איך הענן "אוכל את הרשתות" של ספקי הטלקום והופך אותן לווירטואליות?

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> איך הענן "אוכל את הרשתות" של ספקי הטלקום והופך אותן לווירטואליות?
איך הענן "אוכל את הרשתות" של ספקי הטלקום והופך אותן לווירטואליות?
מאת: אבי וייס, 11.11.18, 17:46גבריאל די-פיאזה, VMware
 
למה ספקי הטלקום הגדולים בכל העולם עוברים לענן עם NFV ופתרונות SD-WAN? המהפך ברשתות התקשורת הניידות והנייחות כבר כאן. כמעט הכל מגיע מהמעבר המהיר ל-5G.  
 
"על הבמה המרכזית בברצלונה הצגנו את הפתרון, שאימצה חברת טלקום ענקית - Vodafone, ולאן היא הולכת עם היכולות שלנו, שעונות לצרכים שלה ולהתקדמות המהירה שלה לכיוון עולם ה-5G", מתאר גבריאל די פיאזה (Gabriele Di Piazza), Vice President Telco/NFV Products & Solutions, VMware. "לכן, אני מכיר רק 2 סוגים של ספקי טלקום בעולם: כאלה שיעברו לווירטואליזציה וכאלה שייכשלו וייעלמו מהשוק. זה גם ברור למנהלי ובעלי חברות הטלקום".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם גבריאל די פיאזה (בתמונה), אותו ראיינו ב-2016 (כאן), מיד לאחר ההכרזות החדשות אודות פתרונות NFV של VMware לספקי התקשורת, כדי לשמוע הפעם ממנו על ההתקדמות של ספקי הטלקום הגדולים בעולם, מפתרונות NFV לכיוון יישום פתרונות SD-WAN קצה לקצה.
 
שאלה: מה התקדם בעולם הפתרונות לחברות הטלקום בשנה האחרונה?
גבריאל די פיאזה: "אם תבחן את האסטרטגיה של חברת VMware, תראה את ההתפתחות המהירה של עולם הענן והשפעתו על עולם חברות הטלקום. תראה, שתחום הטלקום תפס מקום מרכזי בפתרונות שלנו וחלק מרכזי וחשוב באסטרטגיה שלנו.
 
לפני 3 שנים עולם הטלקום לא הכיר אותנו, למעט פתרונות וירטואליזציה, שנכנסו במערכות ה-IT של חברות הטלקום. כיום, אנו מספקים פתרונות לכל הצרכים של ספקי הטלקום. אנו מאמינים, שבעולם שירותי הענן, ספקי הטלקום יתפסו מקום חשוב ומוביל.
 
הסיבה די ברורה: ספקי התקשורת מספקים את תשתיות החיבור למיליוני ארגונים ולמיליארדי משתמשי קצה. המעבר ל-5G מוביל לבניית אפליקציות רבות וחדשות, שתהיינה חלק בלתי נפרד ממערכות ה-IT הארגוניות של היום ומחר.
 
כך, שהאסטרטגיה החדשה, שאנו מציגים לפי דרישות השוק, מתאימה לא רק לדרישות של שווקים ורטיקליים וארגוניים, אלא לכולם. אנו ממוקדים במתן אפשרות להריץ אפליקציות על כל ענן בכל מקום וזה הצורך של כל השוק, גם של שוק הטלקום.
 
הכרזנו, שכבר עברנו, תוך פחות משנתיים, את קו ה-60 ספקי טלקום גדולים בעולם, שאמצו לא רק את גישת ה-NFV שלנו, אלא גם את גישת ה-SD-WAN שהצגנו".
 
שאלה: מהן ההכרזות החשובות שלכם בברצלונה בתחום עולם הטלקום?
תשובה: "החלק החשוב זה המומנטום שלנו בעולם ספקי הטלקום. עד לפני כשנתיים, ספקי הטלקום בעולם לא ידעו על פתרונות ה-NFV שלנו בענן ולמה זה מתאים להם. כיום, ספקי הטלקום הכי מובילים בעולם משתמשים במערכות שלנו, כדי לבנות את ענן הטלקום (Telco Cloud) שלהם. זו מהפכה מאוד משמעותית בעולם הטלקום. הם מתחילים לספק שירותים מהענן, דבר שלא היה בכלל עולה על דעתם, אך לפני כשנתיים.
 
פתרונות ה-NFV שלנו מאפשרים להם להריץ כל אפליקציה, כל שירות ללקוחות הקצה, הפרטיים או העסקיים, מתוך הענן. זה נותן פתרון חדש ומהיר לכל הצרכים של רשתות ספקי הטלקום".  
 
שאלה: איך ספקי הטלקום ביצעו את המהפך הזה?
תשובה: "כדי להבין את המהפך, צריך להבין איך רשתות הטלקום החדשות נבנות כיום. מרשתות סגורות וקנייניות הן עוברות לענן, ל-Telco Cloud. זו המגמה העולמית וזה מה שמנצח בשוק.
 
הדרך לענן טלקום כרוכה באימוץ התקנים של עולם ה-NFV. אנו עובדים כיום מול כל הספקים ובוחנים איתם איך נעים מהעולם הישן של רשתות הטלקום הסגורות ומבוססות חומרה קניינית, לפתרונות מבוססי תוכנה, פתרונות תוכנה וירטואליים".
 
שאלה: מה קצב המעבר לשירותים וירטואליים בענן אצל ספקי הטלקום?
תשובה: "מדובר בשינוי עצום בתעשיית הטלקום וזה דבר המתפשט מהר מאוד. זה לא שינוי קטן ושולי. זה שינוי רדיקלי. הם עוברים בבת אחת, אחרי עשרות שנים, ממערכות פרטיות סגורות למערכות וירטואליות מבוססות ענן.
 
ספקי הטלקום פחדו בהתחלה, שזה לא יהיה ברמת Telco Grade. אבל מהר מאוד נוכחו לראות, שהפתרונות שלנו הם כן ברמת Telco Grade ואנו עונים על כל הרגולציות המחמירות ביותר הקיימות בעולם הטלקום.
 
הסיבה המרכזית למעבר המהיר הזה היא המעבר ל-5G. כל ספק תקשורת, שאנו מדברים עימו, רוצה להיכנס ל-5G. רשת של 5G מעצם הגדרתה היא רשת וירטואלית.
 
לכן, המעבר ל-5G הוא קטליזטור ענק המניע את השוק של ספקי התקשורת. המהפכה כבר החלה ויש ספקים, שכבר החלו להתנסות ולספק שירותי 5G, והם עושים זאת עם יישום של וירטואליזציה מלאה לרשת שלהם".  
 
שאלה: האם הרשתות הווירטואליות שומרות על שרידות ויציבות כמו הרשתות הקנייניות הוותיקות?
תשובה: "בהחלט. אנו מאמינים בגישת ה-Carrier Grade ואנו ידועים בשוק כספקי פלטפורמות יציבות וחזקות. יש לנו ניסיון אדיר ורב שנים במתן פתרונות לתעשיות הדורשות מערכות יציבות ברמה הגבוהה ביותר, דוגמת המערכות הביטחוניות או המערכות של תחום הרפואה. השימוש בקוד פתוח לא אומר, שזה לא קוד יציב. כל מוצר שלנו, גם אם הוא מבוסס קוד פתוח, מספק את אותה רמה של יציבות ושרידות, שכה חשובים לספקי הטלקום.
 
כל מערכת, שלא תבחן מהמגוון שלנו, דוגמת NSX, vSphere, vSAN, vCloud NFV וכיו"ב, יש לה גרסה המתאימה לעולם הטלקום ומתאימה לצרכים ולרמת הביצועים של ספקי הטלקום. בנוסף, אנו מציעים מערכות לניהול הענן, שעונות על כל צורך, כולל שינוע עומסים בין עננים. כל הפלטפורמות שלנו הן Multi-Tenant, מבוססות Open-Stack.
 
גם ספקי הטלקום עברו לקונטיינרים ומשתמשים בקוברנטיס. הכרזנו בברצלונה על רכישת חברת Heptio, שמספקת לשוק יכולות קוברנטיס מהירות, לכל סוגי העננים.
 
בנוסף, לאחרונה רכשנו מחברת Dell-EMC את היחידה לניהול רשתות, שהייתה שם, כדי שנוכל לספק בעצמנו לספקי הטלקום מערכות לניהול הרשת שלהם, קצה לקצה. כך, שמה שאנו מציעים ומספקים כיום לחברות הטלקום זה Service Assurance Suite, שזה פתרון המשלים את כל צרכי הניהול של רשתות עולם הטלקום עם מענה לרגולציות הקשוחות ביותר הקיימות בתחום הזה".
 
שאלה: לאן אתם מתפתחים?
תשובה: "אנו רואים ממה שהלקוחות שלנו מבקשים, שהצורך הוא, שנספק פתרונות לעבודה בכמה סוגי עננים במקביל. אנו מעוניינים לאפשר להריץ אפליקציות בין עננים, למשל, בין ענן פרטי לענן ציבורי וגם להגיע ל-Edge. ממש עד קצה הרשת.
 
ההתפתחות החדשה ביותר שלנו אלה הפתרונות לעולם ה-Edge. זה הכיוון, שעולם הטלקום הולך אליו, בעיקר בגלל המעבר ל-5G ולמענה לצרכים חדשים דוגמת ה-IoT.
 
לכן, ממה שאנו רואים, רוב האפליקציות לא תהיינה בענן מרכזי אחד, אלא הן תתבזרנה ל-Edge, שזה יכול להיות עד ממש ליד הבסיס של כל אנטנת סלולר. פתרונות ה-Edge באים בקופסאות קטנות, שניתן להתקין אותן בכל מקום, כמה שיותר קרוב לאנטנות.
 
לכן, יש צורך במערכות אבטחה מתקדמות, מערכות ניהול מתקדמות, מערכות אוטומציה מתקדמות, על כל סוגי האפליקציות ועל כל סוגי העננים, כדי שנוכל להניע אפליקציות מקצה לקצה ועד ל-Edge. אנו מפתחים ובונים כעת את היכולות הללו. ה-Edge יהיה חלק בלתי נפרד ומאוד חשוב בהתפתחות של סביבת העננים בעולם הטלקום וחלק מההתפתחויות החדשות המתרחשות ממש כעת ברשתות של ספקי הטלקום".
 
שאלה: איך אתם מיישמים את פתרונות ה-SD-WAN לספקי הטלקום?
תשובה: "אנו השקענו ברכישת חברת VeloCloud Networks, והפתרון שלה שולב בפתרון ה-NSX, שכבר היה לנו.
 
זה אפשר לנו לבוא לשוק עם פתרון SD-WAN שלם ותוך זמן ממש קצר חברת המחקר גרטנר בחנה את שוק ה-SD-WAN וקבעה, שהפכנו להיות מובילי שוק. עקפנו את כל המתחרים.

מדובר במהפך מהיר ביותר, כי לפני שנה בכלל לא הכירו אותנו בעולם ה-SD-WAN, ולא ידעו, שיש לנו פתרון כזה מתקדם ויעיל.
 
פתרון ה-SD-WAN שלנו מאפשר 'להשתיל' מוצרי קצה קטנים (דוגמת נתב קטן) בכל מקום ולחבר אותם לרשת, לענן של ספק התקשורת. כך, אפשר לנהל את הרשת עד ממש לקצה בצורה אחידה ולחסוך בהוצאות התקשורת בצורה מאוד משמעותית. נגמר העידן של חיבורי רשתות WAN יקרות בתקנים קנייניים של ספקי התקשורת הקווית והניידת. אפשר לחבר כל ענן, כל Data Center וכל אפליקציה לכל מקום ברשת, בכל מקום בעולם, תוך 2 דקות.
 
כך הפכנו גם את ה-WAN לחלק מהרשת הווירטואלית והיישום של זה מאוד מהיר, באמצעות מוצרי קצה קטנים המותקנים ומתחברים אוטומטית לרשת ה-SD-WAN העולמית, שיש לנו. ספקי הטלקום לוקחים את הפתרון הזה והופכים אותו לשירות שלהם, גם עבור עצמם וגם עבור לקוחותיהם. חברות תקשורת ענקיות, דוגמת דויטשה-טלקום וספרינט, כבר הכריזו על אימוץ הפתרון הזה עבור לקוחותיהן.
 
אנו מציגים את הרעיון החדש הזה ושמו: The Cloud is the Network. 'הענן זו הרשת'. זו מהפכה עצומה בעולם הרשתות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
גבריאל די פיאזה: "כשהתחלתי לעסוק בנושא עולם הטלקום האמנתי וחלמתי, שזה יהיה עסק של מיליארד דולרים לשנה. אנו מתקדמים במהירות עצומה כדי להגשים את החלום הזה.
 
בנוסף, המיקום שלנו בתוך חברת VMware משתנה. אנו נכנסים למרכז הבמה. אני רואה כבר את ספקי הטלקום הבאים אלינו בכמויות והופכים להיות חלק מרכזי באסטרטגיה שלנו. הם עצמם החלו להכיר אותנו דרך הפתרונות הארגוניים שלנו, לחלק של מערכות ה-IT הנמצאות בחברות הטלקום והבינו, שהכלים שלנו לניהול עננים מתאימים גם לחלק של אספקת שירותי התקשורת שלהם. כך, שיש לנו כיום יחסים מאוד רחבים של ספקים ונותני שירות לעולם הטלקום, עם מגוון רחב של כלים המתאימים גם לספקי הטלקום עצמם וגם ללקוחות הקצה שלהם, ללקוחות העסקיים וגם הפרטיים שיש להם.
 
אני כבר שנתיים וחצי בחברת VMware וכשהתחלתי לנהל את תחום ספקי הטלקום, בכלל לא הייתה להם במה אצלנו בתוך החברה. לא הכירו את ספקי הטלקום וספקי הטלקום לא הכירו אותנו. כיום, ספקי הטלקום הם חלק מכל מצגת ארגונית של VMware והם במרכז הבמה.
 
אנו מתחילים לחשוף את השותפים שלנו בעולם החדש הזה של הטלקום בכל רחבי העולם. זה לא שוק, שהיה קל להיכנס אליו. זה היה שוק, שנשלט ע"י מעטים, עם פתרונות קנייניים, שלא ידע איך לקבל אותנו. אולם, כיום זה הפך לדבר מובן מאליו. אנו כבר שם. הצלחנו במשימה שלנו ואנו מקווים להתפשט לכל ספקי הטלקום המצויים בעולם.
 
השינוי הזה קרה בגלל המעבר לענן. מה שאנו אומרים זה, ש'הענן אוכל את הרשת'. זו עובדה ואנו שם ומובילים את המגמה הזו.
 
יחד עם זאת, חשוב להבין את הפרופורציות. רק כ-10% מהרשתות של ספקי הטלקום בעולם הן וירטואליות. אנו רק בתחילת הדרך. יש לנו יכולות נרחבות ואתגרים לא פשוטים כדי להרחיב ולהגדיל את נתחי השוק של רשתות וירטואליות בעולם הטלקום. ממה שאני רואה, שואף וחולם, יכולות הגידול שלנו הן אין סופיות".
 
הכותב היה אורח VMware בכנס בברצלונה.

5G FREE
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים