Telecom News - האם הטמעת קו מוצרי פנסוניק בתדיראן טלקום תגרום לך להישאר עם המותג?

האם הטמעת קו מוצרי פנסוניק בתדיראן טלקום תגרום לך להישאר עם המותג?

דף הבית >> צרכנות >> צרכנות לארגון ולעסק >> האם הטמעת קו מוצרי פנסוניק בתדיראן טלקום תגרום לך להישאר עם המותג?
אלפי לקוחות מוצרי פנסוניק בישראל, מותג יפני, שהיה חלק מקבוצת יורוקום (של שאול אלוביץ'), קבוצה, שפשטה את הרגל, היו "תלויים באוויר" במשך חודשים רבים ללא "אבא ואמא". כעת, אחרי רכישת קו הפעילות הזה מכונס הנכסים, תדיראן טלקום מטמיעה את פתרונות פנסוניק בתוך קו מוצריה המאוד מגוון. האם ההצלחה הענקית של יורוקום עם קו מוצרי פנסוניק תימשך גם תחת כנפי תדיראן טלקום? האם הלקוחות ימשיכו לשמור נאמנות למותג עם בעל הבית החדש?
מאת: אבי וייס, 27.4.19, 19:56משה מיץ

בסוף 2018 דיווחנו כאן, ש"המסך ירד" על "ספינת הדגל" של שאול אלוביץ'. באישור של הממונה על ההגבלים העסקיים, הסתיימה הטרגדיה של החברה הזו, שעיקר הפעילות המוצלחת שלה הייתה בתחום העסקי, בדגש על תחום הטלפוניה העסקית.

יורוקום-פנסוניק הייתה חברה בבעלותו של שאול אלוביץ', חברה, שנכנסה תחת כונס נכסים בעקבות התמוטטות "הפירמידה" של שאול אלוביץ', בהמשך לפתיחת החקירות של "תיק 4000", והפעילות של יורוקום-פנסוניק עם כל הלקוחות הרבים, שהיו לה, נרכשה ע"י המתחרה הגדולה והוותיקה שלה: תדיראן טלקום.

תדיראן טלקום היא חברה ותיקה (50 שנה) וגדולה בתחום העסקי בישראל ובעולם ולאחרונה השיקה 2 שירותי ענן (כאן) לציבור הלקוחות שלה ואף איחדה את 2 הזרועות הוותיקות שלה (היצרנית והמשווקת), שהתנהלו במשך שנים רבות כחברות נפרדות, לחברה אחת בניהול אחד.

ממש כעת הסתיים תהליך ההטמה של קו פתרונות פנסוניק בתוך תדיראן טלקום ומנהלי פנסוניק (שמרכזה ביפן) נתנו את "ברכת הדרך" לקו החדש הזה, בבית החדש של פנסוניק בישראל, בתוך חברת תדיראן טלקום, שהמרכז שלה ממוקם בפתח-תקווה. 

ישראל רייף, יו"ר קבוצת אפקון החזקות (תדיראן טלקום היא חלק מקבוצת אפקון. המצגת של אפקון - כאן. אפקון היא חלק מקבוצת שלמה שמלצר אחזקות. מצגת הקבוצה - כאן): "קבוצת שלמה (שמלצר החזקות) כוללת מעל ל-5 אלף עובדים, עם מחזור הכנסות שנתי של מעל ל-7 מיליארד ש"ח.

תדיראן טלקום היא חלק מקבוצת אפקון, קבוצה הנסחרת בבורסה ולכן היא ציבורית ונתוניה גלויים. מה שמייחד אותנו זה, שכולנו משפחה. אנשים באים לעבוד בקבוצה ונשארים בה עד הפנסיה, כי זה הבית שלהם. כך גם אנו מתייחסים ללקוחות שלנו - כולנו משפחה אחת גדולה הנמצאת בבית אחד של כולנו. זה הסוד של ההצלחה של הקבוצה.

אפקון נוסדה ב-1945 כחלק מהתפתחות הקבוצה, שהקים שלמה שמלצר ז"ל. אפקון כוללת כיום מעל ל-1,500 עובדים והקבוצה מתרכזת בפתרונות תשתית בכל התחומים שאפשר להעלות על הדעת. פרויקט הדגל הכי גדול שלנו כיום הוא הקמת הקריה החדשה של אינטל בפ"ת, שזה יהיה הבניין הכי גדול והכי מתקדם בעולם ההייטק, הבנין, שאינטל מגדירה אותו כבניין החכם ביותר בעולם, הכל בביצוע מלא של כל זרועות אפקון, כולל תדיראן טלקום.

אנו חברה בריאה ורווחית הנמצאת בצמיחה עקבית, עם צבר הזמנות אדיר לשנים הבאות ועם חזון מבטיח הצלחה והתפתחות בכל מה שאנו עוסקים בו. 

משה מיץ, (בתמונה למעלה משמאל), עומד בראש חטיבת התקשורת של הקבוצה, הוא הוביל את איחוד תדיראן טלקום היצרנית עם תדיראן טלקום המשווקת, וכך נוצרה חברת שירותי תקשורת בין הגדולות בארץ וכעת מוסיפים לה את פנסוניק, מה שמעצים ומרחיב את יכולות החברה.

הרכישה של פנסוניק לא הייתה הרכישה היחידה שלנו, של חלקים מיורוקום, שהועמדה למכירה אצל כונס הנכסים. רכשנו את חברת הבת DM של יורוקום, שעסקה ועוסקת בתחומי המולטימדיה, 'חדרים חכמים' ומוקדי שליטה ובקרה, ורכשנו גם חברה בתחום שירותי מיזוג האוויר בשם 'שירות הוגן'. 

אנו באפקון לא 'שוקטים על השמרים' וכל הזמן מתחדשים, כי זה העולם התחרותי בו אנו נמצאים. לאחרונה נכנסנו לעולם טעינת הרכבים החשמליים, עם פתרון מהפכני ואנו מתקינים ומתחזקים מערכות טעינה חשמלית לרכבים חשמליים, מה שמוזיל את התחזוקה ומקצר באופן דרמטי את זמני הטעינה של רכבים חשמליים. התחלנו להקים תחנות לטעינה חשמלית מהירה ברחבי הארץ, עם הפתרון המהפכני שלנו, כי אנו מאמינים, ששוק הרכב החשמלי ימשיך ויצבור תאוצה, גם בשוק הרכב הישראלי".

משה מיץ, מנכ"ל תדיראן טלקום (המאוחדת): "האמונה והחזון של יו"ר אפקון אפשר לנו לבצע את המהלך הדרמטי של רכישת פעילות פנסוניק בישראל מידי יורוקום. זאת, כי רבים התנגדו למהלך הזה וגם פנסוניק בתחילת המו"מ היתה מאוד מסויגת מהרעיון הזה. אולם, די מהר כולם השתכנעו, שאנו הבית הכי מתאים למותג פנסוניק בישראל וכיום גם בפנסוניק נלהבת מהבית החדש של קו המוצרים והפתרונות שלה.

אני בטוח, שנצעיד את המותג הזה קדימה לכיוון הנכון ו'נחזיר עטרה ליושנה'. הלקוחות הקיימים וגם החדשים יקבלו פתרונות ורמת שירות, כמו שרק אנו יודעים לתת בשוק הישראלי והעולמי. תדיראן טלקום היצרנית ההיסטורית של פתרונות חומרה - היא כיום בית תוכנה ולכן זה היה טבעי לשלב את פתרונות פנסוניק אצלנו בבית, שמבוסס כבר על פתרונות מתקדמים בתוכנה, לפתרונות של תקשורת עסקית מבית פנסוניק, שמשלבים חומרה ותוכנה.

הסינרגיה בין המוצרים היא מצוינת. פנסוניק מאוד חזקה בתחומים, שלא היו בליבת העשייה שלנו, דוגמת עסקים קטנים עד בינוניים. עד רכישת פנסוניק, היו לנו בישראל כ-1,500 לקוחות עסקיים ומעל ל-100 אלף לקוחות בכל רחבי העולם.

אנו מתפעלים ונותנים שירות למעל ל-20 מיליון פורטים בלמעלה מ-41 מדינות, כשבישראל יש לנו מעל ל-1 מיליון פורטים, בנוסף לכ-250 מערכות CES למוקדי שירות לקוחות גדולים בישראל.

אנו מאוד חזקים במדינות דוגמת הודו וסין, וגם בארה"ב, ויש פלחי שוק, שאנו מובילים עולמית ומקומית באותן מדינות, למשל, בתחומי התחבורה והאנרגיה. בישראל אנו הספק הגדול ביותר גם בתחום ה-UC, 'תקשורת אחודה' ועד היום הצענו מגוון מוצרים רחב, שפותחו אצלנו בבית ובראשם האיוניקס, הקורל וקומפוזיט.

הלקוחות שלנו נשארים נאמנים לנו שנים וממליצים עלינו בפני לקוחות חדשים בעיקר בגלל שאנו מספקים תמיכה 24X7 ללקוחות בכל פינה בארץ, כדי לוודא, שמערכות התקשורת של כל לקוח תתפקדנה בכל מצב ובכל זמן. מערך השירות של החברה הוא הנכס הכי גדול של החברה. בשאלוני משוב, שאנו מעבירים מידי שנה בין לקוחותינו, אנו רואים את התפתחות שביעות הרצון בעיקר מהשירות. זו הסיבה, שלקוחות יורוקום, שהיו חודשים רבים ללא כל תמיכה, בגלל מה שקרה ליורוקום, ימצאו את הבית המתאים להם - אצלנו. הם יכולים לסמוך עלינו כפי שכל הגדולים בעולם סומכים עלינו, דוגמת אינטל. 

סיימנו את 2018 ברווחיות, מה שהסיר את כל הספקות, שהיו במהלך של איחוד החברות שהובלתי. כך, שאנו נמצאים כעת בתהליכי צמיחה, וחגיגות 50 שנה לייסוד החברה תיעשנה באווירה של הצלחה וצמיחה.

בין מנופי הצמיחה שלנו, נמצאים שירותי הענן, שהשקנו ב-2018, והשירותים הללו נמצאים בצמיחה מהירה כחלק מהמגמה הכוללת להעברת התקשורת לענן.

רכישת פנסוניק על ידנו היא צעד אסטרטגי, שאמור לפתוח לנו פלחי שוק, שלא היינו בהם, בעיקר בשוק הבינוני והבינוני-גבוה, שבו פנסוניק הייתה מאוד חזקה, וגם בשוק הנמוך, עם פתרונות מתקדמים של תקשורת אחודה לעסקים קטנים. כך, נגיע לכל פלחי השוק העסקי, כי לפנסוניק יש פתרונות לכל רבדי השוק ויש סגמנטים של השוק, שפנסוניק הוא ממש מותג חזק ושולט בישראל, למשל בבתי מלון, ברישום שיחות, במוקדי שירות, בקיבוצים, בלחצני מצוקה וחירום, ברשויות מקומיות ועוד. 

רכישת פנסוניק כללה בתוכה גם את רכישת פתרונות התוכנה שפיתחה יורוקום בשת"פ עם פנסוניק, פתרונות תוכנה דוברי עברית, במערכת שנקראת Smart, שיש בה מגוון רחב של יישומים המתאימים כמעט לכל פלחי השוק בישראל כמו גם בעולם.

אנו נשלב את פתרונות התוכנה המתקדמים הללו ב-2 קווי פתרונות, שאנו מציעים לשוק העולמי והמקומי:
1. תדיראן Big Cloud, פתרונות לשוק הנמוך עד הבינוני. בארה"ב זה כבר זוכה להצלחה, עם כמות גדולה של לקוחות, שעברו לשירותי הענן הללו. בישראל אנו בתחילת הדרך עם צפי לצמיחה.
2. פתרונות Contact Center בענן עם מספר ספקים המספקים פתרונות למוקדי שירות לכל סדר גודל, עם גרסאות חדשות לאור ההתפתחות העולמית, של מעבר לענן ולשירות בסמארטפונים. פתרון Smanager, שהוא חלק ממערכת Smart של פנסוניק, משתלב היטב בפתרון שלנו למוקדי השירות.

אנו נשלב את כל הפתרונות במגוון יכולות, כי אנו מציעים ללקוחות פתרונות תקשורת מלאים 'קצה לקצה', כולל תשתיות פסיביות ואקטיביות, פתרונות של 'רשת לפי דרישה' בשת"פ אלקטל - ALE, מערכות בקרת כניסה עם מצלמות אבטחה, טלפוני IP עם צגי מגע צבעוניים, פתרונות סייבר מגוונים ועוד. כך, שאפשר לקבל אצלנו מענה אינטגרטיבי לכל הצרכים, תחת מעטפת שירות אחת". 

מרכזיה עתיקה
עדכון 9.7.23: פורסם כאן (כותרת בלבד): "אפקון מוכרת את תדיראן טלקום ב-15.3 מיליון דולר.
אפקון תקבל אחרי שנתיים עוד 750 אלף דולר במניות, אם תדיראן טלקום תמשיך לייצר EBITDA חיובי." 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים