Telecom News - הבדיחות של משרד התקשורת בעניין 5G הפכו לטרגדיה לאומית!

הבדיחות של משרד התקשורת בעניין 5G הפכו לטרגדיה לאומית!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> הבדיחות של משרד התקשורת בעניין 5G הפכו לטרגדיה לאומית!
מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, במטרה להסיח את הדעת מהצורך לפטר אותו לאלתר, מפיץ (שוב ושוב) ספינים בעניין מכרז 5G, כאילו איזו בשורה גדולה מחכה לשוק התקשורת ממש בפתח. מדובר בספינים שקריים, שמטעים את הציבור. את המשרד מעניינת רק טובת בעלי ומנהלי חברות הסלולר. את ציבור הצרכנים הוא "לא סופר ממטר".
מאת: אבי וייס, 27.6.19, 08:00נתי כהן

מנכ"ל משרד התקשורת - נתי כהן (בתמונה משמאל), שסבור משום מה, שגורלו יהיה שונה מזה של השר, שהיה עד כה במשרד - איוב קרא, "זוכה" באתר זה כמעט מידי יום בשבועות האחרונים, לחשיפת עשרות שערוריות פרי החלטותיו ומעשיו ולקריאה מיידית לפיטוריו (למשל כאן, כאן, כאן, כאן, כאן וכאן, רק מהימים האחרונים).

נתי כהן מנסה להסיח את דעת הציבור משטף החשיפות הבלתי נגמר הזה, ע"י פיזור ספינים, שמתפרסמים משום מה בגלובס, כולל מאמר פרי עטו ותחת שמו, שפורסם בגלובס (כאן).

לא ברור מהפרסום הזה, אם זה "תוכן שיווקי בתשלום". אולם, לא נראה לי סביר, שגלובס יצליחו לגבות כסף על פרסום מאמר כזה הזוי ותלוש מהמציאות, שאיש לא מבין מה כתוב בו ומה הוא רוצה להביע. 

לכן, שלחתי ביום 22.6.19 את סדרת השאלות הבאות לצמרת משרד התקשורת:
"בהמשך לפרסום בגלובס (כאן) אבקש לשאול:
1. היכן מסמך מדיניות התדרים של מדינת ישראל (ממשלה \ כנסת \ שר התקשורת)?
יודגש, שמסמך המדיניות האחרון של שר התקשורת שבתוקף - הוא מ-2009!
2. היכן ההחלטות של ועדת התדרים וועדת התדרים העליונה (כאמור בחוק), בעניין התדרים, שיוקצו למכרז 5G?
3. מה קרה עם פינוי תדרים והתאמת מדינת ישראל לתקינה האירופאית בתחום התדרים?
4. היכן תוצאות שימוע ציבורי (ככל שנערך, ככל הידוע לי - השימוע האחרון בנושא נערך ב-2009 וקודם לכן היה שימוע כזה ב-2007) בנושאים הללו של הקצאת תדרים לצרכי חברות הסלולר?
5. מה יצא מהשימוע ל-IPv6 האמור לסייע בפריסת 5G?
6. מי מהציבור או מנציגי הציבור המוסמכים היה מעורב בהכנת המכרז, או במתן משוב על המכרז, או בסיוע בגיבוש המכרז?
7. האם משרד התקשורת תיקן את ההתנהלות הכאוטית בניהול התדרים במשרד, כפי שחשף וכמה פעמים מבקר המדינה (וגם מבקר הפנים של המשרד)?
דוגמה אחת לדו"ח חמור מהסוג הזה של מבקר המדינה – כאן)!
8. מתי משרד התקשורת יבצע סוף סוף את החלטות הממשלה מ-2010 (כאן) ובכלל זה את ההנחיות הברורות של הממשלה לגבי שירותיVoC  כמופיע בתצלום המצ"ב?
אודה לתגובה מהירה".

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שלא אקבל תגובה, די ברור למה.

כך, מכרז ל-5G, שהיה אמור לצאת לדרך במהלך שנת 2018 אחרי כל התהליכים, ייצא אולי לקראת סוף 2019. ישראל נמצאת כבר בפיגור של 3 שנים לפחות אחרי כל העולם בתחום ה-5G (פרטים נוספים על הנעשה בעולם כאן, על הנעשה בתחום זה בארה"ב - כאן וכאן, על היקף מכשירי 5G בעולם - כאן, מצגת 5G של קוואלקום - כאן, הקצאת תדרים ברחבי העולם ל-5G - כאן. על פי חברת המחקר Hadden Telecoms, נכון ליולי 2019 יש בעולם לא פחות מ-269 ספקי סלולר ב-102 מדינות שכבר השקיעו או משקיעים ב-5G ומהם 33 ספקי סלולר ב-20 מדינות כבר מספקים שירותים מסחריים מלאים ב-5G. כמות הספקים הסלולריים שעוברים משלב הניסויים לשלב השירות המסחרי מכפיל את עצמו כל 3 חודשים. בנוסף, לדברי חברת המחקר, יש כבר בשוק לא פחות מ-69 מכשירים מכל הסוגים התומכים ב-5G מ-35 יצרנים ברחבי העולם).

יש באתר זה לא פחות מ-230 כתבות המתארות את ההתפתחות של 5G בעולם ולמה בישראל זה היה, עודנו ויהיה כישלון אחד ענק ולמה התהליך של מכרז 5G הוא פגום מיסודו.

הסיבה המרכזית לכישלון המובטח הזה: חוזרים על אותן טעויות של העבר. מכינים מכרז לפי הגחמות של הניגשים למכרז (כלומר: בעלי ומנהלי חברות הסלולר, בתוספת האינטרסים העסקיים של יצרני הציוד ל-5G). משרד התקשורת מקדיש את מירב זמנו לעיסוקים לא חשובים בכלל לציבור דוגמת מחירי התדרים. למעשה, העיסוק בנושאים הללו הוא נגד האינטרסים של הציבור.

לעומת זאת, הציבור ונציגיו המוסמכים בכלל לא מעורבים בתהליך (כלומר: אין שום בסיס נתונים לצד הביקוש), והנושאים, שמעניינים את הציבור והצרכנים, בכלל לא מוטפלים דוגמת: מדידת רמת השירות של הרשות הסלולריות ואיכות השירות הסלולרי, רמת השירות של החברות השונות בתחומים בהם ניתן שירות (המשרד אמור לפרסם דו"ח שנתי בנושאי רמת השירות הסלולרי ולהציג השוואה תקופתית בין מחירי שירותים הניתנים על ידי מפעילי הסלולר, דבר שלא נולד במשרד התקשורת), למדוד, לבחון ולהציג רמת הכיסוי הסלולרי על פני שטחה של המדינה והתאמתו למדדים שברישיון, לבקר, לבחון ולהציג רמת המוכנות של רשתות הסלולר מפני נפילות ותקלות וכך הלאה.

כל מה שמעניין את ראשי המשרד הם האינטרסים הכלכליים של בעלי ומנהלי חברות הסלולר, דוגמת עלות התדרים ושיטת התשלומים על התדרים וכיו"ב, נושאים, שהמשרד לא אמור בכלל לעסוק בהם.

לכן, המכרז ל-5G תקוע כבר שנתיים ויהיה תקוע לפחות עוד חצי שנה וגם אחרי שיצא לדרך, יהיה פלופ אחד גדול, כמו שני מכרזי תדרי הסלולר הקודמים, שנוהלו בשיטות עקומות כמו מה שיש כעת, שיטות שרואות רק את צד ההיצע ולא רואות את צד הביקוש בכלל, כלומר: לא רואות את הצרכנים והצרכים האמיתיים של תושבי מדינת ישראל.

"ככה לא בונים חומה".

לכן, מקומו של מי שמנהל את הכאוס הזה במשרד התקשורת הוא ברור - הביתה!
וכמה שיותר מהר שילך הביתה, יותר טוב יהיה לשוק התקשורת הישראלי. 

מהו הסיפור של VoC, ששאלתי את המשרד לגביו כאן בשאלה מס' 8 למעלה?
שירות VoC (ר"ת: Voice over Cellular) מוכר בעולם מזה שנים רבות.

אולם, משרד התקשורת עשה 3 צעדים אנטי צרכניים מובהקים בנושא זה:

א. המשרד התעלם לחלוטין מהחלטת הממשלה הנמצאת כאן:
VOC

זו לא החלטת ממשלה יחידה, שמשרד התקשורת מפר בלי למצמץ.

דוגמה חריפה נוספת היא בתחום השקיפות בטיפול בתדרים, החלטת הממשלה נמצאת כאן, היא מ-2007, ועד היום ראשי משרד התקשורת מסרבים ליישם את ההחלטה הזו. למה? זה די ברור, ככה אפשר להתל בציבור ולעבוד בשיטת החסמב"ה: (ר"ת: חבורת סוד מוחלט בהחלט). 

ב. המשרד החליט, ש-VoC זה שירות קווי ולא סלולרי (למה? כדי למנוע מתחרים לחברות הסלולר הוותיקות. כלומר, המשרד הפך להיות "שפוט" של חברות הסלולר הגדולות ומנע בכך תחרות). זאת, כמופיע בתצלום הבא הלקוח מכאן):
VOC MOC
 
לקח לי הרבה זמן לאתר את המסמך הזה. ביום 16.12.18 שלחתי לצמרת משרד התקשורת את השאלה הבאה:
"בנובמבר 2012 משרד התקשורת פורסם החלטה בעניין מדיניות VoC.
ההחלטה הזו פורסמה לציבור (דוגמת קטע מהדו"ח של בזק לבורסה מצ"ב, וזה גם פורסם באמצעי התקשורת וגם אצלי באתר, וגם כאן)
כמה שאני מחפש באתר משרד התקשורת אני לא מוצא את המסמך הזה.
יש באתר רק את השימוע, שקדם למסמך המדיניות (שיצא אז ב-21.11.12 בחתימת המנכ"ל דאז, משימה, שבוצעה אז על פי תכנית העבודה של משרד התקשורת ל-2011 עמוד 191), משום מה השימוע הזה מתחבא בפורטל של מועצת הכבלים והלוויין (כאן), למרות שלמועצה אין שום קשר לנושא הזה.
היכן אני מוצא את המסמך הזה ולמה הוא לא נמצא באתר המשרד?
אודה לסייע באיתור המסמך".

ביום 13.1.19 קיבלתי את תגובת משרד התקשורת:
"בהמשך לבקשתך
להלן מסמכי השימוע, שאותרו והועלו לאתר
 החלטה
https://www.gov.il/he/Departments/policies/013012019_2
 שימוע
https://www.gov.il/he/Departments/publications/Call_for_bids/23110
 בברכה".

המשמעות של ההחלטה: ספק MVNO יידרש לרישיון מפ"א (כיום "רישיון אחוד"), כדי לספק VoC ויצטרך לענות על הרגולציה של טלפוניה קווית (עם מספור קווי ללקוחות, ולא מספור סלולרי), והכי חמור: ישלם קש"ג סלולרי: 7 אגורות לכל דקת שיחה, כי רוב השיחות של כמעט כל הלקוחות בישראל הן ליעדים סלולריים, (כי שיחת VoC נחשבת על פי הרגולציה הזו, כשיחה קווית היוצאת לסלולר). זאת, במקום רגולציה קרובה לאפס על הטלפוניה הסלולרית וקש"ג של 1 אג' לדקה לשיחות  המעטות היוצאות מהסלולר לקווי.

מדובר בעלויות בלתי מתקבלות על הדעת לספק מתחרה קטן עד בינוני וכך התחרות פשוט חוסלה, בהחלטה מנהלית חסרת בסיס חוקי, נבזית וחסרת אחריות וגם שגויה טכנולוגית, כי VoC לא יכול להיחשב כשירות קווי בשום אופן. 

ג. משרד התקשורת הרשה לחברות הסלולר ליישם VoC ללקוחותיהן (ובכך מנע זאת מהמתחרים).
למרות שהמסמך של מדיניות VoC קובע, שזה משום מה שירות קווי, שדורש רישיונות קוויים, שמאוד יקרים ובלתי מתקבלים על הדעת לספקי MVNO קטנים (והקביעה ההזויה הזו עד היום לא בוטלה), משרד התקשורת אישר לחברות הסלולר הגדולות 2 שירותים בטכנולוגיית VoC:

1) שירותי VoLTE - קיים כבר בפלאפון ובפרטנר. 

סטטוס יישום VoLTE בעולם, נכון לחודש מאי 2019, מצוי כאן - למתעניינים. בקצרה: 256 מפעילי סלולר ב-116 מדינות מספקים כבר ללקוחותיהן שירותי VoLTE. 

2) שירות VoWiFi. בהוט מובייל זה נקרא: VoWiFi Calling, בפרטנר ובפלאפון וזה נקרא: WiFi Calling.

יש יתרונות רבים לטכנולוגיית VoC, שלא כאן המקום לפרט אותם. הנקודה החשובה כאן: משרד התקשורת עובד בשירות חברות הסלולר הגדולות ודואג רק לאינטרסים הכלכליים שלהן, ודואג, שלא יהיו מתחרים לחברות הללו בשוק הסלולרי, בטכנולוגיות זולות ביותר, איכותיות ומתקדמות.

זו הבעיה מס' 1 של משרד התקשורת הישראלי. 

כולם עוצמים עין ונותנים לכאוס הרגולטורי הזה - להמשיך באין מפריע

מנכ"ל משרד התקשורת (נתי כהן) נראה בטוח שהקוד האתי לעובדי המדינה (גם כאן) לא חל עליו ועל החלטותיו. גם לא קובץ הכללים הנהלים וההנחיות למנכ"לים בשירות המדינה. הוא מצוי מעל לכל (חוק, תקנות, החלטות ממשלה וכנסת, נהלים, מדיניות שר, תקשי"ר וכיו"ב).  

אני מקווה, שכעת, לאחר התפטרות השר הכושל היוצא איוב קרא, ימונה לתפקיד שר התקשורת אדם ראוי, שיחל קודם כל בניקוי צמרת משרד התקשורת מכל המנהלים הכושלים המצויים שם ויבין, שהם חייבים ללכת הביתה וכמה שיותר מהר.

רק כך ניתן (אולי) לשקם את ההריסות של משרד התקשורת הישראלי ושוק התקשורת, משרד שאמור היה מזמן להיות "רשות לתקשורת", כמקובל בעולם הנאור. משרד הדואג רק לאינטרסים של הציבור. 


עדכון 16.2.20: פורסם כאן כי: "שירותי הדור החמישי יושקו בישראל ב-2025. כך בישר נתי כהן, מנכ''ל משרד התקשורת". כלומר: התחזית הפסימית שלי לגבי דור 5 בישראל - שלא יהיה לפני 2024התממשה. התודות לצמרת משרד התקשורת הישראלי, שהובילה אותנו היישר לתהום.

5G FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים