Telecom News - האם היועמ"ש יתקן את הטעיית הבג"ץ שבזק היא מונופול בתחום התשתיות?

האם היועמ"ש יתקן את הטעיית הבג"ץ שבזק היא מונופול בתחום התשתיות?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> האם היועמ"ש יתקן את הטעיית הבג"ץ שבזק היא מונופול בתחום התשתיות?
אחת הפרשות היותר מוזרות הקיימות סביב מאבקי בזק - משרד התקשורת היא, שהרשויות (הפרקליטות, רשות התחרות, משרד התקשורת) החליטו לפברק הכרזה דמיונית, שבזק היא מונופול בתחום תשתיות האינטרנט. הכרה בפברוק הזה, הודאה בטעות ותיקון ההטעיה ישליכו על החלטות רגולטוריות ומשפטיות רבות ובתחומים רבים, לרבות על תיק 4000.
האם ד"ר מנדלבליט אכן יתקן את ההטעיה הדרמטית של הבג"ץ על ידו? לשאלה הזו יש רק תשובה אחת: לא. ככה עובדת "הקליקה" ולא מאתמול. 

עדכון בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 1.2.20, 17:52ד"ר אביחי מנדלבליט

אני "מרים כאן את המסך" סביב אחת הפרשיות היותר מוזרות וחמורות, שהסתעפה מתיק 4000 וגלשה לאחרונה לדיון בבג"ץ (דיון שהחל ב-14.2.19. העתירה של בזק לבג"ץ - כאן), דיון שהתקבלה בו בשבוע החולף החלטת ביניים, וזו הסוגייה החשובה הנמצאת במרכז הדיונים הללו: במה בדיוק בזק מוכרזת כמונופול?

למתעניינים, ההחלטה הטרייה בבג"ץ (היא כאן) קובעת: משרד התקשורת אמור לקבל החלטה על "ההפרדה המבנית" בבזק תוך 4 חודשים. עדכון יוגש לבית המשפט עד 15.6.20

הסיפור הכאוטי, שנחשף כאן, התחדד עבורי בעקבות הקנס האדיר, שהוטל על בזק (וגם על סטלה הנדלר, לשעבר מנכ"לית בזק. 30 מיליון ש"ח קנס על בזק וחצי מיליון ש"ח על סטלה הנדלר). זאת, ע"י הרשות לתחרות, קנס די חסר תקדים בחומרתו, שניתחתי אותו לפרטי פרטים במאמר: "רשות התחרות ומשרד התקשורת הרסו את האפשרות לפריסת סיבים לבתים!".

במאמר הזה, ניתחתי את העובדה, שביום 4.9.19, הרשות לתחרות קבעה (ללא הכרזה רשמית בהליכי ההכרזה המקובלים והנקובים בחוק, לרבות פרסום ברשומות. זה הופיע רק כחלק מהחלטה על הקנסות), קביעה נחרצת, ששימשה בסיס להטלת הקנס האדיר על בזק והמנכ"לית לשעבר של בזק, שבזק היא "מונופול בתחום התשתיות הפסיביות באזורים הבלעדיים".  

בהכרזה הזו היו הרבה בעיות המנותחות בכתבה ואדגיש כאן רק את העיקריות שבהן:
  • אין שום בסיס נתונים להחלטה הזו (קביעה, שבזק היא מונופול בתשתיות הפסיביות באזורים הבלעדיים).
  • אין שום הגדרה מהם האזורים הבלעדיים והיכן הם נמצאים בשטח מדינת ישראל. 
  • אם אכן בזק היא מונופול בתשתיות הפסיביות באזורים הבלעדיים, אזי עולה ומשתמע מכך, שבזק היא לא מונופול באזורים הלא בלעדיים (שלא ידוע היכן הם) והיא לא מונופול בתחום התשתיות האקטיביות (שכן תשתיות מורכבות מתשתיות פסיביות ותשתיות אקטיביות), בכל שטח מדינת ישראל.
קודם לסוגיית הקנס, ואף במקביל, התקיים דיון בבג"ץ שמספרו 1204/19, שכרגע נמצא בהחלטת ביניים, אחרי תגובת המדינה (מצ"ב כאן תגובת המדינה לבג"ץ וההחלטה הטרייה של הבג"ץ).

בתגובת המדינה לבג"ץ, חוזר על עצמו שוב ושוב הטיעון, שבזק היא מונופול מוכרז בתחום התשתיות (כאן) והנה 3 דוגמאות למה שהמדינה \ הפרקליטות ביחד עם משרד התקשורת שלחו בתגובתם לבג"ץ:
מונופול בזק 1
מונופול בזק 2
בזק מונופול 3

הבעיה, כפי שהבנתם כבר קודם, שלכל היותר, נכון ל-4.9.19, בזק היא מונופול חלקי ביותר בתחום התשתיות (תשתיות פסיביות באזורים הבלעדיים), ולשנים הקודמות לתאריך זה, בזק לא הייתה בכלל מונופול מוכרז בתחום התשתיות לאינטרנט (היא הייתה מונופול מוכרז לתחום השירותים באינטרנט, שזה דבר אחר לגמרי). 
 
אין כל קשר בין המונחים והם מתייחסים לדברים שונים לחלוטין. ממש שונים.
תשתיות הן תעלות, בורות וגובים, צינורות וקנים, גומחות, קופסאות, עמודים, כבלים, חשמל, סיבים, ומוצרי תשתית אקטיביים, שמרכיבים את הרשת הפיסית של ספק התקשורת (בזק).
שירותים הם מה שהמשתמשים זוכים לקבל בביתם או במשרדם, כשירות מהספק (החל מאינטרנט וכלה בטלפוניה). זה יכול להיות משתמשים עסקיים (המקבלים למשל תקשורת ותמסורת), או משתמשים פרטיים (וגם עסקיים) המקבלים טלפוניה, או אינטרנט.   
תשתיות מוגדרות כשכבה 1 ולכל היותר 1 ו-2 בתקשורת, בעוד ששירותים הם שכבות 3 עד 7 בתקשורת

מי שמבלבל ביניהם מצביע על בורות מוחלטת בעולם מונחי התקשורת, או בהטעיה מכוונת.
לכן, מדובר כאן בהטעיית הבג"ץ - במונחים שונים לחלוטין!

השקר הזה, מלווה את כל ההחלטות בעניין בזק, החל מתיק 4000, דרך אין ספור החלטות של משרד התקשורת, דרך ההחלטות המוטעות של הרשות לתחרות וכלה בהטעיית הבג"ץ, כאמור לעיל.

יש סעיפים בכתב האישום בתיק 4000 שמייחסים לנתניהו עבירות פליליות בתחומים הנגזרים מהנושא הזה, למשל בתחום שמכונה "הדדיות". אני הפרכתי כבר כמה פעמים את הטיעון ההזוי הזה ולאחרונה בכתבה מפורטת ביותר, שפורסמה על ידי בסדרת הכתבות, תחת הכותרת: "החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000!". כעת עולה, לא רק שהסעיף הזה בכתב האישום אינו נכון עובדתית, ההחלטה הרגולטורית על "הדדיות" מבוססת על מצג שקרי, כאילו בזק הוכרזה כמנופול בתחום התשתיות הקוויות ולכן היא חייבת לפתוח את תשתיותיה למתחרותיה.

וזה לא מפסיק! במסמך ממש טרי, שהוסתר היטב מהציבור, בעניין דחיית בקשת בזק לספק שירותי Apple TV על הפס הרחב שלה, חוזר מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן (מכתבו נמצא כאן, מ-19.1.20) על הטענה, שבזק היא מונופול מוכרז בתחום התשתיות הנייחות וזו אחת הסיבות המרכזיות לדחיית בקשתה של בזק.
הנה הקטע ממכתבו:
 בזק מונופול 4

המסמך של נתי כהן (בתמונה משמאל), נתי כהןלבזק, לא די שהוסתר מהציבור (כך נתי כהן נוהג בדיוק כמו שלושת המנכ"לים שקדמו לו בתפקיד), הוא מבולבל לגמרי, לא רק בסעיף הזה (למשל, יש בו פעמיים סעיף 5...), ואחזור למסמך זה בהרחבה במאמר נפרד, בהקשרים של תיק 4000.

בשלב זה אציין, שהמכתב הזה, של נתי כהן, נתקל בכמה מאמרים מאוד חריפים, של אלה שראו את הפארסה הזו, פארסה פרי יוזמתו של מנכ"ל משרד התקשורת (ולא ברור בגיבוי של מי):

א. בגלובס יש מאמר מאוד חריף של גדי פרץ בנושא (כאן), עם תגובה מתחמקת מהמשרד.

ב. גם ב-Davar1 פורסמו 2 כתבות חריפות לא פחות ונוקבות של ארז רביב, המומלצות לקריאה:
1) כאן, תחת הכותרת וכותרת המשנה: "המשרד המנותק: האם המטרה של משרד התקשורת היא פגיעה בבזק או טובת הצרכנים? במשרד התקשורת סימנו מטרה: צמצום נתח השוק הגדול של בזק | התוצאה היא שורת החלטות שפגעו בציבור - איסור להוריד מחירים, עיכוב השקת אינטרנט מהיר, ועכשיו איסור על שידורי סטרימינג | כל זאת במקום ליצור תחרות ממשית בעזרת טכנולוגיות חדשות, ושיטות רגולציה שטרם נוסו".

2) כאן, תחת הכותרת וכותרת המשנה: "קצר בתקשורת: בזק בכבלים: פעמיים לא: משרד התקשורת אוסר על בזק למזג חברות בת ולפתוח פלטפורמת שידור. המשרד אסר על מיזוג של החברות הבנות YES ובזק בינלאומי, שהיה יכול לסייע לענקית התקשורת. בנוסף נאסר על בזק להשיק פלטפורמת סטרימינג באינטרנט, תוך הסתמכות על הצעת חוק של המשרד שעדיין לא אושרה". 

כבר מהרגע בו קראתי את תגובת המדינה לבג"ץ, שיצאה מהפרקליטות לבג"ץ ב-19.9.19, התחלתי התכתבות די עקרה עם הפרקליטות, דרך דוברות משרד המשפטים, שענו לי תשובות מתחמקות ואחרי כן שקריות.

צמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"ל) בכלל לא טרחה לענות לי, גם לא לשאלות רקע של הבסיס החוקי לרגולצייה הקווית, שהוטלה על בזק (2 מיילים להדגמה, מהשאלות ששאלתי ולא נענו - מצויים כאן).

כשהעמדתי את הפרקליטות על טעותם, אחרי שנברתי היטב בארכיונים, ומצאתי את כל ההחלטות של הרשות לניירות ערך, החלטות חלוטות, שהחליפו (ב-2004) את ההגדרה של בזק כמונופול בתחום תשתיות האינטרנט (פסיביות ואקטיביות), למונופול בתחום השירותים באינטרנט (שזה דבר אחר לגמרי), לא קיבלתי מענה למסמכים הרשמיים, ששלחתי לפרקליטות דרך דוברות משרד המשפטים.

ההתכתבות המלאה שלי מול משרד המשפטים והפרקליטות מצויה כאן.

לאור העובדה המצערת, שמשרד המשפטים והפרקליטות (וגם משרד התקשורת ורשות התחרות) לא היו מוכנים להודות בטעות שחשפתי, ולא היות מוכנים להכיר בכל המסמכים הרשמיים המקוריים, ששלחתי להוכחת דבריי, החלטתי לפנות ליועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט ,(בתמונה למעלה משמאל), בבקשה \ המלצה, שהוא בעצמו ייזום תיקון ההטעיה הזו של הבג"ץ.

הפנייה שלי ליועמ"ש מצויה כאן ואישור הקבלה נמצא כאן

כעת נשארת שאלה מאוד חשובה פתוחה: האם היועמ"ש אכן יבדוק (הוא אישית, או אחד מהמשנים ליועמ"ש), את פנייתי ויורה לפרקליטות לתקן את עניין הטעיית הבג"ץ, שבזק היא מונופול בתחום תשתיות האינטרנט, בעוד שהיא מונופול בתחום שירותי האינטרנט ומ-4.9.19 היא גם מונופול בתשתיות הפסיביות באזורים הבלעדיים. 

אשמח לשמוע את דעת הקוראים, לאור מה שהם מכירים את ההתנהלות של צמרת הפרקליטות והיועמ"ש, האם אכן העניין הזה יטופל, או אולי ייגרס. 

ההשלכות של ההכרה בהטעיה הזו של הבג"ץ - הן דרמטיות. אנתח תחום אחד מאוד חשוב, במאמר נפרד הנוגע לתיק 4000.

כרגע זה משליך על עשרות החלטות רגולטוריות, שיצרו כאוס בתחום הקווי במדינת ישראל, תוך התנכלות חוזרת ונשנית לבזק, כדי לשרת את האינטרסים של מתחרותיה ובראשן סלקום\IBC.

כל זאת, כנגד האינטרסים הציבור, תוך פיברוק מצג שווא, גם בפני הבג"ץ, שבזק היא מונופול מוכרז בתחום התשתיות הקוויות, מה שהיא לא, מאז 2004 ועד ספטמבר 2019, שבו נקבע שהיא מונופול חלקי בלבד בתחום הפסיבי, על פי כל המסמכים הרשמיים הקיימים. 

כלומר: כל ההחלטות הרגולטוריות של משרד התקשורת, בנוגע לבזק בתחום תשתיותיה הקוויות, מאז 2004 ועד ספטמבר 2019, מבוססות של שקר והטעייה מכוונים, שגובלים ברשלנות רבתית.

ככה בדיוק גם תפרו את תיק 4000. 

עדכון 5.2.20:
הפעם התגובה של משרד המשפטים הייתה מהירה וצפויה: "מרחו" אותי" בנימוק פרוצדורלי, שלא נוגע בכלל לעצם פנייתי (הטעיית הבג"ץ) ופנייתי נגרסה חיש מהר: "אין מקום להמשך ההתדיינות בנוגע לתגובת המדינה לעתירה, עם מי שאינו צד לעתירה".

כך, ניתן לשקר לבג"ץ ואין שום צורך לתקן זאת, כי אני לא צד להליך... 

תגובת משרד המשפטים המלאה מצויה כאן, למתעניינים. 

עדכון 20.2.20: התקבלה החלטת היועמ"ש להעביר את תלונתי (בגין הכרזת בזק כביכול כמונופול בתחום התשתיות), לטיפולו של פרקליט המדינה. ההחלטה כאן
 
MADNESS FREE

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים