Telecom News - בזק תספק שירות אינטרנט מלא אחרי דחיות של כעשור עקב תפירת תיק 4000

בזק תספק שירות אינטרנט מלא אחרי דחיות של כעשור עקב תפירת תיק 4000

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> בזק תספק שירות אינטרנט מלא אחרי דחיות של כעשור עקב תפירת תיק 4000
בזק תספק שירות אינטרנט מלא אחרי דחיות של כעשור שנגרמו עקב תפירת תיק 4000
מאת: מערכת Telecom News, 30.3.22, 13:35אינטרנט

הסוף לפיצול בין ספק לתשתית, כשההחלטה על כך כבר התקבלה בוועדת חייק לאחר עבודה מקצועית ממושכת מ-2011 שהסתיימה ב-2014, והיה מי שדאג במשרד התקשורת להעלים אותה משיקולים זרים.
עדכונים בסוף הכתבה. 

 
ההורדת ההפרדה המבנית בין בזק לבזק בינלאומי הייתה אמורה להסתיים ב-2014. אולם, המסמך של ההחלטה, שהיה מונח לחתימה, לאחר החלטת הצוות המקצועי, על שולחנו של שר התקשורת דאז גלעד ארדן - "נעלם" וקיומו התגלה רק כעת במהלך משפט "תיקי האלפים" במהלך עדותה של עו"ד דנה נויפלד, היועמ"שית דאז במשרד התקשורת. הנושא מפורט בעדכונים מ-16.3.22 בכתבת עדכוני מרץ 2022 מביהמ"ש המחוזי בי-ם - כאן.

כך, איבדה המדינה כ-9 שנים, שבהן החברות בזק והוט לא יכלו לספק אינטרנט ללקוחותיהן מה שהלקוחות רצו. והכל בגלל אינטרסים פרטיים-אישיים-כלכליים של המתנגדים לבזק במשרד התקשורת.

כעת, בזק תציע שירות אינטרנט אחוד, שכולל תשתית וספק אינטרנט, החל מה-3.4.22. זאת בעקבות הרפורמה החדשה של שר התקשורת הנוכחי, שמממש החלטות, שכאמור, התקבלו כבר בעשור הקודם, לביטול הפיצול בין ספק לתשתית באינטרנט.
 
מדובר כמובן, כפי שהיה לפני עשור, בהחלטות המקצועיות, שהתקבלו במשרד התקשרות והועלמו ע"י אינטרסנטים, במהלך שייטיב עם הצרכנים ויאפשר קבלת שירות מלא במקום אחד, ובמקביל ימנע מהצרכנים בלבול והמתנה ממושכת לעיתים, בפתרון תקלות. על פי הערכות בבזק, האיחוד בין התשתית לספק יפחית גם את כמות הפניות לקבלת שירות בנושא האינטרנט בכ-30%.
 
עד היום, לקוח שרצה להתחבר לשירות אינטרנט של בזק, נאלץ לבצע זאת מול 2 חברות במקביל (ספק אינטרנט וספק תשתית), מה שיצר לעיתים קרובות סרבול וחוסר ודאות בקרב הצרכנים במצב של תקלה.
 
במסגרת השינוי, חתמה בזק על הסכמים להקמת מערכי CDN ((Content delivery network עם החברות המובילות בעולם, בניהן, גוגל, פייסבוק ונטפליקס. זאת, כדי לספק ללקוחות חווית צריכת תוכן אופטימלית, ושינוע התוכן באופן נטרלי ללקוחות. בנוסף, בזק רכשה קיבולת להעברת נתונים ממספר ספקים בינלאומיים, בניהם בזק בינלאומי, ספרקל וטמרס, כדי לאפשר חוויית גלישה רציפה וללא קטימת נפח התוכן.
 
דודו מזרחי, מנכ"ל בזק: "ביטול הפיצול בין ספק לתשתית הוא מהלך צרכני מהמעלה הראשונה. הפיצול, שהיה קיים עד היום בין ספק אינטרנט לתשתית, יצר עיוות, שלא קיים באף מדינה אחרת ופגע בלקוחות הישראלים. שירות האינטרנט הפך מזמן לשירות בסיסי בכל בית ואין סיבה, שהלקוחות לא ייהנו מחוויית אינטרנט מלאה מקצה לקצה ומכתובת אחת לכל פנייה בענייני שירות וממגוון שירותים נוספים. מהלך האיחוד מאפשר לבזק להציע לראשונה חבילת אינטרנט שלמה ועוד מגוון של שירותים חדשים על גביה".

בתוך כך, בזק משיקה קצב גלישה חדש במחיר מוזל משאר קצבי הסיבים, כדי לאפשר לכמה שיותר לקוחות לעבור לשירות הסיבים ולמקסם את חווית האינטרנט הביתי. מתחילת שבוע הבא לקוחות בזק יוכלו ליהנות גם מקצב של 300 מגה, שמחירו ההתחלתי עומד על 89 ש"ח בחודש (ל-3 החודשים הראשונים). מהחודש הרביעי ואילך המחיר יעמוד על 119 ש"ח.

בנוסף, בזק מקפיצה את קצב ההעלאה (UP) ל-100 מגה לגולשים בכל קצבי הסיבים. לגולשים בקצב 2.5  גיגה מציעה בזק קצב העלאה גבוה במיוחד העומד על 250 מגה. מדובר בקצבי העלאה הגבוהים ביותר המוצעים בארץ היום.

עדכון 3.4.22: רפורמת הטלפון הביתי נכנסה לתוקף - הוזלה במחירי הטלפון הנייח:
לאחר 18 שנים בהן לא עודכנו התעריפים מופחתים תעריפי הטלפון הביתי ברשת בזק; התעריפים לצרכן ירדו בכ-40% ב-2 פעימות, ותוזיל את התשלום החודשי של מנויי הטלפון הביתי מ-50-60 ₪ בממוצע ל-30-40 ₪.
 
תהליך ההפחתה יקרה ב-2 שלבים: בשלב הראשון החל מ-1.4.22 התשלום החודשי הקבוע הופחת ל- 35 ₪ (כולל מע"מ) ותעריפי דקות השיחה לא השתנו. בשלב השני שיחל ביולי 2023, התשלום הקבוע יעמוד על  24.36 כולל מע"מ (20.82 ₪ ללא מע"מ), ותעריפי השיחות ישתנו כך- שיחה לנייח 1.4 אג' לדקה ולנייד 7.4 אג' לדקה (ללא מע"מ). תעריפים אלו יקבעו כמחירי מקסימום לצרכן.

עדכון 24.4.22: פורסם כאן בדה-מרקר (כותרת בלבד): "המנכ"לים פורשים בשיאו של טירוף הסיבים - והקלפים בשוק התקשורת נטרפים מחדש.
מנכ"ל בזק [דודו מזרחי], שהודיע היום כי יסיים את תפקידו, הוא המנכ"ל הוותיק הכמעט אחרון בחברות התקשורת ■ אנליסט התקשורת של אי.בי.אי: "לפרטנר ולבזק יש יו"רים מנוסים ודומיננטיים מאוד בשוק הזה. לכן, לא בטוח שחוסר הניסיון של המנכ"לים החדשים ישפיע"."
 
עדכון 25.4.22: פורסם כאן ב"כלכליסט" (כותרת בלבד): "דודו מזרחי בדרך לקרן תשתיות חדשה באלקטרה.
מנכ"ל בזק שהודיע אתמול על פרישה מנהל מגעים להקמת הקרן שתשקיע במיזמי תשתיות עבור קבוצת אלקטרה, שעד היום עסקה רק בייזום פרויקטים. מזרחי, שחזר לבזק אחרי תיק 4000, עוזב כשברקע חילוקי דעות עם היו"ר גיל שרון. אחד המועמדים להחליפו: רן גוראון."

עדכון 12.5.22: הודעת בזק: "רן גוראון מונה לתפקיד מנכ"ל בזק.רן גוראון, יח"צ בזק
קרדיט תמונה (משמאל): רמי זרנגר
יו"ר קבוצת בזק, גיל שרון, הודיע היום על מינויו של רן גוראון, לתפקיד מנכ"ל בזק, זאת לאחר שדירקטוריון החברה אישר את המינוי.
גוראון יחליף את מנכ"ל בזק היוצא, דודו מזרחי, שהודיע לאחרונה על פרישתו מהחברה. גוראון ייכנס לתפקיד במהלך חודש יוני. 
לגוראון ניסיון של כ-25 שנה בשוק התקשורת, והוא ממלא תפקידי ניהול בכירים בקבוצת בזק החל משנת 2006, בין היתר בתפקיד משנה למנכ"ל וסמנכ"ל השיווק של בזק, מנכ"ל פלאפון ובהמשך מנכ"ל שלוש החברות פלאפון, yes ובזק בינלאומי.
בעקבות המינוי מסר שרון, "רן מנהל בהצלחה את פעילות החברות הבנות בקבוצה כבר כ-6 שנים, ועתה הוא חוזר לבזק קווי כדי להוביל את החברה לאתגרים המשמעותיים העומדים לפניה בשנים הקרובות. רן הוא מנהל בעל רקורד הצלחות מרשים, ובעל היכרות עמוקה וארוכת שנים עם קבוצת בזק. בתפקידו הקודם רן התמודד עם אתגר חסר תקדים שכולל ניהול של שלוש חברות במקביל, בשוק מאוד תחרותי, והוביל להישגים עסקיים מצוינים בחברות הבנות. אני משוכנע שרן ימשיך את מגמת הצמיחה שדודו הוביל ויצעיד את בזק לעוד שיאים והצלחות".
עוד הוסיף שרון, "דודו מותיר אחריו חברה מעולה המציגה תוצאות מצוינות. אני מודה לו על תקופת העבודה המשותפת, ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית".
גוראון מסר בעקבות המינוי, "אחרי שש שנים מאתגרות ומוצלחות בחברות הבנות, אני חוזר לבזק בשמחה רבה ובהתרגשות לקראת האתגרים העומדים לפנינו. בשנים האחרונות בזק המשיכה לפרוץ קדימה, ותחת הנהלה מצוינת השיקה את הסיבים האופטיים וחוללה מהפיכה של ממש במדינת ישראל. לפנינו משימות אדירות ואני גאה להוביל אותן יחד עם העובדים המצוינים של בזק". 

עדכון 17.5.22: יו"ר קבוצת בזק, גיל שרון, הודיע היום על מינואילן סגל, יחץ בזקיו של אילן סיגל (בתמונה משמאל), לתפקיד מנכ"ל החברות פלאפון, yes ובזק בינלאומי, זאת לאחר שדירקטוריון בזק אישר את המינוי.
סיגל יחליף את רן גוראון, שמונה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל בזק.
לסיגל ניסיון של מעל ל-20 שנה בתפקידי ניהול בשוק התקשורת, והוא חוזר לקבוצת בזק, לאחר שכיהן כמנכ"ל גולן טלקום וסמנכ"ל הפיתוח העסקי של קבוצת סלקום. סיגל כיהן במשך כ-9 שנים בתפקידי שיווק בכירים בבזק, ועוד כ-5 שנים כסמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של חברת פלאפון ובהמשך של שלוש החברות, פלאפון, yes ובזק בינלאומי.
בעקבות המינוי מסר שרון, "אילן חוזר לקבוצת בזק לאחר קדנציה מוצלחת בניהול חברת הסלולר גולן טלקום. במהלך עבודתו רבת השנים בקבוצת בזק הפך אילן למנהל בעל ראייה אסטרטגית, הבנה שיווקית ומיקוד ניהולי. אני מברך את אילן על חזרתו לחברות פלאפון, yes ובזק בינלאומי, ומשוכנע שהוא ידע להוביל אותן להמשך הישגים בסביבה תחרותית מאתגרת".
עוד הוסיף שרון, "זאת הזדמנות נוספת להודות לרן גוראון על השנים בהן ניהל את שלוש החברות בהצלחה רבה, ומשוכנע שהעבודה המשותפת ארוכת השנים של רן ואילן תוסיף ותתרום  לפעילות הקבוצה".
בעקבות המינוי סיגל אמר, "אני נרגש ומלא ציפייה לחזור הביתה לקבוצת בזק, ומודה ליו"ר קבוצת בזק גיל שרון על האמון והבחירה בי. אני משוכנע שיחד, עובדי ומנהלי פלאפון, yes ובזק בינלאומי, נביא את החברות לשיאים, הצלחות והנאה גדולה מהעשייה. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לדניאל ספיר, מנכ״ל קבוצת סלקום, ודורון כהן יו״ר קבוצת סלקום, על האמון והעבודה המשותפת".
קרדיט תמונה (משמאל): רמי זרנגר

עדכון 1.12.22: פורסם כאן ב"כלכליסט" (כותרת בלבד): "חברת yes משיקה חבילת טלוויזיה ואינטרנט משולבת שתתחרה בסלקום, פרטנר ו-HOT.
החבילות כוללות שירות yes פלוס או סטינג TV וחיבור סיבים עם ספק ותשתית. המחירים - החל מ-185 שקל לחודש שיעלו בהמשך ל-199 שקל ללקוחות סטינג TV או החל מ-265 לחודש למי שיעדיף את שירות הפרימיום yes פלוס."

עדכון 27.2.23: הודעת בזק לבורסה כאן וכאן: "דיווח בזק - YES (בת) קיבלה הודעת חלל על אישור משרד התקשורת להארכת השימוש בעמוס 7 עד 02/25". 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים