Telecom News - סוגיית גמלאי משרד התקשורת מאיימת לטלטל את מערכת יחסי העבודה בארץ

סוגיית גמלאי משרד התקשורת מאיימת לטלטל את מערכת יחסי העבודה בארץ

דף הבית >> דואר ישראל וגמלאי הדואר >> סוגיית גמלאי משרד התקשורת מאיימת לטלטל את מערכת יחסי העבודה בארץ
ההתפתחות בסוגיית גמלאי משרד התקשורת מאיימת לטלטל את מערכת יחסי העבודה בארץ
מאת: מערכת Telecom News, 15.7.21, 19:35חיים גרון ויגאל לוי
 
בדיון סוער בבית הדין לעבודה נאלצה השופטת לאחר חילופי האשמות בין הצדדים, שלא פסקו, להורות לנוכחים לעזוב את אולם הדיונים ולהמשיך את הדיון בנוכחות עורכי הדין בלבד. ההכרעה בתיק זה תקבע את חובותיו של כל משרד ממשלתי בארץ כלפי גמלאיו. נציג נציבות שירות המדינה, שהוצא ע"י השופטת יחד עם יתר הנוכחים, העיר: "ומה אם יוחלט לסגור את משרד התקשורת?" הטיל את "הפצצה" ולא פירט. 
 
אתמול התקיים דיון סוער מאוד בבית הדין לעבודה, במסגרת התביעה, שהגישו גמלאי משרד התקשורת, בדרישה, שהמשרד יטפל בהם בהתאם להוראות התקשי"ר ולא יזרוק אותם "לטיפול" "עמותת גמלאי הדואר".
 
מדובר בתביעה יוצאת דופן ,שהוגשה לבית הדין לעבודה, ע"י עו"ד יגאל לוי (בתמונה למעלה משמאל) ועו"ד חיים גרון (בתמונה למעלה מימין), בעצמם סמנכ"לים בכירים לשעבר במשרד התקשורת, בשם נציגות הגמלאים: זאב קידר, מירה דאיבוג ואיזי אלמוג.
 
מה שהחל כניסיון של מספר גורמים אינטרסנטיים באגף מינהל ומשאבי אנוש של משרד התקשורת, להתחמק מעבודה הכרוכה בטיפול בגמלאים, הופך ככל שנחשפים הנתונים, לפרשה חמורה, שכוללת חשדות כבדים לאי סדרים כספיים בהיקף עצום, וכן, לסוגייה המאיימת לטלטל את מערכת יחסי העבודה בארץ. שכן, ההכרעה בתיק זה, תקבע את חובותיו של כל משרד ממשלתי בארץ כלפי גמלאיו.
 
כפי שדיווחנו ב-11.7.2021, אחרי שנים, שבהן טען אגף מינהל ומשאבי אנוש של משרד התקשורת, שחרף הוראות התקשי"ר המחייבות אותו לטפל בגמלאי המשרד, הגמלאים הם אלה, שכביכול, אינם רוצים, שהמשרד יטפל בהם, ולאחר שהגמלאים הודיעו, שהם דווקא רוצים, שהמשרד יטפל בהם, עשה המשרד דין לעצמו, לא ביצע את החלטת בית הדין בנוגע לגמלאים, ואימץ קו הגנה חדש: המשרד אינו חייב לטפל בגמלאים, מותר לו להעבירם לארגון אחר ואין זה חשוב מה רצונם.

כ"כ דיווחנו, שזריקת גמלאי משרד התקשורת "לטיפול" "עמותת גמלאי הדואר" התבצעה תמורת דרישת תשלום דמי חבר ע"י הגמלאים כתנאי לטיפול בהם וכן, תמורת העברה של תקציבי המדינה המיועדים לטיפול המשרד בגמלאים. ואם אין די בכך, מסתבר, שמשרד התקשורת מימן כל השנים 4 חצאיי משרות של עובדים בחברת הדואר, לכאורה, לצורך הטיפול בגמלאי המשרד.אביבית מסבנד
 
כאמור, הדיון שנערך אתמול בבית הדין לעבודה, על רקע השינוי הדרמטי הנ"ל בקו ההגנה של המשרד וסירובו לטפל בגמלאים, היה סוער מאוד, כאשר הגמלאים, שגדשו את אולם הדיונים, תקפו בחריפות את הסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש של המשרד, אביבית מסבנד, (בתמונה משמאל), ואת הצוות, שנלווה אליה.
 
השופטת נאלצה שוב ושוב לעצור את הדיון ולדרוש מהנוכחים להרגיע את הרוחות, אולם חילופי האשמות בין הצדדים לא פסקו, עד שהשופטת נאלצה להורות לכל הנוכחים לעזוב את אולם הדיונים ולהמשיך את הדיון בנוכחות עורכי הדין של הצדדים בלבד.
 
לגופו של עניין, השופטת עמדה על השינוי בקו ההגנה של משרד התקשורת, שבעבר הטיל את האשמה על הגמלאים, שכביכול, בעצמם אינם מעוניינים בטיפול המשרד, וכעת לאחר 3 דיונים ומעל שנה מאז הגישו הגמלאים את התביעה, מחליף לפתע המשרד את טענותיו.
 
השופטת מתחה ביקורת על התנהלות זו של המשרד וכינתה זאת: "המדינה התהפכה".
 
נציגי הגמלאים לא הסתפקו בביקורת זו וטענו, שמדובר בהתנהלות מכוונת של המשרד, שנועדה לייצר סחבת ולהטעות את בית הדין, כאשר רק כעת כשאין למשרד כבר ברירה ומתברר שהגמלאים כן רוצים שהמשרד יטפל בהם, הוא נאלץ להמציא תירוץ חדש לכך, שהוא מסרב לטפל בגמלאיו, כנדרש.
 
ב"כ המשרד טענה בתשובה לביקורת הנ"ל של השופטת, ש"היתה טענה 'שהמדינה התהפכה' אבל 'התחדדה המחשבה'...", ובהמשך טענה "כולנו נקלענו לכלל טעות...", (במילים אחרות: המשרד חירטט עד עכשיו).
 
בהמשך, ניסתה ב"כ המשרד לטעון, שקיימים מאות גמלאים של משרד התקשורת. אולם, הגמלאים מיהרו להתערב ולהבהיר לשופטת, שהמשרד "שכח" לציין, שהוא מתכוון לתקופה שקדמה ל-,1987 שבה שירותי הדואר ושירותי הבזק היו חלק ממשרד התקשורת ולכן "טכנית" גם עובדי שירותי הדואר ועובדי הבזק הוותיקים, שאמורים להיות כעת סביב גיל 100 (כאמור, פרשו לגמלאות לפני 1987), מסווגים כגמלאי משרד התקשורת "ההיסטורי". קוראינו הוותיקים, ודאי זוכרים, שהגדרנו בעבר את הסיפורים של משרד התקשורת בנוגע לקיומם של כאלף גמלאים, כ"תחיית המתים".
 
מבוכה נוספת נרשמה למשרד התקשורת, כאשר ניסה לפייס את השופטת בטענה, שהמשרד נמצא בקשר שוטף עם "עמותת גמלאי הדואר" ואף הביא דוגמא אחת, שגמלאי שאל לגבי סגירת מועדונית ונציגת המשרד הפנתה את השאלה לעמותה (לא נמסר אם עובדת המשרד נאלצה לקום מהכיסא לצורך כך), אך הגמלאים מיהרו להפנות את השופטת לעובדה, שהדברים, שמוסר המשרד כעת בדיון, מתנגשים חזיתית עם הדברים, שהמשרד עצמו כתב בכתב ההגנה ולפיהם העמותה אינה משתפת פעולה עם המשרד ואף מסרבת להעביר לו נתונים לגבי גמלאי המשרד ולכן המשרד הפסיק לשלם לעמותה לפני מספר שנים, עבור הטיפול בגמלאים.
 
הגמלאים ביקשו להודות לשופטת על ניסיונותיה למצוא פתרון מוסכם. אולם, לאור התנהלותו החמורה של אגף מינהל ומשאבי אנוש של משרד התקשורת וניסיונותיו להמשיך בסחבת, מסרו, שהם שבעי ניסיונות להגיע להבנה עם המשרד וביקשו מהשופטת "לחזור לדרך המלך". דהיינו: להמשיך בהליך המשפטי, לקבוע דיון הוכחות, שבו ניתן יהיה לחקור את בכירי משרד התקשורת בהווה ובעבר בנוגע לפרשת הטיפול בגמלאי המשרד.
 
כ"כ, הגמלאים מסרו בדיון, שחשוב להכריע משפטית בתיק זה, מאחר שפסק הדין ישפיע על כלל העובדים והגמלאים בישראל ויהווה "אבן דרך" במערכת יחסי העבודה בארץ, בין אם השופטת תכריע לטובת הגמלאים ובין אם תכריעה לרעתם.
 
לבקשת השופטת לחדד את הדרישה לקבלת שירותי הרווחה מהמשרד בו שרתו הגמלאים ולא מגוף חיצוני, הסבירו הגמלאים, ששמירת הקשר של המשרד עם גמלאיו אינה מתמצת בהיבט הכספי של מימון פעולות הרווחה, אלא מדובר בקשר ריגשי לאנשים ספציפיים ולמקום עבודה  ספציפי, וכאן שיגרו הגמלאים עקיצה לעבר ב"כ המשרד (עורכת דין מהפרקליטות) כשביקשו ממנה לדמיין כיצד בעת פרישתה לגמלאות היא מוזמנת למנהל משאבי אנוש של משרד המשפטים ונשלחת על ידו למטה המרכזי של חברת הדואר בעיר מודיעין. שכן, מעתה ואילך היא באחריות הדואר.
 
מכל מקום, הציעו הגמלאים לשופטת להפנות למדינה שאלה זו, בנוגע לחובת שמירת הקשר של המשרד עם גמלאיו, שכן המדינה היא זו שניסחה את התקשי"ר לרבות את סעיף 82.565 העוסק בגמלאים ואינו ניתן לפרשנות (כאן התעקשו הגמלאים להקריא לפרוטוקול בית הדין את הוראות התקשי"ר):
א. גמלאי המשרד הם חלק בלתי נפרד מאוכלוסיית המשרד".
ב. הטיפול בשמירת הקשר עם גמלאי המשרד ייעשה בשיתופם הפעיל של הגמלאים באמצעות עובד הרווחה במשרד".
 
השופטת ניסתה בכל זאת לבחון עם הצדדים, האם ניתן למצוא פתרון מוסכם, שייתר את הצורך בהכרעה שיפוטית ואף עלתה אפשרות לעגן באופן רשמי את התחייבויות המשרד לשמור על קשר ישיר סימלי עם הגמלאים (זימון להרמת כוסית בחגים וכו') וכן, לקבוע שיש להפסיק את גביית הכספים מהגמלאים בגין אספקת שירותי הרווחה הבסיסיים, שנקבעו בתקשי"ר.

אולם הגמלאים עמדו על בקשתם להמשיך בהליך המשפטי לצורך הכרעה, הן בשאלה העקרונית האם מותר למשרד ממשלתי להעביר את גמלאיו לטיפול ארגון אחר בניגוד לרצונם, וכן בנוגע לדרישת גמלאי משרד התקשורת לבטל את זריקתם "לטיפול" "עמותת גמלאי הדואר", תמורת העברת תקציבי עתק מהמשרד לעמותה, ללא כל בקרה לגבי השימוש בכספים, ואף תוך חיוב הגמלאים בתשלום "דמי חבר" כתנאי לטיפול בהם.
 
כ"כ, הפנו הגמלאים את תשומת לב השופטת לעובדה, שהפעולות הסמליות הבודדות, שביצע המשרד, כגון זימון להרמת כוסית בחג, אירעו רק לאחרונה ולאחר תחילת המאבק של הגמלאים, וזאת אחרי עשרות שנים מאז זריקת הגמלאים ל"עמותת גמלאי הדואר", ורק בשל מורא המשרד מבית הדין.
 
המשרד מצידו חזר על התנגדותו לטפל בגמלאי המשרד בעצמו ולספק להם ישירות את כל השירותים המפורטים בתקשי"ר, אלא לעשות זאת באמצעות "עמותת גמלאי הדואר" (למעט פעולות סמליות כגון זימון להרמת כוסית בחג). כ"כ, המשרד הודיע, שבכוונתו לבקש לסלק על הסף את התביעה ולא לדון בה כלל, בטענה פרוצדורלית, שאין די בתשובות, שנתנו הגמלאים לגבי רצונם בטיפול המשרד, ויש צורך בייפוי כח רשמי.
 
יצוין, שמשרד התקשורת לא העז לחזור בדיון על הטענה המקוממת, שטען בכתב ההגנה שלו, לפיה גמלאי המשרד הוותיקים "מושתקים" (זו המילה ממש מכתב ההגנה של המשרד) מלדרוש את טיפול המשרד, מאחר שחלף זמן רב מאז שפרשו לגמלאות ולכן חלה על כך התיישנות.
 
בנסיבות אלה החליטה השופטת לקבל את בקשת הגמלאים להמשיך בהליך המשפטי "בדרך המלך", ולצורך כך צירפה השופטת את "עמותת גמלאי הדואר" כנתבעת בתיק, מאחר שהעמותה עלולה להיות מושפעת מפסק הדין.
 
לאור העובדה, שלכתב התביעה של הגמלאים צורפו דוגמאות לביקורת הקשה שיש, הן לרשות התאגידים והן למשרד התקשורת עצמו נגד "עמותת גמלאי הדואר" (עד כי הפסיק להעביר לה תשלום עבור הגמלאים), ומאחר שהעמותה עצמה קיבלה לאחרונה החלטה שלא לטפל בגמלאי משרד התקשורת, צירוף העמותה כנתבעת בתיק, מסבך מאוד, הן את העמותה והן את המשרד (בבחינת, "מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים").
 
נקודה מעניינת מאוד, שחורגת מעניין הגמלאים, סיפק, ציון לוי, נציג נציבות שירות המדינה, שנכח באולם הדיונים (עד אשר הוצא ע"י השופטת יחד עם יתר הנוכחים), שהעיר בקול ממקום מושבו: ומה אם יוחלט לסגור את משרד התקשורת? הטיל את "הפצצה" ולא פירט.הנדל דוברות שר התקשורת
 
שר התקשורת, יועז הנדל, (בתמונה משמאל), למי שעדיין מתעניין, עסוק כרגע ואין לו פנאי לטפל ב"זוטות" כגון רמיסת זכויות גמלאי משרדו.

הדיון הבא בבית הדין לעבודה, יתקיים ביום 27.12.21, הפעם כאמור עם "עמותת גמלאי הדואר" כנתבעת, ולאחריו אמור להיקבע דיון ההוכחות, לצורך חקירת העדים המעורבים.      

נמשיך לעקוב ולעדכן.

פרוטוקול הדיון בבית הדין לעבודה ב-14.7.21 - כאן.

נספח א':
22 החשיפות הקודמות של שערוריית הגמלאים, חשיפות הנוגעות לתקופה של כהונת השר יועז הנדל, כשר התקשורת (לפני פיטוריו), לתקופתו של שר התקשורת בני גנץ, וכעת שוב מכהן יועז הנדל כשר התקשורת.
בית משפט
 
 
   
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! 
שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים