Telecom News - האם היה קשר בין לשכת רוה"מ למועצת הכבלים והלוויין במשרד התקשורת?

האם היה קשר בין לשכת רוה"מ למועצת הכבלים והלוויין במשרד התקשורת?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> האם היה קשר בין לשכת רוה"מ למועצת הכבלים והלוויין במשרד התקשורת?
כלי התקשורת ממשיכים להטעות את הציבור במה שמכונה "תיק 4000" ונסחפים אחרי דיווחים שגויים. החקירה של המשטרה החלה עקום והיא עדיין עקומה ולא עוסקת בעבירות הנכונות. חשיפת עוד "עז" בתחום הסלולר, ששלמה פילבר הסתיר עד היום מרשויות החוק וחוסה כעת בצל הסכם "עד המדינה".
מאת: אבי וייס, 26.3.18, 08:20שלמה פילבר

כלי התקשורת פרסמו בסוף שבוע שעבר "תגלית", שהמשטרה תחקור את הקשר בין לשכת רוה"מ ומועצת הכבלים והלוויין (למשל כאן וכאן).

לא רק שאין בזה שום דבר חדש, זה חלק מתהליך התפתחות החקירה, במה שמכונה "תיק 4000". למי שפספס, זה מוסבר היטב במאמרים, שפרסמתי מזמן, תחת הכותרת "מורה נבוכים" כאן וכאן.

מתי אני אדע שהחקירה של המשטרה הגיעה לסיומה? כשיחקרו את אבי גבאי ומשה כחלון. למה? תקראו ב"מורה נבוכים". על אבי גבאי כתבתי מספיק, לעניין משה כחלון כתבתי הרבה, אבל אחזור לזה בקרוב שוב.

מועצת הכבלים והלוויין נמצאת "באמצע הדרך" של מהלכי החקירה. בינתיים, המשטרה והפרקליטות, שמלווה אותה, לא חקרו (עד כה) שום עבירה המוכרת לי בספר החוקים. הם גם לא חקרו כראוי את הנעשה במועצת הכבלים והלוויין. לכן, הם גם לא מצאו (ולא ימצאו) בצורת החקירה הזו, קשר ברור ופלילי בין לשכת רוה"מ למועצת הכבלים והלוויין. 

מפליא, שכל כך הרבה אנשים סיימו בישראל את התואר עו"ד, ורק מעטים מהם מעיזים לכתוב על כך, שאין בספר החוקים של מדינת ישראל, או באיזו תקנה, תקש"יר או פסיקה כלשהיא מאיזה בית משפט כלשהו בישראל, קביעה, ש"סיקור מלטף ומפנק" בעיתונות המקוונת יכול להיחשב כ"מתן שוחד" או "טובת הנאה" לאיש ציבור. יתרה מכך, מצאתי רק עיתונאי בלתי תלוי אחד (אלי ציפורי מגלובס), שמציין שוב ושוב, שלא רק שאין עבירה כזו, לפי בדיקתו, אתר וואלה! בכלל לא נתן שום "סיקור מלטף ומפנק" לנתניהו ומשפחתו בשנים הרלבנטיות לחקירה (ולא בכלל)... בנוסף, בקשה לשנות \ לשפר כתבה היא לא עבירה על שום חוק, תקנה או איזה נורמה ("חוק העיתונות" בוטל מזמן ע"י הכנסת). זו הפרקטיקה המקובלת בעולם העיתונות מאז היווסדה ועד היום (ותישאר גם בעתיד), כך שחקירת רוה"מ, אישתו ובנו בנושא כזה (של ניסיון להשפיע על תוכן כתבות), היא פשוט בדיחה מחוץ לכל מסגרת של חוק קיים בספרי החוקים במדינת ישראל. 

בעוד שרשות ניירות הערך חקרה ביעילות רבה פרשה נקודתית והגיעה די מהר לראיות והמלצות, משטרת ישראל נכנסה לחקירה מהכיוון הלא נכון. אני למדתי בשיעורי המתמטיקה, שאפס ועוד אפס, בדיוק כמו אפס כפול אפס, בדיוק כמו אפס בחזקת אפס, זה נשאר אפס. אם לא הבנתם, אז הנה הסבר מקוצר: שקרן סדרתי אחד בתוספת שקרן סדרתי שני, גם אם קוראים להם "עדי מדינה", זה עדיין נשאר אפס. ההצהרות של המפכ"ל (למשל כאן), ש"עדי המדינה סיפקו את הסחורה", בנויות על "דימיון יצירתי" והמצאת עבירות, שאין בספר החוקים של מדינת ישראל.

העבירות, שעברו (לכאורה) המעורבים בפרשה הן ענקיות, אבל הן בכלל אחרות לגמרי והסכומים שעברו שלא כדין לשאול אלוביץ' הם אחרים לגמרי וענקיים, ממה שחקרו עד כה במשטרה. את שלל העבירות, שנעשו ע"י מועצת הכבלים והלוויין לטובת שאול אלוביץ', ריכזתי למשל במאמר ארוך כבר ב-2017 (כאן). מאז הרשימה הזו רק גדלה, אבל כלל לא נחקרה. 

סביב מועצת הכבלים והלויין יש צורך להעמיק את החקירות בכמה נושאים, לא רק בפרשת בזק. למשל,"פרשת המכרז המפוברק של הפקת שידורי ערוץ הכנסת ע"י ערוץ 20" - טרם מוצתה וטרם עברה לשלב גלוי של חקירה כלשהי.

אגב, כל "השחקנים" של "תיק 4000" הם גם השחקנים של "תיק מכרז הפקת ערוץ הכנסת". עד כמה הדברים מחוברים זה לזה נוכל ללמוד מהשאלה הבאה, ששלחתי להנהלת משרד התקשורת ב-10.3.18:
"אודה להתייחסות לפסקה הבאה:
"כתבתי בעבר רבות על ניגוד העניינים של מימון שמילה בין תפקידיו הבכירים במשרד לבין חברותו במועצת הכבלים והלוויין (כמו גם בהתייחס לתמי לשם). פרשה נפרדת היא הניגוד בחברותו בדירקטוריון חברת דואר ישראל (נושא שמטופל בנפרד). המדובר בניגוד עניינים שהיה עוד כששמילה היה סמנכ"ל פיקוח, ודאי כששמילה התמנה ב-20.9.16 כמשנה למנכ"ל ומאוחר יותר, במרץ 2017 חתם על "הסכם ניגוד עניינים" שני – הראשון נחתם על ידו ב-2015), וודאי כאשר מונה ב-17.7.17 כממלא מקום של המנכ"ל, שלמה פילבר, שהיה מושעה באותה עת.
כשאושררה שוב במועצת הכבלים והלוויין זכיית ערוץ 20 במכרז שידורי הכנסת ביום 26.7.17 - שמילה כבר לא השתתף בהצבעה השנייה הזו עקב "ניגוד עניינים" (כתבתי על זה לא אחת בעבר).

אם כך, כעולה מהיומן של שמילה מימון (מצ"ב צילום [בתחתית השאלה]), מדוע שמילה מימון, כמ"מ מנכ"ל, נפגש ביחידות, עם מנכ"ל ערוץ הכנסת, מוטי שקלאר, ביום 24.9.17? מה למ"מ מנכ"ל משרד התקשורת עם "ניגוד עניינים" לגבי שידורים שלא מאפשרים לו לעסוק במכרז ערוץ הכנסת, להיפגש עם מנכ"ל ערוץ הכנסת, בדיוק בעיצומם של ההליכים המשפטיים לגבי זכיית ערוץ 20 במכרז שידורי ערוץ הכנסת (וממש טרום ההחלטה של המועצה בעקבות דרישת היועמ"ש לבטל את זכיית ערוץ 20 במכרז הפקת ערוץ הכנסת, ביטול שהתרחש ב-7.12.17)?
אגב, מוטי שקלאר, מנכ"ל ערוץ הכנסת, היה בתפקידו הקודם יו"ר...ערוץ 20.
איך שהדברים לפעמים נראים מבחוץ מחוברים ומתחברים... קשה להאמין".

תצלום הפגישה 
עם מוטי שקלאר, מהיומן של של שמילה מימון. מדובר בפגישה, שנעשתה ממש במקביל לחקירה, שהתלקחה אז בענייני בזק -משרד התקשורת ובימים שקדמו ל-24.9.17 בוצעו כמעט כל המעצרים והחקירות המרכזיות בפרשה המתוקשרת הזו, ע"י "הרשות לניירות ערך":
מהיומן של שמילה מימון

תגובה לא הצלחתי לקבל ממשרד התקשורת. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. אין מה להיות במתח, הסיכויים לקבל תגובה הם אפס. לא להגיב זו עבירה פעוטת ערך מול החשיפות הקיימות כאן... 

ה"עבודה בעיניים" של שלמה פילבר על כולם, גם בענייני תדרים סלולריים:
חשפתי בשבועות האחרונים כמה פרשות פליליות (וגם משמעתיות) הקשורות בשלמה פילבר, גם סביב הורדת שעות הפעילות של מוקדי חברות הסלולר, גם בעניין "השינוי הארגוני" ובעוד נושאים. כאן אני מעוניין "להרים את המסך" מעל פרשה חמורה ביותר, שכולה נעשתה ביוזמת שלמה פילבר, לא ברור כרגע למה. חשפתי את שקריו ולהטוטיו בזמן אמת (כאן), בלי לדעת אז את כל התמונה, שהוא כה התאמץ אז להסתיר. 

לכן, שלחתי ביום 22.2.18 את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת ולצמרת נש"מ:
"שאלה דחופה בעניין חשד של סיוע ענק של שלמה פילבר לפלאפון בתחום התדרים:
 1. אתמול פרסמתי איך פלאפון הפכה לרשת המהירה ביותר בישראל.
2. בגרף, שהוצג ע"י מנכ"ל פלאפון [מצוי כאן למטה], רואים קפיצה מהירה, מאוד מפתיעה (מה שנדיר ביותר ועד בלתי אפשרי לראות בביצועי רשתות סלולר), קפיצה, שהתרחשה בביצועי רשת פלאפון בין 17.4.17 ל-1.5.17, כמופיע בגרף.
3. ההסבר היחיד ההגיוני והאפשרי לקפיצה המרשימה והמדהימה הזו היא ה"מתנה", ששלמה פילבר נתן לפלאפון, כפי שמפורט כאן, חשיפה מ-29.4.17. הכתבה מדברת בעד עצמה ומחוברים לה כל המסמכים, שמצאתי אז, שמוכיחים את הנטען בה.
4. עד היום, לא הועלו לאתר משרד התקשורת המסמכים המצביעים על תהליכי קבלת ההחלטות של שלמה פילבר, בהם (ללא כל מכרז, או איזה תהליך חוקי מוכר), תמורת 1 מגהרץ (שלא היו בשימוש), שפלאפון נתנה למשרד התקשורת עבור תדרי משטרת ישראל, היא קיבלה 5 מגהרץ בתדרים מבוקשים לטובת LTE-A, וכעבור זמן קצר פלאפון שדרגה את הרשת החדשה הזו ל-MIMO 4X ובכך בבת אחת הפכה לרשת המהירה והמתקדמת ביותר בישראל.
5. היכן המסמכים הללו? שכן מדובר ב"מתנה" בשווי מיידי של 33 מיליון ₪ עד 35 מיליון ₪ (זה היה מחיר רצועת תדרים של 5 מגהרץ, ששילמו המתחרים כולל פלאפון, במכרז התדרים בתחומי התדר הללו, ב"מכרז ה-LTE").
כ"כ, ההטבה הזו מכילה עוד יתרונות בשווי כלכלי עצום, שאחד מהם הוא: שפלאפון תפסה בבת אחד יתרון תחרותי מאוד משמעותי מול מתחרותיה בשוק הסלולר.
6. הסיפור הזה מצטרף לסיפור המוזר לא פחות של שעות הפעלת מוקדי השירות של חברות הסלולר.
7. ממתין לקבל את המסמכים הקיימים במשרד התקשורת (אם יש), לגבי ההחלטה על הענקת 5 מגהרץ לפלאפון בתרגיל החלפת תדרים (1 מגהרץ תמורת 5 מגהרץ)(ללא מכרז או איזה הליך ברור) באפריל 2017".

תגובה לא הצלחתי לקבל, מאיש, די ברור למה. אם אקבל, אעדכן בהתאם

כך, שלמה פילבר יזם (מיוזמתו האישית, "הנחית" את זה על הראש של פלאפון, בלי לשאול אותה או להתייעץ עימה קודם) מתן הטבות לקבוצת בזק (ולא בפעם הראשונה), כי כך אולי היה מעוניין "למצוא חן" בעיני שאול אלוביץ', ובנוסף הוא אולי חשב, שגם ביבי יהיה מרוצה מהיוזמות היצירתיות והעצמאיות שלו, לטובת הכיס והאינטרסים של שאול אלוביץ'.

שקף הקפיצה בביצועי רשת פלאפון:

שקף פלאפון

זו "מתנה פעוטת ערך" על חשבון הכיס הציבורי בסך של כ-35 מיליון ש"ח, שנעשתה ע"י שלמה פילבר מחוץ לכל מסגרת חוקית קיימת, תוך "שתיקה" של כל בעלי התפקידים במשרד התקשורת, שהיו עדים להחלטה הבלתי חוקית הזו. גם המתחרות בפלאפון שתקו, כשהתרגיל נחשף. נכון, שזה "כסף קטן" מול המיליארדים, "שעפו" לכיוון שאול אלוביץ' בעשור האחרון, אבל אני סבור, ש"דין פרוטה כדין מאה". למה לא חקרו את זה עד היום??  

 
תדרים 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים