Telecom News - האם ניתן לעצור כעת את הקמת תאגיד השידור הציבורי "כאן"?

האם ניתן לעצור כעת את הקמת תאגיד השידור הציבורי "כאן"?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> האם ניתן לעצור כעת את הקמת תאגיד השידור הציבורי "כאן"?
רוה"מ ושר התקשורת (ביבי נתניהו): "מצטער על הקמת התאגיד, זה חמק לי בצוק איתן". ככה זה כשמיישמים רגולציה המבוססת על ספינים, שקרים, זיופים ותחמונים. שום לקח לא נלמד מהפיאסקו הזה. "לשקר אין רגליים", לכן השקר של המתחזה בלשכת מנכ"ל משרד התקשורת - נחשף אף הוא. 
מאת: אבי וייס, 9.8.16, 18:00ביבי נתניהו

ראש הממשלה ושר התקשורת התוודה בפני עיתונאים, שהקמת התאגיד הציבורי (תחת שם המותג "כאן") לרדיו וטלוויזיה היא טעות אחת גדולה, בגלל שהוא (ביבי) היה עסוק במבצע "צוק איתן".

הבעיה: הוא צריך להאשים רק את עצמו. הוא נגרר אחרי המהלכים הפופוליסטיים של שר התקשורת דאז גלעד ארדן, שכל מה שעניין אותו זה להיות מקום שני אחרי ביבי ברשימת הליכוד. בדרך, ארדן "הרס כל חלקה טובה" ורצה להוכיח, שהוא רפורמטור בתקשורת טוב בהרבה ממשה כחלון (קודמו בתפקיד שר התקשורת)... 

לקוראי האתר, זו לא הפתעה, שהפיאסקו, שכעת רבים (כולל ביבי) מודים שזה פיאסקו - כשל. המהלך של פירוק רשות השידור והקמת תאגיד שידור ציבורי תחתי הוא מהלך רגולטורי, שכולו מקח טעות.

הזהרתי זאת במפרש (כמעט יחיד בתקשורת), ממש "בזמן אמת" ,כשהעניין "בושל סופית" תוך כדי מבצע "צוק איתן" וחזרתי על כך בעשרות רבות של מאמרים וניתוחים (למשל: כאן, כאן, כאן, כאן, כאן וכאן). 

אי אפשר להצליח לאורך זמן, כשבונים רגולציה הבנויה על רמאות, ספינים, זיופים, הפרות חוק בלי סוף, ו"עבודה בעיניים" על העיתונות והציבור.

למה השר גלעד ארדן (בתמונהגלעד ארדן משמאל), הצליח בזמנו להעביר את הרפורמה הזו? 3 סיבות עיקריות:
  • השנאה של הציבור ל"אגרת הטלוויזיה". גלעד ארדן הבטיח לציבור את ביטול האגרה. אולם, הוא "שכח לעדכן" את הציבור, שכולנו נשלם יותר על השירות הזה, דרך רישיון הרכב ודרך מערכת המיסים. 
  • האגו והאטימות של עובדי רשות השידור, בגיבוי ההסתדרות. העובדים ברשות השידור מאורגנים בכמה ועדים כוחניים, חתמו על אין ספור "הסכמי הבראה", שלא מומשו ועשו ככל העולה על רוחם. על רקע זה, קל היה להסית את הציבור כולל חברי הכנסת נגדם
  • אי הבנה מוחלטת של כלי התקשורת איך עולם התקשורת עובד, איך רגולציית התקשורת עובדת (בעולם כמו גם בישראל). התוצאה האומללה של מצב זה: כל ספין של גלעד ארדן ועושי דברו שוכפל כלשונו ע"י כל כלי התקשורת (מלבד אתר זה), וכך היה ניתן להציג את המהלך של הרפורמה כהצלחה. זאת, למרות שקוראי אתר זה קיבלו הסברים חוזרים ונשנים למה זה עתיד להיכשל. וזה כבר נכשל, מהיום הראשון של הרפורמה. 
האם נלמד איזה לקח מהפיאסקו הזה?
בצער רב אני חייב לציין: שום דבר לא נלמד. להמחשה: בעצם הימים הללו, מתבצעים מהלכי רפורמה חשובים בעולם רגולציית התקשורת (גם ע"י משרד האוצר כמנותח כאן וגם ע"י יו"ר מועצת הכבלים והלוויין - מנותח כאן). שום כלי תקשורת לא יוצא נגד המהלכים המסוכנים הללו, שיובילו להרס תחומים נוספים בעולם התקשורת בישראל. זה לא מקרי, שהידרדרנו ב-5 השנים האחרונות ממקום 26 למקום 35 בעולם בכל מדדי ה-ICT. 

למה זה קורה? כי אין כמעט עיתונאים המבינים באמת בתחום. כמות העיתונאים והאנליסטים, שמבינים בתחומים הללו ומוכנים לכתוב עליהם ללא מורא, הוא פחות מאצבעות יד אחת. חלק לא קטן מהעיתונאים בכלל עוסק בדבר אחד בלבד: איך להפיל את ביבי. זה לא עובד להם כל כך, אבל הם לא מתייאשים... בכלל לא אכפת להם שהם עוזרים למוטט את שוק התקשורת הישראלי. הבעיה היותר חמורה: אין לאלו שמבינים בתקשורת - תחליף. אין דור צעיר של עיתונאים ואנליסטים, שנכנסים לתחום. הצעירים היותר פיקחים מקימים סטארטאפים והפחות פיקחים הולכים לעבוד כשכירים בסטארטאפים ובחברות הייטק. זה מצוין, אבל לכלי התקשורת, שנמצאים בשקיעה ומשלמים לעיתונאים שכר מינימום, מגיעים צעירים, שאין להם שום מושג בתחומים אותם הם מכסים. לכן, כל מה שהם עושים זה Cut & Paste של מה שהם מקבלים מהספינולוגים הציניים הללו, שמוכרים להם "רפורמות מדומות". אין כיום "תקשורת עצמאית" בתחום רגולציית עולם התקשורת והמעט שיש - אין לו המשכיות. 

לכן, אנשים ציניים וחסרי כל עכבות דוגמת גלעד ארדן, יכולים "לעבוד על כולם" בלי שום בעיה. כדי לבצע את המהלכים הללו, הם צריכים צוות גדול של עוזרים. כי רפורמות דורשות המון עבודה מאחורי הקלעים. העבודה הזו כרוכה באין ספור של הפרות חוק ובכלל זה "פטורים ממכרזים", קליטת עובדים מחוץ לכל מסגרת (16 עובדים מונו מחוץ לכל תהליך חוקי, להיות העוזרים של ארדן), "תפירת מכרזים" בתחומים של של כוח אדם, "פברוק מסמכים" בלי סוף וכך הלאה והלאה. לגלעד ארדן היה צוות ענק בתחום זה. הוא לא בחל לשכור בתרגילי "פטורים" ושאר תרגילים לא חוקיים, אנשים, שישמיצו את עובדי רשות השידור ויעשו תעלולים בלי סוף, בשמו.

כדי שכל המערכת הזו תפעל, גלעד ארדן היה צריך לידו אנשים מתמי לשםאוד נאמנים, שייעשו עבורו את כל "העבודה השחורה". בזמנו, בראש הנאמנים הללו עמדו שניים: אבי ברגר, מנכ"ל משרד התקשורת דאז (שכבר קיבל את עונשו, ולכן לא נרחיב עליו), והסמנכ"לית הבכירה למינהל ומשאבי אנוש של משרד התקשורת, תמי לשם (בתמונה משמאל).

"לשקר אין רגליים" ובסוף הכל יוצא
לעיתים נדירות נופלים לידי מסמכים מקוריים המוכיחים "שחור על גבי לבן", שבמשרד התקשורת משקרים לי ולקוראים במצח נחושה ובלי למצמץ.

באחד המקרים הנדירים הללו חשפתי כאן, את התרגיל של "תפירת מכרז" עבור השר דאז משה כחלון, חשיפה מלווה במסמך מקורי ומדהים בחתימת ידה של תמי לשם

הפעם "נרים את המסך" מעל מסמך נוסף, שנוגע לתרגיל, שהתרחש בלשכת מנכ"ל משרד התקשורת דאז, אבי ברגר, ונחשוף מי שיקר לי ולקוראים. היו אלה הימים של הרפורמה ברשות השידור של גלעד ארדן, ואבי ברגר בשת"פ עם תמי לשם, שהרשו לעצמם לבצע תרגילים משל עצמם, אותם כנראה למדו מהשר הממונה עליהם. הסיפור נוגע למתחזה לעוזר מנכ"ל, שהסתובב אז במשרד התקשורת וחילק הנחיות לכולם. 

לכן, שלחתי את השאלה הבאה למשרד התקשורת ולנציבות שירות המדינה: 

"לפני כשנתיים וחצי חשפתי (כאן) את ד. ר. שהיה נהג מנכ"ל משרד התקשורת דאז (אבי ברגר) והתחזה לעוזר מנכ"ל.
בעקבות החשיפה, הנציבות הורתה למשרד התקשורת להפסיק את ההתחזות הזו.

אולם, כעבור כשנה (בפברואר 2015) חשפתי שההפקרות הזו נמשכת, למרות שמונתה עוזרת מנכ"ל במשרד כבר ב-2014.
יתרה מכך, גם משרד התקשורת וגם נציבות שירות המדינה טענו בתגובותיהם שד. ר. חדל לכנות את עצמו כעוזר מנכ"ל ואין שום ממש בתלונתי.

כעת מתברר ש'לא היה ולא נברא'.

ד. ר. בעצמו ובכבודו העלה לאינטרנט (כאן, כ"כ, במידה והמסמך נעלם מהאינטרנט הוא מצוי בזיכרון האתר כאן), מכתב המלצה שקיבל מהמנכ"ל (אבי ברגר), על נייר רשמי של משרד התקשורת, שבו הוא מכנה את ד. ר. - עוזר מנכ"ל. כנראה ד. ר. העלה את המכתב לאינטרנט כדי לחפש עבודה.

האם יש דרך לבטל את מכתב מנכ"ל משרד התקשורת, שמטעה את הציבור הקורא את המסמך הזה?"

תגובה לא הצלחתי לקבל, לא ממשרד התקשורת ולא מנציבות שירות המדינה. די ברור למה. אם אקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

אני מביא כאן שוב כלשונה את תגובת נציבות שירות המדינה, שקיבלתי בפברואר 2015, אחרי שחשפתי בפעם השנייה את מה שקורה בלשכת מנכ"ל משרד התקשורת: 
"תגובת נציבות שירות המדינה: "בעקבות פנייתך ביקשנו את התייחסות משרד התקשורת. להלן התייחסותה של גב' תמר לשם, סמנכ"לית בכירה למנהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת, תשובה אשר מקובלת עלינו:
"ד. ר. משובץ בתקן נהג מנכ"ל. אכן הוטלו עליו תפקידים נוספים  בנוסף להיותו נהג, בהתאם לתקשי"ר, אך לא נוסף לו תואר נוסף ועל כן הוא לא רשאי לחתום בתואר אחר והוא גם לא עושה כן. 
הנטען על ידי מר וייס אינו תואם פני המציאות, העובד לא טען כי הוא לא מתייחס להנחיות הנציבות. ההיפך הוא הנכון, המשרד מקפיד לעבוד עפ"י כללי התקשי"ר והנחיות נציבות שירות המדינה".  
 עד כאן תגובתה. אם יש לך ראיות למסמכים שהוא חותם עליהם בתואר אחר - נשמח לראותם".

אז כעת - יש לי מסמך בחתימתו של אבי ברגר, המנכ"ל דאז, שמוכיח, ששיקרו לי ולקוראים בלי למצמץ. 

מכאן גם אפשר להגיע למוסר השכל הנוגע לשאלה הקיימת בכותרת המאמר הזה: "האם ניתן לעצור כעת את הקמת תאגיד השידור הציבורי "כאן"? התשובה היא לא. כל מה שעושים בדרכי רמיה, שקר וכזב, סופו להתגלות כפיאסקו. אי אפשר לתקן את ההיסטוריה ולהחזיר "חלב שנשפך". 

ביבי נתניהו לא יכול לתקן את התמיכה שלו בגלעד ארדן מלפני שנתיים ושלוש. אם הוא התעלם אז מהאזהרות, שכל התחום הזה יהפוך לפיאסקו אחד גדול, שיבוא בטענות רק לעצמו. אולם, יש לו עדיין מה לתקן. זה היה מהלך טוב ונכון שביבי פיטר את אבי ברגר. כעת נותר לו לפטר גם את תמי לשם. זה לא יחזיר את הגלגל אחורה, אבל זה ייעשה צדק היסטורי לשוק התקשורת, שהולך שולל במשך שנים
הצילו! 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים