך ומחוץ לארגון.
מאת: אבי וייס, 20.4.17, 10:00ישראל גרוס

במפגש ייחודי של "שולחן עגול" במסגרת פורום Israel Cyber Group מיוזמתו של ישראל גרוס (בתמונה משמאל), שגם שותף להקמת פורום Pitch Tonight הענק (מעל ל-4 אלף יזמים, משקיעים ומנטורים), מפגש, שנערך בשת"פ דלויט ישראל ביחד עם ארגון Cyber Together בהנחייתו של אורן אלימלך, נחשפה תמונה מאוד מרתקת של שוק ה-ICT בישראל ומוכנותו לעולם הדיגיטלי, עולם הענן.

במפגש, שהיה מיועד למנכ"לים ולמנמ"רים מארגונים גדולים, השתתפו בפאנל מנמ"רים מ-7 הארגונים הבאים: מכבי שירותי בריאות, קופת חולים מאוחדת, ביטוח הפניקס, ECT, דואר ישראל, אל-על, נתיבי ישראל (לשעבר מע"צ) במשרד הבינוי והשיכון. 

המפגש, שנועד במקורו להיות דיון בשאלה: איך מנהל IT \ מנהל אבטחת מידע בוחן, בודק ובוחר פתרונות אבטחת מידע, גלש מהר מאוד לשאלה: האם אתה עובר לענן ולמה לא?

ישראל גרוס, שהוא גם מייסד משותף ו-CMO של סטארטאפ מצליח ביותר בשם L7 Defence: "חשוב לנו להציג גם את נקודת המבט של מקבלי ההחלטות בארגונים העסקיים והממשלתיים הגדולים ביותר בישראל, שהסכימו לבוא ולהציג את השקפת עולמם ותהליכי קבלת ההחלטות שלהם ושל ההנהלות שלהם.

חשוב לתעשייה, שבה אנו נמצאים, תעשיית היזמות, לשמוע איך התעשייה, שאליה אנו מפתחים פתרונות חדשים, חושבת ומחליטה. חשוב לנו להבין איך הם רואים את התחומים, שבהם אנו בתעשיית היזמות, עוסקים". 

אלון רפאלי, (בתמואלון רפאלינה משמאל), ארגון Cyber Together: "אנו ארגון המאגד חברות העוסקות ומפתחות בעולם הסייבר. במסגרת הפעילות שלנו אנו מקימים 2 מעבדות: 1) מעבדת POC להוכחת היתכנות של פיתוחים חדשים וקיימים, 2) מעבדת מחקר פוגענים וזיהוי איומים. 

2 המעבדות החדשניות תהיינה מבוססות על תשתיות פיתוח ישראליות.

אנו נסייע לחברים בפורום ולמנהלי אבטחת מידע בארגונים ובעסקים, וגם לכל הקהילה הענקית שלנו, שכוללת יצרנים מנוסים של פתרונות ועד סטארטאפים, לקיים דו-שיח ישיר בין המפתחים לתעשייה המשתמשת בפתרונות הללו.

פנינו למדען הראשי לקבל מימון בתקווה שנוכל לדווח בקרוב על ההתקדמות בהקמת המעבדות הללו".

מי מהארגונים הממשלתיים הכי מתקדם בטרנספורמציה הדיגיטלית ובמעבר לענן?  
באופן די מפתיע, גיל זיסו, (בתמגיל זיסוונה משמאל והיחיד שמוזכר כאן בשמו ותמונתו), המנמ"ר וה-CSO של דואר ישראל, היה הפתוח והמתקדם ביותר, מבין המשתתפים בפאנל (רשימת 7 הארגונים למעלה).

גיל זיסו, דואר ישראל: "אנו נמצאים מזה קרוב לשנתיים באופן מלא בענן. עברנו טנספורמציה דיגיטלית ושינוי ארגוני מאוד משמעותי והעלינו לענן את כל האפליקציות שלנו, כולל אפליקציות הליבה הרגישות ביותר.

ב-2017 נסתמך בו זמנית על 3 עננים גדולים כדי לספק את מירב השרידות והתמיכה לכמויות המידע העצומות הנמצאות אצלנו ואנו באים בדרישות מאוד גבוהות לספקי שירותי הענן והם עומדים באתגרים, שאנו מציבים בפניהם.

כרגע אנו בתהליכי בחירה של מערכת, שתנהל את כל העננים במערכת אחת. כך, שיהיה ניהול מקבילי ואחיד של כל מה שקיים בכל העננים, שאנו משתמשים בהם בו זמנית. 

הכניסה שלנו לפרויקט שירותי ענן הייתה מאוד סדורה, וזה לקח ולוקח זמן. זה גם דורש מהאנשים להשתנות ודרש מאתנו לפתח כלים חדשים עבור הלקוחות שלנו. עברנו לשירותים במובייל והפכנו הכל לזמין כאן ועכשיו.

זו מהפכה, שלא הייתה מעולם בדואר ישראל. אם לא די בכך, פתחנו את דלתות הארגון לסטארטאפים, כדי שיפתחו אצלנו, על הפלטפורמות שלנו, פתרונות חדישים, שיתאימו לצרכים שלנו. אנו כבר תומכים ב-6 סטארטאפים ונמשיך לטפח את הכיוון החדשני הזה.

כ"כ, חתמנו הסכמים עם חברות צעירות וזריזות משיקות לנו דוגמת Gett (גט-טקסי), כדי לייעל את שרשרת הערך והשינוע המהיר של חבילות וצרורות ללקוחות שלנו". 

אין ספק שמדובר במהלך נועז וחשוב, שמהווה דוגמה חיובית לכל השוק הממשלתי והעסקי.

אולם, זו לא כל התמונה של השוק הישראלי.

אך לפני שנה פרסמנו מאמר תחת הכותרת: "הכי טוב לא לשדרג ולא לעבור לענן" - גרסת המנהלים בישראל". אחת האינדיקציות הברורות להחלטה של לא מעט מנהלים בישראל לא לעבור לענן, הייתה בבחירה של המנהלים בשירותי חברת Rimini Street. באופן די אירוני, מי שבוחר בה כספקית השירות למערכות הליבה הארגוניות, ברור שבחר בכיוון - לא לשדרג לענן

עברה שנה מאז פרסום המאמר, שכלל גם את הנותנים השנתיים של Rimini Street, וחברת Rimini Street פרסמה שוב את התוצאות השנתיות שלה, כולל בישראל, ומתברר, שהיא עולה ומצליחה. ההודעה המלאה של Rimini Street מצויה כאן למטה בנספח.

זה תואם די במדויק את מה שאמרו הדוברים בפורום הנ"ל. ארגונים (דוגמת ארגוני הבריאות, הביטוח וגם אחרים), שהקימו איזה שירות ענן, הקימו, למעשה, שירותים פנימיים מצומצמים וסגורים, והוציאו לענן חיצוני (אם בכלל) רק נושאים שוליים דוגמת: פורטל לציבור, קביעת תורים, לומדות והדרכה בנושאים המתאימים לציבור הלקוחות ואקסלרטור לסטארטאפים (מה שיש כבר בארגונים לא מעטים בישראל). חלק הוציאו את הדוא"ל שלהם לענן (למשל לענן של מיקרוסופט או גוגל), למרות שהדוא"ל הוא יותר רגיש ופגיע ממערכות ליבה רבות אחרות. מדובר בהחלטות חסרות כל בסיס מחקרי, עובדתי או אחר. 

לאור הפיגור הזה של הארגונים והעסקים בישראל, פרסמנו את המאמר, שמבוסס על מחקר שנערך גם בישראל, תחת הכותרת: "האם מתקרב הקץ לתפקיד ה-CIO (מנמ"ר) כמנהל ה-IT והטכנולוגיות בארגון?". זאת, משום שהעובדים והמנהלים הזוטרים (שרובם די צעירים ושנולדו כבר בעולם הדיגיטלי), לא מחכים למנהלים הבכירים, שיחליטו על "טנספורמציה דיגיטלית". הם עושים זאת בעצמם ויוצאים לבד לענן... מחוץ למערכות המסודרות ונגד ההנחיות הכתובות.

להערכתי ולהערכת רבים, שעוסקים בתעשיית ה-ICT בישראל, הצורך בחיסכון והתייעלות והתגברות התחרות והגלובליזציה, יובילו במוקדם או במאוחר גם את אלה, שנשארו מאחור, לבצע טרנספורמציה דיגיטלית ולעבור לענן, כמו הטרנספורמציה המאוד משמעותית, שעברה על דואר ישראל. 
 

נספח (הודעת חברת רימיני סטריט):

 
Rimini Street הכפילה בשנה החולפת את מספר הלקוחות של Oracle ו־SAP שחתמו בישראל ובמזרח אירופה. החברה הגדילה השקעות באזור במסגרת צמיחה חזקה שנמשכת.
 
רימיני סטריט (Rimini Street), ספקית תמיכת צד שלישי לתמיכה בתוכנות ארגוניות, עבור תוכנות SAP: Business Suite, BusinessObjects ו־ HANA Database. ותוכנות Oracle: Siebel, PeopleSoft, JD Edwards, E-Business Suite, Oracle Database, Oracle Middleware, Hyperion, Oracle Retail, Oracle Agile PLM ו־Oracle ATG Web Commerce, הכריזה על המשך הצמיחה וההשקעות שלה בישראל ובמזרח אירופה, עקב הדרישה הגוברת לשירותי הפרמיום של החברה, לתמיכה בזמני תגובה מהירים בתוכנות ארגוניות לחברות בעלות רישיונות של Oracle ו־SAP.
 
Rimini Street הכריזה כי המספר הכולל של לקוחותיה החתומים באזור נכון ל-31 לדצמבר 2016 גדל ב־100%, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד,[1] וכיום היא משרתת מעל 74 ארגונים גלובליים, עם פעילות בישראל ובמזרח אירופה. החברה גם הכריזה כי היא מגדילה את כוח העבודה שלה באזור ב־44%, בהשוואה לתקופה הקודמת המסתיימת ב-31 בדצמבר, 2016.
 
Rimini Street פתחה את משרדה בתל אביב בשנת 2015, וכבר החתימה חמש מתוך 10 החברות הישראליות הגדולות באזור, וכן מותגים מקומיים מוכרים היטב, לרבות עמיעד מערכות מים, החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ, פלאפון תקשורת בע"מ וסודה סטרים אינטרנשיונל בע"מ.
 
הדגש על שינוי עסקי יוצר דרישה לפתרונות המבוססים על חיסכון תקציבי:
 
בסקר שנערך לאחרונה בקרב מנמ"רים, על ידי Harvey Nash ו־KPMG ב-82 מדינות ברחבי העולם, השינוי הגדול ביותר במיקוד סדרי העדיפויות היה סביב שיתוף הלקוחות.[2] מנמ"רים מתמודדים יותר ויותר עם האתגר של מתיחת גבולות המעטפת התפעולית שלהן, לשם התמקדות בשינוי ואסטרטגיה עסקיים. נוסף על כך, סדרי העדיפויות של המנכ"לים משתנים – 63% מהם מעדיפים שהמנמ"רים שלהם יתמקדו בפרויקטים של IT המייצרים לעסק כסף, במקום לחסוך כסף. עם זאת, זוהי חרב פיפיות – עם תקציבים שברובם נשארים ללא שינוי או פוחתים, מנמ"רים מתקשים למצוא תקציב IT נוסף למימון יוזמות אלה.
 
על ידי מעבר לתמיכה של Rimini Street, חברות ברחבי העולם יכולות לחסוך עד 90% מעלויות התחזוקה הכוללות שלהן, ובכך לשחרר משאבים ליוזמות אלה היוצרות זרם הכנסות נוסף לעסקיהן, ומעניקות יתרון תחרותי. הלקוחות יכולים לשמור על מהדורת התוכנה הנוכחית שלהם, בלי שיידרשו לבצע שדרוגים כלשהם למשך 15 שנים לפחות.
 
ד"ר ג'ימי שוורצקופף, עמית מחקר ושותף מנהל ב-STKI: "בישראל כיום, המילים המנחות הן 'שינוי או מוות', כיוון שמנמ"רים באזור עומדים בפני לחץ למקסם את מצב ה־IT הקיים שלהם, ובמקביל – למצוא מימון ליישום יוזמות חדשות לשינוי עסקי.

כשליש מבין 20 החברות המובילות בכל מגזר עסקי ייאלצו לבצע שינויים במהלך שלוש השנים הבאות. המנמ"רים המנוסים יותר מזהים מגמה זו, ויחפשו פתרונות שיסייעו להם ליזום תכניות אסטרטגיות לשיתוף הלקוחות, וגם יסייעו לארגון שלהם לצמוח ולהישאר תחרותי. המעבר לתמיכה עצמאית יוצר עבורם אפשרות כבירה להשגת יעדים אלה".
 
תמיכה ברמת פרמיום הבנויה מהבסיס לשם מתן זמן תגובה מהיר יותר:
 
צוות התמיכה הגלובלית של Rimini Street מספק שירות לקוחות מצוין לכל לקוח, עם שירותים יקרי ערך שאינם כלולים במסגרת תחזוקה רגילה של הספק, לרבות תמיכה בהתאמות אישיות, תמיכה בקישוריות הדדית וכוונון ביצועים. נוסף על כך, כל לקוח מקבל מהנדס תמיכה ראשי אישי (PSE), הממוקם פיזית באותו אזור גיאוגרפי, בעל 10 שנות ניסיון לפחות ביישומים ובטכנולוגיות המתאימות, אשר פועל בצמוד לצוות מומחים ברחבי העולם, המגיבים לכל בקשה 24/7/365.
 
החברה מובילה את התעשייה בהתחייבויותיה לרמת שירות, והיא מספקת זמן תגובה של 15 דקות או פחות למקרים קריטיים בעדיפות 1 (P1). זמן התגובה הממוצע של Rimini Street למקרים קריטיים נמוך מחמש דקות.
 
ז'ק אוסטר, המנהל הכללי של Rimini Street בישראל ומזרח אירופה: "ברחבי ישראל ובמזרח אירופה, מנמ"רים משנים את המיקוד שלהם מתפיסה ממוקדת ERP לחדשנות דיגיטלית עם הפנים ללקוח, המעניקה ערך אמתי לעסקיהן.

אנו ממשיכים להבחין במגמה משמעותית באזור, ככל שהצעתנו צוברת אחיזה עם מובילים רבים בתחום C-Suite ו־IT מחברות בכל הגדלים והתעשיות, המבקשים למקסם את התשואה על ההשקעה מפלטפורמת ה־ERP היציבה שלהם, ולהעביר את המיקוד ואת התקציב מטכנולוגיות Back Office - לאסטרטגיה של מתן עדיפות לצמיחה ולחדשנות".

[1] הנתונים הראשוניים של Rimini Street, בכפוף להשלמת הביקורת הכספית לסוף השנה של החברה.
[2]סקר CIO של Harvey Nash/KPMG לשנת 2016, נערך בין 12 בדצמבר, 2015 ובין 10 באפריל, 2016.
 
עננים 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים