האם ניתן להחזיר לנו את השליטה על המידע המצטבר בכמויות ענק?

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> האם ניתן להחזיר לנו את השליטה על המידע המצטבר בכמויות ענק?
האם ניתן להחזיר לנו את השליטה על המידע המצטבר בכמויות ענק?
מאת: אבי וייס, 23.9.17, 18:24נטאפ - מרטין קופר
 
למה ארגונים ועסקים משלמים ביוקר על אחסון מידע בענן ציבורי? איך ניתן להוריד את העלויות הללו? פתרונות חדשים מבית NetApp ל"ענן היברידי" נחשפים גם עבור השוק הישראלי המשמש כ"מעבדת פיתוח עולמית" עבור נטאפ.  
 
"רבים שחשבו, שאם הם יוציאו את המידע הרב המצטבר אצלם לענן של אחד מספקי הענן הציבוריים העולמיים, זה יפתור להם את הבעיה. מהר מאוד הם גילו, שזה לא רק יקר, יקר מאוד, אלא גם מסורבל ויש בכך בעיות קשות של רגולציה ושליטה על המידע", מתאר מרטין קופר (Martin Cooper), מנהל בכיר, הדור הבא של מרכז המחשוב (NGDC = Next Generation Data Center) ב- NetApp. "לקוחות רבים מעבירים מידע בכמויות עצומות לעננים, אבל מהר מאוד הם מגלים, שזה לא זול כמו שאנשי המכירות סיפרו להם. זה למעשה דבר יקר מאוד, והעיקר: לא נעשה שימוש ברוב המידע, שהועבר לענן. אולי רק ב-5% מהמידע, שמועבר לענן, נעשה בו שימוש. אז למה צריך לשלם על אחסון יקר בענן, כשאפשר לעשות זאת בזול וטוב יותר – מקומית? למה לשלם על התעבורה לענן?".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם מרטין קופר (בתמונה), שמנהל את הפעילות ההנדסית (System Engineering) העולמית של תחום מרכזי המחשוב של הדור הבא (NGDC) בנטאפ, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של "טרנספורמציה דיגיטלית" - לכולם, לכיוון של "עננים היברידיים". מרטין הגיע לנטאפ בתחילת 2016 אחרי רכישת SolidFire, שהוא היה חלק ממנה, מה שחיזק את קו פתרונות אחסון של הדור הבא בנטאפ: מהיר יותר, מבוסס פלאש ונע בין עננים.
 
שאלה: מה התחדש השנה בתחום האחסון של מידע עסקי וארגוני?
מרטין קופר: "ההכרזה הכי חשובה שלנו היא ההשקה של NetApp HCI (ר"ת: Hyper Converged Infrastructure), שמחליף את התפיסה הקיימת: במקום שארגון ירכוש בנפרד את רכיבי הרשת, רכיבי האחסון ואת שרתי האפליקציות, הוא רוכש בקופסה אחת את הכל ומקבל ענן מקומי.
 
הפתרון הזה מאפשר לנוע לשלב הבא של מהפכת המידע, עם אוטומציה, שרידות, גמישות ויכולת גידול (או קיטון) של היכולות הארגוניות במהירות, שלא הייתה קודם".
 
שאלה: מה פתרון HCI מספק לארגונים והאם זה מתאים גם לעסקים בינוניים ומטה?
תשובה: "בהחלט. אתה יכול להתחיל בקטן, ממש בקטן, כי הפתרון הזה מגיע ב-3 גדלים מהיום הראשון של ההשקה: קטן, בינוני וגדול. זה יכול להתחיל מ-4RU ולהגיע עד 80RU.
 
הרעיון המרכזי הוא, שאתה יכול להתחיל עם העומסים הכי בסיסיים, שיש לך בעסק, ואתה יכול להיות בטוח, שזה יתאים לכל גידול לכל עומס עתידי, כי ניתן לשדרג את הקיים בלי להחליף תשתיות.
 
ברוב העסקים והארגונים, כשהם מתחילים לצבור עומסים ומידע, הם נאלצים להחליף תשתיות, כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים. זו הפעם הראשונה, שאנו מוציאים לשוק פתרון ארגוני ועסקי, שמחסל את הצורך בשדרוג תשתיות. זו הבעיה הכי חמורה, שמעיקה על ארגונים ועסקים, שצריכים להתמודד עם הררי המידע הנצבר אצלם ולענות על ההתפתחות המהירה של פעילות מערכות המחשוב והאפליקציות הקיימות אצלם.
 
תחשוב על הפתרון החדש כפתרון, שמספק לעסקים ולארגונים את הענן של אמזון, אבל באופן מקומי. כך, במהירות וללא כל סיבוכיות, הארגון יוצר לעצמו ענן פרטי, שריד ומאובטח, שיכול לגדול במהירות לכל נפח וצורך עתידי.
 
הפתרון הזה מאוד גמיש, יעיל ומביא תועלת עסקית. זה לא סותר את האפשרות להעביר מידע לאחסון באמזון, בגישה ההיברידית. זו בדיוק המטרה של הפתרון הזה.
 
אתן לך דוגמה טרייה: לקוח שלנו, שמספק שירות של מוזיקה, גילה, ש-95% מהמידע שלו השוכן באמזון כמעט ואינו נדרש ע"י המשתמשים, אבל ה-5% מהמידע, שכל הזמן נדרש ע"י המשתמשים, התעבורה הזו לאמזון עולה לו המון כסף. אז את ה-5% הזה הוא העביר לפתרון מקומי של HCI וחיסל בבת אחת את כל עלויות התעבורה לענן של אמזון.
 
לכן, הפתרון שלנו מצוין לאחסון מקומי של כל מה שהארגון זקוק לו מיידית בעבודה השוטפת. זה מאפשר לארגון גמישות היכן המידע שלו ישכון, כדי להביא למרב החיסכון בהוצאות על אחסון המידע הזה".  
 
שאלה: איך הגעתם לפתרון הזה?
תשובה: "אל תשכח, שאנו צמחנו בעולם אחסון המידע. אנו עובדים שנים רבות בצמידות לדרישות של הלקוחות שלנו בכל רחבי העולם. זה הצורך, שזיהינו בשוק.
 
בנוסף, חל שינוי משמעותי ברגולציה העולמית בנוגע למידע. אלו לא רק התקנות החדשות, שנקראות GDRP, שנכנסו באירופה ובעוד מדינות. גם בישראל יש כיום הנחיות ותקנים מאוד מחמירים, שכל הזמן מחמירים אותם, היכן מותר לשמור מידע וכיצד להגן על המידע וכיצד מגינים על הפרטיות. יש תחומים, שבהם נאסר להוציא את המידע מחוץ למדינה, למשל מידע רגיש: פיננסי, ממשלתי ורפואי. גם בישראל אסור להוציא מידע כזה מחוץ לגבולות המדינה. לכן, אחסון מידע כזה בענן ציבורי עולמי דוגמת אמזון, אינו עונה על הרגולציות החדשות. כך, שבניית ענן מקומי היא הפתרון המתאים ביותר לאתגר הזה.
 
בנוסף, ספקי האחסון בעולם, כמעט כל ספקי האחסון בעננים, שאתה מכיר, משתמשים בפתרונות של נטאפ גם אם הם לא מספרים לך את זה. כך, אנו יכולים להגיע לתאימות טובה בין עננים ולספק פתרון המתאים לחיבור לכל ענן. כך, ארגונים משלבים בין מידע, שחייב להיות בענן מקומי, לבין מידע, שמסתובב לו אי שם ברחבי העולם.
 
בגישה שלנו, המידע תמיד נמצא בשליטה של בעל המידע, שליטה מלאה וללא כל פשרות. זה לא מונע ממך להעביר מידע מענן לענן כרצונך, עפ"י צרכיך ועפ"י ניתוח עלויות. לכן, אנו מאמינים, שהגישה ההיברידית היא הגישה המנצחת לעולם ה-Data Centers בעולם".
 
שאלה: איך השוק קיבל את הגישה החדשה הזו?
תשובה: "העובדה היא, שכיום אנו ספק ה-SAN הצומח בקצב המהיר ביותר בעולם. אנו ספק פתרונות הפלאש הצומח בקצב הכי מהיר בעולם. אנו מגדילים את חלקנו בשוק העולמי של האחסון, שוק, שבכללו נמצא בתהליכי התכווצות וקונסולידציה ומעבר לעננים ציבוריים. למרות זאת, אנו גדלים. זה מראה, שהשוק קלט את המסר שלנו.
 
ממה שאני נפגש עם לקוחות בכל רחבי העולם, אני רואה, שהם מבינים היטב את הגישה שלנו והעובדה, שהתחום הזה צומח במהירות אצלנו. לכן, אנו גם ממשיכים לרכוש חברות, כולל חברות הזנק, כדי לחזק את אחיזתנו בתחומים הללו בשוק העולמי.
 
אנו משוכנעים ומאמינים, שהענן ההיברידי ישלוט בעתיד בכל ה-DC ולכן אנו ממשיכים לפתח פתרונות בכיוון הזה. זו המשימה, שלקחנו על עצמנו, להראות לשוק, שענן היברידי זה העתיד וזה משתלם לארגון.
 
הסוד מאחורי ההצלחה שלנו זו הטכנולוגיה, טכנולוגיית Data Fabric, שהיא המנוע המאפשר להניע מידע מענן לענן, ממקום למקום, מכל מקום אחסון מקומי, או ברחבי העולם, לכל מקום אחר. כך, הורדנו את המחיצות בין ענן מקומי לכל סוג ענן אחר, על כל רשת ולכל צורך".  
 
שאלה: איך השוק הישראלי מנקודת מבטך?
תשובה: "השוק הישראלי הוא שוק מאוד חזק עבורנו לא רק לפתרונות אחסון, אלא לתחומים רבים נוספים, שהם חלק בלתי נפרד מנטאפ. יש לנו בישראל מרכז מו"פ מאוד משמעותי. יש לנו בישראל מרכז תמיכה לא רק לישראל. ישראל עבורנו היא מרכז של מצוינות וחדשנות.
 
בנוסף, רעיונות רבים מגיעים מהלקוחות הישראליים שלנו, שכל הזמן מאתגרים אותנו לספק עוד ועוד פתרונות חדשים, לצרכים המשתנים שלהם. ישראל עבורנו היא מעבדת פיתוח אחת גדולה.
 
לכן, אנו מביאים את המנהלים הבכירים שלנו מכל העולם, וגם לקוחות ושותפים בכירים, לבקר בישראל ולראות מה שיש בישראל. זו גאווה להציג להם מה השגנו ומה אנו מפתחים בישראל.
 
אך לאחרונה רכשנו חברת הזנק ישראלית: Plexistor, שהצטרפה למרכז מו"פ שלנו, חברה, שיש לה טכנולוגיה מאוד מתקדמת בתחום הזיכרון. הפתרון המהפכני שלה מכונה בשם: Software Defined Memory = SDM. הפתרון הזה מספק גישה ישירה מהזיכרון למידע, בלי לעבור דרך המעבד ומה שיש סביבו.
 
המערכת הזו מאפשרת לספק פתרון מהיר הרבה יותר למערכות עיבוד המידע וניהול פשוט יותר של הזיכרונות. כך, שהלקוחות של הפתרון הזה מקבלים ביצועים בעיבוד מידע, שלא היו להם קודם ושהם רק חלמו על רמת ביצועים כזו. הרכישה הטרייה הזו ממחישה כמה השוק הישראלי חשוב לנו".
 
שאלה: לאן התחום הזה מתפתח?
תשובה: "אנו מתרכזים בכמה כיווני התפתחות, שנועדו לענות על כמה צרכים של השווקים העולמיים:
 
א. שינויים בצריכת מידע, כולל תזוזת השוק לצריכת מידע מהענן. כלומר: אנו מעוניינים לספק את הצורך לעבוד וירטואלית במקום על מוצרים פיזיים של חומרה מקומית, כמו שהיה נהוג כל השנים. יש אצלנו יחידה שלמה, שעובדת רק על פתרונות של צריכת Data מהענן.
 
ב. פיתוח עתיד ה-Data Center. יש לנו יחידה, שמכונה אצלנו NGDC, שהיא מרוכזת בפתרונות לטרנספורמציה של מערכות ה-Data Centers ממערכות ותיקות למערכות חדשות, מערכות עננים. המטרה: לתת לכל אחד את היכולת לשנע מידע לעננים ובין עננים.
 
ג. הכל עובר לפלאש. זה ברור היום לכל השוק. תחום הפלאש עובר כעת מהפכה, כאשר המעבר הוא לטכנולוגיית NVMe (ר"ת: Nonvolatile Memory Express), מה שמאפשר לספק מערכות אחסון הרבה יותר יעילות, עם ניצולת טובה יותר של הפלאש. אני מעריך, שהגישה הזו תגיע לכל מערכות הפלאש הנמצאות בשוק ולכל הפלטפורמות. הגישה הזו תספק את רמת הביצועים, שהלקוחות של היום ומחר מצפים מהפלאש.
 
שלוש היחידות הללו משלימות זו את זו. כך, שאני כעומד בראשן מסנכרן את ההתקדמות בין היחידות כדי שמערכות הניהול תהיינה אחידות. כך, שלקוחות הקצה יקבלו חופש בחירה של כל פתרון, בין אם הוא מקומי בענן או היברידי. כך, שלקוחות יוכלו לשדרג את ה-DC שלהם ולנהל את ה-DC גם מרחוק. הגישה שלנו מספקת את היכולת, שמידע המאוחסן יישמר תמיד כפרטי, גם כשהוא ברשת בכל ענן".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
מרטין קופר: "החלום שלנו הוא להיות מוביל עולמי של אחסון מידע בענן.
 
כדי להגשים את החלום הזה אנו בונים אקוסיסטם שלם של טכנולוגיות ושותפים, שיוכלו ביחד לספק ללקוחות את חופש הבחירה בניהול המידע שלהם, ושיוכלו להחליט בקלות היכן המידע שלהם יאוחסן וינותח.
 
אני סבור, שניהול המידע הוא האתגר הגדול ביותר הקיים כיום אצל כל הלקוחות, שאני רואה ברחבי העולם. ב-24 החודשים שעברו, ארגונים צברו יותר מידע ממה שהם צברו בכל העשור הקודם, ויש כאלה שיותר ממה שהם צברו אי פעם בימי חייהם. לכן, אנו מעוניינים להוביל את תחום ניהול המידע ולהעביר את יכולת השליטה במידע לידיים של הלקוחות. זה אפשרי בפתרונות היברידיים. זה מה שמאפשר לתת ללקוחות את היכולת לנהל את המידע לפי הצרכים המתפתחים שלהם, להציב את המידע במקום המתאים להם, נוח להם וכלכלי להם, וגם שייענה על הרגולציות החלות עליהם, בהקשר של העיסוק במידע, שנצבר אצלם.
 
אני מאמין, שאנו יכולים להוביל את השוק באספקת כלים ופתרונות כדי לתת יכולת לארגונים, שלא ילכו כמו עיוורים ויוכלו לשלוט בכמויות המידע, שנצבר אצלם. לא הייתה את היכולת הזו בעבר וכעת היא זמינה לשוק. אני מאמין, שההובלה הזו של השוק היא הכיוון בו אנו נצליח. זה הפתרון, שהלקוחות מחפשים".
 
סרטון: פתרון HCI החדש של נטאפ: 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/6/2022 - בינת אקספו 2022


 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים