Telecom News - האם הייתם קונים מכונית משומשת או שירות טלוויזיוני מהאנשים שבתצלום?

האם הייתם קונים מכונית משומשת או שירות טלוויזיוני מהאנשים שבתצלום?

דף הבית >> חדשות >> חדשות עולם הטלוויזיה >> האם הייתם קונים מכונית משומשת או שירות טלוויזיוני מהאנשים שבתצלום?
אין מיסים על מכירת חלומות, גם אם קוראים להם "מהפכת השר קרא". לעומת זאת, על הפרות חוק ורמיסת כל נורמה ציבורית צריך לקיים חקירה והנחקרים הראשיים הם אלה המופיעים בתצלום, ללא יוצא מן הכלל. כל אחד מהם אחראי (אישית) על הפרות חוק בקנה מידה מבהיל. 
מאת: אבי וייס, 18.10.17, 07:30צמרת משרד התקשורת

ניתוח: ביום 17.10.17 קיים שר התקשורת איוב קרא מסיבת עיתונאים ובה השמיע המון הצהרות לציבור (מצ"ב סיכום ההצהרות, למי שמתעניין במסמכים של מדע בדיוני).

במסיבת העיתונאים השתתפו (כמופיע בתצלום, מימין לשמאל): שפיק עבד, יו"ר זמני של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, שמילה מימון, מנכ"ל משרד התקשורת בפועל, איוב קרא, שר התקשורת, ד"ר יפעת בן חי-שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין.

על פי החוק הקיים בישראל, אין מיסים על חלומות, לכן, אפשר לפזר אותם לציבור בלי הגבלה. זה בדיוק מה שהתרחש באירוע, שיזם שר התקשורת. לעומת זאת, הפרות חוק יש לחקור ע"י גופי החקירה המוסמכים ולהעמיד לדין את החשודים, אם החשדות תתאמתנה ותהיינה מספיק ראיות להעמדה לדין של מי מהחשודים. מייד נצביע מה החשדות שיש, בנוגע לכל אחד מהמופיעים בתצלום המצוי למעלה משמאל. 

לפני כן, נפריך כמה מההכרזות הדמיוניות של "מהפכת השר קרא":
  • "הבטחתי שיהיה פיצול – ויהיה פיצול". הבעיה: את ההבטחה הזו הבטיח שר תקשורת אחר, שר ששמו משה כחלון. זה היה ב-2011, עת בה ח"כ איוב קרא היה סגן השר לפיתוח הנגב והגליל, ובכלל לא היה מעורב (מאז ועד היום) בשום דבר בנוגע לפיצול ערוץ 2. שר התקשורת דאז משה כחלון העביר בכנסת את הפיצול הזה, בחקיקה שקבעה, שהפיצול של ערוץ 2 יתממש ב-1.11.17  וזה בדיוק מה שקורה. כלומר: כחלון הבטיח פיצול ערוץ 2 וזה מה שמתממש. אין לזה שום קשר ישיר או עקיף או בכלל לאיוב קרא, מלבד הרצון שלו "לנכס לעצמו" כל מה שזז. זאת, כי הזיכרון של הציבור קצר יותר מהמהירות, שבה הוא שולח ספינים לחלל האוויר ומפזר ציוצים בטוויטר ובפייסבוק האישיים שלו. 
  • "המטרה שלנו: פתיחת התקשורת לתחרות". הבעיה: יש תחרות בתקשורת. כנראה השר לא שמע על זה או שהוא טעה במיקום של מסיבת העיתונאים. כנראה השר איוב קרא מתכוון לקובה או לצפון קוריאה, שם אכן אין שום דבר חוץ מערוץ ממלכתי אחד וספק תקשורת ציבורי אחד. שם אין תחרות. בישראל - יש
  • "תהיה הסדרה של כל שידורי הטלוויזיה על גבי האינטרנט תחת גג אחד: סלקום ופרטנר ואחרים". הבעיה: יש הסדרה ברורה מזה כמעט עשור על שידורי הטלוויזיה על האינטרנט "תחת קורת גג אחד". כאשר השר יפתח את ספר החוקים, הוא ימצא שם הכל. אם יש צורך לעדכן ולשפר את החקיקה הקיימת, זה תמיד טוב, אבל את ההסדרה ותיקוני החקיקה של שידורים טלוויזיונים על האינטרנט, ביצע שר התקשורת לשעבר אריאל אטיאס. זה היה מזמן. 
  • "הוזלה משמעותית של דמי המנוי ל"חבילת הבסיס" בהוט ויס לכ-50 שקלים". השאלה: למה צריך חבילת בסיס ב-50 ש"ח כשיש "חבילת בסיס" באפס (0) ש"ח? לחבילה הזו קוראים "עידן פלוס", אם השר לא שמע עליה. הבעיה: הרעיון של "חבילת בסיס", או "חבילה צרה", או כל שם דומה, נולד בארה"ב לפני יותר מ-30 שנה, נוסה שם בכמה תצורות וכשל. לא כאן המקום להסביר למה הרעיון כשל שם (ובכל מקום אחר בעולם בו ניסו ליישם את זה), כי ממילא זה לא מעניין את השר איוב קרא. את הספין שלו הוא כבר השמיע וצייץ. בישראל, הגישה הזו נוסתה כבר פעמיים בעשור האחרון וכשלה ב-2 הפעמים. למה השר חושב שבפעם השלישית זה יצליח? מלבד זאת, להוט יש חבילה של 50 ש"ח וליס יהיה בקרוב. גם יש חבילות מתחרות מאוד זולות ממפירי החוק למינם (סלקום, פרטנר, טריפל סי, רמי לוי תקשורת ויש עוד כמה ברשימה המכובדת הזו). 
  • "עמדתי  האישית ברורה וחד משמעית – יש לסגור את התאגיד [תאגיד השידור] ולהפסיק לבזבז את כספי הציבור". הבעיה: בינתיים, הבזבוז הכי גדול של כספי ציבור הוא בזה, שאלה הנמצאים בתצלום למעלה ולמטה, מקבלים משכורות די טובות, רכב צמוד, נהג צמוד, סלולר צמוד, צבירה מהירה לפנסיה ועוד זכויות סוציאליות משופרות, לשכה גדולה עם עובדים צמודים וכיו"ב (לשר יש גם שומרי ראש). ומה הם עושים לטובת הציבור בכסף שהם מקבלים מהציבור - חוץ מספינים? התשובה ברורה: הם מסייעים להרוס כל נורמה ציבורית ולדרדור ישראל בכל קנה מידה השוואתי עולמי (בעולמות התקשורת), למקום 50 ומטה. חוץ מזה, הם רק עוזרים לבעלי ההון המקורבים אליהם, לשדוד אותנו, לרמוס את החוק ולעשות ככל העולה על רוחם. את התפקיד המוגדר שלהם (לדאוג לאינטרסים של אזרחי ישראל) עושה אדם אחד בהתנדבות ועל חשבון כיסו וזמנו (דוגמאות טריות: כאן וכאן). אנו פשוט "רפובליקת בננות" מהסוג הגרוע ביותר.  
​ואודות מה יש לחקור את המופיעים בתצלום? הנה הפירוט "על קצה המזלג":

א. שפיק עבד, אמנם הוא יו"ר זמני וטרי של מועצת הרשות השנייה, אבל הוא היה קודם לכן חבר מועצת הרשות השנייה במשך שנים (מ-2014). כך, שהוא נושא באחריות ישירה ואישית לשוד משאבי הציבור וצפצוף ענק על החוק, שנעשה תחת אפו ובחסותו. מי שמתעניין בפרטים מוזמן לקרוא את המאמר הנוקב: "האם מותר לשדוד (או להשתמש ללא רישיון) במשאבי השידור של המדינה?". רכוש ממשלתי הפך להפקר ולמרמס בידי כוחות כלכליים, "מקורבים לצלחת", שניצלו ומנצלים את הכאוס הקיים בעולם התקשורת הישראלי, בחסות של מועצת הרשות השנייה. מעולם לא קיבלתי מענה מהמועצה הזו על כל שאלותיי בנושאים הללו. די ברור למה. 

ב. שמילה מימון. הרשימה כאן כל כך ארוכה, שיש צורך בשעות כדי לרכז את כל מה שהוא עשה, מאז שהוצנח לתפקידו במשרד התקשורת בתחילת העשור. באתר זה יש מעל ל-250 כתבות המפרטות את מיטב מעשיו והחלטותיו. כדי לחקור הכל ביסודיות, צריך חטיבה שלמה של חוקרים. לכן הפעם אתמקד רק בנושא אחד, וזה משותף לו וליו"ר מועצת הכבלים והלוויין וזה נמצא בסעיף ד בהמשך. כרגע נתעלם לכמה דקות מתרומתו לזכייה המפוקפקת של ערוץ 20 בהפקת "ערוץ הכנסת"

ג. השר איוב קרא. אמנם הוא שר יחסית טרי, אבל הוא כבר הצליח לעשות כל כך הרבה שגיאות (ליתר דיוק, ספרתי בספירה מהירה עשרות שגיאות בקבלת ההחלטות שלו, מאז שמונה לתפקיד, כולל פעמיים חסות אישית לשירותים ללא רישיון ו"דאגה די מוזרה לדמי הכיס" של בעלי ערוצי הספורט, נושא מאוד מסריח, ובמיוחד הרצון שלו שהתאגיד יוציא את הכסף של משלמי המיסים כדי לרכוש זכויות שידור מהחברים של איוב קרא בערוצי הספורט הללו, או לעשות אתם הסכמי "בארטר" ללא מכרז, ולשדר את זה בחינם אצלם לצופים אבל ערוצי הספורט ישדרו ערוצים אחרים שיקבלו מהם - בכסף...). כך, שגם לגביו יש צורך בחטיבת חוקרים, למרות שמלאי, הבעיות שהוא קשור אליו, הוא די מינורי, מול המלאי של שמילה מימון, או זה של ד"ר יפעת בן חי-שגב.

ד. ד"ר יפעת בן חי-שגב. גם לגביה יש רשימה שלמה של עבירות לכאורה (בספירה ראשונית הגעתי למעל ל-100 פרשיות שונות), אבל כאן אני מעוניין להתרכז בדבר הכי חמור כיום הטעון חקירה: הסיוע האדיר, שהיא והמועצה, כולל מימון שמילה, שהוא חבר המועצה (וגם תקופה לא קצרה היה מ"מ יו"ר המועצה), נתנו לאיזה אזרח די אלמוני בשם שאול אלוביץ'

כל מה שכתבתי ואחרים כתבו על שלמה פילבר (המנכ"ל בנבצרות של משרד התקשורת), זה "כסף קטן" ליד "פעילותה הקטלנית" של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין והמועצה שהיא עמדה ועומדת בראשה. מי שמתעניין בפרטים, מוזמן לקרוא את המאמר הנוקב, שפורסם לאחרונה באתר: "חייבים לחקור את הסיוע, שמועצת הכבלים והלוויין נתנה ל-Yes בניגוד לחוק". במאמר הזה יש "הרמת מסך" מעל ניסיון ההתחמקות של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין מ"פרשת בזק-Yes-פילבר", מה שמחייב לא להפסיק את החקירה ולחשוף כיצד עברו (ויעברו גם בהמשך) כ-2 מיליארד ש"ח מהכיס של כולנו ל"דמי הכיס" של בעלי Yes (מישהו בשם שאול אלוביץ'), בסדרת תרגילים מאוד מפוקפקים, שנעשו במועצת הכבלים והלוויין.

משרד התקשורת (לרבות מועצת הכבלים והלוויין והרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו) הצליחו בשנתיים האחרונות בנושא אחד בלבד: לדאוג לכך, ש"דמי הכיס" של אזרח די נחבא אל הכלים בשם שאול אלוביץ', יגדלו בכ-3 מיליארד ש"ח על חשבון הכיס של כולנו. כמיליארד ש"ח עברו במסלול של מנכ"ל המשרד ושות' מול בזק וכ-2 מיליארד ש"ח עברו ועוברים במסלול של מועצת הכבלים והלוויין מול Yes (נושא, שטרם נחקר כראוי). 

מוטב היה שהשר יעסוק כעת בדבר הכי חשוב למשרד התקשורת: פיטוריו (או השעייתו) של שלמה פילבר עד סיום ההליכים המשפטיים בעניינו ואיתור מנכ"ל ראוי למשרד התקשורת. 


לכן, הטיפול הכושל ברגולציית עולם התקשורת בישראל והטיפול הכושל וחסר האחריות של ראשי משרד התקשורת וגופי הסמך של המשרד בתחום שידורי הטלוויזיה בישראל, מחזקים את הצורך הדחוף בהקמת "רשות לתקשורת", רשות עצמאית, שתפעל לטובת הצרכנים ולא נגד הצרכנים ולטובת בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת" של מקבלי ההחלטות, בניגוד מוחלט לחוק ולאחריות המוטלת על משרד ממשלתי חשוב ובעל כוח כלכלי עצום כלפי השחקנים הגדולים בשוק. 

 תמונה מוגדלת של ראשי משרד התקשורת. קרדיט לצלם: יוסי זליגר.
הפנים העגומות של המצולמים בתצלום הם לפני שהם קראו כתבה זו.  
ראשי ממשרד התקשורת
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים