איך מעבירים את העסקים הקטנים (וגם הגדולים) בישראל לענן ציבורי?

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> איך מעבירים את העסקים הקטנים (וגם הגדולים) בישראל לענן ציבורי?
איך מעבירים את העסקים הקטנים (וגם הגדולים) בישראל לענן ציבורי?
מאת: אבי וייס, 4.6.14, 17:30מנהלי VMware אירופה בביקורם בישראל
 
תשובה: באמצעות פתרונות היברידיים בענן של ספקיות התקשורת הגדולות. זה הכיוון ש-VMware נותנת לו את הדגש ותשקיע בקרוב בקמפיין בעברית.
 
"VSPP זו תכנית לפיתוח שירותי ענן היברידיים לשותפים שלנו, שהם ספקי שירותים ארגוניים. התחום הזה נמצא בעולם בגידול תלת-ספרתי. אנו מקווים, שזה מה שיקרה גם בישראל", מתארים בנג'מין קולר (Benjamin Caller), מנהל בכיר, שיווק שותפים ב-EMEA, VMware, והארווה רנו (Herve Renault) מנהל בכיר לתחום הערוצים, שותפים ועסקים ב-VMware  דרום אירופה ((SEMA. "אנו מקווים, שספקי התקשורת יהיו מובילים בשירותי ענן ל-SMB\SME. העסקים כאן בישראל זקוקים לעננים מקומיים, עננים אצל ספקים, שהם סומכים עליהם, עם זמן תגובה מהיר ושירות מקומי".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם בנג'מין קולר (בתמונה מימין) והארווה רנו (בתמונה משמאל), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של Data Center מבוסס תוכנה (SDDC) ומעבר לשירותי ענן היברידיים לכל עסק קטן כגדול בישראל.
 
שאלה: למה עסקים ברמת ה-SMB\SME צריכים פתרונות תוכנה וענן דוגמת SDDC (דאטה סנטר מבוסס תוכנה)?
תשובה: "כדי לספק תשובה מלאה, צריך להיזכר מהיכן הגענו לנקודה הזו. התחלנו עם הווירטואליזציה. כל עסק, קטן או גדול, מבין כיום את חשיבות הווירטואליזציה לעסק שלו.
 
כל עסק, שקודם היה לו שרת או היו לו כמה שרתים, גילה, שהם לא מנוצלים והעלויות מטפסות, וחיפש איך לייעל את עבודתו ולנצל טוב יותר את השרתים הקיימים כבר אצלו. כך, העסקים הגיעו לווירטואליזציה. בווירטואליזציה הם ביקשו להפריד את התלות בחומרה מהאפליקציות, כדי להגיע לאופטימיזציה של השימוש במשאבים, לקבל יכולות התאוששות מאסון (DR), גיבויים, אבטחה וכיו"ב. את כל זה הם קיבלו בווירטואליזציה המלאה של השרתים.
 
היום, אנו נמצאים בשלב הבא של הווירטואליזציה. מבצעים וירטואליזציה של הרשת ושאר המשאבים הקיימים בה, כמו משאבי האחסון, האבטחה ושמירת המידע. כיום, העסקים נמצאים במקום אחר מבחינת 'כלכלת השוק' והסביבה התחרותית בה הם פועלים. העסקים מעוניינים להיות זריזים, גמישים ושמערכות המחשוב תספקנה להם מענה לצרכי המהירות והגמישות בפעילותם. העסקים רוצים להיות תחרותיים. זה הצורך המרכזי שלהם.
 
לכן, הם זקוקים לטכנולוגיות, שתספקנה להם פתרון גמיש, מהיר, ללא נפילות. כל זה אפשרי אם העסקים עוברים לענן. לרוב העסקים הקטנים אין אסטרטגיה גלובלית. אבל ברור להם, שהם צריכים אבטחה, יכולת גידול ומערכות קשיחות, זמינות כל הזמן, שלא נופלות. זו בדיוק הסיבה מדוע עסקים ברמת ה-SMB\SME מתעניינים ב-SDDC.
 
תחום חשוב נוסף כאן הוא נושא האחסון. המידע הנצבר היום בכל עסק הוא בכמויות לא נשלטות הדורשות עוד ועוד דיסקים ושרתים. לכן, הפתרון של אחסון וירטואלי נותן להם את כל היתרונות של ניהול האחסון בצורה פשוטה ושקופה, בלי לקרוס תחת מעמסת האחסון של המידע.
 
אם נסתכל על זה ממבט מלמעלה, לעסקים יש גם בעיית ניהול. הם צריכים לנתח ולנהל את השרתים ואת תעבורת המידע, תוך ניצול נכון של המשאבים. עד היום הם עשו זאת ידנית. זה יקר, איטי ולא אפקטיבי. אתן לך דוגמה פשוטה ביותר: עסק ברמת ה-SMB רוצה לזהות מי הלקוח הטוב ביותר שלו, איזו יחידה בעסק מפיקה את התועלת הרבה ביותר במגעה עם הלקוחות ומה העלויות של כל יחידה בעסק בהתייחס ללקוחות. עד המעבר לענן, לעסק לא הייתה בכלל יכולת לקבל מידע ומענה בזמן אמיתי לשאלות הללו. אלו השאלות החשובות ביותר, שכל מנהל שואל את עצמו בניהול העסק שלו.
 
כך, כשעסק קטן עובר לענן הוא מקבל כלים, שהיו עד כה נחלת ארגונים גדולים. הוא מקבל יכולת להפיק מידע בקלות, לנהל באופן אוטומטי את המערכות שלו, גם כשאין לו יחידתIT  מקצועית בתוך העסק. 
 
בנוסף לכל מה שהצגנו עד כה, יש את הצרכים של משתמשי הקצה בתוך העסק, גם הקטן. היום יש כמעט לכל משתמש קצה אייפד, אייפון ושאר סוגי המכשירים הניידים. העובדים הללו רוצים להגיע למשאבי העסק ולעבוד באמצעות המכשירים הניידים הללו. אבל, בעל העסק מוכן, שהם יעבדו כך רק כשהעבודה הזו תיעשה תחת מעטפת אבטחה אמינה ובשליטה מתאימה. BYOD זו תופעה, שהיא נחלת הכלל. לא צריך להסביר אותה יותר.
 
לכן, כל עסק זקוק לפתרון וירטואלי נייד, שיודע לשמור על המידע כאשר העובדים שלו משתמשים במכשירים הניידים שלהם. אצלנו קוראים לפתרון הזה הורייזן, מערכת המסופקת בשילוב עם הפתרון של AirWatch, אותה רכשנו לאחרונה. הפתרון של ניידות עובדים הוא חלק מה-SDDC ולכן עסקים מאוד מעוניינים בפתרון הזה.
 
עסקים ברמת ה-SMB הם 'אהבה במבט ראשון' ביחסם אל VMware. זה הדדי. מתחילת דרכה של החברה היא נתנה יחס אישי ומיוחד לעסקים ברמת ה-SMB וזה נמשך גם היום".
 
שאלה: איך העסקים הקטנים ידעו בכלל על הפתרונות הללו?
תשובה: "אנו מציגים לכל השוק מה עסקים ברמת ה-SMB משיגים באמצעות השימוש בפתרונות שלנו. יש לנו קמפיין שיווקי, שהתחלנו אותו ודי בהצלחה באירופה. הגענו להסכמה עם השותפים שלנו כאן, שיש צורך להריץ את הקמפיין הזה גם בישראל. לכן, נתרגם את הקמפיין לעברית ובקרוב נבצע קמפיין הסברה ושיווק מקומי לתחום הזה בעברית".  
 
שאלה: הפדרציה הוכרזה על ידכם אך לאחרונה. מה המשמעות שלה לשוק?
תשובה: "הפדרציה היא הדרך לאסוף ולאגד את כל היתרונות של כל החברות בפדרציה: EMC, VMware ו-Pivotal. זאת, כדי לספק פתרונות כוללים ללקוחות שלנו. הפתרון הזה כבר עובד יפה בשטח. יש כמה מדינות, שיש לנו בהן הצלחות בתחום ובישראל אנו ממש התחלנו עם זה לאחרונה.
 
השיטה של הפעולה שלנו באמצעות השותפים שלנו: כאשר אנו מגיעים אל הלקוח, אנו בוחנים מה הצרכים שלו ומציעים לו לקבל פתרון שלם, שמורכב מאוסף הפתרונות של כל החברות בפדרציה. אנו נשארנו עם השותפות עם סיסקו, כך שהיא עדיין בתמונה אם יש צורך לשלב אותה בפתרון הכולל".
 
שאלה: כבר שנתיים לא רכשתם כאן סטארטאפ. אין סטארטאפים מעניינים בישראל?
תשובה: "בעבר הלא רחוק רכשנו כמה סטארטאפים בישראל. זה הבסיס ל-R&D שלנו כאן בישראל. זה מאוד מוצלח. אנו רואים ויודעים, שישראל היא מדינה מתקדמת, בין המתקדמות ביותר בעולם. אולם, כרגע איננו יכולים לחשוף כל מידע נוסף בעניין הזה".  
 
שאלה: איך העסקים והארגונים בישראל מקבלים את הגישה של המעבר לענן היברידי, תפישה, שאתם מובילים בה?
תשובה: "ישראל היא מדינה המאמצת טכנולוגיות וחדשנות. תמיד יש לקוחות הרצים קדימה ויש כאלה ההולכים לאט יותר אבל בטוח. זה כמו בכל העולם. אולם, כאן בישראל יש לקוחות רבים האוהבים לאתגר אותנו. הם רוצים להבין את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר וליישם אותן.
 
כיום, לעסקים וארגונים רבים יש ענן פרטי. אולם, הם זקוקים לענן ציבורי לכמה יישומים וצרכים עסקיים ממשיים, למשל לצרכי ניידות, לפורטל ועוד. אנו מאפשרים להם לעבור לענן ציבורי עם שליטה מלאה, כאשר הם משתמשים בכלים שלנו. הם ממשיכים לשלוט ולאבטח את המשתמשים, גם כשהם בענן הציבורי. זה המימוש של הענן ההיברידי, שאנו מציעים לשוק.
 
ישראל היא מדינה מאוד מתקדמת בתחום היישום של הווירטואליזציה והתפוצה של עננים פרטיים. אולם, יש בישראל פיגור וחסמים ביישום של עננים מעורבים. המיומנות שלנו היא לקדם עסקים לעננים הללו. בישראל זה רק בתחילת הדרך".
 
שאלה: למה ישראל נמצאת מאחור בתחום העננים ההיברידיים?
תשובה: "הבעיה המרכזית מצויה אצל ספקי התקשורת. באירופה, רוב ספקי התקשורת, בוודאי הגדולים, מספקים שירותי עננים מעורבים בהצלחה רבה. רובם משתמשים בפלטפורמה שלנו בשם VSPP. ר"ת: VMware Service Provider Program. זו הפלטפורמה המובילה בעולם את ספקי התקשורת וספקי שירותי הענן, לספק ללקוחות שלהם שירותי ענן מעורבים ובטוחים.
 
בישראל, אנו רק בתחילת הדרך. יש לנו שותפויות הנמצאות בתחילת הדרך למשל עם טריפל-סי, בזק בינלאומי, We! ועוד. זה תהליך, שאנו רק בראשיתו. להניע את הלקוחות מהענן הפרטי אל הענן הציבורי, זה תהליך, שיכול להתבצע רק אם הלקוחות מאמינים בפתרון של ספק שירותי הענן ושהוא יביא להם תועלת עסקית. רבים חוששים כאן לצאת לענן ציבורי הנמצא בעולם הרחב.
 
גם לנו יש ענן משלנו הנמצא בבריטניה ולקוחות ישראליים יכולים להשתמש בו במקום באמזון או בגוגל. אולם, לקוחות ישראליים רבים חוששים לצאת לענן הנמצא במדינה אחרת, גם כשהוא תחת המעטפת והשליטה של VMware.
 
אנו מעוניינים לפתח את התחום הזה בישראל. זה אחד היעדים המרכזיים שלנו כאן. נשקיע בתקציבי שיווק ובחינוך שוק, כדי שהמסר של עננים מעורבים אצל ספקי שירות מהימנים ייקלט.
 
ה-VSPP זה המענה לצרכים של עסקים הרוצים לגדול מהר ולהצליח ומעוניינים לעבור לעננים מעורבים בקלות ובבטחה. אנו מחפשים כאן כעת עוד ספקים של שירותי ענן בעיקר לשוקי הביניים. יש גם צורך בהכשרת כוח אדם מקצועי לתחום הזה. הפתרונות הללו יוזילו את העלויות לעסקים ברמת ה-SMB ויאפשרו להם ליישם חדשנות.
 
באירופה, כ-50% מהכנסות ספקי התקשורת מגיעים מכך, שהם מספקים פתרונות בענן לעסקים. אנו סבורים, שגם בישראל זה יכול להצליח ולהתממש".
 
שאלה: מה למדתם בביקור הנוכחי שלכם בישראל, שאתם תיישמו לקראת הביקור הבא שלכם כאן?
תשובה: "למדנו, שבישראל אוהבים לקחת טכנולוגיות חדשות וליישם אותן. לכן, אנו צריכים לתת יותר טכנולוגיות חדשות ולחזק את כל השותפים העסקיים שלנו בישראל, כדי שיוכלו לספק טכנולוגיות חדשות, החדישות ביותר, ללקוחות הקצה שלנו כאן.
 
בנוסף, כפי שציינו, את הקמפיין, שאנו מריצים באירופה, נרצה להריץ בעברית בישראל ביחד עם השותפים שלנו, שהתגייסו למשימה. זו פעם ראשונה, שנציג תכנית כזו בישראל לציבור הרחב. נדווח על כך לשותפינו ולציבור ממש בזמן הקרוב.
 
התחום השלישי, שלמדנו, הוא הצורך לקדם את תחום ה-VSPP. נבחן כיצד לקדם את הפתרון הזה בישראל, מיהם השותפים, שיוכלו לעזור לנו בתחום הזה וכיצד הפתרון הזה יסופק ללקוחות הקצה שלנו כאן בישראל".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלכם?
תשובה: "החלום שלנו, שישראל תמשיך לצמוח ולגדול באותו קצב, שהיא גדלה עד היום ואולי אף יותר. עד היום, ישראל היא עבורנו סיפור הצלחה ענק.
 
בנוסף, ישראל מהווה עבורנו מעבדה מעשית, לבחון יישומים חדשים. אנו מביאים ונביא את היישומים החדישים ביותר בקצפת הטכנולוגית שלנו, כדי ללמוד מה עושים עם זה כאן. אנו מאזינים לשוק הישראלי ושמחים לקבל משוב. הישראלים אוהבים לתת משוב. המשוב הזה מופץ על ידינו לכל העולם. התהליך הזה, שאנו מבצעים כאן, מביא לנו משוב המאפשר לנו להתפתח לפי צרכי השוק ולהקדים את השוק העולמי. אנו באים לשוק העולמי עם פתרונות חדשים, רעיונות חדשים, דברים, שלמדנו כאן בישראל.
 
אנו חברה היודעת להציג חזון ולהגשים אותו. זה הייחוד שלנו בשוק. אנו לא רק מדברים על SDDC, אנו מיישמים זאת הלכה למעשה. אנו תמיד מוכנים לספק לשוק את הצרכים שלו, באופן הכי מהיר וגמיש. כאן בישראל יש לנו מרכז מו"פ, שעוזר לנו להגיע להישגים הללו. זה המרכז השני בגודלו בעולם ב-VMware. זה חלק בלתי נפרד מהיכולות שלנו לספק פתרונות ממשיים ומעשיים לשוק הישראלי, כמו גם לשוק העולמי".
 
עננים 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים