Telecom News - דו"ח 2023: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות ב-6 סביבות שונות

דו"ח 2023: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות ב-6 סביבות שונות

דף הבית >> דעות ומחקרים >> מחקרים, מצגות מסמכים >> עננים Clouds >> דו"ח 2023: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות ב-6 סביבות שונות
דו"ח 2023: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות ב-6 סביבות שונות
מאת: מערכת Telecom News, 19.4.23, 18:20ענן היברידי

אתגרי אבטחת מידע ותפעול בסביבות מרובות עננים מעלים דרישה לפתרונות מתקדמים לסביבות היברידיות.
 
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדו"ח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS) השנתי של חברת F5.

כ-1,000 מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע מרחבי העולם חלקו השנה את סדרי העדיפויות והאתגרים שלהם בסקר. המשיבים ייצגו תמהיל רחב של תעשיות, כאשר מגזרים ממשלתיים מיוצגים טוב יותר מבעבר וחברות טכנולוגיה מעט פחות בולטות. הנתונים סופקו ע"י אנשים ממגוון רחב של תפקידים בתחום מערכות המידע והניהול, החל ממקבלי החלטות ועד לאנשי פיתוח האפליקציות, עם יותר בעלי אפליקציות עסקיות מאשר בשנים קודמות.

מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים, שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות ב-6 סביבות שונות, דבר המעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.

על רקע המגמה המתחזקת של סביבות היברידיות, הדו"ח מצא, שהתלהבות הארגונים סביב הענן הציבורי נרגעה מעט. ב-2018 כ-74% מהמשיבים בסקר תכננו לפרוס "עד מחצית" מהאפליקציות שלהם בענן. כיום, פחות ממחצית מהנשאלים (48%) אומרים, שיש להם כרגע אפליקציות כלשהן בענן, כאשר בממוצע ארגונים פורסים רק 15% מפורטפוליו האפליקציות שלהם בענן. לאחר שנים, חל היפוך במגמה ובמהלך 2022 שיעור האפליקציות המתארחות בחוות השרתים המקומית והמסורתית גדל והגיע ל-37%.

למרות ששיעורם של רוב מודלי הפריסה האחרים - כמו ענן ציבורי ו-SaaS נמצאו בעלייה בשנים האחרונות, כל אחד מהם התמתן או ירד מעט ב-2023. יותר משליש (43%) ממשתתפי הסקר מדווחים, שהם מחזירים אפליקציות לסביבתן המקורית באתר המקומי או מתכננים לעשות זאת בקרוב.

הצורך לשלוט בכל רכיבי האפליקציה בסביבה מרובת עננים הוא המניע העיקרי, כפי שדווח ע"י 54% מהמשיבים. החזרת האפליקציות מתקיימת במיוחד בתעשיות השירותים הפיננסיים, הטלקומוניקציה והטכנולוגיה, שמסוגלות להתנהל בעננים מרובים עם הכישורים הדרושים לניהול יעיל של האפליקציות באתר המקומי.
 
האתגרים בסביבה מרובת עננים ממשיכים, אבל קיימים פתרונות
כמעט 9 מכל 10 משיבים, שפועלים בעננים מרובים, ממשיכים לדווח על אתגרים הקשורים באבטחה, ביצועים ועלות. האתגר המוביל ב-2023 הוא המורכבות של הכלים וממשקי ה-API, שנובעת מהיעדר סטנדרטיזציה או יכולת פעולה הדדית של הכלים (39%) השונים. מדיניות אבטחה עקבית היא האתגר השני בגודלו, זו השנה השנייה ברציפות (36%), ולאחר מכן אופטימיזציה של ביצועים (36%). רק לאחר מכן, עולה נושא העלות (35%).

כדי לעמוד בקצב של האתגרים וההזדמנויות, הדו"ח ממליץ לארגונים לאמץ גישות משלימות, כולל גיוס אנשי מערכות מידע בעלי מספר רב של התמחויות, ואימוץ מתודולוגיות תהליכיות כגון SRE (Site Reliability Engineering). על ארגונים גם לבחון טכנולוגיות אבטחה והעברת אפליקציות שחוצות מודלים של פריסה, מסופקות כשירות, ומתפקדות באופן עקבי בכל האפליקציות והארכיטקטורות המבוזרות של הארגון.
 
ארן אראל, (בתמונה משמאל), מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין: "החלטות בנוגע למיקום האפליקציות מבוססות בד"כ על יעדים ספציפיים. ארגונים מבינים, שאין סביבה אחת שהיא הכי טובה עבור כל האפליקציות. ארגונים מנהלים כיום סביבה היברידית מגוונת, שמבוססת על סדרי עדיפויות עסקיים הנוגעים לשליטה על נתונים, ניהול סיכוניםארן אראל יחצ ודרישות הלקוחות.

עם זאת, הסביבה ההיברידית יוצרת אתגרי ניהול ואבטחת מידע, שדורשים תשתית אפליקטיבית מאובטחת ואחודה, עם יכולת ליישם מדיניות אבטחה אחת בכל הסביבות ולכל האפליקציות, תוך קבלת נראות מלאה לאפליקציה על כל רכיביה.

עסקים דיגיטליים דורשים תשתית מערכות מידע אדפטיבית, וארגונים זקוקים לפתרונות, שיצמצמו את האתגרים בסביבה ההיברידית ובסביבה מרובת עננים. המפתח לכך הוא ביצירת קשר עם שותפים, שמציעים פתרונות אבטחה אפליקטיביים בסביבות מרובות עננים כדי לאבטח את כל סוגי האפליקציות וממשקי ה-API בעננים שונים, בדאטה סנטר ובמיקומי קצה".

עדכון 3.5.23: הודעה לתקשורת: "חברת המחשוב בענן העצמאית הגדולה Vultr מרחיבה את טביעת הרגל הגלובלית שלה בהשקת מרכז נתונים חדש בתל אביב, כדי לשרת את מערכת הגומלין הטכנולוגית הגדלה במדינה.
Vultr גם פתחה אתר חדש במנצ'סטר, אנגליה, המרחיב את טביעת הרגל הגלובלית של החברה ליותר משלושים אתרים.
Vultr, חברת המחשוב בענן הפרטית הגדולה בעולם, הכריזה היום על ההתרחבות האחרונה בטביעת הרגל הגלובלית שלה לתל אביב, כדי לספק גישה דמוקרטית לתשתית ענן עבור מערכת הגומלין הטכנולוגית הצומחת במדינה. עם הוספת תל אביב והאתר החדש במנצ'סטר, אנגליה, ממשיכה Vultr את צעדי ההתרחבות הגלובליים שלה בהתקרבות לרמת הזמינות של מרכזי הנתונים המוצעים על ידי שלושת הספקיות הגדולות של שירותי ענן היפר-סילומיים.
מיקום מרכז הנתונים בתל אביב מציב את Vultr על המפה בישראל, שבה AWS ו-Azure טרם הקימו אזורי זמינות. Vultr מציעה תשתית מלאה הן בתל אביב והן במנצ'סטר, לרבות מחשוב ענן ו-GPU, אשכולות קוברנטיס, בסיסי נתונים מנוהלים, אחסון כשירות ועוד. הקמת גישה לתשתית כשירות (IaaS) בישראל היא ההתקדמות האחרונה במסעה של Vultr לספק שירותי תשתית מלאים באזורים גאוגרפיים שאינם מקבלים שירות מספקי ענן בקנה מידה גדול ודמוקרטיזציה של הגישה לשירותי ענן במחיר סביר לכל הארגונים..
הזמינות של Vultr בתל אביב משמעה כעת שארגונים בעלי מערך תפעול בישראל יכולים לגשת לתשתית מחשוב ענן ושירותי ענן ברמה המקומית כדי לעבוד מקומית ולשתף פעולה גלובלית, ובה בעת לשמור על ציות בטיפול בנתונים ולמזער עלויות העברת נתונים יקרות. אותם הדברים נכונים גם לאתר מרכז הנתונים החדש במנצ'סטר, המשלים את נוכחות Vultr בלונדון ומחזק את מעמדה המוצק של Vultr בבריטניה ומעבר לה.
BBT.live, שמשרדה הראשי בתל אביב, משתמשת ב-Vultr לחישובי אדגמים באמצעות פתרון קישוריות הרשת המאובטח שלה, BeBroadband, המאפשר לספקי שירות להציע קישוריות לא-מורכבת ללקוחות ההזנק והמפעל שלהם בעולם כולו.
"המודל הניתן להתאמה של Vultr וההתקשרות יוצאת הדופן מאפשרים לנו להקים את נקודות הנוכחות שלנו (PoPs) לפי דרישה ולספק את השירותים שלנו בתוך שעות במקום שבועות כדי להרחיב את העסק שלנו במהירות גדולה לאזורים גאוגרפיים חדשים," כך אומר ארז זליקוביץ, סמנכ"ל, מנהל הכנסות ראשי ומנהל מוצר ראשי ב-BBT.live. "אנו שמחים מאוד ש-Vultr זמינה במרכז נתונים בתל אביב, קרוב למשרד הראשי שלנו, דבר המשלים את הרשימה הארוכה ממילא של האתרים שלנו בצפון אמריקה, אירופה ואסיה המארחים את נקודות נוכחות הענן של BeBroadband.
"Vultr מאזנת את שדה המשחק עבור עסקים השואפים להציג חדשנות פורצת דרך לאומות סטארט-אפ כמו ישראל, באמצעות אספקת שירותי ענן בני השגה באיכות מפעל לארגונים סביב העולם," אומר ג'יי.ג'יי. קרדוול, מנכ"ל חברת האם של Vultr, Constant. "Vultr שוברת את אחיזת שלושת ההיפר-סילומיים הגדולים בלקוחות הזקוקים לתשתית ענן, שנאלצים לסבול את הנעילה והתמחור המופקע הקשורים לענקיות הענן הלא גמישות הללו בתמורה לגישה לשירותי IaaS שאינם מותאמים אישית לפרופיל הצרכים הייחודי של כל ארגון.
חברות סטארט-אפ בתחומי הטכנולוגיה, הדיגיטל והגנת הסייבר לצד ארגונים מבוססים במדינה זקוקים כעת למשאבי ענן בעלי ביצועים גבוהים. Vultr נכנסת לשוק כדי לספק גישה למשאבי ענן גמישים - המתפרסים מאופציות שלדיות ועד לחישובי GPU זמינים לפי דרישה. Vultr מבטיחה שהגישה למשאבים יקרי ערך אלה לא תוגבל לענקי טכנולוגיה בלבד. עסקים המבקשים להניע פתרונות AI גנרטיביים כגון ChatGPT או כאלה המריצים יישומים עתירי-חישובים יכולים כעת למנף את יתרונות הגמישות והחיסכון שמביאה Vultr למספר גדל בהתמדה של אתרים בהם הקימה מרכז נתונים.
Vultr תארח שני אירועים בתל אביב להשקת זמינות החברה בישראל. תדרוך עיתונאים בארוחת בוקר במלון נורמן ביום שלישי, 16 במאי, משעה 09:30 עד 10:30 זמן ישראל. אירוע התעשיה, Cloud as You Are, שיתקיים ב-Pop & Pope ביום שלישי, 16 במאי משעה 18:00 עד שעה 20:00 זמן ישראל. למידע נוסף על שני האירועים וההשתתפות בהם, בקרו בכתובת https://experience.vultr.com/Tel-Aviv-Launch.html.
אודות Constant ו-Vultr
המשימה של Constant, היוצרת וחברת האם של Vultr, היא להפוך מחשוב ענן בעל ביצועים גבוהים קל לשימוש, בר השגה, וזמין מקומית לעסקים ומפתחים סביב העולם. מוצר הדגל שלConstant , Vultr, הוא פלטפורמת מחשוב הענן הפרטית הגדולה בעולם. מפתחים מעדיפים את Vultr, ששירתה מעל מיליון וחצי לקוחות ב-185 מדינות והביאה להם פתרונות מחשוב ענן גמישים, סילומיים וגלובליים, GPU ענן, פתרונות שלדיים ופתרונות אחסון ענן [A1]. Constant נוסדה על ידי דויד אנינובסקי שמימן אותה באופן מלא. Constant הפכה לאחת הפלטפורמות הגדולות בעולם למחשוב ענן ללא כל גיוס הון חיצוני.
למידע נוסף בקרו בכתובות www.constant.com וכן www.vultr.com."
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים